natalanka

okres Frýdek-Místek

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 7.8.2019  13:02

Kdo se dokáže nad politiku nadnést, tak zjistí, že je to úžasný film. Fakt pěkný :-) Prostě nádherná dětská léta, a jestli se nebili horňáci a dolňáci, tak tady bojovali vesničtí a děcák :-) Juj kdyby dnes dělaly děti takové lotroviny.... nebyl by ten svět přece jen lepší a veselejší, než s tím s čím se potýkají děcka dnes? :-) Za mě neskutečně milý film :-)

• 7.8.2019  12:04

pravé léto, pravé dětství, pravé dospívání, humor mě osobně velmi blízký. Takový jsem jako slečna přesně prožívala. Jen ten hrad mi chyběl :-) :-)

• 10.7.2019  11:48
    Štěstí (2005)

Tak tohle je moje srdcovka. Je to neuvěřitelně úžasný film. Táňa i Pavel, Zuzanka Kronerová a Simona Stašová s Bolkem.... a Aňa svou roli vystřihla dokonale. Přesně. Tak jak o z opravdového života. Za mě opravdu TOPka :-)

• 4.7.2019  07:29

Jeden z nejpovedenějších dílů. Tak jako v čerty nejsou žerty nádherný herecký koncert Karla Heřmánka a Ondry Vetchého. A Václav Postránecký je k zulíbání. Bože tak skvělý díl.... :-) A všichni herci tak úžasní i paní Jelenská byla úžasná :-)

• 24.5.2019  09:39
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

Pavel Zedníček, Robert Jaśków, Karel Dobrý, Pavla Tomicová... jej já si ten herecký koncert a kostýmy a to vše úplně vychutnala. Pavel Zedníček je nesmírně sympatický... ta role mu nádherně sedla. A Karel Dobrý, charismatický, každým pohybem opravdová autorita. To je prostě taková odpočinková úžasná filmařina. Za mě děkuji. Chápu , že je určeno pro nás gurmány :-) :-) :-)

• 8.4.2019  07:52
    Favoritka (2018)

Tak u tohohle filmu jsem se nechala navnadit na 71 %. No protrpěla jsem si ho. Přišlo mi to zbytečně utahané. Minuty a minuty chůze po chodbách. Oplzlé dialogy. Tanec který je příšerný. Namlouvání v lese zbytečné. Ano herečky hrají dobře, ale je to ten druh filmu, po kterém už opravdu nikdy za žádnou cenu nesáhnu. Unudila bych se.

• 8.4.2019  07:44
    Strážmistr Topinka (TV seriál) (2019)

Je to nádherně vtipný seriál. Milý a hladivý humor kterému vévodí Robert Mikluš. Prostě jsem se do toho humoru doktora Martina a strážmistra Topinky zamilovala. Herci ,kteří se podíleli jsou úžasní :-) Ale Robert Mikluš si tím doufám prorazil cestu k velkým rolím. Jsem ráda, že se na tom seriálu podíleli i ostatní úžasní herci. Vyšla z toho krásná série. A je mi líto, že skončila. Škoda :-)

• 8.4.2019  07:34
    Teroristka (2019)

Krásný český humor. Bavili jsme se opravdu dobře. Ve chvíli, kdy se celý ansámbl sejde u Martina Hofmanna doma se celé kino nesmírně bavilo. To byla jedna replika za druhou, která odbourávala sál. Iva Janžurová hraje excelentně, Liška je skvělý, Hofmann jako záporák až z něj šel opravdu strach ( přitom ho miluji v komediální i v romantické poloze), takže za nás co jsme byli v kině... opravdu skvělý film :-)

• 26.3.2019  09:27
    MDŽ (TV film) (1999)

No já se bavila. Holky jedny, ale umí hrát jako bohyně !!! :-) I takovou povídku umí povznést :-)

• 20.3.2019  11:14
    Doktor Martin (TV seriál) (2015)

nádhera.....jak krásně nadnesené,ulítlé,takové naše :-)

• 14.2.2019  13:02
    Hastrman (2018)

děkuji.... moc hezké.... zajímavé.... Karel Dobrý... smekám. Hodně Dobrý výkon :-) A vůbec jsme koukala s velkým zaujetím :-) Mě se osobně hodně líbilo. To pojetí, příroda, vyprávění ... jen mi vrtá hlavou jakpak se asi baron de Caus narodil Vodník a člověk? Vodník a kdo? :-)

• 14.2.2019  13:00

pro mě něco jako Ozzák.... :-) něco jako... prostě pro pobavenáí úžasné :-)

• 14.2.2019  12:59

Teď jsem se fakt válela smíchy.... To nemělo chybu. :-)

• 14.2.2019  12:58

Paráda... no pěkně mi to cuká koutky :-)

• 14.2.2019  12:57

Pro mě nádherná nadsázka. Úplně všichni herci jsou skvělí :-)

• 16.1.2019  08:19
    Upgrade (2018)

Taková budoucnost až nahání strach. Dobrý film. Hodně dobrý :-)

• 16.1.2019  08:18

No moc dobrý počin. Hodně se nám líbilo. :-)

• 14.1.2019  11:00

Příběh ,který se mezi lidmi může stát ať se podíváme do minulosti ,či budoucnosti. Dnes máme rozvod a basta. Téma podobné Muzikantské Lidušce, Její pastorkyni, Gazdině Robě. Prostě rozumem z nadhledu bychom to vyřešili bez tragedie. Ale ono se to někdy zvrtne a osud si zahraje krutou hru. Za měmoc hezké a líbilo se mi to i když je to smutný příběh. A tak bych fandila prvorozenému a Naně, škoda. Přeškoda. Ten grunt by jim pěkně prosperoval :-)

• 11.1.2019  11:25
    Jana Eyrová (1943)

Nejkrásnější Jana ze všech Jan. Až je mi to líto, protože má být jiná... prostě jiná. Rochester lhal, když ji řekl, že není hezká. Příběh je krásně tajemný, hodně, hodně, hodně pozměněný, ale kupodivu se u něj dá lehce vydržet. Trošku jsem si musela zvyknout na Orsona Wellese. Charismatický hlas, ale kukuč měl jako maniak a ten jeho hltavý polibek, když se s Janou uviděli na spáleništi... no na tu dobu to vypadalo, že ji spíš zakousne :-) :-) Drsnost projevoval spíš verbálně a někdy neurvale. Ale jo... dá se, protože v té atmosvéře a poklidu Janiny postavy je nádhera. Dům ožívá příjezdem panstva... vtáhne vás děj. Koukněte můžete-li :-)

• 11.1.2019  11:17
    Rebelka (2012)

nasmála jsem se a zároveň i slzička mi ukápla. Krásný neotřelý příběh. No a co musím úplně ocenit.... LUBA SKOŘEPOVÁ, která úžasně nadabovala čarodejnici. Jůůůj, to byla paráda :-)

• 11.1.2019  11:07
    Venom (2018)

No... no..... ale jo, na večerní pokoukání to je. Prostě vymysleli dalšího monstrumečka, který je z gumy a neprůstřelný zároveň, po mrakodrapu běhá asi jako superGorila, natahuje se do stran i do prostoru, povídá si, mozek to má bůhvíkde,... no....jen koukněte. Nudit se nebudete a logiku v tom nehledejte... to fááákt nejde :-) :-)

• 11.1.2019  11:04

Jeff a Cynthia.... jak jsem byla ráda, že tyhle dvě postavyvyvázly :-) Neskutečně. Těm jsem fandila od začátku. Na to že je na place hlavně jen 7 lidí... tak paráda. Zvrat za zvratem. Chvilkama bych to popostrčila, ale jinak super počin. Chris to teda zahrál toho úchyla. Kdybych nevěděla, že je to herec tak by z něj šel ve skutečnosti neskutečný strach. Thor... úžasný bůh a tady Bůh šílenství. Ale rozplývám se nad Jeffem... sakra chlap má stále šmrnc v tom hraní. Skvělé :-)

• 28.12.2018  10:31
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Neuprosně špatně. Jako by šito horkou nití. Jsem milovník pohádek a řekla bych i s tím dětským nadhledem, kdy za slovem pták a ocas nehledam pohlavní úd !!!! Ale tohle bylo zoufalé. Párátko na kterém ta zbroj visela, s přihlouplým výrazem ve tváři. Peklo druhá katastrofa. Juuuuuuuuj, to fakt bylo děsné. žito, ten moudrý a kulišácký kouzelník tady vyzněl jako arogantní, fracek. Nezachránil to ani Pavel Kříž, kvůli kterému bych dala palec nahoru. Ten se mi opravdu líbil. Ale to se opravdu obejdu si tohleto pouštět jen kvůli němu. :-( TOTÁLNÍ ZKLAMÁNÍ :-( A NEJSEM 4 CENOVÁ PANE ZELENKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 20.12.2018  10:11
    Vánoční království (TV film) (2015)

Krásný jednoduchý a pohádkový příběh. Skvělí herci:-) Jen tak dál :-)

• 20.12.2018  09:31
    Nejkrásnější dar (TV film) (2017)

Moc pěkná pohádka pro neslyšící děti :-) Obdiv k hercům , kteří ze sebe dávájí pro děti všechno. I kostýmy jsou moc pěkné. Za mne palec nahoru :-)

• 13.12.2018  07:27
    Láska rohatá (TV film) (2009)

ZA KA ZU JE SE !!!!! :-) Hodnotit pohádky, když nemáte kus dětské duše ve svých nitrech :-) Tohle je pohádka jak má být. Ponaučení i naděje, láska a krásný příběh :-) Proč tady někdo hodnotí a pak napíše pohádky nemusím.....to je jako bych hodnotila horrory, které taky nemusím. Tak na ně nekoukám a nehodnotím. Ale to je to.... někteří ubrblanci jsou prostě takoví a měli by jít hledat zlatý voči :-) :-)

• 12.12.2018  09:40

To je absolutní pohodovka :-) jej a jela bych ihned taky trampovat :-)

• 12.12.2018  09:37

Pohodovka, která je optimistická a milá :-) Paní domácí je pěkná fůrie :-)

• 11.12.2018  11:19
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

No vtipné to bylo hodně. Trojan a jeho hlášky... to nemělo chybu. I Somr jako prodavač rakví.... skvělé.:-)

• 4.12.2018  10:57
    Princezna a písař (TV film) (2014)

Zase jedna z nádherných neotřelých pohádek :-) Kouzelně krásných. Vtipná, s nádhernými exteriéry, neuječená, milá, opravdu jsem spokojená :-) Jen ten král nemusel mít tak hloupou parochňu jako ťululum.... ale jako KRÁL :-)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12