Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Akční
  • Horor

Sinister (2012) odpad!

Tak toto hodnocení asi nikdy nepochopím. Když tato sra dostane víc jak 80 procent, tak potom i já, pokud něco natočím, musí to dostat rovnou stovku, jinak to nevidím. Toto je hrozná srágora opravdu založena jen a jen na hloupých nedotažených lekačkách. Žádné mrazení z příběhu, žádný strach z podivna, nic. Jen lekačky. Film je příšerně amatérský, děj nula a rozuzlení? Škoda mluvit. Snad jen zvukové efekty v pohodě, jinak - zklamání roku. Nic nedotaženo, nic nevysvětleno, samotné pátrání po "něčem" byla nuda. Uf. V paměti mi z tohoto braku zůstanou jen detailní záběry prstů, hrajících si s promítačkou, toť vše.

Černobylské deníky (2012)

To natočili jen půl scénáře a došly prachy?? Tak to pokazit! Začal jsem na 5 hvězdičkách a končím na jedné. Taková škoda! Scénáristé jsou blázni. Ani se nedostali do elektrárny, ani u sarkofágu nebyli, ani u bazénu, který je na všech fotkách. Vůbec napětí negradovali a pak to ke všemu tak useknou? A co to malé děcko? Fakticky pokažená chuť. Škoda škoda škoda.

Projekt X (2012)

Vynikající! Rozhodně se na to ale nedívat v cz dabingu, jen v originále. Parádní střih, nápady, hudba. No prob bro! ;)

3000 mil na útěku (2001)

Perfektní film, střih, nabušená hudba, vtípky. Doporučuji v angličtině, nemá chybu! Fotky z toho filmu vypadají, jako by se odehrával v 50. letech, ale je to vtipná drsárna ze současnosti. :) Sledujte titulky nakonec - Back To The Future vtípek. :)

plakát

Rození obchodníci (2003) (TV pořad)

Nemá chybu. I když za opravou vozu asi nestojí jen Edd China, ale nejspíš celý team makačů, který normálně není vidět, přesto super pořad.

plakát

Léto s Italem (2012) (TV pořad)

Eňo ňuňo extra speciále.

plakát

Na vlastní nebezpečí (2007) odpad!

Stále jsem se tomu vyhýbal. Dnes jsem kouknul. Uf! Jestli chce Renč dělat něco na způsob hollywoodských filmů, ať se na nějaké nejdříve podívá! I ty nejlevnější jsou po technické stránce x krát koukatelnější, než to, co on tvoří. Hrůůůůza. Renč prostě točit neumí. Neumí stavět scénu, neumí gradovat napětí, neumí vybrat ten správný záběr, úhel kamery, nastavit ostrost kde je potřeba atd. Neumí střih. Kdejaký amatérský film vypadá mnohem lépe. A to se ani nebavím o nekontaktním zvuku, který je u tohoto filmu dodělán dodatečně až ve studiu, včetně dialogů, což u amerických filmů neexistuje. Kvalita obrazu příšerná. Proboha ať už ten člověk nic netočí! Odpad!