Filosofové (2013)

Hrá sa to na niečo, čomu nesiaha ani po členky. Pri tom taký potenciál.

Špinavý trik (2013)

2 hodiny rozprávania a nudy. Obsadenie veľmi sklamalo. Srdce by ma bolelo , keby nespomeniem, že soundtrack bol vynikajúci. Za to jedna hviezdička. Za prsia Amy Adams druhá.

Vlk z Wall Street (2013)

Neuveriteľné výkony hercov. Som veľmi milo prekvapený. Keď za toto Leo nedostane Oscara , tak už asi za nič.

Frajeři ve Vegas (2013)

Viac menej predvídateľný dej , ktorý ale na druhej strane pobaví. Herecky sa zišla skvelá partia. Viestami to však strácalo riadne na dychu. Určite však stojí za Vašu pozornosť.

Red 2 (2013)

Film sa na nič nehral. Dostal som presne to, čo som očakával, nič viac, nič menej a to mam na filmoch rád.

Šmejdi (2013)

Pekne ukázané kam až človek môže pre peniaze zájsť. Osobne neholdujem dokumentom, ale tento som si pozrel až do konca a určite som to neľutoval. Na jednej strane skvelý napád a odvaha poukázať na niečo takéto. Na opačnej veľmi zaujímavé spracovanie a viditeľný talent režisérky.

Osamělý jezdec (2013)

Za Johnnyho to je 3 , inak slabota. Keby to zhrniem do jednej vety, tak by som povedal: ,, Režisér sa s tým moc páral".

Hašišbába (2012)

Až také vtipné to nebolo, aby som sa šulal po zemi a držal sa za brucho. Určite bolo pár momentov, kde som sa pobavil a celý ten koncept absurdity mi prišiel fajn a v podstate ma pobavil, ale inak to bolo celé zle. Tu jednu hviezdičku pridavam za vyraz farára, ktorý ma naozaj dostal .

Velký Gatsby (2013)

Po žiadnej stránke to neni zlý film, ale zase to neni ani žiadne wau. Dalo by sa povedať, že je to jeden s tych lepšich Leonardových filmov a určite v tomto filme je na čele hereckého kolektívu a ťahá to tam zubami nechtami, ale zase mu to tam nikdo niak extre ani neuľahčuje. V každom prípade to stálo za to si to v tom kine odsedieť. Nenudil som sa. Po trošku slabšom rozbehu ma až prekvapilo ako sa to ku koncu rozbehlo. V každom prípade su to určite 4* a a nechcem nikho urážať, ale dať tomuto filmu 1* ako podaktorý, odporučal by som na preventívne výšetrenie u očneho, krčného, poprípade psychiatra. Určite stojí za to si pozrieť, aj keď nie ste dákym vyznávačom romatiky ako ja.