nwx

HU LK

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 10.3.2019  12:09

Vynikající dokument o matkách, které jsou schopny pro peníze a slávu strčit své děti do postele komukoliv. Michael Jackson byl hudební genius, o tom žádná, měl ale své vrtochy. Byl vlastně dítětem uvězněným v těle dospělého, exotem, nedostupnou ikonou. Fanouškové by udělali cokoliv, aby se k němu dostali blíže. Kamarádil se s dětmi, ke kterým by ale neměl přístup, pokud by s tím nesouhlasili jejich rodiče a ti vesele souhlasili. Matky těch dětí vycítily příležitost jak svým ratolestem zajistit budoucnost, jak samy přijít k penězům, slávě, jak se dostat do velkého světa, jak se zdarma dostat k novému domu, jak se na Jacksonovi přiživit. Nejedna matka záviděla té druhé, že zrovna její dítě má to "štěstí". Jedna z nich byla dokonce ochotna se i s dítětem přestěhovat z jednoho kontinentu, kde původně žila, na jiný, jen aby mohla se svým synem žít Jacksonovi ještě blíže. Klidně rozbila svoji původní rodinu a vyměnila ji za pomíjivou slávu, peníze. Jackson nikoho násilím k ničemu nenutil, matky mu samy strkaly děti do ložnice. Na konci onoho dokumentu mluví i současné partnerky již dospělých kdysi zneužívaných chlapců, mající své vlastní děti a odsuzují matky svých partnerů, že něco takového tehdy dopustily. Já osobně si ale myslím, že i ony samotné, by se nechovaly jinak, kdyby třeba Lady GaGa nebo jiný jejich současný pofidérní idol, se s nimi chtěl kamarádit, prostě by k němu vzhlížely a snažily by se "chytit příležitost za pačesy" aby si něco pro sebe urvaly, stejně jako se dělo v dobách Jacksona. Jackson nebyl agresor, násilník, byl jen opravdu zvláštní. Kdyby nebyl slavný, děti by se k němu nijak nedostaly. Na vině jsou jednoznačně ony matky, které v zájmu svého vlastního profitu, zneužívání umožnily. Nikdo normální by své dítě přes noc u cizího dospělého chlapa v jeho ložnici nenechal ale prachy a mamon udělají svoje. Je to smutné co se těmto dětem stalo, že je nikdo nechránil, na druhou stranu ale Jackson tisícům dětí po celém světě zase pomáhal, věnoval obrovské peníze na různé dobročinné účely, s cílem dětem pomoci. Ani ony samotné tehdy zneužívané děti dodnes nestrádají a po Jacksonových zádech vlastně kariérně vyrostly, dodnes dokonce Jacksona milují. Bez Jacksona by nebyly tam, kde dnes kariérně jsou. Ať už byl Jackson jakýkoliv, jeho hudba je geniální. Dodám jen ještě, že to co se dnes děje ohledně Jacksona i třeba hnutí MeToo, ta mánie, kdy se ze seriálů a filmů, vystřihují herci, epizody, kdy rádia přestávají hrát písničky, které do té doby hrály, kdy se ani nečeká na soudy, to je ta největší tragedie, která se bytostně týká nás všech. Cenzura jako za komunismu. Máte-li oblíbený film, hudebního interpreta, raději si pořiďte fyzická media dříve, než bude váš oblíbenec zakázán a z historie vymazán. Vystřihli epizodu i ze seriálu Simpsons, protože v něm Jackson daboval figurku. Kam až ta novodobá inkvizice zajde? Hnus!

• 9.3.2019  18:54

slabší

• 8.3.2019  23:24

nádhera, poezie

• 17.2.2019  09:53
    Overlord (2018)

Technicky dokonalé - top kvalita, jako třeba Saving Private Ryan. Triky, zbraně, bojové scény, atmosféra WWII, neskutečné. První třetina filmu je úžasná i dějově, pak ale dějová úroveň klesá až do konce. Přesto, atmosféra WWII a technická dokonalost zůstává po celou dobu na té nejvyšší úrovni. Perfektní zvuk. Kdyby takto technicky dokonale třeba natočili remake filmu Where Eagles Dare nebo převedli hru Wolfenstein do podoby kvalitního filmu, fíha, to by bylo něco!

• 3.2.2019  11:06
    Nightflyers (TV seriál) (2018)

novy event horizon

• 24.1.2019  21:18
    Fyre (2019)

Paraaada. Konecne nekdo dostal rozmazlene "millennialy" podelane. Ti "makat" nebudou a nebudou. Nasmal jsem se, pekne skodolibe. Juutuuberi influenceri slavni. ;)))

• 24.1.2019  13:34

top

• 21.1.2019  08:41
    Léto roku 84 (2018)

Film o dětech pro malá děcka. Odkojenci Teletubbies, to je cílové publikum, řekl bych. Nezáživné asi stejně jako Stranger Things. Někdo atmosféru osmdesátek umí navodit, jiný zase ne. Tady nefunguje ani to. Jak dnes navodit atmosféru osmdesátek by se všichni mohli učit například od tvůrců filmu "The House of the Devil." Takový "The Clovehitch Killer" na podobné téma, se mi líbil podstatně více a byl i mnohem napínavější, než tato blbost. Jak dobře udělat napínavý film o dětech a sériovém vrahovi, to ať se ale tvůrci učí zejména u nedostižné Disturbie, ta je klenotem v porovnání s touto srágorou. Tady je to nudný příběh, nesympatičtí herci, napětí na nule a ještě do toho pořád v každé scéně nesmyslně prudí syntezátorová hudba, jako z filmu Blade Runner, která sem absolutně nepatří. Asi si někdo myslel, že když to tam narve do každé scény, tak bude ten film ještě více cool a max. osmdesátkový. No, nepovedlo se. Kdyby ty mluvící scény byly raději bez oné rušivé hudby, vyzněly by možná napínavěji. Ne, toto není dobrý film a je mi fuk, že to tu má vysoké hodnocení. Prostě blbost.

• 20.1.2019  19:43

škoda

• 20.1.2019  10:45
    Donekonečna (2017)

Tedy to je ale zvláštní snový film, nepochopitelná šílenost, ale parádní.

• 19.1.2019  21:05

Na jedno mrknutí.

• 19.1.2019  10:48
    Suspiria (2018)

hroznaaa blboooost

• 19.1.2019  01:38
    Perla baroka (TV film) (2012)

top!

• 18.1.2019  21:14
    What Keeps You Alive (2018)

bad

• 1.1.2019  22:11
    Osmy (TV film) (2014)

;)

• 31.12.2018  19:29

ZX Spectrum paraaada, jinak zajimavy experiment ale jednoznacne nejslabsi dil serie, tu nudu si nikdo znovu chtit pripominat nebude.

• 23.12.2018  00:17
    Bird Box (2018)

Sandra Bullock s prkennym oblicejem po botoxu hraje sebevedomou otravnou nanu ktera je samozrejme nejchytrejsi, ostani grupa pak plna dalsich idiotu, snad az na Malkoviche ktery hral rozumne uvazujici postavu, film s pitomou zapletkou, plno hluchych momentu kde se jen "hlubokomyslne" keca vzdy ve dvojici, jednou ta s tim pak tamten s onim, ta s tou. Hrozne amateerskaaa blbost. Nekonecna nuda.

• 18.12.2018  17:02
    The Red Pill (2016)

Geniální dokument. Všechny agresivní feministky by měly viět. POVINNĚ!

• 4.12.2018  18:58

Pointu jsem nepochopil, jinak koncert! ;)

• 1.12.2018  18:36

škoda

• 1.12.2018  17:11
    Venom (2018)

...hrozná kravina, toto že produkuje Sony???

• 1.12.2018  16:15
    Beyond the Sky (2018)

naprd

• 1.12.2018  16:12
    Time Freak (2018)

naprd

• 22.11.2018  07:46
    451 stupňů Fahrenheita (TV film) (2018)

slabota

• 19.11.2018  22:04
    Kin (2018)

Dobry filmek, Detroit, paradicka, top!

• 19.11.2018  13:36
    Jonathan (2018)

Mohla by to byt pouha epizoda z Black Mirror.

• 19.11.2018  08:38

krása