topr harley

topr harley

Ondřej Marek

okres Brno
editor: související a podobné filmy

Skype: toprharley1

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 4.4.2020  00:48
    Mušikago no Cagaster (TV seriál) (2020)

Nejsem žádný expert na anime, ale postapokalyptické filmy, a seriály mám rád celkem dost. Proto jsem si řekl, že když se tento kousek objevil na netflixu, tak pro tomu nedat alespoň šanci. A můžu říct, že zklamaný nejsem. Klidně bych si v seriálu odpustil tu romantickou zápletku a vylívání dušiček a zaměřil se jenom na akční část. Protože pokud se zrovna něco dělo tak to byla pecka. Vztahové linky mě prostě v seriálech nebaví, ale tvůrci si nejspíš myslí, že se tak divák dostane lépe do děje. Samozřejmě, že by to tak fungovat mělo, s někdy tak dokonce i funguje, ale tady to seriálu spíše ubírá. Za mě je to ale celkem povedený kousek, který potěší každého postapo fanouška.

• 24.3.2020  21:05
    Párty Hárd (2019)

Takové dílno vznikne jednou maximálně dvakrát za generaci! Film, kde si to svoje najde opravdu každý.Citlivý romantický příběh, kde ale nechybí akční a humorné prvky. Rozhodně bych tento snímek pouštěl povinně na středních školách. Každý pubertální výrostek určitě někdy přemýšlel na tím, že by doma uspořádal párty, ale bohužel nevěděl jak na to. A tady přichází velké poselství! Tímto filmem se vám všem dostává do ruk přesný návod, jak uspořádat nezapomenutelný večírek!

• 17.11.2019  00:55
    Cannon Busters (TV seriál) (2019)

Nejsem žádný velký znalec anime. Viděl jsem jenom pár kousků, a většinu z nich jsem našel na netflixu, když jsem se neměl na co koukat. Tohle mi přišlo docela zábavné. Samozřejmě to má klasické neduhy anime, jako je zbytečné natahování a občas až teatrální patetičnost, ale jinak seriálu nemám co vytknout. Zábavné prostředí. Vtipné postavy a celkem zajímavý děj. Uvidíme, zda bude další série.

• 6.10.2019  19:16
    Zpátky do práce (TV seriál) (2017)

Nevím, jestli jsem úplně cílová skupina tohoto seriálu, protože z pochopitelných důvodů pracující matka nikdy nebude, ale i tak jsem se rozhodl, že tomu dám šanci, když jsem to viděl v nabídce netflixu. A můžu říct, že jako komediální a satirický seriál to rozhodně funguje. Některé situace jsou tak samozřejmě přehnané tak, aby prvoplánovitě působily na diváka, ale mě to bavilo.

• 5.7.2019  09:51
    Shaft (2019)

Akční komedie ve stylu 80 let. Shaft se zase vrací a tentokrát jsou tu 3. Nostalgie vyhrává. A tady se to rozhodně povedlo. Není to žádný filmový zázrak nebo umění, ale jako chvilková zábava to svůj účel splní.

• 19.6.2019  09:03
    Smrtící virus (TV seriál) (2019)

Rozhodně pecka! Moc kvalitních seriálů s upíří tématikou se momentálně netočí, a tohle je rozhodně nadprůměr! Doufám, že druhá série bude, protože by bylo škoda, aby takhle výborně rozjetý příběh nepokračoval.

• 19.6.2019  08:34
    Nosferatu (TV seriál) (2019)

Mám za sebou 4 díly, a co k tomu zatím říct. Knihu jsem četl poměrně dávno, takže si nepamatuji všechny detaily, ale řekl bych že seriál se nedrží knižní předlohy úplně přesně. A co říci k samotnému seriálu? Rozhodně mě to baví. Quinto se role zhostil parádně a prostě mu to zlo v jeho podání věříte. Ostatní postavy jsou zatím taky sympatické a dobře napsané, takže uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.

• 19.6.2019  07:10
    Řád (TV seriál) (2019)

Já rozhodně doporučuji. Jasně nemá to žádný originální nápad. Klasicky zde najdeme dvě nadpřirozené skupiny, která spolu zápasí, ale řekl bych, že je to kvalitativně daleko výš, než většina podobných seriálů. Herecké obsazení, až na malé výjimky je vybrané dobře. Kámenem úrazu u těchto seriálů bývá většinou strašně stupidní příběh, což tady problémem rozhodně. Pokud někdo má rád vlkodlaky nebo magii, tak si na své rozhodně přijde.

• 19.6.2019  06:39

Nějaké známky kvality tu jsou. Nechci být nespravedlivý, nebo zbytečně kritický, takže to řeknu jednoduše. Zpracování vesmírné lodě docela hezké, a to je tak všechno. Vetřelce neuvidíte, takže ztráta času. Věc jen pro fanoušky vetřelce.

• 5.6.2019  16:32

Tak tohle jsem nějak nepochopil.... Asi měli autoři schválně vybraný tento styl, aby to vypadalo jako retro no, ale moc se to nepovedlo. Strašní herci, strašný příběh a naprosto otřesná kvalita...no za mě jasný odpad..

• 4.6.2019  15:25

Moc se na komedie nedívám, takže nejsem v daném žánru žádný odborník, ale od té doby, co jsem si konečně předplatil netflix zkouším nové věci, a tohle byla jedna z nich. Musím říct že je to takový svěží vítr mezi komediemi. Milý a vážně vtipný humor, který nemá problém se stabilně udržet po celou dobu filmu. Jasný je, že se nějakému tomu klišé nevyhneme, ale tady mi to rozhodně nevadilo. A ta jednohubka v podání Keanu Reevese byla geniální!

• 17.3.2019  20:06

Jediný smysl tohoto filmu je origin jedné z nejdůležitějších postav pro nadcházející Avengery. Jinak je to taková jednoduchá podívaná, které nepřekvapí ale ani neurazí. Rozhodně bych to svým způsobem zařadil do komediálního žánru. Občas mi to náladou připomínalo Muže v černém. Návštěvy kina nelituji a docela se těším, jak bude Marvel s touhle postavou dál pracovat.

• 3.3.2019  00:39
    Dračí princ (TV seriál) (2018)

No mě to rozhodně bavilo. Řekl bych, že cílová skupina je spíše u dětských diváků, ale i tak je to zábavné fantasy i pro dospělé. Svižné, vtipné, nejsou tam zdlouhavé nudné pasáže, kde by se nic nedělo. Viděl jsem první dvě série a doufám v pokračování.

• 10.2.2019  15:45
    Déšť (TV seriál) (2018)

Na evropskou produkci docela kvalitní scifi seriál. Má to svoje nedostatky to je celkem očividné. Dánové nemají zase tolik zkušeností v apokalyptických scifi seriálech ale atmosféra tomu rozhodně nechybí. Mě první série rozhodně bavila, i když jsem měl místy problém s tím vydržet občasné moralizování a otravné kecy hlavní hrdinky. Předpokládám, že to tvůrci ale takto zamýšleli. Přece jenom to byli děcka, které zatím v životě nic nezažili. Uvidíme jestli bude druhá série a jak se bude vyvíjet.

• 9.2.2019  21:55
    Final Space (TV seriál) (2018)

Parádní scifi animák. Tohle jsem našel čistou náhodou a rozhodně toho nelituji. Za začátku jsem si říkal, že hlavní hrdina je neskutečně otravný a myslel jsem, že to vypnu, ale dal jsem tomu šanci a nelituji. Z té otravnosti tvůrci dokázali udělat hlavní přednost seriálu a od začátku do konce každého dílu jsem se rozhodně nenudil. Vtipné, svižné a zábavné. Rozhodně se těším na další sérii.

• 9.2.2019  21:43
    Ztraceni ve vesmíru (TV seriál) (2018)

Původní seriál jsem nikdy neviděl, jenom filmovou verzi z roku 1998 a ta se mi jako malému klukovi hodně líbila. A teď po těch letech můžu říct, že se mi hodně líbí i tato verze. Výborný seriál. Sice jsou v něm silné rodinné vazby a hodně se to řeší, což nemám rád, ale všechno ostatní je super. Efekty a kulisy jsou opravdu na skvělé, což je na scifi jedna z nejdůležitějších věcí.

• 9.2.2019  11:11
    IO (2019)

Tak tady se musím přiznat, že mě to ani trochu nebavilo. Netflix se tentokrát docela přehmátl.. Nudné, konverzační drama. Scifi to připomíná leda kulisami a končícím světem. Během filmu se prakticky neděje nic zajímavého a ani ta konverzace není bůh ví jak na úrovni. Hlavní postavy jsou nevyvážené a naprosto se k sobě nehodí. Za těch 90 minut si k nim nedokážeme vytvořit žádný vztah a jejich osud je nám tak nějak ukradený. Podobných filmů jsou už viděl víc než dost. Tady si chtějí hrát s uměleckým, složitě uchopitelným filmem ale jediné, co se jim povedlo je žánrovité klišé, které tu bylo už 100 x. Rozhodně film nedoporučuji.

• 5.2.2019  23:21
    Nightflyers (TV seriál) (2018)

Co říct k této sci-fi seriálové novince.. Nebudu se teď nějak zaobírat tím, že je to podle předlohy George R. R. Martina. Ten je sice v posledních letech hodně populární, ale tohle není žádná jeho novinka. Filmová verze byla natočena už v roce 1987. Tu jsem sice neviděl, takže porovnat nemohu, ale myslím si, že to nijak zvlášť nevadí. A abych se už konečně dostal k samotnému hodnocení: Já miluji scifi a celkově fantastiku takže pro mě je to nějakých 75%. Kdybych nebyl fanoušek, tak o 10 až 15 % méně. Seriál klasicky trpí žánrovými klišé, které jsme už v mnoha podobných filmech viděli. Jinak se se týče zpracování a herců, tak nemám co vytknout. Efekty jsou celkem na úrovní, takže rozhodně doporučuji tomu dát šanci.

• 1.9.2018  19:16

K mému hodnocení lze jen říct to, že kdybych nebyl obrovský fanda natural horrorů, tak snížím o jednu až dvě hvězdy. Ale já takový fanda jsem, takže se mi to prostě líbilo. Statham podává solidní výkon. Moc kvalitnějších žraločích filmů nenajdete. Určitě ne natočených v posledních letech.

• 1.9.2018  19:12

Klasický Marvel. K tomuto nemám skoro co říct. Velmi povedené, jako skoro všechny jejich filmy. Epické, vtipné, akční! Prostě pecka. Nemůžu se dočkat pokračování!

• 1.9.2018  19:10
    Bright (2017)

Když se dívám na místní a tak nějak celkové hodnocení, tak film byl přijatý celkem rozporuplně. Mě se to líbilo a to hodně. Film byl zábavný, svižné tempo, a konečně něco trochu neotřelého. Poslední dobou mi přijde, že se dívám jenom na kopie kopií, že se nikdo nesnaží o nic nového a originálního. A tady ten pokus se povedl. Přidat fantasy do moderního světa byla sázka na jistotu. Já se na dvojku těším rozhodně. Vřele doporučuji všem fanouškům scifi a fantasy.

• 31.12.2017  00:26

Řekl bych, že jeden z nejslabších dílů DW. A rozhodně pro mě nejslabší vánoční speciál. Takové točení v kruhu, které prostě nikam nevede. Jestli tohle měla být pořádná rozlučka, tak jsem rozhodně nespokojený. Jediné co se mi vážně líbilo byl proslov na konci. Ten byl takový klasicky doktorský. Prostě už tomu chybí dynamika. Tohle zbytečné natahování nikam nevede. Snad se pletu a seriál mě ještě dokáže něčím překvapit a potěšit, ale spíš si myslím, že nová série bude i poslední...

• 3.9.2017  19:36

Tak jako nic moc. Přiznám se, že FF nemám zrovna v oblibě, takže jsem od toho skoro nic nečekal. Jenže když jsem slíbil překlad titulků, tak co už. Film jsem prostě dokoukat musel. Prvních 40 filmu naprostá nuda a kecy o ničem, což je jasný důkaz nedostatku peněz nebo představivost. Jakmile se film rozjedeme a my dospějeme k bodu, kdy parta přátel musí utíkat před monstry, tak se na to dívat dá. Tak dalších 10 minut, pak už jsou to do konce filmu jen honičky po starém baráku, kde nejde nic vidět... Nikomu jinému než skalním příznivcům FF to nedoporučuji. Ale plakát hezký mají, to zase jako jo.

• 29.1.2017  02:52
    Doupě vlků (2014)

No co si budeme podívat. V posledních pár letech je tohle mezi filmy s vlkodlačí tématikou docela nad průměr a to je trochu smutné. Sice je tam nudná romantická zápletka, kterou bych klidně vynechal, ale na druhou stranu použili pravé kostýmy, místo toho, aby to celé udělali digitálně, což ale neomlouvá to, že si na nich klidně mohli dát trochu víc záležet. A v poslední řadě jsem se trochu podivoval v čem, že si to všem je Momoa ochotný zahrát :D

• 29.1.2017  02:37

Co na to říct. Je to víceméně klasický animák od DC. V poslední době jsem jich viděl několik, a musím říct, že tento patří k nadprůměru. Shodou okolností jsem to viděl krátce po seriálovém Flashovi, kde rozebírali stejnou událost, a animovaný film to tentokrát vyhrál na plné čáře. Oproti serálu je to temné, na DC i celkem logické a nezačne to nudit. Prostě mi k srdci přirostla spíš animovaná a komiksová verze flashe, než jeho seriálové dvojče.

• 17.6.2016  23:48
    Cell (2016)

No tak tohle se moc nepovedlo... Ze začátku určitě pecka a mělo to slušný náběh, jenže to pak zabředlo to strašně nudné hovadiny, která se strašně táhla. A o tom konci ani raději nemluvit...

• 18.5.2016  10:05
    Pandemie (2016)

Nízko rozpočtový zombie film, který rozhodně ničím neurazí. Za poslední dobu jsem viděl žánrové filmy, které byly několika násobně horší. Prostě taková jednohubka, která se veze na vlně popularity zombie filmů. Ale bavilo mě to.

• 18.5.2016  10:03
    Well, The (2014)

Nápad sice už tisíckrát ohraný, ale to by rozhodně nevadilo. Největším záporem tohoto filmu je strašná nuda. Vleče se, neubíhá to a pořád dokola sledujeme jak hlavní hrdinka pobíhá z místa na místo a schovává se. Kdyby to byl 15 minutový kraťas, tak se nic nestalo. Za mě rozhodně nedoporučuji nikomu.

• 7.1.2016  11:44
    Re-Kill (2015)

Strašná nuda. Pár dobrých scén by se našlo, ale jinak film postrádá nějakou normální dějovou linku. Jde o podivný sled scén, které nás mají vtáhnout do děje, a navodit pocit reálnosti. Sralo mě přepínání na reklamy a záběry jakože z televize. Jedna hvězda. Víc si tahle slátanina nezaslouží.

• 29.12.2015  15:02
    Creed (2015)

Skvělá pocta Rockymu! To se mi líbilo nejvíc. Ale řekl bych, že série by právě tady měla skončit. Nemyslím si, že v dnešní době by měl takový film potenciál, aby se o něm natočili další tři nebo čtyři díly. Už bych prostě Rockyho nechal být. Taky má něco za sebou....

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8