Alvin a Chipmunkové 2 (2009) odpad!

Ubohost. A ty robotické hlasy, kdy je to namluveno dospělými lidmi a pak na počítači zrychleno, to je obludnost. Jakoby to nemohli namluvit dětmi aby to bylo poslouchatelné. Takovým zrychleným hlasem bylo kdysi nazpíváno hudební CD Šmoulové, taky katastrofa.

The Battery (2012) odpad!

Amatérismus, nuda, nekoukatelné.

Rambo III (1988)

Rambo na straně náboženských vypatlanců. Taliban tenkrát zajásal, když Johnny nastoupil hájit jejich barvy.

Navy Seals – třída 234 (2000) (pořad)

Tak toto je síla. Že máme nějakou jednotku v Prostějově? Specialisty? Pche! Pochybuji, že při výcviku nechají pár chlapů v podstatě utopit, že už výcvik je na hraně života a smrti. "Zlomená ruka, no a? Makej makej." Povinná "četba" pro všechny naše domácí rádobybojovníky. Výcvik SEALS je tedy síla. Ve svém okolí neznám nikoho, kdo by to sotva jen hypoteticky mohl zvládnout. Není šance.

Na život a na smrt (2013)

Pokud hodnotím film po filmové stránce, tak to bylo perfektní. K reálné události to má asi daleko. Prostě je tam postříleli a bylo to. Heroické výkony už zařídí scénárista. Co mě fascinuje je jak se točily ony scény, kdy člověk padá po skále. Kteří kaskadéři by do něčeho takového vůbec šli. To nebyl počítačový trik a film je toho plný. U starých filmů stačilo shodit slaměného panáka a bylo to. Toto je machrovinka. To by v reálu dokázala snad jedině výsadková jednotka z Prostějova, né žádné máčky z USA. ;)

Jak se to dělá (1999) (seriál)

Super seriál. Pokud ho začali dělat v roce 1999, v té době asi točili doma v Kanadě nebo v USA, jak se co dělá. Dnes se můžou přestěhovat do Číny, protože doma už nic nenatočí.

Nevyřízený účet (2013) odpad!

Asi tak 1000x slovo fuck, jinak ubohost. Kdo má rád fuck serenádu a pokud mu stačí jen to, doporučuji.

Filosofové (2013) odpad!

Americký film ale všichni v něm mluví příšerným britským akcentem. Hrozná blbina leda tak pro tzv. "filmové intelektuály" = pro ty, co absolutně nerozumí filmu.