Besyn

Besyn

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 22.12.2004  14:22

Velmi solidní thriller podle Clancyho.

• 22.12.2004  14:18

První a nejlepší film podle románů Toma Clancyho,zbylé tři mu však zdárně sekundují.

• 29.11.2004  09:23

Už jsem to viděl hodně dávno,ale co si pamatuju,tak docela se mi to líbilo.

• 29.11.2004  09:18
    Motýlek (1973)

Klasické,drsné vězěňské drama,které stále patří ke špičce žánru.

• 29.11.2004  09:12

Nestárnoucí a jedno z nejúchvatnějších děl světové kinematografie.Není co psát víc.

• 29.11.2004  09:05
    Apollo 13 (1995)

Vynikající film podle skutečné události.

• 29.11.2004  09:03

Pohodová romantická komedie na sobotní večer.

• 29.11.2004  09:02
    Velký (1988)

Supr oddechovka,která rozhodně pobaví.

• 29.11.2004  09:00

Kultovní záležitost.Al Pacino jako brutální gangster Tony Montana je naprosto úchvatný.Asi nejlepší film od De Palmy,co jsem viděl.

• 29.11.2004  08:54
    Hráči (2003)

Docela pohodový filmeček na jedno použití.Stallone se tu objeví asi jen na patnáct minut.

• 29.11.2004  08:51
    Spider-Man 2 (2004)

Zatímco jednička mě moc nenadchla,z dvojky jsem bezmezně nadšen.Příběh,scénář,akce i hlavní záporák,vše o jeden až dva stupně lepší než v jedničce.Mrzí mě však,že jsem jej díky "moudrému" rozhodnutí distributora drtivou většinu kopií nadabovat,neměl možnost vidět v kině.Ať si ten svůj z******ý dabing strčí někam !!!!

• 29.11.2004  08:43

Děsivé,zvrhlé,uchýlné,hrůzné,hnusné,odporné,........!!!! Nicméně je to film,který má i přes ty tuny nechutnosti, zvrhlosti a násilí své kvality.Ja ten film v podstatě beru jako podobenství o lidsné krutosti a jako takový se zadře pořádně pod kůží až do morku kosti. Jak už tu však mnozí napsali,není to skutečně film pro slabé žaludky,či pro lidi se slabou psychyckou stránkou. Ti by se radši tomuhle sníku měli na míle vyhnout,psychycké následky by totiž mohli být až katastrofálni !!!!

• 29.11.2004  08:31
    Ponorka (1981)

Wolfgang Petersen natočil v osmdesátých letech celkem tři filmy z nichž dva patří k naprosté špičce svého žánru.Je to Ponorka a Nekonečný příběh.Špica ! p-s:neviděl jsem původní sestřih,nýbrž director´s cut na DVD a fakt to stojí i při té délce za to.

• 26.10.2004  12:56

Jestli někdy budete zlobit,tak si pro vás přijde Kaiser Soze !!!!

• 26.10.2004  12:52
    Blade 2 (2002)

Totální řežba,ale mozek radši hoďte do koše.

• 26.10.2004  12:47

Vesmírná oddysea je film,o kterém se velmi těžko píše.Musí se prostě vidět a buď ji budete milovat a považovat za naprosto dokonalé a mistrovské dílo,nebo naopak za jeden z nejnudnějších a nejdivnějších filmů všech dob.Já se hrdě hlásím k první skupině !

• 26.10.2004  12:43
    Kruh (2002)

Sice jsem se vůbec nebál,ale i tak nadprůměrný duchařský thriller (nikoliv horror).

• 26.10.2004  12:42
    Já, robot (2004)

Hodně dobré sci-fi.Will Smith,triky,akce i výprava perfektní,jen ten konec byl tak trochu přitažen za vlasy.

• 26.10.2004  12:39
    Shrek 2 (2004)

Ještě zábavnější a srandovnější než jednička.Kukuč Kocoura v botách rulez!!!!

• 16.7.2004  15:35
    Bulšit (2001)

Nevím,jestli jsem vlastně opráven tenhle film hodnotit,jelikož jsem viděl asi jen prvních čtyřicet minut.Pokračovat ve sledování tohoto odporného humusu bylo už nad mé síly.

• 16.7.2004  15:22

Legendární a strhující gangsterka,která neztratila po téměř čtyřiceti letech nic ze svého kouzla.A ač jsou Bonnie a Clyde záporáci skrz na skrz,v divácích si získají takové sympatie,že je nelze nemít rád a na konci je nelitovat.

• 16.7.2004  14:52
    Pistolnice (1994)

Ale to je především za tu titulní čtveřici pistolnic.Jinak jako western je to fakt slabota,hlavně co se scénaře a režie týče.

• 16.7.2004  14:28
    Mys hrůzy (1962)

Sice se mi více líbil Scorseseho remake,ale tohle taky nebylo špatný.Gregory Peck tradičně velký sympaťák a Mitchumův Max Cady je velmi slizký záporák.

• 16.7.2004  14:19
    Maverick (1994)

Maverick je klasa.Vtipný,svižný,zábavný,napínavý.Nemám nic,co bych mu mohl vytknout.

• 16.7.2004  14:13

Na jednu stranu hvězdné obsazení,na druhou zase zcela průměrný a nepříliš zábavný western,který bleskově mizí v propadlišti filmových dějin.Ale mám k tomuto žánru tak trochu slabost,takže tři s odřenýma ušima.

• 16.7.2004  14:07
    Vadí nevadí (TV pořad) (1998)

Stupidita tohoto rádobyzabavného a rádobyvtipného pořadu je do nebes volající.No a ten tolik tady zmiňovaný moderátor to je fakt síla aneb jak by dozajista seržant Hartmann z Kubrickovy Olověné vesty řekl: "Je tak šerednej,že by mohl být majstrštykem moderny".

• 7.7.2004  19:51
    Lhostejnost (2002)

Sice jsem věděl od začátku kdo je pachatel,ale i tak se mi to docela líbilo.Oddechovka na jedno použití.

• 7.7.2004  19:40

Na tenhle film jsem zamýšlel původně jít do kina,kde ho však k mému velkému neúdivu dávali jen s dabingem.Počkal jsem si teda na DVD,ale stálo to za to.Příběh je pěkný,dialogy roztomilé a propracované stejně jako hudba,ale co mě zde dostalo nejvíc je vizuální zpracování.Takovou pastvu pro oči jsem už opravdu velmi dlouho neviděl.Bomba !!!!!

• 7.7.2004  19:30

Ono je už všeobecně známé,že čím má Joel Schumacher větší rozpočet,tím horší natočí film.Tady to sice ještě tak strašně jako v případě Batmana a Robina nedopadlo,ale opravdu mě nenapadá jediná věc,proč tenhle film shlédnout.Je to nuda a režijně velmi odfláknutá nuda s minimem akce.A už mě navíc štvou filmy ve kterých se atomová bomba,která ma zničit celý New York,zastaví jednu sekundu před odpálením.

• 7.7.2004  19:23
    Lví král (1994)

Tak tady se Disney překonal.Moc pěkný příběh v nádherném hávu s překrásnou hudbou a písněmi.Moc,moc se mi to líbilo.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29