Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Akční
  • Horor

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Velká škoda. Promarněný potenciál. Hulk je můj oblíbený hrdina, o to více to bolí. První díl se mi líbil podstatně víc.

Útěk do divočiny (2007)

Určitě skvělé. Ovšem né bezchybné. Takových 30 minut by mohlo jít do koše a vypadalo by to skoro dokonale. Povedený film o životě, o přírodě.

Monstrum (2008)

Prvních 20 minut jsem si říkal – další blbina typu Blair Witch. Nenávidím přehnaně roztřesenou kameru. Ani reálné záběry z pádu WTC TwinTowers se takto netřásly. Těch prvních 20 minut jsem tedy přežíval těžce. Nuda. Pak teprve jsem do toho naplno spadl! Roztřesenou kameru jsem najednou nevnímal a film hltal až do poslední minuty. Vynikající. I bonusy na DVD byly perfektní.

plakát

Trhák pana Bowfingera (1999)

Teď vážně nevím, jestli je lepší „Těhotný déšť“ nebo „Padělané kabelky a ninjové“. Každopádně „Padělané kabelky“ mají lepší soundtrack a jsou nám Čechům, odkojeným vietnamskými tržnicemi, tématicky bližší. :)

UFO (1970) (TV seriál)

Ano, z ORF znám tento seriál i já. Tenkrát tam také běžel, i mnou bezmezně obdivovaný, seriál Space 1999. Taktéž UFO jsem sehnal na DVD a patří k perlám mé sbírky.

plakát

Space: 1999 (1975) (TV seriál)

Jako malý jsem tento seriál sledoval na rakouské televizi. Dlouho jsem pak nemohl přijít na jeho název. Pátral jsem po něm roky. Až jsem ho vypátral, doslova jsem hltal informace z internetu. Pak jsem z eBay sehnal model raketky :) i obě sezóny na DVD. Klenoty mé sbírky.

Já, legenda (2007)

Zpracování skvělé, scénář nezajímavý. Dalo se z toho vytěžit mnohem více, když už tak při natáčení prudili občany New Yorku. Veliká škoda.

Rocky Balboa (2006)

Rocky se vrátil! Dávám za 3.

Noc patří nám (2007)

Až na závěrečné „vykuřování“, skvělý film. Když jsou Wahlberg a Phoenix pohromadě, pokaždé to vyjde.