RetroMan

RetroMan

Česko

Twitter: RetroMan

5 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 23.12.2012
  Singapore sling: O anthropos pou agapise ena ptoma (1990)

  Život Singapore Slinga se hroutí, upadá do depresí, samoty a beznaděje. Jednoho dne se rozhodne vypátrat svou bývalou lásku Lauru. V noci se dostává k záhadné vile, na jejíž zahradě pohřbívají dvě ženy neznámé tělo. Matka s dcerou. Nečekaně se ocitá v síti obou choromyslných žen plné sexuálního otroctví, podivných rituálů a vražedných her.

  • 15.12.2012
  Finders Keepers, Lovers Weepers! (1968)

  Paul, majitel striptýzového baru, nemá lehký den. Jeho přítelkyně plánuje vyloupit jeho klub a jeho manželka má románek s barmanem.
  Další snímek kultovního amerického režiséra Russe Meyera, ve kterém se mísí násilí a nahota, jež je pro jeho filmy typická.

  • 11.11.2012
  Posedlost noci (1994)

  V čínské čtvrti prodává pan Wong kuriózní zboží s magickými účinky. Jednoho dne sem zavítá i spisovatel Howard a fascinován jedním artefaktem, rozhodne se jej ukrást. Poté, co jej přinese domů, začínají v něm samém i v jeho okolí růst agresivní až zabijácké sklony. V ohrožení je nejen jeho manželka, ale i nová svůdná sekretářka.

  • 11.11.2012
  Wizards of the Demon Sword (1991)

  Mladý potulný bojovník Ulric pomůže dívce Melině v boji proti zlým čarodějům, kteří se chtějí zmocnit kouzelného meče, který svému majiteli přináší neomezenou sílu. Melina požádá Ulrica, aby jí pomohl osvobodit jejího otce ze zajetí Lorda Khoura, a zajistit, aby se Ďáblův meč nedostal do nepovolaných rukou.

  • 6.10.2012
  Le colt cantarono la morte e fu... tempo di massacro (1966)

  Thomas Corbett, který v Novém Mexiku rýžuje zlato, je povolán starým rodinným přítelem, farářem, aby ihned odcestoval domů, do svého rodného městečka Laramie v Texasu. V Laramii zjišťuje, že celé městečko ovládá gang násilníků pana Scotta. Zvláště jeho psychopatický syn Junior neváhá zabít kohokoli, kdo se mu postaví do cesty. Thomas vyhledá svého věčně opilého bratra Jeffa a přesvědčí ho, aby se Scottově gangu postavili a vrátili tak městečku jeho dřívější klid.

  • 6.10.2012
  Trappola diabolica (1988)

  Majora Jenkinse, velitele akční vojenské jednotky Strike Commando ve Vietnamu, unesou teroristé a požadují za jeho propuštění 10 miliónů dolarů v diamantech. Po jeho stopách se vydává nejlepší muž komanda Michael Ransom. Na dobrodružné misi potkává odvážnou Rosannu a ve spolupráci se CIA se mu podaří zničit drogový kartel, se kterým má jeho velitel Jenkins až příliš podezřelé kontakty.

  • 16.8.2012
  Skalpy (1987)

  Velitel texaské pevnosti v americké občanské válce se odmítl vzdát vojskům Severu a snaží se koupit indiánskou dceru náčelníka místního kmene. Náčelník však odmítne, což se změní v masakr indiánské vesnice a v únos náčelníkovy dcery Yari. Odvážná Yari svým únoscům uteče a skryje se u drsného rančera Matta, který nesnáší indiány, ale i Jižany. Zpočátku nesourodá dvojice čelí mnohým nástrahám a pronásledováním až do konce.

  • 16.8.2012
  Amazones du temple d'or, Les (1986)

  Dívka, která vyrůstala v džungli sama poté, co ji kmen Amazonek zabil rodiče, se vydává na cestu pomsty. Na své cestě se setkává s manželským párem, který hledá jeskyni, ve které se prý nalézá zlato. Tuto jeskyni však obývají právě Amazonky, které zotročují muže k dobývání zlata a svého cenného bohatství se nehodlají vzdát tak jednoduše.

  • 16.8.2012
  Frauen ohne Unschuld (1977)

  Margarita (Lina Romay) je v šoku přivezena na ženskou psychiatrickou kliniku. Viděla zavražděné své přátele i vraha v masce. Na klinice nemluví a personál se jí ptá po nějakých diamantech. Na zmatené Margaritě zkouší svou novou léčebnou anti šokovou terapií dr. Antonio. Poté, co je na klinice Margarita svědkem několika vražd stejného muže v masce, utíká. Pomalu se rozpomíná, co se vlastně stalo a o jaké diamanty šlo.

  • 13.8.2012
  Kanibalský sex (1980)

  Příběh se odehrává v džungli u kmene domorodců kdesi v Jižní Americe. Modelka Laura Crawford je unesena bandou gangsterů, kteří za ni požadují výkupné šest miliónů dolarů. Modelčin agent si najímá válečného veterána a žoldáka Petera Westona, aby modelku vysvobodil z jejich spárů. Netuší však, že kromě gangsterů musí bojovat i proti ďáblovi-kanibalovi, který si přichází pro další svou oběť.

  • 13.8.2012
  Macumba sexual (1983)

  Alice, obchodnice s nemovitostmi, odjede se svým francouzským milencem na dovolenou na Kanárské ostrovy. Alice má velmi živé erotické sny, ve kterých vystupuje exotická černoška se svými dvěma otroky (muž a žena). Šéf Alici zavolá, aby se setkala s princeznou Obongo, která má zájem koupit nějaké nemovitosti. Alice princeznu navštíví a zjišťuje, že princezna je ta samá žena, o které se jí zdálo.

  • 11.8.2012
  Der Todesrächer von Soho (1972)

  Detektivní příběh podle Bryana Edgara Wallaceho, syna známějšího otce. Příběh vypráví o sériovém vrahovi, řádícím v Londýně, který svým obětem sbalí nejprve kufr jako předzvěst, že je potom zabije. Zabiják je vynikajícím vrhačem dýk, který nemine nikdy cíl. Vyšetřování se ujímá mladý detektiv ze Scotland Yardu a k ruce má aktivního fotoreportéra. Proč však umírají různí lidé? Co mají společného jejich úmrtí?

  • 5.8.2012
  La via della prostituzione (1978)

  V tomto filmu je fotoreportérka Emanuelle (Laura Gemser) pověřena udělat rozhovor s vlivným gangsterem. Poprvé ho zahlédne na letišti v Nairobi, podruhé v New Yorku. Vždy s sebou vleče nějakou dívku. To Emanuellu zaujme a sama se infiltruje do zločinecké organizace, aby pátrala po obchodnících s bílým masem. Riskuje tím svou kariéru, ale i život.

  • 5.8.2012
  Der Ruf der blonden Göttin (1977)

  Susan přijíždí na Haiti za svým manželem Jackem, který zde bydlí v domě se svou sestrou Olgou. Susan začíná mít v noci živé noční můry, při kterých se účastní rituálů voodoo, tance, ale i vražd. Nerozezná, zda-li sny jsou skutečné či nikoli. A opět najde další probodanou panenku. Ale kdo a proč by chtěl, aby nevinná žena někoho zavraždila?

  • 19.3.2012
  Freeze Me (2000)

  Před pěti lety byla Chihiro znásilněna třemi muži, kteří si znásilnění nahráli na video. Dnes žije v Tokiu a těší se na svatbu se svým kolegou. Znenadání zazvoní u jejích dveří jeden z násilníků. Jeho hrubé chování vyprovokuje Chihiro k vraždě. Jeho tělo uloží do mrazáku. Než stačí tělo zlikvidovat, zazvoní druhý z trojice.

  • 6.3.2012
  Scrapbook (2000)

  Mladá dívka Clara je unesena sériovým vrahem Leonardem, který si o všech svých obětech dělá přesné záznamy do fotoalba spolu s popisky (scrapbook). Jakmile se svou obětí udělá několik fotografií a přidá i nějaké trofeje (vlasy, části oblečení), donutí ji, aby mu do jeho alba napsala vzkaz. Clara je mučena, bita, znásilňována a zamčena jako zvíře. Brzy pochopí, že aby měla šanci na útěk, musí skrze album donutit Leonarda, aby on poslouchal ji.

  • 6.3.2012
  Avere vent'anni (1978)

  Lia a Tina jsou dvě nekonvenční holky, které utekly z domova a teď se už dva roky toulají po italských plážích. Spolu se domluví, že pojedou zkusit štěstí do Říma, do komunity pod vedením Nazariota. Tato skupina lidí vyznává alternativní způsob života, anarchismus, hippie, drogy apod. Tina si myslí, že si zde konečně sexuálně užije, ale všechno nevychází tak, jak si holky naplánovaly.

  • 6.3.2012
  T.N.T. Jackson (1974)

  Expertka na bojová umění Diana Jackson přiletí do Hongkongu, aby vypátrala vraha svého bratra, zavražděného drogovou mafií. V nebezpečné čínské čtvrti se spojí s učitelem bojových umění Joem. Zanedlouho potkává šéfa drogové mafie i s jeho přítelkyní, čínským pomocníkem a nebezpečným černošským gangsterem.

  • 5.3.2012
  Zenka onna: Korošibuši (1973)

  Reiko Ike v roli dcery muže, který byl zapleten do obchodu s drogami pro místní klan mafie. Aby pomstila jeho smrt, zaútočí nožem v nočním klubu na šéfa klanu. Po nevydařeném útoku však putuje do vězení. Po propuštění plánuje další pomstu za pomoci propuštěných spoluvězenkyň, ale nepočítá s tím, že jedna z nich se stala manželkou šéfa klanu.

  • 4.3.2012
  Sex-Träume-Report (1973)

  Další z několika dílů erotických reportáží, kterých se v Německu natočily desítky. Diváci jsou svědky toho, jak několik oslovených mužů na ulicích se svěřuje se svými erotickými představami psychologovi a jeho asistentce. Epizody jsou natočeny s humorem a nadhledem. Komu se líbí německé erotické filmy, dobře se pobaví.

  • 4.3.2012
  Damien's Seed (1996)

  Jane si najme soukromého detektiva Barryho, aby našel její tři měsíce nezvěstnou sestru Jessicu. Barry odjíždí do malého městečka Lost Lake, kde se setká s dívkou jménem Trix. Vyšetřování ho zavede až k ženské okultní sektě. Každou noc je Barry zdrogován a nucen se účastnit podivných sexuálních rituálů. Netuší však, že on je k ženské sektě hlavním klíčem.

  • 4.3.2012
  Maid in Sweden (1971)

  Šestnáctiletá Inge (Christina Lindberg) přijíždí za svou sestrou z venkova do Stockholmu. Nevinná, naivní a bez zkušeností, ale zato vybavená fyzickými předpoklady, zažívá sérii milostných dobrodružství.

  • 4.3.2012
  Os Violentadores de Meninas Virgens (1983)

  Gang ze Sao Paula, který nabízí movitým zákazníkům sex s pannou, unesl v noci další dívku. Oběti únosu jsou ihned po „splnění úkolu“ zabity. Policie nemá žádnou stopu. Pedro, provozovatel prádelny, našel utržený knoflík z bundy jednoho z pachatelů. Poté, co nález nahlásil policii, se v boji proti celému gangu ocitl sám. Aby se vydal na cestu pomsty, musel zaplatit životem své přítelkyně a jejího bratra.

  • 4.3.2012
  Lustful Turk, The (1968)

  Nízkorozpočtový soft-erotický film vypráví příběh o dvou Angličankách, které byly uneseny a prodány arabskému šejkovi. V dopisech své sestřenici líčí příběhy ze života v harému.

  • 3.3.2012
  Storia di una monaca di clausura (1973)

  Žena, která je již od svého narození zaslíbena muži z bohaté rodiny, se zamiluje do jiného a odmítá se ho vzdát. Proto je poslána svými rodiči do kláštera. Zde zažívá ponižování ze strany ostatních jeptišek. Na svých schůzkách se svým milencem otěhotní. Protože se brání náklonnosti jedné z jeptišek, dochází k vyzrazení tohoto tajemství a plánu na zabití jejího milence.

  • 3.3.2012
  Liebesbriefe der portugiesischen Nonne, Die (1977)

  Patnáctiletá Marie je nucena vstoupit do kláštera, který tajně ovládají satanisté v čele s jejím zpovědníkem a Matkou představenou. Marie je jako panna mučena, zneužívána a nakonec donucena obcovat se samotným Satanem. Z kláštera uteče a chce o celé pravdě říci inkvizičnímu soudu. Ten ji však obviní z čarodějnictví a pošle na smrt. Poslední nadějí pro mladičkou Marii je napsat dopis Bohu.

  • 2.3.2012
  Living Death (2006)

  Victoru Harrisovi, který zdědil po svém otci zámek a velké jmění, dělá dobře tyranizovat své okolí. Jeho manželka Elisabeth zatouží po změně. Zamiluje se do Victorova právníka Romana, se kterým plánují Victorovu vraždu. Roman s Victorem sepíše poslední vůli, ve které se stanovují zásady zacházení s jeho tělem po smrti. Roman si vybere jako jed neurotoxin z japonských ryb fugu. Netuší však, co tento jed dokáže způsobit.

  • 1.3.2012
  Anita - švédská nymfička (1973)

  Teprve šestnáctiletá Anita je sice fyzicky vyspělá, ale psychicky narušená. Její vztah s rodiči a přáteli je velmi chladný a na ostatní lidi, zvláště muže, se dívá s opovržením. Potkává Erika, mladého studenta psychologie, který jí pomáhá s odstraňováním těchto mentálních bloků. Během rozhovorů Anita popisuje své zážitky z dětství, které nasvědčují tomu, že nedokáže ovládnout své kompulzivní chování, které ji nutí podnikat nebezpečná dobrodružství. Erik se rozhodne pro léčebný experiment v podobě hudební skupinové terapie. Netuší však, že jako budoucí psycholog se nesmí zamilovat do své pacientky.

  • 1.3.2012
  Marquis de Sade: Justine (1969)

  Erotická fantazie Justine z pera Markýze de Sade.
  Siroty Justine a její sestra Juliette odcházejí z kláštera do Paříže. Juliette skončí v nevěstinci, Justine se pokouší hledat štěstí jinde. Je však nucena svá místa působení opouštět jen díky mužské chlípnosti a své důvěřivosti. Nakonec však najde lásku.

  • 1.3.2012
  Inquisición (1976)

  Příběh je z doby honů na čarodějnice a vypráví o inkvizičním soudci, který se zamiluje do vesnické dívky. Podobně jako Kladivo na čarodějnice pojednává o uměle vykonstruovaných a mučením vynucených doznáních dívek a žen, které měly obcovat se Satanem. Ve druhé části filmu se děj obrací k intimnímu sblížení mezi soudcem a jednou z dívek, která však na Satana věří a spolu se svými přítelkyněmi provozuje pravidelné sabaty.

<< předchozí 1 2