Lady Marcy

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 2.4.2019  17:49
    Pepa (2018)

Dost smutné, ale film mě vůbec nenudil. :)

• 1.11.2018  23:07
    Potkali se na sídláku (TV seriál) (2015)

Bože na tuhle kravinu jem doslova alergická

• 30.8.2018  12:40
    Spoutej mě! (1989)

Od božskýho Antonia bych se taky nechala spoutat.

• 23.7.2018  20:24

Naprosto odporný film.Nedoporučuju u toho jíst. Dávam jednu hvězdičku za myšlenku mimozemštanu.

• 5.3.2018  18:19
    Vražedné krásky (TV film) (2013)

Ženský dokážou být fakt hrozný manipulativní mrchy!

• 10.2.2018  23:10
    Tvář vody (2017)

Film od začátku do konce opravdu krásně vypadá. Kulisy i kamera jsou natolik vymazlené, že člověk musí smeknout. Vzájemný vztah zdánlivě odlišných bytostí je líčen citlivě a bravůrně, až divák snadno zapomene na mezidruhové rozdíly a začne oba filmové partnery vnímat jako sobě rovné duše toužící po opětované lásce.Vztah mezi těmito dvěma bytostmi nepotřebuje slova, stačí jim gesta a hlavně emoce. Pro koho film je? Pro romantiky. Pro jedince, kteří se cítí tak trochu jiní. Pro diváky, kteří hledají zvláštní pouto se zvláštní osobou. Pro milovníky inteligentních melodramat. Každopádně za mě velký potlesk panu režiséru a jeho dalšímu zvrácenému nápadu, který vás nechá dlouho přemýšlet nad vaším pohledem na ostatní. Schválně nahlédněte do vody a uvidíte svou pravou tvář...

• 19.1.2018  21:19

Spíš se to mělo jmenovat zrzavé vlny :D

• 13.1.2018  21:23
    Kocour Bob (2016)

Vzniklo z toho neobyčejné přátelství, které dokážou pochopit jen ti, kteří mají se svou kočkou podobné pouto. James a Bob se navzájem potřebovali, podporovali a společně se probojovali k lepšímu životu. Když má člověk pro co, resp. pro koho žít, jde všechno mnohem snáz. Zde se poukazuje na skutečnost, že lidi si začnou všímat okolních lidí -cizích lidí někdy až prostřednictvím zvířat, ať je to pes nebo kočka ...... Najednou je možnost se s tím cizím člověkem začít bavit, všimnout si ho, zapamatovat si ho, najít na něm něco dobrého.Film ukazuje jak těžký je život na ulici, když pro ostatní nic neznamenáte a někteří lidé ještě dovedou být navíc zlí. A zároveň je zde krásně popsána nutnost mít přítele a nemusí to být člověk ,aby se život se zvládal líp.

• 8.1.2018  18:12

Jedna hvězdička za Zacovo tělo, jinak ten film je celej tak neskutečně odpornej , že jsem ho skoro ani nedokoukala do konce.

• 22.12.2017  21:28

,,V životě jsou věci, se kterýma se člověk musí poprat. Jsou to takový zkušky, víš. A některý lidi maj ty zkoušky prostě těžší, a to protože jsou ty lidi mnohem silnější než ty ostatní."

• 2.11.2017  10:45
    Co kdyby (TV pořad) (2012)

Kravina, ale pobavilo :D

• 3.10.2017  20:08

Totálně vymaštěný film

• 14.9.2017  19:52

Ten film byl dost často místy nudnej a utahanej, ale pár scén tam bylo povedených a za ten konec si to ty tři hvězdičky zaslouží i když jsem nejdřívě měla v úmyslu dát jen dvě.

• 2.8.2017  23:24

No čekala jsem teda lepší konec

• 29.7.2017  01:19

Překrásný dojemný příběh, po kterém snad každej člověk zatouží mít svého vlastního pejska :)

• 29.6.2017  18:57
    Korunní princ (TV film) (2015)

Moc krásná a vtipná pohádka . Záčátek byl moc hezky zpracován a navíc hlavní princ je opravdový fešák :-) Už jsem myslela, že takovou hezkou českou pohádku nikdy nenatočí.

• 26.6.2017  23:14

Strašná chujovina :D ale holky dobrý

• 27.5.2017  23:13
    Ao Haru Ride (TV seriál) (2014)

Tenhle serál jsem si zkrátka zamilovala. Některé scény jsou tak úžasné že jsem si je musela několikrát přehrát znovu. A myslím že v tomhle seriálu se najde každý, kdo byl někdy zamilovaný ve škole. Určitě velké plus je i hlavní krásná písnička i v podání houslí. Jedině co mi tam vadilo byla občas uvřískaná halvní hrdinka a pěkně debilní konec. Škoda že není i druhá série.

• 27.5.2017  23:07
    Aoharaido (2014)

Aoharaido ztvárnil postavy uplně přesně jako z anime seriálu Ao haru ride a drží se i na začátku stejného děje to je myslím super. Je tu taky mnohem více scén kde je všechno postupně vysvětlováno. Sice jsem tu nebyla tolik dojatá jako u anime a ale tohle má aspoň nějaký konec, který jsem očekávala . A herec co hraje Tanaku taky rozhodně není k zahození .

• 14.5.2017  12:24

Taková slepičí kravinka, ale těm slepicím prostě nejde fandit :D

• 5.5.2017  21:13

Jedna hvězdička za dvě úžasné striptérské scény...zbytečný film bez děje zííív

• 24.4.2017  21:09

Nemělo by to bejt náhodou spíš pro ženský? Tak proč nám tam pořád běhá nahá ženská a pán Gray ukáže jen na chvilku svůj výstavní zadeček a nic víc? :( Doufám že se konečně ve třetím dílu odváže víc...

• 17.4.2017  16:47
    Zpívej (2016)

Písničky hezké, bylo to dokonce i docela vtipné a Ewu farnou bych jako dabérku vůbec nepoznala. Rozhodně v jejím podání je zpěv lepší než v podání Scarlett Johansson.

• 15.4.2017  23:42

Temná pohádka s hororovými prvky, krásnou hudbou, zajímavými nápady a myšlenkami. Zvlášť v kombinaci s krásným vizuálním pojetím nočních jevů. Pro fanoušky pravověrných a jednoduchých hororů, které nestojí na trapných lekacích scénách a přeřvaném zvuku, se může jednat o slušnou podívanou.

• 20.2.2017  18:54
    Scooby-Doo (TV seriál) (1976)

Scooby-Doo nás naučil, že opravdový příšery jsou lidé...

• 3.2.2017  21:58

Nebylo to špatné, ale kdybych nečetla knížku, asi by se mi to nelíbilo. Celý film je takový utahaný, kam se poděl ten napínavý děj z knížky? :(

• 8.1.2017  22:32
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

První dvě série, celkem nuda ale pak to konečně nabere spár. Nečekané zvraty a překrásná hudba. Nejoblíbenější postava Tyrion Lannister. Malá postava s velkým srdcem a velkou pusou :D :) a Jon Sníh ♥

• 17.12.2016  10:06
    Room (2015)

První část filmu excelentní, pak se to jakoby trošku táhne a na konec výborná mrazivá finální část s hezkou závěrečnou hudbou. Ta herečka si toho Oscara fakt zasloužila, myslím ale, že ten kluk by si ho zasloužil víc. ,,Mami, řekni Pokoji sbohem. "

• 4.12.2016  21:14
    Batman (TV seriál) (1992)

Nejlepší jsou díly s Harley, Jokerem, Poison Ivy a Catwoman taky není špatná :) Ovšem u některých dílů běz těhle postav jsem se docela nudila, hlavně tam kde se vyskytuje Robin a Batgirl, proto tři hvězdičky ...

• 14.11.2016  16:26
    Úklidové komando (TV pořad) (2016)

Přeobsadit nesymptacké nepříjemné moderátorky a bude to ok.

<< předchozí 1 2 3 4 5