petrik11

okres Senec

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 17.9.2017  19:34

Chaos od úvodu do konca, dokonca zakomponovaná dnes preferovaná LGBT komunita. Nuda a slabota, ale v kontexte dnešnej doby asi filmári sa musia strkať do... Na konci mohol byť ešte nejaký dúhový pochod.

• 1.9.2017  19:04

ťažká nuda, film o ničom. Škoda ďalších slov.

• 1.6.2017  08:28

No mňa to nepresvedčilo. Každé "pokračovanie" úspešného filmu je krok k nižšej latke kvality. Ani toto nebola výnimka. Čo prinesie trojka, štvorka, päťka, šestka....

• 1.6.2017  08:22

Čiernobiele starinky mám rád, ale tu sa poriadne nič nedialo. Z ponurej atmosféry domu počas búrky sa dalo vyťažiť viac. Niektoré postavy, stará pani, jej syn, boli príliš toporné, nepresvedčivé.

• 20.5.2017  21:12
    Voice from the Stone (2017)

Nepopísateľná nuda

• 7.5.2017  15:36
    Hrabě Drakula (TV film) (1970)

Páčilo, páčilo, nikdy predtým som toto spracovanie Drakulu nevidel. Obaja hlavní predstavitelia presvedčiví v úlohe svojich postáv.

• 12.3.2017  17:07

Konečne film, ktorý potešil. Zápletka nie je síce bohvieaká, ale ten spôsob podania mi vyslovene sedel. Herci sa svojich robí zhostili veľmi dobre, dám plný počet bodov.

• 12.3.2017  13:58
    Worry Dolls (2016)

Herecky mimoriadne slabé dielo. Šamani už aj v Guatemale, no kto vie čo ešte multikulti prinesie. Celé to bolo také nepresvedčivé, neuveriteľné. Slabotina.

• 11.3.2017  15:23

Čím ďalší Resident Evil, tým väčšia sračka. Tu je akože koniec, ale verím režisérovi, že tento filmík bol akože len zlý sen a v ďalšom Alicka opäť udrie. Počítačovej animácie už je priveľa, dej ako pre slaboduchých.

• 5.3.2017  16:18

čiernobiele filmy ja rád, aj fíl márlou újde. Len mi vadilo, že to bolo celé ako pavučina prekomplikované a trochu naivné

• 5.3.2017  12:35
    Můj přítel Monk (TV seriál) (2002)

Aj by to bolo zábavné, aj by som tomu dal viac, ale ten skrytý odkaz, tá skrytá propaganda, to je už príliš. Nebol diel, aby záporák nebol biely. Černoškovia, hispánci, Pakistanci, arabi, všetko buď obete, alebo dobráci od kosti.

• 5.3.2017  12:14
    Arbor Demon (2016)

"Duchaplné" dialógy, nuda, nuda, nuda. Ale z istých dôvodov som to dosledoval až do konca. Reov iný film Nailbitter bol o čosi lepší, toto bol krok poriadne dole. Viem, že režiséri sú občas riadne egá a keď už si nedajú nejaký štek, tak sa inak zakomponujú do deja. Nájde niekto iný ako sa tu zviditeľnil režisér. A za tento milý detailík, dám filmu lepšie hodnotenie.

• 22.2.2017  18:42
    Trash Fire (2016)

Od hororovej komédie do má poriadne ďaleko a v prvej polovici filmu hádam aj od samotného hororu. Potom sa film rozbehol a rozhodne to nebola nuda.

• 21.2.2017  19:47

Pomerne slabé, truhlíci narazia na počítačového guru, ktorému by aj MacGyver tíško závidel

• 3.2.2017  22:10
    Scare Campaign (2016)

Prekombinované, silené

• 14.1.2017  13:41

Celkovo pozerateľný film, v súčasnosti už nevystraší ani malé deti, efekty primerane dobe.

• 7.1.2017  17:29

Slabý film, navyše efekty prabiedne, dámy herečky, takto by ste nevyhrali ani konkurz do hocijakého dedinského divadla, no ani ich mužskí náprotivkovia nežiarlili.

• 7.1.2017  10:52
    All Through the House (2015)

Desní paherci, desné gore, des a hrôza. Utrpenie dopozerať.

• 6.1.2017  19:55
    Sváko Ragan (TV film) (1976)

Krónerov Ragan sa živí ako podvodník, ktorý sa snaží zákazníkov oblafnúť, oklamať. Neustále znevažovanie hocikoho, len nech sa poteším. Tak toto ani omylom!

• 4.1.2017  20:36

Ups, tak toto bolo lepšie ako Maigret sets trap. Dynamika, napätie, to sa oplatilo pozrieť. A Mr. Bean na postaršie kolená si našiel novú tvár.

• 4.1.2017  20:33
    Maigret klade past (TV film) (2016)

Dobre natočené, dej a línia OK. Mal som obavu s pána Fazuľku, ale bolo to výborné

• 4.1.2017  20:31
    Observance (2015)

totálna ujovina, ak by sa dávali aj mínusky, tak tento "film" ich má odo mňa požehnane.

• 2.1.2017  13:11
    Abattoir (2016)

Holly shit, to jediné sa dá povedať o tomto "filme"

• 1.1.2017  18:23

Zaujímavo poňaté, netradičná línia, aj záver OK

• 1.1.2017  16:23

Slabota, trikrát prevarená slabota. Dej o ničom, herecké výkony biednešie ako biedne, nápad, myšlienka nulové. Celé to bola veľká preveliká srada.

• 29.12.2016  14:45

Vianoce tak trochu inak. Autori si vybrali ozaj dobrý moment, sviatky, krátke dni a dlhé noci, malé mesto a ktosi tu vraždí bez nejakých logických postupov. Mladý obdivovateľ mystiky sa tomu snaží prísť na kĺb. A samotný killer vskutku originálny. Zaujímavá neoriginálna myšlienka. Ten záver trošku inak ako som si predstavoval, preto o hviezdičku menej.

• 27.12.2016  18:37
    Emelie (2015)

Priemerný hororík o vyšinutej bejbisiterke, ktorý ukazuje, že júesej je vskutku krajinou neobmedzených možností. Celé mi to mínusuje akási povrchnosť deja.

• 27.12.2016  16:19
    Inferno (2016)

Vcelku som sa na to tešil, ale riešenie tajomna sa zvrtlo na svetlejšie zajtrajšky, dobrotu ľudstva, šialeného miliardára, samo, že bieleho, zásadového pakistanca, zmeteného černoška a desného balastu.

• 26.12.2016  22:36
    Tělo (2012)

Dobrá zápletka, všetko smeruje k jednému rozuzleniu a nakoniec je to všetko inak. Veľká pochvala pre tvorcov, dobrá myšlienka, dobre zahrané

• 26.12.2016  13:49
    Spectral (2016)

Propagandistická ujovina. Všade zle, kde je podľa politikov potrebné a dobrí Amíci zachraňujú svet. Vraj ruské filmy sú propagandistické. Ani logiky to príliš nenabralo a taký novodobý MacGyver rozrieši čo i len s hŕbou klincov tie najzapeklitejšie záhady.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19