Haide

okres Tábor

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 15.6.2019  19:58
    Aladin (2019)

Neskutečně super. Snad poprvé se mi líbila originální píseň přidaná do staršího filmu/muzikálu. Moc chválím změnu, kterou provedli s charakterem Jasmíny - konečně to není jenom další hloupá princezna. Nicméně myslím, že by bylo potřeba změnit název filmu. Aladin je vedle Jasmíny v podstatě vedlejší postava. :D

• 26.4.2019  19:43

Z původního seriálu jsem neviděla ani minutku, takže bohužel neumím ocenit ty inside jokes, co tam určitě jsou. Ale vlastně mě to docela bavilo. Minimálně určitě tedy bylo na co koukat. :)

• 26.4.2019  16:17

Asi nemusím chápat všechno...

• 25.1.2019  21:10

Film naprosto nevhodně zvolený jako promítání před firemním vánočním večírkem. Párty náladu rozhodně nenavodil, což se bohužel negativně projevuje na hodnocení.

• 24.1.2019  19:41

Pro mě na úrovni prvního dílu, ale hvězdička navíc jde Jack-Jackovi!

• 24.1.2019  19:34
    Vlčí mládě (TV seriál) (2011)

Viděny první dvě série, pár dílů ze třetí a pak přestalo bavit - v teenagerovské pitomůstce se začíná objevovat nějak moc komplexních zápletek, které si myslím, že jsou zcela zbytečné.

• 24.1.2019  19:31
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Fajn příjemný seriál, klasicky skvělí Benedict Cumberbatch a Martin Freeman. Líbí se mi hodně i vedlejší postavy a jednotlivé zápletky. Na druhou stranu nechápu to všeobecné davové šílenství a kult okolo seriálu.

• 24.1.2019  19:29

Klasicky slabší druhý díl. Opakují se pěkné věci z jedničky a přidá se spousta blbostí. Ale stejně je člověk rád, že může koukat na pokračování.

• 24.1.2019  19:25
    Disenchantment (TV seriál) (2018)

Bohužel jsem prvních 5 dílů prakticky prospala. Svedu to na únavu a někdy se zkusím podívat znovu...

• 24.1.2019  19:23
    iZombie (TV seriál) (2015)

První dvě série jsou moc příjemná oddechovka, na druhou stranu jsem se zatím nedonutila sledovat dále.

• 24.1.2019  19:13
    Merlin (TV seriál) (2008)

Ten hlavní hrdina je takové ouško. Jinak se mi moc líbí, jak celou tu mytologii pojali tvůrci po svém i s příjemnou dávkou humoru. Na druhou stranu ten konec je prostě tak nějak nepříjemný...

• 24.1.2019  19:10
    Chilling Adventures of Sabrina (TV seriál) (2018)

Příjemná oddechovka a moc sympatická hlavní hrdinka. Nevím, kdy naposled jsem se takhle těšila na druhou sérii (GoT?). Komix neznám, takže jsem moc a moc zvědavá, kam to půjde dál.

• 24.1.2019  19:03
    Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

Mám naprosto zásadní problém a to ten, že je mi totálně nesympatická Jennifer Morrison a nemyslím si, že je na tuhle roli ta pravá... Bohužel mi to strašlivě kazí celý seriál a nemůžu se do něj ponořit... Viděla jsem první dvě série a jsem si jistá, že jinak bych i pokračovala. Možná se k seriálu časem vrátím, vlastně moc zajímavý námět.

• 24.1.2019  18:54
    The Good Place (TV seriál) (2016)

První série naprosto úžasná. Už dlouho jsem se tak nebavila. Postavy jsou krásný průřez naší skvělou společností a každý se v tom najde. Druhá série pořád dost solidní, i když storyline první byl určitě zajímavější.

• 10.10.2015  11:21
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Určitě si dělám poznámku. Pilot vypadá až neuvěřitelně lákavě. A Tom Ellis je jednoduše k sežrání! ;) Edit: Konec třetí série a pořád skvělé! I když nutno říct, že prakticky celý seriál stojí na hlavním hrdinovi, zápletky už sem tam i zanudí... což je mi vlastně dost jedno.

• 12.12.2014  01:03

Hooodně silná trojka. Příběh neskutečně překvapil a kdyby hrál hlavní roli kdokoliv jiný, tak by tam ta 4* i byla. :)

• 11.12.2014  02:42

Atmosféra půlnoční byla skvělá. Nicméně... Ale je to Hobit. A Hobit je Hobit. Kdybych vyškrtla tu pošahanou romantiku, bylo by to vlastně super a Freemana bych dala pozlatit! :)

• 26.11.2014  23:46

V žádném případě jsem nečekala, že i přes spoustu chyb to bude poměrně dobré...

• 21.7.2014  12:54
    Divergence (2014)

Takovýchto filmů je prostě přespříliš. Moc bych chtěla nějaký film s podobnou tématikou jako Divergent nebo Hunger Games, který by byl natočen i pro běžného diváka, který nemá zájem o hloupé dialogy a krásné tvářičky. Trochu se bojím, že to se jen tak nestane, protože filmy, které se točí teď, přináší velké tržby. O nic jiného ve filmovém byznysu nejde. Nezbývá mi tedy nic jiného než prozatím sáhnout například po japonské produkci, podívat se raději než na další takovýto film na Battle Royale a doufat v lepší zítřky.

• 30.3.2014  00:20
    47 róninů (2013)

Já osobně tento film nehodnotím moc pozitivně. Pokud hledáte pouze další fantasy s nádechem japonské exotiky a pokud vám nevadí naprosté překopání japonské klasiky, s čímž já se těžko vyrovnávám, tak proč ne. Pokud byste raději viděli dobrý a zajímavý film, sáhněte spíše po klasice od Mizogučiho či jiných, kteří příběh 47 róninů zpracovali daleko lépe.

• 17.3.2014  15:55

Knihu jsem nečetla, ale nikterak mi to nevadilo. Film je sice dosti klišoidní a na ohrané téma, ale na druhou stranu hezky natočený s překrásnou hudbou. Pokud máte rádi historické filmy, určitě to stojí za to.

• 21.2.2014  22:33

Film není perfektní, ale který taky je. Tohle je naprosto čistý Disney. Ne Disney let posledních, ale ten pravý Disney, kterého jsme jako děti milovali! Skvělá magická zápletka, vše dobře dopadne, krásná animace a perfektní hudba! Hvězdičku navíc dávám za titulní píseň. //Viděno v angličtině, 2D. Předpokládám, že česky a 3D už to takové kouzlo mít bohužel nebude.//

• 20.2.2014  22:13
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Skvělý nápad. Těžko říct, jak to půjde v druhé sérii, ale zatím má seriál velmi osobitý styl a dobře se na něj dívá, ale nejvíc vše zvedá perfektní obsazení. Jestli je problém, že všichni víme, jak to dopadne? Vůbec ne!

• 22.1.2014  15:26
    Angel Beats! (TV seriál) (2010)

Jeno z mála anime, které si hraje na záhadné, kde mě pointa nenapadla hned na začátku. Příjemně tajemné, přemýšlivé a zároveň slušná akce.

• 21.12.2013  23:08

Tak tady budou miliony rozsáhlých komentářů, takže asi netřeba rozmazávat. Jen dodám, že i když některé věci mi přišli poměrně křečovité, stejně to byla skvělá podívaná.

• 12.12.2013  23:03

Musím říct, že přesně tenhle styl rádoby vážného humoru mi sedí. Hlavně prostě krásný námět!

• 23.11.2013  16:28
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Ikona!

• 20.11.2013  21:14
    Kai a Gerda (TV film) (2002)

Uvízlo mi to v hlavě kdysi z dávna a až teď jsem se na to měla čas podívat v klidu znovu. A musím říct, že i když už jsem podstatně starší, stále to má jisté kouzlo. Bohužel lepší než většina našich pohádek podobného roku vydání... :)

• 20.11.2013  16:52
    Sněhurka (2012)

Po druhém shlédnutí musím říct, že jsem to na poprvé asi úplně neocenila. Opravdu je to krásně ironické a vtipné.

• 26.10.2013  23:10
    Plaváček (TV film) (1986)

Podle mě nedoceněná pohádka. Ono kdyby nebyl hlavní pár tak děsně nesympatický, hned by to bylo lepší, ale člověk nemůže mít všechno. Hudební motivy postav zajímavé a některé mám vyloženě ráda.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10