This Is Personal (2019) odpad!

zmanipulované stádo multikulti gender feministek v akci

Terminátor: Temný osud (2019) odpad!

Ne! Už stačilo! Co to bylo? Hrozný film, nejhorší z celé série. A ty "chytré" dialogy, uf, to jsem se opravdu nasmál. Terminator jakožto vzorný rodinný týpek? Mohla se mu narodit malá terminatorčata, to jediné mi tam ještě chybělo. Uf, tak "snad" příště?! Takže: špatná filmařina, scénář, nelogičnosti. Ani triky neuchvátily. Copak ani v roce 2019 stále neumějí udělat věrohodně obyčejný skok postavy odněkud někam? Průběh skoku, odraz, ale hlavně dopad je prostě mimo. Zřejmě doteď neumějí napodobit funkci svalů, fyziku atd. Emočně asi nejlepší částí filmu byl úvod, kde hrál trikově mladý Schwarzenegger, Hamilton, Furlong. Jedině tam emoce zafungovaly. Ale prozměnu dějově ta scéna hned pohřbila naděje na kvalitní terminátoří pokračování, takže průser. Skynet zabil Connora, tím tedy zvítězil, ne? Najednou je tu Legion? Cože? Jednou snad natočí dalšího důstojného Terminatora, ale to zřejmě až v době, kdy oblíbené herce půjde v omlazené digitální podobě protáhnout celým filmem, kdy i pokud začnou mluvit, tak ty dialogy jim do úst přesně sednou. Zatím je takové omlazení příliš náročné, drahé a když herec promluví, tak nepřesvědčivé. Proto v oné vynikající úvodní scéně nikdo fakticky nepromluvil. Hlavně to chce ale kvalitní scénář! Cameron už asi senilní, jestli toto opravdu nějak posvětil. Film bohužel stojí za H a nechápu, že to tady dostalo tolik procent. Žeby od slaboduchých rádoby "intelektuálních" mileniálů? Dějově hrozná blbost. Ani starý Arnie už to nijak nezachránil. Popírat existenci předchozích pokračování, byla dle mého názoru chyba. Taky s genderem a prosazováním minorit v rámci tohoto kousku, to už levičácký Hollywood opravdu přehání. S MeToo a feministkami na věčné časy! A vůbec, raději už dalšího Terminatora nikdy netočte! Ničíte legendu. Stačilo!

Přání smrti 3 (1985)

Geniální film. Nejlepší z Death Wish série hned po originálu.

Solis (2018)

hezké malé scifi

Rambo: Poslední krev (2019) odpad!

Home Alone pro dospěláky. Hrozná blbost, bohužel. Ani Rambo hudební motiv nezahrál při akci. Stallone je legenda, škoda ho. Filmové legendy odcházejí a neexistuje za ně náhrada.

Ovládací panel
6 bodů