Enola Holmesová (2020)

Jsem fanoušek všeho Holmesovského, tak jsem byl zvědav jak mně Enola sedne. Slovem anglickým to vystihnu jednoduše a krátce...not great, not terrible.

Dycky Sunderland (2018) (seriál)

Super pohled do zákulisí anglického klubu potácejícího se na hraně bankrotu. Ač fanoušek anglického fotbalu jsem si v reálném čase ani nevšiml, že Sunderland spadl tak hluboko, ovšem o to víc jsem mu fandil a fandím při návratu na špičku už kvůli těm lidem.

Dycky Sunderland - Série 1 (2018) (série)

Krvavá nevěsta (2019)

Takže co si budem? Dokoukáno jen díky roštěnce v hlavní roli. Jinak celkem nuda a ten scénář nic kvalitního.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Super jízda plná akce s prvky mně příjemného humoru, podle mě důstojný nástupce klasiky.

Jumanji: Další level (2019)

Za mě příjemná oddechovka, herci mně k sobě sednou a příjemně se na to kouká.

Králova řeč (2010)

Silné, krásné, vizuálně dokonalé, parádně zahrané a oskarové drama, které jsem si užíval od začátku až do konce. Pánové Firth a Rush jsou prostě skvělí a to pouto mezi nimi z obrazovky úplně čiší. Mám rád Velkou Británii a tenhle snímek není výjimkou!

Ochránce (2012)

Akce a nic než akce, podle taileru se to dalo čekat, tudíž jsem věděl do čeho jdu a byl jsem v rámci možností spokojen. Příběh je prostý jakéhokoli překvapení a Jason to tam řeže hlava nehlava, je jedno jestli jsou to ruský mafiáni, čínský triády a nebo zkorumpovaní policajti. A ten konec s finální bitkou mě vážně pobavil! :)

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Návrat ke staré šabloně a návrat k tomu humoru, kterej nás všechny v 99tým dostával do kolen a nutil nás dusit se smíchy. Ta nostalgie z toho úplně čiší a ve spojení s bravurně zvládnutou vtipnou linkou, dávají dohromady komedii, u které jsem opět učůrával smíchy a byl jsem nesmírně rád za návrat staré gardy do akce! :D

Chata v horách (2012)

Prostě takovej těžkej průměr, nic velkolepého nebo snad převratného nečekejte, chvílema mě to přišlo přeplácaný, chvílema dětský a že by to bylo nějak zvlášť strašidelný, se mi taky nezdálo. Ten konec byl úmorně dlouhej a i když se objevilo pár vtipných momentů, celkovou nudu to zmírnilo jen o trošku. Zdá se mi to, nebo je to tu tak trochu nedhodnoceno milí mladí teenageři? 60%