Liga spravedlivých: Záchrana světa (2013)

Co na to říct. Je to víceméně klasický animák od DC. V poslední době jsem jich viděl několik, a musím říct, že tento patří k nadprůměru. Shodou okolností jsem to viděl krátce po seriálovém Flashovi, kde rozebírali stejnou událost, a animovaný film to tentokrát vyhrál na plné čáře. Oproti serálu je to temné, na DC i celkem logické a nezačne to nudit. Prostě mi k srdci přirostla spíš animovaná a komiksová verze flashe, než jeho seriálové dvojče.

Cell (2016)

No tak tohle se moc nepovedlo... Ze začátku určitě pecka a mělo to slušný náběh, jenže to pak zabředlo to strašně nudné hovadiny, která se strašně táhla. A o tom konci ani raději nemluvit...

Pandemie (2016)

Nízko rozpočtový zombie film, který rozhodně ničím neurazí. Za poslední dobu jsem viděl žánrové filmy, které byly několika násobně horší. Prostě taková jednohubka, která se veze na vlně popularity zombie filmů. Ale bavilo mě to.

The Well (2014)

Nápad sice už tisíckrát ohraný, ale to by rozhodně nevadilo. Největším záporem tohoto filmu je strašná nuda. Vleče se, neubíhá to a pořád dokola sledujeme jak hlavní hrdinka pobíhá z místa na místo a schovává se. Kdyby to byl 15 minutový kraťas, tak se nic nestalo. Za mě rozhodně nedoporučuji nikomu.

Re-Kill (2015)

Strašná nuda. Pár dobrých scén by se našlo, ale jinak film postrádá nějakou normální dějovou linku. Jde o podivný sled scén, které nás mají vtáhnout do děje, a navodit pocit reálnosti. Sralo mě přepínání na reklamy a záběry jakože z televize. Jedna hvězda. Víc si tahle slátanina nezaslouží.

Creed (2015)

Skvělá pocta Rockymu! To se mi líbilo nejvíc. Ale řekl bych, že série by právě tady měla skončit. Nemyslím si, že v dnešní době by měl takový film potenciál, aby se o něm natočili další tři nebo čtyři díly. Už bych prostě Rockyho nechal být. Taky má něco za sebou....

Zbrusu Nový zákon (2015)

Výborná komedie, která funguje i mimo rámec tohoto žánru. Občas zavání až trochu laciným humorem, ale to mám na filmech i docela rád.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Na tohle jsem se do kina strašně těšil. Po deseti letech se nám zase naše oblíbené hvězdné války vrátily a nemůžu si ani trošku stěžovat. Měl jsem trochu strach, protože kdyby zničili takovou sérii jako je SW, tak pochybuji, že bych se na další díly vůbec chtěl podívat. Ale strach přešel, protože je to skutečná pocta minulým dílům a nese se v jejich duchu, takže se strašně těším na další pokračování.

Skautův průvodce zombie apokalypsou (2015)

Jedna z těch lepších hororových komedií, které jsem v poslední době viděl. Film si po celou dobu udržuje docela svižné tempo, takže nemá čas začít nudit. Pěkné je, že se většinu času neřeší nějaké rodinné nebo citové sračky. Prostě výborná komedie, kterou každému doporučuji.

Čarovný les (2014)

Moderních adaptací klasických pohádek se v poslední době natočilo vážně hodně a tohle se krutě nepovedlo. Naprostá slátanina. Pořád dokola se opakující hudební sekvence, které vám po chvíli začnou lézt na nervy. Skoro jsem to nedokoukal.