Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dobrodružný
  • Animovaný

plakát

Dámský gambit (2020) (TV seriál)

Tohle je jeden z nejlepších seriálů, jaký jsem kdy viděl. Kdyby šlo dát 6 hvězd, dám 6.

plakát

Anne s E na konci (2017) (TV seriál)

Tenhle seriál má duši! Nechápu počínání Netflixu ohledně rozhodnutí o zrušení nátáčení 4. řady.

plakát

Policie Chicago (2014) (TV seriál)

Za mě zatím nejpoutavější “kriminálka” na současné překriminálkované seriálové scéně. Scénáře některých dílů hravě překonávají kdejaký krimi-film.

Divočáci (2007)

Škoda toho konce, jinak by to byl super bike road trip!

plakát

Mazalové (2014) (TV seriál)

První český sitcom, který mě fakt baví a ač je určen mládeži, zasměju se i já. Táborský v roli “Hollyho” je prostě výborný! Nechápu zdejší udělovače “odpadů”, pochybuju, že se na to vůbec podívali.

Volyň (2016)

Strašné! Z tohoto se budu ještě hodně dlouho vzpamatovávat. Čím se liší někteří vrcholní představitelé Ukrainy od bolševických zrůd, když bagatelizují tato banderovská zvěrstva a ještě dělají z toho zločince národního hrdinu? Stažení publikace snímku z Ukrainské scény také o něčem vypovídá a rozhodnem není znakem demokratického státu. Jinak bravurně natočený snímek. Neskutečné, co dokáží poláci vyprodukovat.

plakát

Premiér (2019) (TV seriál) odpad!

Seriál předčil veškerá má očekávání!!! Touha, získat si další příznivce a potenciální hlasy pro nastávající prezidenstkou kandidaturu se u Jaromíra Soukupa projevuje nucenou potřebou prazvláštní exhibice. Jakou skupinu voličů se vlastně snaží tímto počinem oslovit? Promyslel strategii Jaromír dobře? Má vůbec cílová skupina diváků volební právo? Navrátí se tato investice, nebo zašel Jaromír příliš daleko? Bohužel na tyto otázky v seriálu žádnou odpověď nedostaneme, to ukáže a čas.

plakát

Talk show Jiřího Ovčáčka (2019) (TV pořad) odpad!

Nejtěžších 10 minut mnou shlédnuté kinematokrafie v životě! Co to je vlastně za pořad? Jaká je zamýšlená cílová skupina? Tohle je snad pod úroveň i těch nejnižších intelektuálních skupin.

MOST! (2019) (TV seriál)

Prostě geniální!!!