asham

asham

alan hama

Česko

• 19.11.2018  05:35

Mně se kupodivu tento díl oproti těm předchozím líbil. Mělo to spád, bylo to nenuceně vtipné a krimi kauza obstojná.

• 12.11.2018  06:16
    Profesor T. - Inspekce (E03) (epizoda) (2018)

Tak si "Nováci" nezapomněli kopnout do Českého národa s připomínkou toho, jak chudáci Sudeťáci (vesměs Henleinovci) dostávali těsně po válce od Čechů kapky, kteří se mnohdy rozhodli pořádně pomstít za těch 6 let utrpení, které jim a Českému národu Němci způsobili. Válka je vždy zvěrstvo, kde nejhůře skončí Ti nejvíce nevinní. Ale každá válka něčím začíná, nějaké události ji spouštějí a nějací lidé ji podporují. Stačí se podívat na dobové dokumenty, co dělali Sudeťáci v letech 1937-39 a co dělali nacisti Českému národu dalších 6 let. To už se ale dnes nehodí připomínat.

• 12.11.2018  06:11
    Rédl - Prokurátor (E01) (epizoda) (2018)

Sokole, Sokole ....Uvádět v soboru večer tu Nováckou taškařici Ti jde lépe. Zatím je to celé takové splácané a přitažené místy zy vlasy. Současná (prý) "veřejnoprávní televize" opět nezklamala a zcela poplatná dnešní době nám tam opět nacpala aspoň kousek ze svého mixu levičáckých a liberálních ideologií jako LGBT, multi-kulti, rasové nesnášenlivosti, nacionalismu atd. atd. Tady to prozatím vyhrálo LGBT se Sokolem, brousícím svého mladíčka. Na konkurenční televizi v seriálu Profesor T si pro změnu nezapomněli kopnout do Českého národa s připomínkou toho, jak chudáci Sudeťáci (vesměs Henleinovci) dostávali těsně po válce od Čechů kapky, kteří se mnohdy rozhodli pořádně pomstít za těch 6 let utrpení, které jim a Českému národu Němci způsobili.

• 13.9.2017  06:07
    Hitler (TV seriál) (2016)

Je zajímavé, jak všechny tyto pseudokumenty tvrdošíjně ignorují důležitá fakta, předcházející vzestupu AH k moci. Proč se německý průmysl tak semknul kolem AH a jak dlouho před WW2 došlo k otevřenému boji nadnárodních bank proti německé ekonomice ?

• 11.6.2017  14:11
    Trpká úroda (2017)

Tedy sorry, ale tohle je naivní a manipulativní pseudo-historická sračka !!

• 10.6.2017  07:16
    Král Belgičanů (2016)

Infantilní euro-hujerská komediální ptákovina, seskládaná z různých jakože vtipných situací, které zažívá eurofilní politik na cestě (útěku) z Turecka do Belgie. Paralela s invazivní trasou ekonomických migrantů z arabských zemí je jistě čistě náhodná.

• 7.6.2017  18:30
    Mumie (2017)

Výborná popcornovka a skvělá podívaná, nenudil jsem se ani chvilku. Některé dramatické a akční scény braly dech. Tom Cruise 100% jako vždy.

• 31.5.2017  19:00
    Wonder Woman (2017)

Nelze než zatleskat. Silný příběh, výborná chemie mezi hlavními hrdiny, skvěle natočená akce. Díky DC.

• 31.12.2015  18:53
    Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál) (2015)

Nebylo to špatné, ale prostě to není The Walking Dead. Tam to ale taky chvíli trvalo, než se to rozjelo. Fear the Walking Dead se rozjíždí velmi pomalu, ale to se dalo i čekat. Vidíme tak úplný počátek epidemie, kdy ještě lidé netušili, s čím mají tu čest a co je čeká. Budiž jim tedy odpuštěno, že se někteří občas chovali trochu jako kreténi. Jsem zvědavý na druhou sérii.

• 31.12.2015  18:44
    Saulův syn (2015)

Na tohle se vždy peníze seženou. Jinak to mělo být co ? Po x-té přežvejkané téma, takže bylo potřeba naservírovat nějak jinak ? Divný film.

• 25.11.2014  20:49
    Život podle Václava Havla (TV film) (2014)

Globalistický aparátčík v roli užitečného idiota ve jménu likvidace národů a multi-kulti ideologie. Další oslavná a falešná óda na humanitárního bombardéra, jemuž z rukou prolitou krev Iráčanů a Srbů již nikdo nesmyje. Kdy toto skončí ?

• 7.9.2013  20:25
    Sanitka 2 (TV seriál) (2013)

Na konci té strašné nudy jsem zjistil, že je mi úplně u zadnice, jak to se všemi těmi postavami na konci seriálu dopadne. Ta strašná záplava nudných dialogů mě úplně umořila, sám nechápu, že jsem to vůbec vydržel do konce toho prvního dílu.

• 13.1.2013  21:18
    Occamova břitva (TV film) (2012)

To, že se jich vrahové nezbaví hned na místě, je opravdu "překvapivé" a zcela mimo veškerou realitu. Vše dále se odvíjející je jen další na sebe se nabalující (těžce uvěřitelný) balast.

• 9.1.2013  06:02
    Nespoutaný Django (2012)

Prznič Tarantino vytvořil na téma western nečekané, brak !!

• 9.1.2013  05:57
    Řeka (TV seriál) (2012)

Zatím to vypadá hodně zajímavě a sympaticky, uvidíme jak v dalších dílech .....

• 6.1.2013  15:04
    O pokladech (TV film) (2012)

Super vtipná moderní pohádka, přesně dle mých představ.

• 29.12.2012  00:22
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Vánoční pohádka ? Ale kdeže, byl to hnus fialovej ...... !

• 28.10.2012  13:23

Přiznám se, že toto jsem opravdu nečekal. Kašlu na to, že je v názvu "US", na Van Dammovi to tady nestojí, Adkins je extra třída.

• 29.9.2012  06:49

Jednička byla celkem očekávaně nepřekonána, ale stále je to skvělá akční podívaná. Charisma by mohl Neeson prodávat po kýblech.

• 24.9.2012  06:29
    Ztracená brána (TV seriál) (2012)

Tak nesmyslně přeplácaný příběh jsem už nějakou dobu neviděl a tolik vyhlížená pointa absurdní až trapná.

• 24.9.2012  06:27
    Bastardi 3 (2012)

Z hlediska filmařské kvality je to snímek podprůměrný, ovšem myšlenkově a příběhově je to film velmi odvážný a trefný. V dnešní úchylné době pozitivní diskriminace, rasismu naruby, feminismu a multi-kulti pomatené ideologie, jde o opravdu záslužný počin.

• 3.9.2012  10:02
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

To byl ale hnus velebnosti !!!

• 1.9.2012  22:53
    Hydra (TV film) (2009)

Nebetyčná volovina bez kapky napětí a logiky. Katastrofální efekty prokládané tupými dialogy, no úplný Raptor Island.

• 31.8.2012  06:09

No, odpad tomu nedám. Několik opravdu zajímavých tanečních kreací a několik pěkných koček. Jinak děj hrůza a nuda. Šel jsem na to s mladou a ta byla celkem v pohodě, ale krom toho tancování se taky pořád ošívala. Bylo vidět, že na divku by půlku filmu přetáčela.

• 12.8.2012  14:53
    Prometheus (2012)

Kombinace vědecké romantiky, vesmírného opojení, touze po objevení podstaty všeho, omračujícím světem neznáma a končící pádem do reality plné krutosti, krve a bolesti. Absolutně dokonalá první část prequelu ke kultovnímu Alienovi.

• 12.8.2012  14:48
    96 hodin (2008)

Absolutně dokonalá nonstop akce nasraného tatíka na cestě za záchranou své dcery, kterému stojí v cestě jen nedostatek času a horda členů albánské mafie.