rashaverak

to su ja

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 8.7.2020  22:25

Jedna extremne stylova scena na zacatku a dalsi tri dobre fory dobry film nedelaji.

• 8.7.2020  22:24

Natoceno v podobnem stylu jako Brooklyn 99. Ma to i stejny problem, neni to vtipne. Ja vidim ta mista ktera maji byt vtipna a kde se mam smat, ale bohuzel nesmeju.

• 7.7.2020  13:58

Tuctovy akcnak, kdyby v tom nebyli terminatori ale trochu vic aut muze to byt rychle a zbesile (snad by ani nemuselo byt vice aut stacilo pouze Arniemu oholit hlavu), kdyby se auta jeste trochu skladala tak treba transformers. Take nechapu proc stale zdimaji puvodni pribeh s jiz prinejmensim trikrat pretocenym tachometrem, kde casova osa nedava zadny smysl a neudelaji radeji reboot.

• 27.6.2020  16:53

Depresivni nuda. Konec prvniho dilu je citova vydiracka nejhrubsiho zrna, naposledy jsem neco podobne hloupeho a prvoplanoviteho mel tu smulu videt u prisernosti Million Dollar Baby. Tohle se snad muze libit jen pseudo intousum povazujicim sebe sama za chodici studnici inteligence a vzdelanosti, tahajicim nam sem cerne bratry po milionech, aniz by meli sebemensi predstavu jak temto zcela nevzdelanym muzum honicim se za neexistujici iluzi, zajistit v nasi spolecnosti hodnotny zivot, jezdicich v elektromobilech na uhli a bojujicim za zachranu klima zeme zaviranim atomovych elektraren zatimco si objednavaji levne zbozi z ciny. Rasiste i lide bojujici proti rasismu jsou jen dve strany jedne mince, obe strany jsou extremni, myslici si ze bojuji za vznesenou myslenku, za vetsi dobro, ktere jim dava legitimitu k pouziti nasili proti tem hloupejsim, kteri maji jiny pohled na vec. Tito lide nepripousti diskuzi a ackoliv stoji na opacnych stranach, jsou stejni. Tak a ted jsem oficialne offtopic.

• 19.6.2020  22:52
    Nákaza (2011)

Sledovat tohle v roce 2020 uprostred svetove pandemie je vlastne docela nuda, vsechno uz to zname, alespon ze zacatku, postupne zacnou pribyvat odlisnosti, ani ne tak proto ze by tvurci meli spatny odhad ale spise pro potrebu dramatizace.

• 19.6.2020  08:06
    Lucifer - Série 4 (série) (2019)

Neustavajici snaha o fory ktere bohuzel nejsou vtipne. Vztah dvou ustrednich hrdinu je napsany velmi spatne, napeti ktere mezi nimi scenar udrzuje je extremne umele, zalozene na absurdnim chovani obou. Velke zklamani.

• 16.6.2020  15:48
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Z 22 dilu prvnich dvou sezon mohlo byt 14 odseknuto a o nic bychom neprisli. Stejne jako Prison Break je to strasne natazene. Uz nekde u pateho dilu prvni sezony jsem si rikal o cem bude ten zbytek, vzdyt nemaji co vypravet, u osmeho dilu jsem to vzdal.

• 4.6.2020  10:33
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Bandicka primitivnich kriminalniku exhibuje ve spatne sestrihanem casosbernem pohledu do jejich soukromi. Nazyvat toto dilo dokumentem je absurdni. Za dokument chapu snahu o objektivni podani informaci, zde jde autorum o to aby za kazdou cenu vse zdramatizovali a sokovali.

• 1.6.2020  19:30
    Jednotky vesmírného nasazení (TV seriál) (2020)

Neni to uplne absurdni jako treba Kosmo. Obcas je to skoro az vynikajici, casto ale bohuzel spise nudne. Kazdopadne Malkovich je frajer a bez nej by to za mnoho nestalo.

• 25.5.2020  07:40

Divali jsme se na vsechny 4 sezony kratce po sobe a tato ctvrta uz zacala trochu nudit, zas dalsi danove, zase zachrance Uthred, opet odmena prichazi v podobe kterou si nepredstavoval. A tentokrate jsme tohle kolecko stihli dokonce dvakrat. Stejne jako u vikingu je odchod jedne z ustrednich postav citelny ale snad prave proto ze to narozdil od vikingu nebyla postava hlavni nedopadl serial tak priserne jako s odchodem Ragnara.

• 19.5.2020  00:02

Po prvnim dile ktery byl temer cely o predstaveni novych postav bez posunu v deji, se konecne dostavila serie ktera pusobi celistve a ne rozdelena v puli na dva samostatne pribehy. A take se ve treti sezone konecne dostavily emoce a uz to neni jen o nekonecnem dobrozdruzstvi, at uz se jedna o rozhovor s Bridou nebo Alfredem.

• 5.4.2020  22:59

Pitt a jeho pes, to je za sest. Ten zbytek chvilemi nudil.

• 29.3.2020  22:50

Parta modelu a modelek si hraje na vojaky v docela Ackove akci, podle velmi Bckoveho scenare.

• 27.3.2020  22:57
    Nula nula nula (TV seriál) (2020)

Nekterym linkam se venuje spousta casu, hlavne nemocnemu prostrednikovi, zrejme proto abychom pak lepe pochopily jeho ochotu se obetovat. Jinde pak tento cas chybi a tak je obcas obtizne pochopit urcita rozhodnuti, ktere postavy cini, priznam se ze se mi to v nekolik pripadech nepodarilo. Serial tedy nevede cloveka za rucicku a musi se premyslet proc se zrovna to ci ono stalo, byl bych radeji kdyby to bylo lepe vysvetleno.Nejvice zkratkovita byla mexicka linka, kde vycviceni armady trva tak asi 2 dny. Linka prostredniku byla nejmene zabavna a obzvlaste vyusteni casti s teroristy bylo padle na hlavu. Nejzajimavejsi byly chvile stravene v Italii.

• 21.3.2020  17:12
    Dlouhá cesta (TV seriál) (2004)

Jako fandu Top gearu a Trabantu me tohle velmi zklamalo. MacGregor ma maniodepresivni poruchu osobnosti, kdy je vse bud skvele a nadherne nebo uz to nejde dal a je konec.O to ale nejde, jestli jsou prvni trabanti dily nez zacne cesta nudne tak toto je opravdu des. Temer 2 hodiny priprav a naprosto prisernych, nudnych a trapnych kecu. Asie je docela zajimava i kdyz spatne natocena, posledni dva dily se pak venuji USA a to uz jsem nedokoukal, velmi nudne.

• 21.2.2020  08:53
    Rocketman (2019)

Ne kazdy zivot uspesneho zpevaka je dostatecne zajimavy aby zaslouzil zfilmovani, at uz nosi na predstaveni jakkoliv vystredni kostymy ci strka pero do mist kam ho vetsina nestrka. Nuda.

• 27.12.2019  08:55
    The Expanse - Season 4 (série) (2019)

Nalezt v dnesni dobe serial, ktery obsahuje jen nekolik malo zasadnich logickych der, to je skoro zazrak. Perla mezi scifi serialy, ackoliv se jedna o nejslabsi sezonu. Postavu Indky opravdu zasadne zmrsily, udelali z ni ubohou starenu, ktera jen nadava.

• 23.12.2019  16:48

Bitva o Sodden priserna, Geraltova linie v pohode, aneb co slo s knihy bylo dobre, co museli vymyslet sami stalo za to, co stoji obvykle.

• 22.12.2019  14:24
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Nadseni po prvnim dile postupne vyprchalo, na Cahilla jsem si nezvykl ale prestal mi vyrazne vadit, Yennefer se mi skoro zacala i libit, s triss se asi posrali ne ? Jako u dua blby a blbejsi kteri psali scenar k GoT i zde kdykoliv se odklonili od knih bylo videt jaci neumetelove autori jsou. Nejvetsi nadseni jsem zazil pri masakru v Blavikenu, bohuzel jsem v tu chvili nevedel ze vsechny napady byly pouzity na techto par vterin. Fascinovalo me ze v pribehu v dilu Last Wish nepouzili nejlepsi for ze vsech knih, proc ? Krasne se tam hodil.

• 2.12.2019  22:38
    Irčan (2019)

Cas nezastavis, u tech par akcnich scen film pusobi az trapne.

• 21.11.2019  22:38

To takhle stojite jako neohrozena policistka, mirite zbrani na podezreleho spolecne se svymi spolupolicajty, stojice tak asi ve vzdalenosti 10 metru, svetelne podminky pomerne dobre a podezrely najednou zmizi. Policistka ktera rozhodne neveri na nadprirozeno prohlasi, vsude to tady prohledejte, nemuze byt daleko. Syndrom posledniho dilu sezony opet uraduje, scenaristicka nemohoucnost nejvyssi kvality.

• 17.11.2019  22:26

Harry Potter strikes back, jeste pitomejsi nez kdy drive.

• 15.11.2019  22:02

Inspirace Twin Peaks je zjevna, jenze tam kde v pripade TP byl vkus, inteligence a originalita, je v tomto pripade uplny opak. Vsechno pak dodelal posledni dil, ktery nasadil teto pitomine osli korunu. Jedine opravdu zajimave a prijemne necekane byl vyvoj Steavovi postavy.

• 26.10.2019  22:38

Nadherna animace, stejne pusobiva jako v Ghost in the Shell, ackoliv technicky zcela odlisna. Pribeh je klasicka komiks debilita bez hlavy a paty pro desetilete, nadruhou stranu se vzdy dokaze ve spravnou chvili schodit opravdu vtipnymi hlaskami.

• 18.10.2019  11:11

Film stejne jako kniha ma mizerny pribeh, a tak vydime pouze mizerne pospojovane vyborne napady a vtipky. Byl jsem nicmene potesenm jak castingem tak vytvarnym zpracovanim.

• 6.10.2019  22:53

Cirkev je zlo. Organizovane nabozenstvi je zlo. Zalozena pro kontrolu lidi, zisk moci a majetku. Nestitila se nejhorsich zverstev, k jejimuz prosazovani pouzivala fanatiky. Pokud by to bylo mozne jsem si jist ze by ciskev tyto doby rada vratila zpet. Komunismus a fasismus se snazime potlacovat, ale jine zlocinne organizace nam nevadi. Je tragikomicke kdyz slysime ze cirkev byla v minulosti nositelkou znalosti a osvicenstvi. Vedomosti, inteligence a vzdelani obycejnych lidi to bylo pro cirkev to nejhorsi, ztratila by totiz moc. Nakonec tomu nezabranila, ale uvrhla cele lidstvo o cela staleti zpet, za pomoci velmi desivych metod.

• 26.9.2019  14:40

Extremne trapny humor na urovni nemych grotesek, jen tady chybi i ta nostalgie.

• 21.9.2019  22:59

Nekde v polovine filmu jsem si rikal ze to je snad komedie a ona opravdu je. Prvi tretina filmu ma vrazedne pomale tempo, a presto jsem mel pocit, ze snad polovina scen, ktere se v neodehravajicim pribehu mely stat, chybi. Pribeh se nakonec dostavi, tempo take, ale pachut zustava. Dosti zvlastni podivana s az ubohymi dialogy.

• 12.9.2019  09:33
    The Boys (TV seriál) (2019)

Superhrdinske filmy jsou nadhodnoce a u serialu to plati asi tak trojnasob. Predlohu jsem necetl ale velmi to pripomina Calamity od Brandona Sandersona. Hlavni vytku bych mel k velmi nepravdepodobne nahode ktera nasledne zasadne ovlivni dej (setkani na lavicce) a dale pak k obcasnemu hloupemu a tezko pochopitelnemu chovani postav (predevsim Hughie). Nadruhou stranu, vetsina hlavnich postav projde pomerne zasadnim vyvojem a vetsinou je tento vyvoj vysvetlen velmi dobre. Jako celek skvele s uzasnym finale.

• 4.9.2019  23:29

Na filmu je jedina dobra vec a tou je Big Lebowski. Zbytek stoji za prd nebo jeste podstatne hure. Prvni tretina je v pravde nesnesitelna, posledni uz jen hloupa a nudna, trochu se na to dalo divat nekde uprostred.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6