Abattoir (2016) odpad!

Holly shit, to jediné sa dá povedať o tomto "filme"

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Priam dokonalá snímka. Aj keď ju už poznám takmer do detajlov, rád si ju pustím opäť. Jednoduch "známka vytříbeného vkusu".

A doppia faccia (1969)

To bola slabota, navyše celé sa to vlieklo ako sopel. A priznávam, neznášam obdobie detí kvetov, musela to byť desná doba.

Agatha Christie's Poirot - Dobrodružství na moři (1989) (epizoda)

Mám rád, keď s Poirotom rieši prípad aj Hastings. Ten svojou jednoduchosťou dopĺňa veľkosť "sivých buniek" mesjé Poirota. Obaja herci (Suchet i Fraser) sú ako vždy skvelí.

Agatha Christie's Poirot - Hra na vraždu (2013) (epizoda)

Staršie diely Poirota mali svoje super čaro, Poirot bol v nich milo nonšalantný, živý. to sa rokmi samozrejme rokmi stráca. Preto to bolo treba poňať inak. Našli Suchetovi novú formu Poirota a bolo tom veľmi veľmi dobré.

Agatha Christie's Poirot - Opona - Poirotův poslední případ (2013) (epizoda)

Idem s hodnotením dole, lebo toto je od autorov podpásovka. Poprvé sa mi vôbec nepáči, že Poirota nechali umrieť. To sa nerobí. Mali to nechať otvorené, však to nie je životopisný film. Urobiť z Poirota fyzickú trosku bolo tiež podpásové, umelé fúzy atď. Podľa mňa je to nedôstojné

Agatha Christie's Poirot - Velká čtyřka (2013) (epizoda)

Rozvláčnené, prekombinované, ale herculovsky bravúrne zvládnuté. Až na tú intuíciu s výbuchom. Zároveň som sa zhrozil, keď som videl ostatných hercov. Sakra roky bežia. Poirot nám roky pozvoľna "starol", ale je to šok vidieť po rokoch Hastingsta, Jappa či slečnu Lemonovú. Asi sa dlho do zrkadla nepozriem.

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Ak by takto Nemci naozaj bojovali, tak to by nezašli ani do Ašu. Celé to bolo akési umelé, kasting bol tiež nepodarený, stopáž pridlhá. Pôvodný film bol OK, toto bolo príliš.