Common Law Cabin (1967)

Nebo taky "Benny Hill točí Poslední plavky". Ačkoliv má film jakousi zápletku, mě nepřišla ani napínavá, ani zajímavá. Jestliže film stojí na ukázkách poprsí vyvinutých dam, tak je tak sestříhaný, že si je všechno třeba jen domýšlet a toužebného okamžiku se nedočkáme.

Contacto ninja en la Argentina (1987)

Hodně špatný film, který Sho Kosugi nezachránil, nindžové (kde se tam vzali, nikdo neví), mdlé a levné souboje. Objeví se i skutečný vrtulník a několik explozí. Z plamenometu jsem se rozesmál. Mě nevadí takovéto filmy, rád se na ně dívám a rád se vracím do dob VHS a devadesátých let. Sho Kosugi je akční ninja hvězda, ale také se občas objevil v koprolitních projekcích, co naplat. Jsou i jiné filmy a lepší. A přes vodopády řeky plynou dál a svět se točí, točí, točí ...

Contes immoraux (1974)

Nízkou atraktivitu prvních dvou povídek absolutně převažuje druhá polovina filmu.

Curral de Mulheres (1982)

První polovina filmu nenabízí kromě stereotypu nic neobvyklého. Tábor zajatkyň sloužící pro potěchu movitých klientů uprostřed amazonské džungle sálá dusnou, nejen tropickou, atmosférou. Jsme svědky mejdanů, rozporů mezi zajatkyněmi, ale i láskou (nebo spíše chtíče) mezi jednou zajatkyní a řidičem. Nejhůře na mě působil pár majitelů "nevěstince", který mi byl značně nesympatický. Po dramatickém útěku plných přehmatů ze strany filmového štábu se dívky ocitají v džungli, koupou se, vaří vajíčka, nechávají se uštknout hadem. Ve druhé polovině se začíná něco dít. Objeví je skupina dělníků, kteří zde pro jednoho byznysmena rýžují zlato. Dělníci a místní domorodci, vedení homosexuálním zlatobaronem a jeho ještě více homosexuálním sluhou (nejzábavnější scény filmu), se také rádi nabaží dívčích těl. Druhá půle filmu je asi tak třikrát lepší, než ta první.

Čtyři z apokalypsy (1975)

Na to, že moc westernům neholduju, milé překvapení. Hezounek Stubby, černošskej blázen Butt, ochlasta Clem a šlapka Bunny se setkávají na cestě po americkém středozápadě s mnoha ojedinělými situacemi. Nejdříve švýcarští pionýři, poté desperát Chaco, liduprázdné deštivé město duchů a na závěr zasněžené město mužů. Nesourodá čtveřice se nakonec tak sourodí, že Stubby se zamiluje do Bunny, avšak Bunny už některý ze zákazníků stihnul otěhotnět. Situace kolem porodu ve městě mužů byla asi nejsilnější scéna filmu. A ten Chaco, to byl teda parchant a jak mu to střílelo. Díky za výborné titulky KUBASO.

Damien's Seed (1996)

Toto levné soft-porno s prvky mystiky lze určit pro sobotní deštivé večery. Ve filmu vystupují tři muži, z toho dva jsou v akci. Hlavní hrdina, soukromý detektiv, si to rozdává s každou ženskou, která se na obrazovce mihne. Ani Jacqueline Lovell nezůstává pozadu (známější pod svým porno pseudonymem Sara St. James). Je zajímavé sledovat, jak mladé začínající herečky berou role v erotických filmech, aby se proslavily. Např. Leslie Zemeckis, manželka Roberta Zemeckise (režisér Návratů do budoucnosti ad.) se dnes živí i jako scénáristka a režisérka. Kam až někoho může tělo vynést?

Dark Tourist (2012)

Film bych rád doporučil všem těm, kteří stejně jako já, mají zalíbení v životech ztroskotanců, looserů, vyděděnců a samotářů, a mají zároveň zvláštní zálibu v psychopatických zločincích. Po 12 letech jsem viděl Melánii v dalším filmu, co naplat, s věkem a vzhledem se blíží konec její kariéry, pokud nějaká ovšem existovala (ani se Toníkovi nedivím, že jí pustil k vodě). Mě film překvapil, včetně pro mě neznámé tváře Michaela Cudlitze v hlavní roli a Pruitt Taylor Vince patří k mým oblíbeným hercům, neboť jeho role v těchle filmech pasuje jako prd3l na hrnec.

Das Frauenhaus (1977)

Skutečně má film všechny Francovy atributy. Jedná se zejména o tyto: zvláštnost - zvrhlost - nesouvislost - špatnost. Režisér opět převedl na plátno svůj sen (já měl také podobný) ve své bizarní podobě. Nejvíce mi vadila absence smyslu výslechů a mučení. Ani zde přítomné ženy neoplývaly bůhvíjakým šarmem (v jednu chvíli jsem nerozpoznal, zda-li vidím zezadu muže nebo ženu). A proto, kdo by chtěl vidět lepší film s nahými ženami, nechť zkusí jiný, ať už Francův nebo od někoho jiného.

Demolice (1996)

Myslel jsem si, že Bruce Willis v Nakatomi byl příklad nejodvážnější hrdiny-drsňáka se skvělými hláškami. To jsem ale ještě neviděl Demolition High s Corey Haimem. Corey trochu přibral (hrál sedmnáctiletého ve svých 25) a přebral štafetu po Willisovi. Film je plný skvělých hlášek a nesmyslných akcí do takové míry, že mě fakt pobavil. Melissa Brasselle je kus. Nejlepší scéna: ve školní a keramické dílně, a i ten výbuch modelu školy byl povedenej. Hlavním mottem filmu je, že aby americká střední škola mohla úspěšně čelit teroristům, musí se snažit získat alespoň jednoho ozbrojeného žáka, gaunera z Bronxu, vtipného mazaného drsňáka. Ponaučení: Pero je silnější zbraň než meč.

Der Heiße Tod (1969)

Střih: Bruno Mattei, hudba Bruno Nicolai. Slabý WIP, jiné Francovy filmy jsou lepší. Marie, která přišla do ženského vězení na Ostrov smrti jako poslední, dostala označení číslo 99. Věznici řídí sadistická ředitelka a guvernér Santos (Herbert Lom). Poté, co ve vězení umírá více žen, než je přirozené, posílá ministr spravedlnosti do věznice na kontrolu Leonii Caroll, která se snaží o zmírňování trestů a také zažádá o prošetření případu Marie. Nakonec se Marie spolu s dalšími dvěma dívkami pokusí utéct, ale útěk nedopadne dobře. Podobný jako snímek Sadomania. Rozdíl je v tom, že v Sadomanii byla nahota od začátku do konce, v tomto filmu je nahoty málo, ale zato jsou použity XXX záběry z jiných filmů, což film úplně kazí.