RetroMan

RetroMan

Česko

Twitter: RetroMan

• 8.2.2012  12:22

Skutečně má film všechny Francovy atributy. Jedná se zejména o tyto: zvláštnost - zvrhlost - nesouvislost - špatnost. Režisér opět převedl na plátno svůj sen (já měl také podobný) ve své bizarní podobě. Nejvíce mi vadila absence smyslu výslechů a mučení. Ani zde přítomné ženy neoplývaly bůhvíjakým šarmem (v jednu chvíli jsem nerozpoznal, zda-li vidím zezadu muže nebo ženu). A proto, kdo by chtěl vidět lepší film s nahými ženami, nechť zkusí jiný, ať už Francův nebo od někoho jiného.

• 6.2.2012  16:33

V jejím prvním filmu se černá Emanuelle uměla pěkně odvázat a myslím, že v ostatních filmech už neposkytla tolik zadost svým choutkám jako v tomto prvním díle. Pokud uvidíte original uncut verzi, budete příjemně překvapeni (samozřejmě, že v uričtých pasážích filmu byla Laura zastupována dablérkou). Při tomto natáčení se 25-letá Laura seznámila se svým o 18 let starším manželem Gabrielem Tintim.

• 5.2.2012  07:55
    Snuff (1975)

Karlos80 příběh skvěle vystihl. Za samotný celý příběh, děj a obsazení dávám jednu *, ale za poslední 5-minutovku další *. Dívat se na film je ztráta času, leda tak pro pobavení (ovšem v angličtině). Stahovat film kvůli posledním 5 minutám mi taky přijde zbytečné.

• 4.2.2012  08:35

Nízkou atraktivitu prvních dvou povídek absolutně převažuje druhá polovina filmu.

• 1.8.2011  17:30

Film z kalifornské nudistické kolonie z r. 1961 je téměř dokumentárním filmem. O jedinou zápletku se postará redaktor, kterému tahle kolonie není vůbec po chuti, a reportérka, který objeví nový smysl svého života. Puritánská Amerika dokázala nemožné: film z nudistické kolonie obsahuje "jen" tits & butts.

• 1.8.2011  17:07
    Cinderella (1977)

Velmi vtipná soft-erotická parodie na známou Popelku, ve které uvidíte více, než si v klasické pohádce. Hudební čísla se celkem podařila, krása nahých žen a zejména humor ve scénkách je na 3*, podobný jako v kreslených pornopohádkách. Bohužel maj ingliš is not very gut, takže jsem nezachytil všechno, ale přesto pro anglicky rozumějící dospělé obecenstvo je to vtipná a hambatá šaráda.

• 7.7.2011  21:32
    Trasgredire (2000)

Tinto nezklamal. Vybrané Hot & Sexy modelky jsou na můj vkus dobře. Děj se opírá o základní témata promiskuity a volné lásky a žárlivého mládence hlavní představitelky, která se skoro celý film obnažuje, takže je alespoň na co koukat a nemusíte film posouvat vpřed, spíš vzad. No nakonec si všichni užijou svoje. Závěr pro muže: takové jsou všechny ... nebo ne?

• 7.7.2011  21:15

Napůl bláznivá komedie a napůl šílenej horor. Skutečně v prvních 15 minutách se rozjíždí duchařina o hledání masovýho vraha, ale v dalších částech se zápletka tak šíleně zvrtává v maso minimálně tří barev s příchutí feferonkový čokolády. První náznak zvratu jsem zaznamenal u reakcí japonského televizního komentátora. A pak buď se ztratil scénář neboť si zbytek nedokážu jinak vysvětlit. Za zmínku stojí akční mlátička na konci. Při sledování jsem si vzpomněl na Choking Hazard, až na tu nepřítomnost zombie. Ještě, že ty vybraný Japonky byly docela pohledný.

• 18.3.2011  15:35
    Zyzzyx Road (2006)

Kdyby alespoň vydržel ten humor z prvních patnácti minut, mohlo to být celkem dobré. Po zábavném začátku přijde pasáž věnovaná nudě se stále dokola se opakujícími scénami napadení automobilu "mrtvolou" a v poslední části jde o čistokrevnou schizofrenní orgii se vším všudy.

• 15.3.2011  15:40

Vzhledem k tomu, že skandinávská kinematografie je o nějakou tu míli před naší, zvykl jsem si od ní očekávat lepší standard. Tušil jsem, že celý příběh nebude jen tak a scénárista si nechá na závěr nějaké to překvapení v podobě pošramocených na povrchu dobře vypadajících vztahů a část traumatického dětství. Nakonec se mi ten závěr ani moc nelíbil a role policistky nebyla ani důležitá.

• 8.2.2011  16:03

Jakési pokračování filmu BEZ ROZKAZU s chrabrým Kozákem Serbou. Ruští filmaři umí točit válečné filmy, k tomu jim dobře slouží bohatý zdroj válečného materiálu v podobě zbraní, uniforem, vojenských ploch a celkové atmosféry početné, leč řádně vyschlé Armiji. Rozvědčík Serba, příslušník kazašského národa na penzi, je přizván na vojenskou akci, při které Ruská Armija provádí vojenské cvičení, při kterém narazí na jednom ostrově v bažinatém mokřadu na německé dálkově řízené minové pole. Ačkoli paradesantní jednotka Ruské Armiji by totéž musela zvládnout zneškodnit také, sledujeme Serbu, jak vzpomíná na jednu ze svých četných dobrodružných válečných operací na tomto místě v roce 1944.

• 11.1.2011  16:02

Film je určen pro milovníky Youth (hudba je dobrá, ta mi nevadila), motorkářů (to já nejsem) a drog (to doufám nikdy nebudu). Kromě pár vtipů jsem od filmu čekal něco víc, než jen zběsilé honičky v rauši po lese. Začátek byl pro mě dobrý a těšil jsem se na film ve stylu NEKECEJ A PÁDLUJ, prostě takový ten výlet kluků z města do přírody, kde si zahulíme. Kluci si to užívali po svém a tak ve filmu uvidíme odkazy na různé filmy /Četa, Pláž, Bezstarostná jízda/, což se zase tak moc nepovedlo. Taky se dostalo na nějaké to ponaučení, ale když jsou kluci furt zhulení, tak bych jim ani nevěřil, že by toužili po změně.

• 28.12.2010  14:43
    Virus z ráje (TV film) (2003)

Při sledování tohoto filmu jsem si uvědomil, že se mi nechce už nikam cestovat, ani kvůli krásným plážím, svůdným děvčatům a tyrkysovému moři. Jedna slepička klovla prstíček a spustila tak lavinu smrtící epidemie. Zamrazilo mi, když hlavní představitelka Dr. Linda prohlásila, že se to může stát kdykoli a že lidstvo může vyhynout pravděpodobněji rozšířením epidemie, než válkou nebo následkem dopadu meteoritu. Ralfova láska k Bohu mu pomohla se vyléčit a získat tak sérum proti této zákeřné nemoci. A dostaly mě ty digitální helikoptéry.

• 9.12.2010  20:02
    Velká hra (2008)

První polovina filmu je docela zajímavá, ale pak už se jen hromadí jedna nelogičnost za druhou. Nejdříve to vypadá až na 3*, pak se z nich stávají dvě* ale nemá to daleko k jedné*.

• 3.11.2010  17:33

Papaya začíná film jednou z nejlepších scén, kdy hlavní představitelka ukousne jednomu z geologů jeho nejdůležitější nástroj. Celkem se ve filmu objeví dvě kanibalské scény. Tou druhou je rituální obřad místních domorodců. Zbytek filmu je postaven na ukazování tropického bohatství Dominikánské republiky, nahoty a divného spiknutí místních domorodců proti firmě, která chce na ostrově postavit jaderný reaktor. Proto Papaya svádí a zabíjí geology, kteří přijedou na ostrov. Kromě rituálního křepčení jsou k vidění pouze dvě odlišné dívky - míšenka Melissa a blonďatá Skandinávka Sirpa Lane.

• 15.9.2010  19:12

Je to jeden z těch klasických filmů, ve kterých účinkovala Laura alias černá Emmanuelle v 70.-tých letech. Pokusy o zabití se mi zdáli směšné, jakoby o nic ani nešlo. Hlavní atributy filmu: příroda a Laura Gemser.

• 14.9.2010  16:16

Ačkoli český distributor zvolil název filmu, který již v kinech s lepší odezvou a vtipnou zápletkou v roce 1994 běžel, nebyl to hloupý příběh. Katheryn Winnick je okouzlující, zatímco Jeremy London mě neokouzlil ani omylem. Těšil jsem se na vzájemný propletenec vztahů a těl, ale tak cudný snímek jsem dlouho neviděl. Nikterak se mi nezamlouvala scéna, kdy rozrušená manželka vkročí do třídy svého manžela a přede všemi studenty vede trialog spolu se svou milenkou a konkurentkou. Ze zajímavého tématu se vyklubalo ponaučení, že někdo na milostný trojúhelník má žaludek a někdo nemá. Kvůli tomu si není třeba stanovovat pravidla.

• 25.8.2010  08:38

Ve srovnání s předchozím snímkem ANI KROK ZPĚT horší film. Soudruh poručík Suchanov už není poručík, ale kapitán a i když je milý, odvážný a čestný, tak mu ta letní romance nesluší. Marina je však pohledná, což kapitánovi brání ukázat více hrdinské akce. Jeho hrdinství se přesto dočkáme v podobě rozkrytí šmelinářského kontrabandu a na závěr i vojenské akce proti Němcům, kde už je to on, jak ho známe. Bohužel v tu dobu film končí. Jaké překvapení, že nalézá i svou novomanželku Marinu na frontě. To asi ten německý důstojník neumí střílet ... (všimněte si, že při popravě se opravdu nestřílí).

• 6.7.2010  09:20
    Ostrov příšer (TV film) (2004)

Návrat obřích oblud z klasických hororů. Lacinost výpravy a triků vás donutí se smát stejně tak i dialogům a bláznivým charakterům postav. A to je to jediné. Elektře to sluší, s tím problém nemá. Alespoň že MTV připravila koncert pro fanoušky a k tomu si ještě stihli zablbnout.

• 6.7.2010  09:14

Příběh smolaře, který se vrátí z USA bez peněz a k tomu před odletem navíc opustil svou snoubenku. Příběh o tom, jak se snaží vydřít nějakou tu libru obklopen podivnými kámoši a zaplétající se do podivných transakcí. Příběh o tom, jak dokáže zpětně ukecat svou milou, aby zrušila zasnoubení s jiným a odjela s ním do USA a otevřela si tam vlastní autoservis s pumpou. Dojemné.

• 27.6.2010  17:12

Co jsem čekal, toho jsem se dočkal. Je to hezká pohádka pro děti, jen kdyby jim někdo alespoň trochu vysvětlil, co je germánská mytologie. Dalo se na to koukat v neděli odpoledne, což je tak ideální čas na podobné filmy. Film samozřejmě těží z již jednou viděného schématu příchodu mytologických postav do současnosti (se kterou si poradili až moc rychle), ve filmu jsou k vidění i úsměvné momenty a odkazy na jiné filmy (např. scéna Toma Cruise v Mission Impossible v místnosti plné dotykových senzorů). Ovšem jen nevím, jak by se na to chtěli dívat dnešní děti.

• 23.6.2010  20:50
    Na útěku (2006)

Od druhé poloviny příběh o tom, jak dvě holky se octnou v kocovině na molu, bez peněz a mají potřebu se osprchovat a najíst a napít se. Tak se pokouší krást, lhát, svádět a nic z toho se jim nepovede.

• 2.6.2010  19:17

V tomto filmu nechybí ani krimi zápletka nebo mystery prvky. Však se také točil v tajemném St. Peterburgu. První pecka - matka (v podání Anne Archer) si počíná jako kdyby dělala soukromé očko už od dětství. Na všechno přijde a vyrazí, směr Rusko. Druhá pecka, která na mě čekala, byl chlapec tulák, který ke všemu němý, trpí předtuchami, takže si brzy padnou do náruče. Děj prozrazovat nebudu, ale byl jsem rád, že jsem byl asi ve druhé polovině filmu 15-20 minut napnutý jak v nějakým lepším thrilleru, zato konec jsem vůbec nepochopil. Asi toho mystery bylo na mě příliš.

• 2.6.2010  11:27
    Moře snů (2006)

Občané mexické vesničky se zamilují do dívky, kterou vrátilo moře jako živou. Žehná sítím, aby měly hojnost. Všichni ji mají rádi, stále se usmívá, tančí a zpívá si. Odtud pramení pověrčivost č.1, že jde o dívku moře. Rybáři loví zlaté rybky, dívka loví černé perly. Pak se do Grécie zamilují dva bratři. Benjamin se jde s Grécií vykoupat a utone. Odtud pověrčivost č.2. že moře zabije každého, kdo se do Grécie zamiluje. Do vesnice přijíždí fotograf Marcelo, který se samozřejmě také do Grécie zamiluje. Bratr Benjamina Sebastien je zhnusen, ale přesto ví, že mu maminka (v podání Sonii Bragy) lásku ke Grécii zakazuje. První noc Grécie a Marcela dopadla dobře, ale přesto Grécie Marcela ještě nemiluje. Druhý den nastal zlom s velkým Z. Na moři se ztratil Sebastien a celá vesnice dává za vinu Grécii, že utonul. Všichni najednou Grécii nenávidí a ona se zamiluje do Marcela. ... Několikrát viděné klišé o milostném trojúhelníku a jeho rozplétání do tvaru úsečky.

• 31.5.2010  20:25

Tenhle film byl alespoň s modelkama. Ale protože je nemám rád, tak jsem se na to chtěl s chutí podívat. A bavil jsem se, jak se dovedou i ty holky samy sobě zasmát, tak to se docela povedlo. Gayové jsou taky povedený, akorát ten závěr nestál za nic, ale o to nešlo. Šlo o to udělat si výlet s holkama na Kostariku a tam si to užít.

• 30.5.2010  16:55

Hodně lechtivá komedie, o tom že jedna lež může změnit život všem účastníkům milostného čtyřúhelníku. Drobná účast tří známých herců filmu moc nepomohla. Jde to shlédnout, ale někdy se zdá, že autoři se vyžívají ve svých erotických fantaziích natolik, že zapomínají na pointu.

• 25.5.2010  16:17
    Mágové (2008)

Vše je zde už napsané. Dávám 2*, protože se dalo na některé holky koukat a kamera se netřásla. Jinak příběh ušel, až na představitele Maguse a toho karatisty, kterému strejda všechno prozradí už druhý den po seznámení, když předtím všechno zapíral. Souboje slabé, ale když se mlátí holka v latexu se sexy dekoltem, je na co se dívat. A souboje mágů s různobarevnými energiemi mi nejdříve nadchly, ale pak už nudily.

• 17.5.2010  16:08

Prvních dvacet minut začíná jako slabší komedie a připravuje se na zajímavou zápletku. Co se ale se zápletkou stane, to jsem fakt netušil. Maminka se svou zhrzenou dcerou, které dostala od oltáře košem, odjedou na ostrov do Karibiku, což měla být líbánková cesta novomanželů. Hned ten večer skončí snoubenka v náruči jiného a maminka nechce zůstat pozadu. Sejde se přímo s majitelem části ostrova (bývalým kosmonautem) a chce s ním potajmu natočit rozhovor, se kterým kosmo-podnikatel nesouhlasí. Po velké omluvě si padnou kolem krku. Do toho přijede rozmyšlený snoubenec. No a ještě tam na ostrově najde holka svého otce. Mohl by z toho být dobrý seriál.

• 16.5.2010  16:43
    Letuška (2007)

Film o 35-leté letušce, která potká chlápka, který je závislý na svém dítěti, ale nechce se k ní moc vázat (žádné důvody ve filmu nezazní, což by mě zajímalo). Některé scény mohly být víc rozvedené a nebo zajít trochu do psychothrilleru. Takhle z toho není ani komedie ani romantický film.

• 16.5.2010  16:29

Erotický film to není, spíš film s hvězdičkou. Nezávidím chlapům, co si vezmou ženskou závislou na sexu. Hodně špatný dabing postavy sex-terapeutky!