thomasnikrs

thomasnikrs

Tomáš NIKRMAYER

okres Jihlava

4 body

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 6
  • 20.12.2018  22:48
  Hastrman (2018)
  ***

  Karel Dobrý opravdu strhující výkon, před Havelkou smekám, tohle bych od něho nečekal, zvláštní příběh, ale film se mi líbil.

  • 9.12.2018  18:37

  Chvílemi jsem zapomínal dýchat..:-)

  • 5.12.2018  19:02

  No kdyz tady ctyri i pet hvezdicek...za co???? Davam dve za hudbu, pribeh je tuctovy...

  • 4.12.2018  17:01

  Zatím nejlepší a nejlépe zpracovaný válečný film, jaký jsem kdy viděl.. Nevěděl jsem mnoho o konfliktu z ll. světové války mezi Finskem a Ruskem, ale děkuji za tento film.. za jeho úžasné a autentické zpracování. Ta obrovská statečnost při počátečním útoku proti přesile Rusů a pak ta odvaha při zoufalém ústupu... Přátelství mezi vojáky, nesmyslné rozkazy, ztracené lásky, ale i přesto neskutečné odhodlání a naopak beznaděj a smíření... Děkuji, je to opravdu dokonalý filmový zážitek a proto *****

  • 30.9.2018  15:38

  Šílená píčovina, ale nařechtali jsme se...:-)

  • 8.7.2018  16:18

  Takže asi takhle: když na začátku filmu oživla sražená "srna", bylo mi jasný, že to nebude jen tak... Pak se nic nedělo, řešil se rozvod a dítě vyrůstající bez rodičů, až po nastoupení do vlaku vše začíná umírající ženou ve vlaku. Obrátky, které to pak nabralo byly opravdu fascinující. Korejci se zřejmě rozhodli ponížit amíky s jejich Válkou Z. Se ženou u nás převažoval smích, až doslova záchvat smíchu, jak s neuvěřitelnou odvahou něco takového mohl někdo natočit. Po půl hodině jsme film přerušili, ale pak se zvědavostí, že když jsou zde jedinci, kteří dali i pět hvězdiček, nás třeba na konci nečeká něco překvapivého a nepřipravili bychom se o strhující závěr. Takže po bitkách ve ve vagonu, přesuny ve tmě, inteligentními debatami mezi účinkujícími, srdceryvními scénami o jménu nenarozeného korejce, sebeobětování hlavních hrdinů, vykázání skupinky hlavních hrdinů z řad přeživších, že co když jsou nakažení, megascénu, kdy se kvanta zombie drží za lokomotivu v chumlu vláčejícím za ruce čtyř zombie.. až po závěr, kdy jsem slyšel hovořit prvního zombieho (jediný záporák žádal o záchranu, aby se dostal ke své mamince), tak i spatření jediného již proměněného zombie se svědomím a projevení otcovské lásky, že již proměněn spáchal již jako zombie raději "sebevraždu" až po totálně závěrečný rozkaz zastřelit dvě postavy, které vojenský odstřelovač nemoho. ve tmě tunelu rozeznat, ale nabyl vědomí, že tak odpornou písničku, nikdo z nakažených nemohl zazpívat a proto je označil za "přeživší" a rozběhlo se k nim půl armády na jejich záchranu. Takže jedna hvězdička jako přímluva od ženy, která prohlásila, že zombie herci podali opravdu strhující podívanou a někdy zřejmě hráli až do "první krve"... :-) NO JE TO SRAČKA NEVÍDANÁ...:-) Nemá Troška v Koreji nějakého příbuzného??:-)

  • 23.4.2018  22:42
  Štiky (TV pořad) (2018)
  odpad!

  Banda hovad před kamerou... vydržel se někdo dívat déle jak pět minut???

  • 1.4.2018  15:55
  Shrek (2001)
  *****

  Souhlasím s Golfistou.. ovšem "zmrdům" v naší zemi byl za dabing dal přes držku, ne řád Filipovského... Normálně jsem dceři zakázal se dívat na tu "zrůdnost" co dávali včera vTV... kdy se opět ukázalo, že krásně nadabovaný film je třeba zkurvit dalším předabováním.. GRATULUJI debilové..

  • 17.12.2017  15:37
  Počítání oveček (TV film) (1981)
  ***

  Normálně bych odpřísáhnul, že v hlase Debnára slyším Zahajského... pěkný film.. Vzpomínám na Věrku.. úžasná herečka..

  • 2.12.2017  19:30
  Kvarteto (2017)
  **

  ...a tak jsem porad cekal a cekal jestli jeste prece jen co kdyby..a nedockal se a nedockal...:-(

  • 1.12.2017  21:19
  Vánoční Kameňák (2015)
  odpad!

  Myslel jsem si, že už nemůže být hůř a ono.... totální pí...na:-(

  • 25.11.2017  21:48
  Český slavík Mattoni 2017 (TV pořad) (2017)
  odpad!

  Tak nějak se ztrácím.. čtu tady dobře - výsledky hlasování o nejoblíbenějšího interpreta české hudební scény.. čtu si ve wikipedii: Český slavík Mattoni je každoroční anketa popularity českých zpěváků, zpěvaček a skupin organizovaná od roku 1996.... a NO NAME si odnesou cenu?? Čtu si ve Wikipedii o No name ... slovenská pop-rocková skupina.. tak kurva, proč to nedát Enrique lglesiasovi, Alvaro Solerovi... KURVA jdetě do prdele... Chápu, když je Česko-slovensko hledá talent.. ale už vážně máme úplně vyšviháno.. viděli jste předávání Českých levů.. ano levů.. předávala to Banášová.. "a Českého leva si prichádza..." kurva ani české ocenění nemůže moderovat český moderátor..??

  • 22.11.2017  23:02
  Já, Kajínek (TV seriál) (2017)
  odpad!

  Těžký úlet od Primy... myslím, že jsme byli dost dlouho krmeni Kájinkovýma kecama a ať už to bylo jakkoliv, nikoho z okolí to nezajímá.. je venku, o to usiloval a teď ať si žije život, jaký si udělá, ale aby z něj někdo dělal "celebritu" a měl tady titulek "herec" pane Bože.. to je už opravdu moc.. ať už je od něj pokoj... takže JÁ KÁJÍNEK - ODPAD A HUMUS VŠECH HUMUSŮ.

  • 19.11.2017  23:42

  Tento díl měj již naprosto jiný nádech.. jakoby scénář psal někdo jiný...:-) od začátku až do konce jsme se s ženou netrápili a moc se nám to líbilo.. mělo to všechno, co v předchozích dílech chybělo... super zakončení... DĚKUJEME

  • 22.10.2017  17:05
  Sluha dvou pánů (divadelní záznam) (2010)
  odpad!

  Sračka, sračka, příšerná sračka.. a v Národním divadle? "Národ sobě", pro Boha, čemu se tam lidi smáli? Je to jako kdyby deseti hercům na první hodině herectví řekli příběh na půl hodinovou inscenaci a Donutil z toho udělal 166 minut utrpení svými "trapnými" skoro infantilními až puberťáckými výstupy... HAMBA, HAMBA a ještě jednou HAMBA.

  • 17.10.2017  17:00
  Policie v akci (TV pořad) (2017)
  odpad!

  Lidi, najde se tu nějaký "debil", který tomuto humusu věří??? Jen tak pro zajímavost... http://www.policie.cz/clanek/reakce-na-serial-policie-v-akci.aspx

  • 23.8.2017  22:41

  Tak jsem dlouho přemýšlel, zda nedát jen dvě **:-( tohle jsem od Svěráků nečekal:-( tolik jsem se těšil... ale jak to oba řekli, moc si od toho neslibujte, nebudete potom tolik zklamaní... Chápu jedno, nečekal jsem od toho druhou Obecnou školu, je to drama z venkova ll. světové války a doba tenkrát opravdu nebyla na vtipkování, ale Svěráci dokázali, že dětsvtí si najde svoji formu klukovi a jeho prožívání jak za války, tak tomu bylo i v koncentračních táborech, kdy i tam se malé děti občas zasmáli a provedli nějakou tu dětskou "klukovinu"... Přišel mi hrozně rychlý konec..:-/ Líbilo se mi, že do filmu byl trošku zabřednut nemálo známý příběh ruských vojáků bojující v řadách Wermachtu, kteří na konci války statečně bojovali opět na "rudé straně", čímž si mysleli, že si vyslouží odpuštění od tatíka Stalina, ale ten nechal popravit i největší špičky, kteří si možná zaslužili metál...ale Svěrák to ve filmu sám řekl... Ano, kromě války lidé prožívali i svoje trápení, které jim přinášel sám život válka neválka.. a tohle všechno Svěráci do filmu dali.. takže asi zasloužené tři***.. ale víc od toho raději neočekávejte. Klasicky výborný výkon Ondry Vetchého... Ondro o5 si nezklamal.. jsi herech mnoha tváří a smekám před Tebou rád..:-), Terka a malý Alois super.. a Tříska s Oldou.. výborně pánové..;-) - FILM SE MI LÍBIL:-)

  • 27.4.2017  20:00

  Klobouk dolů před Finama.. Ve 195 minutách zaujmout diváka od samého počátku filmu, nenásilně mu naservírovat jak to Finové měli, když začala válka a tátové od rodin byli povolání do zbraně, jak nenásilně je nám servírovnáno, jak do toho šli s láskou k vlasti i s přirozeným strachem o život, jak viděli beznaděj z nekonečné masy ruských ožralých vojáků, přátelství v zákopech, kamarádství sousedů z vesnic i běžné věci jako byla hygiena, improvizace (sauna), nedostatek jídla, munice, opušťáky, láska k Bohu, dodávající v boji sílu a odvahu, lhaní z milosti, když se pozůstalí ptali na smrt jejich nejbližších... opravdu hezky zpracovné. Dále mě zaujaly dokonale zvládnuté detonační scény, výbuchy v širokém a dalekém záběru, kdy jsou krásné záběry na útočící letadla shahující bomby z pumovnic a pak opravdu výbuchy odpovídající počtu schozených bomb.. skvělé záběry bombardování újíždějícího koňského povozu se zraněným přes zamrzlý rybník.. Úžasný záběr, po zničení věže kostela na začátku závěrečného boje, kdy se z lesíka zvednou davy Ruských vojáků... ta představa bezmoci finských vojáků z té přesily... Zkrátka jedinou drobnost, která mi zkazila výborný filmový a historický zážitek, bych vytknul v zakončení filmu... jako by tam ještě pár minut chybělo a v závěru jsem postrádal něco psaného před titulkama jako: jak dlouho se ty bitvy vedly, kolik padlo vojáků na obou stanách a jak dopadl ten závěrečný "mír"... ZA MĚ ****:-)

  • 19.4.2017  20:53

  Abych byl upřímný, tak jsem se na film dívat na dvakrát.. poprvé jsem jej rozkoukal a přišlo mi to strašně zmatené a rozskákané.. ztrácel jsem se.. vzdal jsem to.. Pak jsem si ho pustil znovu, překousnul tu první půlhodinku a ejhle.. film mě pohltil, chytil si mě až do konce a výsledek je velmi uspokojivý.. Výborný výkon EB...

  • 10.4.2017  21:04
  Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
  odpad!

  BOŽE?? Proč?? Kolik tenhle dement natočil ještě těhle čůřákovin?? Jako by toho už nebylo dost:-(

  • 27.3.2017  11:18
  Modrý kód (TV seriál) (2017)
  odpad!

  Pul hodiny....tolik zivota jsem tomuto braku venoval, kdyz i moje znama rekla, ze se na to nedalo divat a jeji lQ povazuji za "ztelenovelizovne" tak to je co rici. Herecke obsazeni asi odpovida bide, v jakych zivotnich situacich se musi herci nachazet, ze vezmou tuhle smakuladu (prevzato z vystizneho predchoziho komentare...:-))

  • 15.2.2017  22:58

  Skvely vykon hlavniho hrdiny a super trikove

  • 11.2.2017  16:17

  Úžasná kamera, herecké výkony.. opravdu film, který i po několikátém shlédnutí má pořád co nabídnout...

  • 29.1.2017  00:26

  Tak asi takhle: normálové hrají bukvice a bukvice hraje normála, v Česku nemáme kvalitní herce, tak nám musí vypomáhat Poláci (slyším Michala Dlouhého a nevidím Michala Dlouhého), neznámá prodavačka knih napíše příběh, jak jí to nevyšlo s chlapem a je z toho bestseller (příběh zkončil v ltálii), lssové už bylo třicet… HRUBO, zkoušeli jste si někdy z krku sundat řetízek kamenem?? Stejné je to u náramku na ruce, ale že jí od ltálie vydržel dlouho.. co?? Aladar zkouší studentku a od té doby, co jí nabídne skleničku uběhne v reálném čase snad půl dne (rozchod bukvic kvůli masu, lssová přijede Aladara načapat) a on stále píchá.. divíte se pak tomu infartu?? Vždyť musel šukat minimálně půl dne... A vtipné?? Super“krásný“ pejsek, hláška o nekonajících se narozeninových párty v prosinci a Blonďatá píča… To je vše

  • 21.1.2017  19:34
  Pustina (TV seriál) (2016)
  *****

  Naprosto uzasne herecke vykony Duška, Stivinove a Nohy. Kterej debil delal poradce v ustrojenosti policajtu? Venku behali porad ve svetrech a na sluzebnach v cepicich... Jinak cely pribeh suprovy spad a ty zakonceni jednotlivych dilu.. Doslova jsme to shltali. Dal bych i sest* Dekujeme

  • 7.1.2017  19:58

  Já osobě bych dal tak dvě **, ale dcera na film kouká několikrát týdně... tak dávám ****

  • 27.11.2016  09:37
  Azur a Asmar (2006)
  odpad!

  No to je hnus..to ma byt jako vnucovani muslimske hatmatilky nasim detem??? Ktera svine tohle serviruje ceskemu divackemu ocku a ousku?? Tomu by patrilo dat hlavu na spalek!!! HNUS!!!

  • 15.11.2016  10:45
  Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
  odpad!

  Najde se nejaky dementni a totalne vylizany bezmozek, ktery s na tuhle barrandovskou sracku vydrzi divat??? Nebo ktery snad dokonce uveri, ze se nejede podle scenare??? Nektereporady by meli vysilat vnapravnych zarizenich, jako formu trestu!!! Tenhhle by byl tesne pred trestem smrti

  • 28.10.2016  20:57
  Švýcarák (2016)
  *

  Jednu hvězdičku dávám jen proto, že jsem v sobě našel tu zvědavost, dokoukat to do konce. Jediným slovem - ZVLÁŠTNÍ.

  • 26.10.2016  21:07
  Anthropoid (2016)
  *****

  Dlouho jsem nedal pět *, měl jsem trošku obavy z natočení filmu podle skutečných událostí někým "nečeským",dále herci z akčních filmů.... ALE moje obavy se rozplynuly po pár minutách a líbilo se mi opravdu vše, od výborných hereckých výkonů, hudba, kamerové záběry, zpracování nám dobře známého příběhu... Závěrečná přestřelka byla naprosto dokonalá, jestli si někdo myslí, že tam chodili Němci jak selata na porážku, tak ANO. Pro ně byli naši hrdinové "parchanti", kteří jim zabili vrchního velitele a modlu, každý je chtěl dostat. Jen je mi líto, že ve filmu trošku nezabrousili do událostí týkajících se hasičů, kteří zaplavovali kryptu kostela, jak to bylo doopravdy s jejich velitelem, to jak to odmítali udělat, jak jim bylo vyhrožováno atd..:-( ZÁVĚR - děkujeme za krásný zážitek

<< předchozí 1 2 3 4 5 6