topr harley

topr harley

Ondřej Marek

okres Brno
editor: související a podobné filmy


Skype: toprharley1

71 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
  • 1.9.2018  19:16

  K mému hodnocení lze jen říct to, že kdybych nebyl obrovský fanda natural horrorů, tak snížím o jednu až dvě hvězdy. Ale já takový fanda jsem, takže se mi to prostě líbilo. Statham podává solidní výkon. Moc kvalitnějších žraločích filmů nenajdete. Určitě ne natočených v posledních letech.

  • 1.9.2018  19:12

  Klasický Marvel. K tomuto nemám skoro co říct. Velmi povedené, jako skoro všechny jejich filmy. Epické, vtipné, akční! Prostě pecka. Nemůžu se dočkat pokračování!

  • 1.9.2018  19:10
  Bright (2017)
  ****

  Když se dívám na místní a tak nějak celkové hodnocení, tak film byl přijatý celkem rozporuplně. Mě se to líbilo a to hodně. Film byl zábavný, svižné tempo, a konečně něco trochu neotřelého. Poslední dobou mi přijde, že se dívám jenom na kopie kopií, že se nikdo nesnaží o nic nového a originálního. A tady ten pokus se povedl. Přidat fantasy do moderního světa byla sázka na jistotu. Já se na dvojku těším rozhodně. Vřele doporučuji všem fanouškům scifi a fantasy.

  • 31.12.2017  00:26

  Řekl bych, že jeden z nejslabších dílů DW. A rozhodně pro mě nejslabší vánoční speciál. Takové točení v kruhu, které prostě nikam nevede. Jestli tohle měla být pořádná rozlučka, tak jsem rozhodně nespokojený. Jediné co se mi vážně líbilo byl proslov na konci. Ten byl takový klasicky doktorský. Prostě už tomu chybí dynamika. Tohle zbytečné natahování nikam nevede. Snad se pletu a seriál mě ještě dokáže něčím překvapit a potěšit, ale spíš si myslím, že nová série bude i poslední...

  • 3.9.2017  19:36

  Tak jako nic moc. Přiznám se, že FF nemám zrovna v oblibě, takže jsem od toho skoro nic nečekal. Jenže když jsem slíbil překlad titulků, tak co už. Film jsem prostě dokoukat musel. Prvních 40 filmu naprostá nuda a kecy o ničem, což je jasný důkaz nedostatku peněz nebo představivost. Jakmile se film rozjedeme a my dospějeme k bodu, kdy parta přátel musí utíkat před monstry, tak se na to dívat dá. Tak dalších 10 minut, pak už jsou to do konce filmu jen honičky po starém baráku, kde nejde nic vidět... Nikomu jinému než skalním příznivcům FF to nedoporučuji. Ale plakát hezký mají, to zase jako jo.

  • 29.1.2017  02:52
  Doupě vlků (2014)
  ***

  No co si budeme podívat. V posledních pár letech je tohle mezi filmy s vlkodlačí tématikou docela nad průměr a to je trochu smutné. Sice je tam nudná romantická zápletka, kterou bych klidně vynechal, ale na druhou stranu použili pravé kostýmy, místo toho, aby to celé udělali digitálně, což ale neomlouvá to, že si na nich klidně mohli dát trochu víc záležet. A v poslední řadě jsem se trochu podivoval v čem, že si to všem je Momoa ochotný zahrát :D

  • 29.1.2017  02:37

  Co na to říct. Je to víceméně klasický animák od DC. V poslední době jsem jich viděl několik, a musím říct, že tento patří k nadprůměru. Shodou okolností jsem to viděl krátce po seriálovém Flashovi, kde rozebírali stejnou událost, a animovaný film to tentokrát vyhrál na plné čáře. Oproti serálu je to temné, na DC i celkem logické a nezačne to nudit. Prostě mi k srdci přirostla spíš animovaná a komiksová verze flashe, než jeho seriálové dvojče.

  • 17.6.2016  23:48
  Cell (2016)
  **

  No tak tohle se moc nepovedlo... Ze začátku určitě pecka a mělo to slušný náběh, jenže to pak zabředlo to strašně nudné hovadiny, která se strašně táhla. A o tom konci ani raději nemluvit...

  • 18.5.2016  10:05
  Pandemie (2016)
  ***

  Nízko rozpočtový zombie film, který rozhodně ničím neurazí. Za poslední dobu jsem viděl žánrové filmy, které byly několika násobně horší. Prostě taková jednohubka, která se veze na vlně popularity zombie filmů. Ale bavilo mě to.

  • 18.5.2016  10:03
  Well, The (2014)
  *

  Nápad sice už tisíckrát ohraný, ale to by rozhodně nevadilo. Největším záporem tohoto filmu je strašná nuda. Vleče se, neubíhá to a pořád dokola sledujeme jak hlavní hrdinka pobíhá z místa na místo a schovává se. Kdyby to byl 15 minutový kraťas, tak se nic nestalo. Za mě rozhodně nedoporučuji nikomu.

  • 7.1.2016  11:44
  Re-Kill (2015)
  *

  Strašná nuda. Pár dobrých scén by se našlo, ale jinak film postrádá nějakou normální dějovou linku. Jde o podivný sled scén, které nás mají vtáhnout do děje, a navodit pocit reálnosti. Sralo mě přepínání na reklamy a záběry jakože z televize. Jedna hvězda. Víc si tahle slátanina nezaslouží.

  • 29.12.2015  15:02
  Creed (2015)
  *****

  Skvělá pocta Rockymu! To se mi líbilo nejvíc. Ale řekl bych, že série by právě tady měla skončit. Nemyslím si, že v dnešní době by měl takový film potenciál, aby se o něm natočili další tři nebo čtyři díly. Už bych prostě Rockyho nechal být. Taky má něco za sebou....

  • 29.12.2015  15:00

  Výborná komedie, která funguje i mimo rámec tohoto žánru. Občas zavání až trochu laciným humorem, ale to mám na filmech i docela rád.

  • 29.12.2015  14:57

  Na tohle jsem se do kina strašně těšil. Po deseti letech se nám zase naše oblíbené hvězdné války vrátily a nemůžu si ani trošku stěžovat. Měl jsem trochu strach, protože kdyby zničili takovou sérii jako je SW, tak pochybuji, že bych se na další díly vůbec chtěl podívat. Ale strach přešel, protože je to skutečná pocta minulým dílům a nese se v jejich duchu, takže se strašně těším na další pokračování.

  • 29.12.2015  14:54

  Jedna z těch lepších hororových komedií, které jsem v poslední době viděl. Film si po celou dobu udržuje docela svižné tempo, takže nemá čas začít nudit. Pěkné je, že se většinu času neřeší nějaké rodinné nebo citové sračky. Prostě výborná komedie, kterou každému doporučuji.

  • 10.10.2015  23:05

  Moderních adaptací klasických pohádek se v poslední době natočilo vážně hodně a tohle se krutě nepovedlo. Naprostá slátanina. Pořád dokola se opakující hudební sekvence, které vám po chvíli začnou lézt na nervy. Skoro jsem to nedokoukal.

  • 10.10.2015  23:03
  Mistr popravčí (TV seriál) (2015)
  ****

  Po pěti dílech jsem rozhodně příjemně překvapený. Nic moc jsem od toho nečekal, a dostal jsem kvalitní středověký seriál. Ačkoliv je příběh fiktivní, tak některé historické události zůstaly nezměněné a to je dobře. Seriál je brutální, syrově zobrazuje násilí a nepojí se krve. To je všechno, co se mi líbí. Takových seriálů je až zoufale málo. Takže všem doporučuji.

  • 10.10.2015  22:56
  Cooties (2014)
  ***

  Jako nebylo to vůbec špatné. Mělo to zajímavý nápad. Jako klasický zombie horor to mělo šanci fungovat. Jako komedie to ale pokulhávalo a to hodně. Nějaký lepší vtip se tam hledal hodně těžko. Taky si trochu musím stěžovat na zdlouhavost a natahování nudných scén. Dal bych přednost tomu, aby tam narvali více akce. A taky bych se určitě tak nedržel při zemi při masakrování děcek. I když ono to asi nebude zrovna korektní ve americkém filmu brutálně zabíjet děcka ve velkém :-)

  • 4.5.2015  10:20
  Olymp - Zkáza Bohů (TV seriál) (2015)
  odpad!

  Většina slátaninu jsem neviděl dlouho a to jsem toho už viděl vážně hodně. Je sice pěkné, že už v pilotu se furt něco děje, ale kvalita toho je někde na úrovni amatérských filmařů. Už jsem ani nečekal, že někdy narazím na seriál u kterého bych nevydržel v kuse dokoukat jeden díl.

  • 1.4.2015  01:53

  No rozhodně povedená kritika lidstva. Na animaci nebo zpracování si rozhodně stěžovat nemůžu. Jen mi to už přijde trochu ohrané. Pořád dokola ta stejná písnička, proto nedám plný počet.

  • 1.4.2015  01:51
  Sedmý syn (2014)
  **

  Hodně podprůměrné fantasy. Já sice knižní předlohu už dávno četl, ale nečekal jsem podle traileru, že by se jí to byť jen trochu podobalo, takže jsem k filmu spíš přistupoval s jistou rezervou. No a výsledek mě moc nepotěšil. Nese si to prostě neduh posledních let. Tvůrci se vždy zaměří na speciální efekty a akční scény místo toho, aby se taky trochu zamysleli nad příběhem. Když si to tak vezeme, tak ve filmu vlastně nic není. Sotva co se dozvíme co že se jako bude dít, tak je i konec. Určitě nedoporučuji nikomu. Stačí se podívat na trailer, protože v něm je vše potřebné.

  • 1.4.2015  01:47
  Tom Sawyer (2011)
  ***

  Další filmová adaptace klasického díla. Nemůžu si nijak stěžovat, pro starší publikum to už prostě není, ale pochybuji, že se najde malý kluk, kterého by to nebavilo, nebo by nechtěl zažívat dobrodružství Tomem a Huckem, takže pro mladé ok, ale co se týče kvalit filmu, tak jasný průměr.

  • 29.3.2015  21:22

  Hned od začátku filmu jsem si říkal, že tohle nebude další nudný zombie film, kterých jsem v poslední době viděl požehnaně. Tvůrci se vůbec nezdržují s nějaký vysvětlováním epidemie a rovnou na nás valí jednu akční scénu za druhou. Nechybí požehnaně krve, a zombíci taky nejsou okoukaní. Myslím, že tohle se hochům z Austrálie vážně povedlo. Stoprocentně nebude trvat dlouho a uvidím další zombie film, tak jsem upřímně zvědavý, jestli se tomuto kousku tento rok ještě něco vyrovná.

  • 12.3.2015  21:57

  Super zombie komedie, která určitě ničím neurazí a doporučuji ji nejen skalním fanouškům tohoto sub žánru. Prostě klasicky zábavný britský humor, který se tady nezapře nás baví po celou dobu filmu. Námětem i atmosférou bych to přirovnal k soumraku mrtvých.

  • 12.3.2015  21:54

  Krátká vtipná scénka z pracovního pohovoru, kde se někteří z nás určitě najdou :D Teda až na ten konec. Do toho bych ani já nešel :D

  • 12.3.2015  21:53
  Hate Crime (2013)
  odpad!

  Amatérská kravina na kterou se absolutně nedá dívat. Začátek vypadá celkem klasicky na tenhle typ filmů, což by ho posunulo někde do průměru. Bohužel to absolutně zabíjí tragická kamera a debilní záporáci. Tohle bych jim nevěřil, ani kdyby byli na fetu.

  • 12.3.2015  21:50

  Jedna z těch klasik, které mě prostě upoutaly k obrazovce po celou dobu filmu. Vždycky jsem měl rád tyhle filmy kombinující divokou přírodu a tvrdé chlapy, kteří si musí všechno vydřít. Do toho nějaká ta akce a násilí a máme vymalováno. Tohle je prostě film, na který se můžu podívat několikrát a a nebude mi to vadit. Přirovnal bych to ke starým westernům.

  • 21.11.2014  19:57
  Oběť zla (2007)
  ****

  Super horor. Náhodou jsem na něj narazil při přepínání mezi kanály a už jsem vydržel až do konce. Zkrátka mě to usadilo do křesla. Čekal jsem další bezduchý krvák a místo toho jsem dostal napínavou řežbu a fanatických psychopatech, kteří nemůžou mít dítě, a tak si našli zajímavý způsob, jak si ho pořídit. Určitě všem doporučuji.

  • 21.11.2014  19:52
  Želvy Ninja (2014)
  ****

  Super pohodová zábava. Jako původním želvám to nesahá ani po kotníky. Ale nijak to neurazí. Prostě je to ale stejné ja většina nových akčních scifi / fantasy filmů. Strašně super vizuální stránka ale obsahově už tak moc ne. Je to prostě jen jako odreagování.

  • 31.10.2014  14:43

  Jedno z nejlepších, možná nejlepší scifi tohoto roku. Oceňuji to, že tam nejsou v hlavních rolích pubertální výrostci řešící vlastní emociální problémy na pozadí záchrany světa. Tady nechybí nic. Akce, svižný děj a dodržovaní scifi prvků. Takových filmů by měli točit víc.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace