GinaT

Michaela Rozmarová

okres okres Praha

1 bod

• 25.12.2019  22:59
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Na valnou většinou seriálů jdu koukat s tím, že " bude to super" a tak u poloviny to dopadne, že je ani nedokoukám. U Zaklínače to bylo " ok, je kolem toho takový halo, asi by to mělo být super i když to vypadá jako totální fantasy blbinka" a ejhle co se nám tu z toho vylouplo. Jakožto nečtenář a nehráč mi trvalo cca 3 díly si uspořádat ty timeliny, protože je v tom nejdřív dost zmatek, ale jakmile se chytnete tak to do sebe zapadne. Trojúhelník Geralt-Ciri- Yennefer funguje perfektně a chcete sledovat jak se to vyvrbí dál a jestli opravdu "Destiny is all" ;-) A Henrymu kožený kalhoty, bláto a platinum přeliv sednou o dost víc než červený pláštík. (Poznámka mimo: jestli se někdy bude pořádat soutěž o nejvíc sexy mručák, tak Hardy s Hemsworthem se můžou jít klouzat) .

• 25.11.2019  17:08
    Dublin Murders (TV seriál) (2019)

V porovnání s britskými a severskými detektivkami slušný průměr, v porovnání s americkými stále nadprůměr. Za mě osobně jednotlivé díly zbytečně dlouhé. Děj byl chvílemi lehce nepřehledný a např linie s Lexie a celou story kolem Cassie by si zasloužila samostatnou serii. Takhle to bylo jenom takové šup šup na třech dílech na konci. Trochu mě zklamal závěr s odkazem na nějaké "magické" lesní síly. Kdyby se to udrželo v rámci klasické detektivky a ne zase v bubákově bylo by to jen k dobru (knihu jsem nečetla takže pokud je to dle toho tak budiž autorům odpuštěno).

• 12.11.2019  20:17

Benedict s tim americkym prizvukem??? ale no tak

• 25.8.2019  19:07
    C.B. Strike (TV seriál) (2017)

Trochu dotáhnout vykreslení vztahu Robin a Cormorana/Robin a Matthew (který je tu vlastně až na jednu hádku dost harmonický, přestože v knížce je Matthew ultimátní debil) a nebylo by tomu co vytknout. Jedno z lepších převedení knihy na obrazovku. Obsazení hlavních rolí je přesné.

• 23.7.2019  22:41
    Na mušce (TV seriál) (2018)

Takova trochu “ ruska” britska Brutalni Nikita s “americkou” policajtkou. Je to vlastne dobre, jen tedy moc nechapu ty nadsene vykriky co se tyka Jodie Comer- ovsem pokud bylo zadani ze hrdinka ma byt nesnesitelna nesympaticka pi** tak to zvladla na vybornou. “Promeny” v ramci jobu zas takova hitparada nejdou.

• 30.4.2019  13:30

Nebudem si nic nalhávat.... GoT šlo do prdele od chvíli kdy se knihy a scénář rozešli jiným směrem. Tak ted už jen doufat, že to Martin někdy dopíše (a víc promyslí než scénáristé). Tohle už člověk dokouká tak nějak ze setrvačnosti

• 17.3.2019  19:48
    Holmes a Watson (2018)

Něco tak neskutečně trapného to už dlouho nebylo!

• 10.2.2018  21:00
    MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)

V bezbřehá záplavě amerických seriáů poslední doby, na které se nedá povětšinou koukat,je tohle naprostý klenot. Mrazivé, znepokojivé, čisté.

• 13.10.2017  21:49
    Sněhulák (2017)

tak takhle prosim uz ne...... naprosto nefunkcni i pro nectenare ( o ctenarich se ani nema cenu zminovat) a prestoze Fassy je muj nejvetsi oblibenec, tak na Harryho se vubec ale vubec nehodi.

• 9.4.2017  12:18

Hiddles tenhle film může s klidem používat jako promo na to, jak je krásnej...scéna jak v zeleném dýmu kosí potvory a pak si sundá masku, vekoparádní promíčko!

• 26.2.2017  21:51
    Taboo (TV seriál) (2017)

no tak jsme se propracovali na konec...pokud to byla přípravka na druhou sérii, kde se konečně začne něco dít, tak ok. Pokud ne: osekat na půlku, ubrat na překombinovanosti (jako celá linie se segrou???? To jako potřeboval dát Ooně roli, protože jí to slíbil někde na mejdanu nebo co to jako bylo? ) a mumlání a bude to super. Ale hudbu to má skvělou!

• 13.1.2016  21:02
    Gangy z Birminghamu (TV seriál) (2013)

Boardwalk nešlo nemilovat a přeneseno do Anglie, připepřeno Irskem a Tomem Hardym, ještě o level Hardyovštějším než je obvyklé (milovníci přízvuků u jeho scén musí prožívat naprostou extázi), je tu naprostý skvost. Mě osobně Sam Neill úplně nesedí v roli inspektora, ale jinak se tomuhle počinu nedá vytknout snad vůbec nic. Update: ani po pěti sériích seriál neztrácí nic na tom, čím vás chytne na začátku. Právě naopak, po slabší 4. je 5. znovu skvostná. Postavy mají přirozený vývoj tím, jak se mění celá společnost a jak stoupají na společenském žebříčku. Helen McCrory je bohyně a Aunt Polly fakt nechcete naštvat.

• 3.10.2014  22:32
    Jana Eyrová (2011)

na co Cary šáhne to se mu daří ...

• 9.3.2014  20:51
    Sviňák (2013)

to si zas takhle večer pustíte film, protože v TV nic není a McAvoy o tom tuhle vyprávěl v The Graham Norton Show, aniž byste se podívali od koho je předloha. A pak už se jenom divíte a divíte jak je to syrový a skvělý. Po dlouhý době sem zas měla u konce filmu až nepříjemný fyzický pocit z toho, co je to ten hlavní hrdina vlastně zač. A k tomu tak scottish english co řeže celou dobu do uší! jednoznačná pětka

• 15.12.2013  19:25
    Vojákova dívka (TV film) (2003)

Po shlednuti noveho Hobita jsem se opet vratila k tomuto filmu.Lee jako elf v blond paruce mi pripomnel, jak naprosto skvely je jako Calpernie. V nekterych scenach je opravdu tezke verit, ze neni zena. I po cca 6. Shlednuti me tenhle film vzdycky dostane. Kdo je tu vlastne "zruda" ? Z nekterych scena, predevsim na zakladne s Fisherem, az zamrazi, obzvlast kdyz si clovek uvedomi, ze je film natocen podle skutecnosti.

• 20.10.2013  21:28
    Rivalové (2013)

Nemám ráda Hemswortha a nebaví mě formule. Do kina jsem se, přes výkřiky všude v okolí jaká je to paráda, vydala v podstatě bez očekávání nějakého závratného zážitku. A ona je to paráda! V tomhle filmu je prostě nějak všechno správně. Skvěle vyvážená a obsazená ústřední dvojice, záběry ze závodu, při kterých jsem sešlapávala imaginární pedály, a samozřejmě fantastická hudba. Po odchodu z kina jsem měla "emoční dojezd" což se mi stalo naposledy u filmu tak před pěti lety. Co víc dodat? že asi začnu koukat na F1 :-)

• 13.8.2013  19:36
    The Graham Norton Show (TV pořad) (2007)

Jedna z top talk show. Je super jak se Graham chová naprosto bezprostředně a i spousta hostů, u kterých by to člověk nečekal, se u něj docela odváže. A díl s úplně našrot Markem Wahlbergem byl fakt nejvíc!!

• 28.6.2013  13:49
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

V okurkové sezoně seriálů došlo na Hru o trůny. No...u první řady to bylo spíš "tak kdy už se začne něco dít?"...ale postupně se seriál rozjíždí a třetí rada už je přece jen na úrovni toho že se těšíte na další díl. Jediné co mě osobně vadí je, že chvílemi je to až moc ukecané a na množství rodů a intrik aby si člověk pořídil notýsek,kam si bude dělat poznámky. A když už jsme u těch výborných postav jsem jediná komu přijde Ser Petyr Bealish bezkonkurenčně nejzajímavější postava??

• 18.3.2013  23:22

Na tenhle film jsem poprvé koukala "prostě protože jsem už fakt nemohla najít něco co jsem ještě neviděla" a protože Charlie Cox je skvělý v Boardwalk Empire. A bylo to opravdu nečekaně milé překvapení. Na druhé shlédnutí ještě přihazuji jednu hvězdičku. Ne až tak dětská pohádka, která je vtipná a nudit se vážně nebudete.

• 14.12.2012  01:39

Kdyz neusnete behem prvni cca crictvrte hodiny, mate vyhrano.Jakmile se ustredni skupina konecne pohne z Kraje, dostavame se na znamou pudu osveceneho receptu "a pak sli a nekdo je po ceste prepad" z Pana prstenu. ' Nejlepsim okamzikum celeho filmu opet jednoznacne patri setkani s Glumem, ktery jeste neni uplna troska.Jo a omlouvam se, ale Sojka Bonzacka z Krkonosskych pohadek a Sarumanova hlaska "no on to trochu prehani s houbama" uz bylo silny kafe!

• 26.11.2012  21:46

Seriál, který si drží úroveň od začátku. Třetí řada po pomalejší rozjezdu nabírá na obrátkách a jsem hodně zvědavá, na co nás tvůrci nechají čekat do další řady. Gyp Rosetti je hajzl jak má být a postavy,které hrály druhé housle se konečně dostávají ke slovu. A i ve chvílích, které jsou dějově očekávatelné, je scénáristé dokážou podat tak,že slabší jedinci ( ano,je to tak) uroní slzu. Jen tak dál a těším se na 4. sérii