RetroMan

RetroMan

Česko

Twitter: RetroMan

• 2.3.2012  14:40

Obzvláště dobré to není. Pokud se vám, jako mě, líbí vintage pin-up girls se 70.let, tak to bude lepší. Na celém epizodním večeru jsou nejlepší děvčata. Nejlepší epizoda byla nepochybně o tajné agentce. Jedna z epizod vypráví také o jednom páru, kterému se místo dítěte narodí monstrum (tady se jenom mluví). Zahajovací ceremoniál vyprávění a hlavně jeho finální část je na filmu to nejlepší. Jedna kapitola se také věnuje homosexuálnímu vztahu. Moc nedoporučuju, protože německé majstrštyky s jejich reportážemi mi přijdou krapet lepší.

• 2.3.2012  09:18

Dekadentní bakchanálie, při kterých nevadí živá zvířata, roztírání jídla po těle a vylévání pití. Na zámek přijíždí mladík, který chce přemluvit svou milou, aby opustila doupě neřesti. Dobré kostýmy, masky a make-up, který zakrývá zbytečně moc z těch nahých ženských těl. Mladík se nestačí divit, co všichni návštěvníci zámku nevymyslí za perverzity. Bohužel jsem se o filosofii ložnice moc nedověděl, jejich angličtina byla až moc dobrá. Závěr: Nějaké to bičování ke konci. Dokonce bych řekl, že pohledů na bimbáska je snad více než na ženský klín. V hlavní roli mladík, který je snad až tak krásný, že to musí být gay. Jedna vražda. Spousta přemlouvání. Procházky v lese. Hudba vlezlá.

• 2.3.2012  08:46
    Living Death (2006)

Výborný thriller, který ačkoli natočen televizním stylem (jako povídka z CreepShow) je napínavý od začátku do konce. Zajímavé téma, asi nereálné, ale všechny atributy napětí a očekávání u mě fungovaly.

• 1.3.2012  14:52

Tenhle thajský nářez se skvělou hudbou, lacinými triky, vtipnými gore efekty a dobrými hláškami u mě vyhrává o dost více než Wild Zero. Podle názvu jsem nejdříve tipoval nějakou parodii na Stars Wars, ale jde o virus SARS, který dělá z mrtvých lidí krvelačné zombie. Hrdina Khun Krabi je vyslán otcem unesené dívky do mrakodrapu, kde ji drží gangsteři. Gang se skládá ze samých přitroublých blbů v čele se svým šéfem, který za výkony svých svěřenců rozhodně nezaostává. Khun je ve všem nejlepší, gentleman každým coulem, čistý a neposkvrněný. Jeho mistr je jeho protikladem a tuto dokonalou dvojici doplňuje unesená dívka Liu a dr. Diana, která chce vyzkoušet svá antiséra. V mrakodrapu je však časovaná bomba. I když skvělou zbraní je laserový meč Jediho, takový dálkový ovladač taky není k zahození :).

• 28.2.2012  15:40
    Scrapbook (2000)

Scrapbook, podobně jako Srpski film, nedokážu ohodnotit. Tento nezávislý horror šokuje mučením, ponižováním, explicitními sexuálními scénami. Film je amatérsky natočený, jedná se o první snímek tohoto produkčního týmu v čele se svou ústřední herečkou. Přečtěte si rozhovor s ní http://www.obscurehorror.com/emilyhaackinterview.html.. U těchto filmů a jemu podobných se ptám, jestli budou mít hlavní protagonisté připravenou korektní odpověď pro své potomky a nejbližší okolí. Film je natočen podle skutečných událostí. Scrapbook balancuje na hranici brutálního SM porna.

• 28.2.2012  15:07

Film připomíná Řecké fíky, taková ta lechtivá letní romantika o dovádění a užívání si nezávazné erotiky. Občas se najdou i humorné scénky (hlášky vedoucího komunity Nazariota, výslech policejního komisaře), najdou se i zajímavé anarchisticko-liberální názory (TV štáb na natáčení v komunitě). Dalo se na to koukat. Ten film by měl především varovat před nezávazným životem a nestydatou provokací. Očekával jsem tedy ten konec a bylo mu učiněno zadost.

• 28.2.2012  14:38

Rozhodně lepší počin než předchozí Francova verze z r. 1970. Obzvláště když Eugenie vytvoří se svým otčímem Albertem mileneckou dvojici. Po nádherných vraždách fotomodelky a stopařky se bohužel Eugenie zamiluje do své další oběti, a z toho jsem už předpokládal, jak film skončí. Mimochodem jsem si všiml, že Tanner (Franco) má ve své kanceláři na stěně mapu Československa.

• 28.2.2012  06:44

Kdyby byla druhá polovina filmu stejně napínavá a akční jako první, dal bych 4*. Ve druhé půli jsem se ztratil a unikal mi děj. Ačkoli některé bojové scény byly natočeny dvojníky a nad některými technikami mi zůstal rozum stát, celkově to ušlo (zlomenina v lokti na začátku, probodnutí břicha rukou v závěru). Překvapil mě výkon Stana Shawa, který vypadal nejvíc cool. Nezapomenu na souboj s nahou Jeannie Bell ve zhasínaném pokoji (černá není ve tmě vidět).

• 27.2.2012  08:19

Toto levné soft-porno s prvky mystiky lze určit pro sobotní deštivé večery. Ve filmu vystupují tři muži, z toho dva jsou v akci. Hlavní hrdina, soukromý detektiv, si to rozdává s každou ženskou, která se na obrazovce mihne. Ani Jacqueline Lovell nezůstává pozadu (známější pod svým porno pseudonymem Sara St. James). Je zajímavé sledovat, jak mladé začínající herečky berou role v erotických filmech, aby se proslavily. Např. Leslie Zemeckis, manželka Roberta Zemeckise (režisér Návratů do budoucnosti ad.) se dnes živí i jako scénáristka a režisérka. Kam až někoho může tělo vynést?

• 26.2.2012  17:01

Film neoplývá ničím výjimečným, jen krásným tělem a nevinným obličejem hlavní představitelky. Inga přijede do města za svou sestrou a se svým nevinným, naivním výrazem sbírá své první milostné zkušenosti. Samozřejmě, že i s milým své sestry. I když má Christina někdy výraz jako Nastěnka z Mrazíka, dokáže se chovat jako pěkná mrcha. Hudební doprovod byl ucházející, Christininy naivní rozhovory a pohledy na podlahu - kdo by si nepřál takovouhle holku.

• 26.2.2012  16:45

Krimi revenge z brazilské produkce není tak špatný. Režisér si zároveň zahrál hlavní roli Pedra. Film není natočený nějak zvlášť dobře, ani herci nejsou nijak výjimeční. To, co strhlo mou pozornost byla syrovost scén znásilnění a zejména hudební doprovod. Škoda, že druhá polovina filmu není tak dobrá jako první a o závěru ani nemluvě. Dvě a půl *.

• 25.2.2012  16:25

V tomto filmu je všechno špatně. Jediné, na co se dá koukat, jsou nahé ženy (americká produkce dovolovala v té době vidět pouze tits and butts, nic víc). Skupina amatérských neherců zde ukazuje v levných kulisách jednoho koutu studia, jak se vyrábí film. Ačkoli film je o životě dvou Angličanek v tuniském harému, název a lokace je turecká. Američanům je to stejně asi jedno, když si pletou Česko a Čečensko.

• 25.2.2012  16:01

Čtvrtý díl mých oblíbených šprtů neměl podle mého názoru ani vzniknout. Nejlepší byla určitě jednička. Po ní se mi nejvíc líbila trojka. Dvojka byla slabší, nejvíc to pokazil ten tank na konci. O čtyřce bych ani nemluvil, myslím, že jsem se ani nezasmál, i když pokusy o vtipy zde byly.

• 25.2.2012  15:46

Film odehrávající se v jednom domě plný sexuálních scén. Příběh sexem posedlého manželského páru, kde každý se miluje s každým. Z mileneckého lesbicko-heterosexuálního čtyřúhelníku (1 muž a 3 ženy) likvidují dvě samice alfa postupně ostatní členy, až přežije jen nový pár. O děj tady moc nejde, neboť celý film je postaven na tom, ukazovat nahá ženská těla stále dokola, až i toto omrzí.

• 23.2.2012  18:50

Mě to docela překvapilo. Ve stejný den jsem viděl i Amazon Jail a tento film mi připadal lepší. Žánrově klasické schéma, ale víc mi sedlo obsazení. V Amazon Jail bylo hodně hloupostí, neříkám, že v tomhle nejsou, ale dalo se to snést. Psychopatický sadistický ředitel věznice a jeho pomocníci, ať již Serafino Profumo nebo Anna Maria Panaro. Ale pro mě bylo nejlepší sledovat nádhernou Cintii Lodetti. Ten doktor-zachránce mě zpočátku iritoval svým chlastáním, ale pomocná ruka se od něj dala čekat. Hlavně pozor na hady.

• 23.2.2012  10:47
    Eugenie (1970)

Ještěže Marie Lijledahl je pěkná holka - jedna *. Druhá * za krásné prostředí, ke třetí * mi něco chybělo. Nejvíce napětí jsem zažil, když Eugenie nevěděla, zda-li se ty orgie a SM praktiky odehrávají ve skutečnosti nebo ve snu. Ráno, když se probudila, neměla ani šrám. Atmosféra na hranici snu a reality byla dobře zinscenovaná. Škoda, že hlavních postav bylo málo na tak velký dům, ale pak na sabat se vynořilo několik pirátů, ani nevím odkud se vzali. Černošský sluha Augustin mi tou svou hrou na kytaru lezl na nervy a čekal jsem víc od němé služky (doufal jsem, že všechno bude řídit ona :).

• 23.2.2012  10:38

První polovina filmu nenabízí kromě stereotypu nic neobvyklého. Tábor zajatkyň sloužící pro potěchu movitých klientů uprostřed amazonské džungle sálá dusnou, nejen tropickou, atmosférou. Jsme svědky mejdanů, rozporů mezi zajatkyněmi, ale i láskou (nebo spíše chtíče) mezi jednou zajatkyní a řidičem. Nejhůře na mě působil pár majitelů "nevěstince", který mi byl značně nesympatický. Po dramatickém útěku plných přehmatů ze strany filmového štábu se dívky ocitají v džungli, koupou se, vaří vajíčka, nechávají se uštknout hadem. Ve druhé polovině se začíná něco dít. Objeví je skupina dělníků, kteří zde pro jednoho byznysmena rýžují zlato. Dělníci a místní domorodci, vedení homosexuálním zlatobaronem a jeho ještě více homosexuálním sluhou (nejzábavnější scény filmu), se také rádi nabaží dívčích těl. Druhá půle filmu je asi tak třikrát lepší, než ta první.

• 20.2.2012  18:10

Výborně pojatý epizodický film, kterých v Německu vzniklo poměrně dost. Reportáže o prvních intimních chvílích mládeže a adolescentů. Nepůsobí mravokárně, ale spíše s nadhledem a humorem sledují první krůčky jedinců k blaženosti. Kdybychom tyto filmy mohli vidět v době dospívání, nemuseli bychom být tolik deprivováni. Některé epizody jsou skutečně jako ze života, bez příkras, se souhrami náhod, jako by se staly (možná je někdo tak skutečně zažil).

• 20.2.2012  17:36

Těžko popsat a hodnotit tento film. Film o sobě je odpad, ale to, proč bych ho měl někomu doporučit, jsou ty nádherný ženský v něm. Nejdříve k záporům: vše je točeno jednou kamerou, děj prakticky neexistuje, herci nejsou herci. Teď ke kladům: erektabilní děvčata (ničeho jiného jsem si ve filmu nevšiml). O čem to je? V jednom striptýzovém pornoklubu majitelka vykládá třem mládencům o planetě Andromina, kde žijí jen ženy. Lusknutím prstů se tam rázem ocitají a pak už si jen užívají (a já jim záviděl).

• 20.2.2012  17:21
    Arena, The (1974)

Až moc jsem se těšil, čekal jsem toho víc. Musím, říct, že by to byl brak, až na některé scény. Díky Pam Grier stoupl počet hvězdiček (a nejen jich) o jednu úroveň. Škoda, že se Pam neodhalovala více a častěji. Závěr stál za zlámanou grešli, to už byl lepší ten začátek.

• 19.2.2012  08:37
    The Defilers (1965)

Partička mladých, bohatých, krásných a neklidných si vyjede k moři. Skotačení ve vodě se protáhne do večera, rozdělají oheň, popíjejí a probouzí své vášně. Do města přiletí mladá naivní blondýna, kterou dva mladíci unesou a uvězní ve sklepě, kde ji využívají jako svou sexuální otrokyni. Holka se vzpírá, ale nakonec podlehne. Film pro znalce tohoto žánru. Bohužel angličtina na mě byla docela rychlá a konec si už ani nepamatuji. Ještěže film má jen hodinu.

• 19.2.2012  08:16

Klasický nunsexploitied se vším všudy. Mohu však říct, že jsem se docela sledováním filmu nudil. Ani erotické ani mučící scény nedosahovaly takové úrovně, abych film sledoval. Slabší dvě *.

• 18.2.2012  11:19

Jeden z těch lépe natočených Francových děl. Jedná se o typický nunsexploited s řadou ukázek mučení a erotických scén. Kromě odhalených žen při satanských rituálech je snímek natočen v hezkých interiérech kláštera. Až na ten konec, kdy se nic nedovíme o budoucích osudech hlavních aktérů, pro zájemce stojí za vidění.

• 17.2.2012  14:45

Jižanská pohostinnost je v celku příjemná, jak se o tom přesvědčí mladý muž se třemi dívkami v této road-movie. V této komedii je dostatek nahoty a erotických póz. Humor mi přišel takový sucharský, "kameňácký", kterak si dělat srandu z jižanských buranů.

• 17.2.2012  14:40
    Little Girls (1966)

Bohužel jsem se začal po půl hodině filmu tak nudit, že jsem to musel vypnout. Vůbec jsem nepochopil, o čem film pojednává a dívat se na to, jen kvůli těm pár nahých holek, nemá cenu. Vždyť jsou to Francouzky.

• 16.2.2012  08:28

Nevinná Christina Lindberg (ve filmu 23-letá) hraje mladičkou nymfomanku, která si to neváhá rozdat s kýmkoli a kdekoli. V rodině fungoval klasický švédský model výchovy, že děti si dělají, co chtějí. Protože se mi Christina líbí, v několika okamžicích jsem jí nesnášel a tiše záviděl. Ačkoli k muži neprojevila žádné city, použila jen své tělo k jeho uspokojení. Konec happy, ale kde že je ta profesionální etika, to nevím. Také by mě zajímalo, zda-li se kompulzivní chování dá odstranit? Myslím, že ne.

• 16.2.2012  07:57

Musel jsem to po 20 minutách vypnout. Příšerně mi vadil střih a těžko jsem se zorientovával, o co ve filmu jde.

• 15.2.2012  08:07

Jednoznačně nejlepší je výtvarná stránka díla a přesvědčivě dobře zachycené pohnutky několika postav. Slečna "O" bez úsměvu a její trávení času v nevěstinci. Klaus Kinski se svou milenkou pozoruje svou nevěstku při práci. Čínskému mladíkovi, který se zamiluje do slečny "O", se konečně splní jeho očekávání. Nejvíc mi vadí, že Číňany hrají Japonci.

• 14.2.2012  16:00

Nejvtipnější na celém filmu je jeho začátek s varováním, při kterých scénách uslyšíte určité zvuky. To je ještě stmívačka. Pak se ale rozsvítí a vy se těšíte alespoň na sexy kozičky na vesmírné lodi. Pak je střih. Film je o natáčení filmu. Jak může někdo sehnat peníze a v Hollywoodu vyrobit takhle debilní film? Je pravda, že jsem viděl i horší...

• 13.2.2012  17:02

Příběh o Justine a její sestře Juliettte jako dělaný pro odpolední televizi nebo výchovný film pro mládež. Hned v úvodu filmu jsem se zarazil a nepoznával jsem autora. Franco v tomto filmu využíval nádherných kostýmů, dekorací a výpravy, až jsem se divil, zda-li to točil skutečně on. Ačkoli scény v domech natočil v jednom několikrát jinak nasvíceném a postaveném interiéru ve studiu. Bohužel tyto atributy filmu jsou tím nejlepším, co jsem viděl. Herci nezáživní: Klaus Kinski hraje roli vypravěče-spisovatele, kterému se asi 2x zdají erotické představy. Na plátně je velmi málo a mluví jen sám k sobě. Jack Palance v roli vyšinutého bratra Antonina moc přehrával, až se mi znelíbil. Osmnáctiletá Romina Power byla vybrána pro roli Justine díky svému mladickému vzhledu, nikoli pro svůj talent. Jedna scéna mě pobavila, totiž homosexuální šlechtic, který se zalekl, že si spletl Justine s chlapcem a poté jeho plán otrávit manželku.