rashaverak

lukas hanacek

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4
    • 4.12.2018  08:53
    Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

Tezko mit rad jednu z hlavnich mafianskych postav, kdyz vsichni jsou docela hnusni gauneri a svine. Vim prd o realnem zivote mafianu ale hadam ze takhle by opravdu mohl vypadat, je to zivot neobycejny ale serial se jej snazi vykreslit realne, dava si na cas a dost casto diky tomu i docela nudi. Z prvnich dvou sezon me nejvice zasahl moment pragmatickeho vztahu k dlouholetemu priteli, ktery prohral v kartach a pak absurdni pohled hloupych a povercivych italskych mafianu na sebe sama a otazku zda pujdou pekla, zda vlastne delaji neco az tak spatneho. Cim vice dilu vidim tim odpornejsi mi vykreslene postavy prijdou, je to opravdove lidske dno. Maji svoji mafianskou rodinu a neustale melou o jejich pravidlech, ale to jim nebrani je porusovat a pres hlavy svych nejlepsich kamaradu se neustale pokousi dostat vys a je jedno kdo to odsere. Takovou partickuu pokrytcu aby pohledal. Na konci jde vzdycky jen o prachy.

• 5.11.2018  08:08
    Čas čarodějnic (TV seriál) (2018)

Harry Potter 5-13, Buffy premozitelka upiru 13-20, Cas Carodejnic 20+. Serial je v prvni, druhe a treti rade cervena knihovna vytvorena zenou pro zeny. Vsechna romanticka klise upir versus neupir jsou zde, k nim jeste pejsek s kocickou primichali do dortiku neobjeveny carodejnicky super talent na bazi Karate Kida. Herecka v hlavni roli sice neni prvoplanovite krasna, ovsem nastesti reziser i kameraman jsou velkymi fandy Baywatch a oba dobre vedi jak veci 'rozpohybovat'. Jak rekl klasik, nektery motion pictury jsou hezci nez jiny motion pictury a tyhle byly moc hezky.

• 19.10.2018  08:10
    Dunkerk (2017)

Neocekavane spatne. Osobu odpovednou za strih zavrit do vezeni a zahodit klic. Chtelo by se rici ze znicil film ale to by musel byt zbytek filmu dobry, coz neni. Od valecneho filmu ocekavam po jeho skonceni depku, pripomenuti hruz ktere jsou lide si schopni navzajem provadet, a velkou nechut zase na delsi dobu na nejaky dalsi valecny film koukat. Co nechci je kazdych pet minut filmu kroutit hlavou a rikat si to je ale blbost. At uz jde o nezajimave natocene vzdusne souboje, hloupe udelane potopeni valecne lodi nebo nekonecny klouzavy let. K tomu spousta patosu a umele vyhrocenych nezajimavych scen. Jednoduse des a hruza, jen jine, nez ktere bych si pral.

• 22.9.2018  23:08
    Doktor Martin (TV seriál) (2015)

Cesky serial ktery neni odpadem, asi se stal zazrak. Pritom takova blbost, ale asi staci licence na spatny zahranicni serial aby dostatecne omezila beznou ceskou serialovou hruzo kreativnost.

• 17.9.2018  23:53

Krimi zalozena na nahodach a nesmyslech nemuze byt dobra. Dale obsahuje spoilery: Nahodou vyzvedne znasilnenou divku prave tento taxikar. Nahodou dostane jeden z akteru spiknuti na namesti mozkovou prihodu. Nahodou vypadne na policejni stanici system procez se odemknou cely. Nahodou narazi na seznamce na naseho detektiva. Nahodou netopiri sniper trefi po sluchu telefon. Nahodou detektiv zakopne o koberec, zrejme je to zakopavaci koberec a protoze divak je hnup je potreba mu to ukazat dvakrat. Nahodou nas pocitacovy vseznalek potrebuje s detektivem mluvit osobne pred jeho znamosti namisto pouziti telefonu. Nahodou je na miste vrah pri druhem prohledani bytu. Pan tatinek take pri vidine dcerusky na dozivoti v lochu po spachane vrazde nechce detektivovi ze zacatku sdelit polehcujici okolnost, bude lepsi pomlcet, preci to nevyzradime hned na zacatku, je potreba drzet napeti. Uteklo to sice rychle ale pokud se na to clovek podiva zpetne tak je to strasna blbost. A pointa se svetovou revoluci znicenim finacniho systemu, neni to ponekud velke sousto na maly lokalni serial? Pusobi to nemistne a pri nutnem zjednoduseni uplne dementne, zhruba jako by v Chaluparich demontovali kapitalistickou jadernou hlavici pro zachranu sveta.

• 16.9.2018  10:40
    O chloupek (1995)

Mizerna animace, stupidni pribeh, hulvatsky sestrihany takze ani pri sve jednoduchosti nedava smysl, jedna hvezda za vtipny uvod z domu vynalezce. Lidi se tu asi uz uplne pomatli s timhle hodnocenim.

• 3.9.2018  09:30
    Mindhunter (TV seriál) (2017)

Vynikajici, po slabem prvnim dile nasleduje velkolepa jizda. Jako u kazdeho druheho mi chybi pulhvezda v hodnoceni protoze tohle je jasnych 4,5. Do peti tomu kousicek chybi. Doufejme ze zatim.

• 3.9.2018  09:28

Prvni dil neni dobry, nastesti je jediny, vsechny ostatni jsou za 4-5 hvezd.

• 30.8.2018  23:04

Film mne nadobro ztratil ve chvili kdy kamenna tvar zacne kopat studnu.

• 29.8.2018  07:33

Pomerne nudna epizoda, ac chvilemi dosti nasiraci. Postava matky je vykreslena jako nesnesitelna kravka, jelikoz bytostne nesnasim nabozenske fanatiky, opravdu slozite se mi rozdychava. Herecka ji ovsem hraje paradne.

• 29.8.2018  07:32
    Malý Sheldon (TV seriál) (2017)

Pocatecni nic neocekavani bylo po par prvnich dilech vystridano velkym nadseni ktere se bohuzel postupne rozplynulo v sedi prumernosti. Nektere dily jsou opravdu nudne. Sheldonova matka me svoji stupiditou silne verici nany neuveritelne vytaci a stava se pro me nesnesitelnou postavou. Dil s vyhazovanim komiksu se stal opravdovym utrpenim, holky se nebijou ale ta kravka byla opravdu na pest.

• 23.8.2018  15:10

Zacatek byl na cistych 5, jedna hlaska za druhou, Zack hlaskoval vic nez soudce Dredd, pak zacalo nataceni porna, humor presel vyrazne smerem k trapnosti, oba hlavni protagoniste se zacali chovat velmi neduveryhodne a vubec to cele vyrazne ztratilo dech. Zaverecna romanticka scena byla hezka, ale nebyla to zdaleka takova pecka jak zacatek sliboval. Vyvrcholenim tak zustala scena ze srazu stredni skoly.

• 16.8.2018  10:41
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

Hratky s nozem, skrabance na zadech, zapomenute klicky, odboceni do zakazu vjezdu primo pred zraky policistu, jeden svedek v okne, dalsi svedek pred vstupem do domu a pak se objevi ve chvili kdy detektiv vystupuje z domu. Kazdy jednotlivy bod je je v poradku ale vsechny najednou pusobi v tomto jinak velmi uveritelnem dile dosti nemistne a to je tak asi jedina kritika kterou dokazu dat dohromady.

• 13.8.2018  07:58

Silne zmateny, nedobre udelany film o jedne dominantni kravce a submisivnim telatku. To bylo me hodnoceni po preruseni ve 2/3 filmu s hodnocenim 1*. Po zhlednuti az do konce musim uznat ze epilog celkovy dojem z filmu vyrazne vylepsil ovsem nedokazal zcela vymazat neprilis povedenou predchozi vetsinu, jakkoliv ji sam o sobe castecne dodal smysl.

• 11.8.2018  21:56
    Brestská pevnost (2010)

To byl tak hloupe natoceny valecny film ktery byl zcela neduveryhodny, ze zacatku pusobil jako komedie ktera neni vtipna a pak uz byl proste jen spatny, scenu za scenou. Ano nedokoukano, ve scene kde rusove misto toho, aby palili z obrane pozice, vybehli vstrict nemcum mimojine s okenici a zidlickou v ruce, jsem to vzdal. Opravdu mimoradne spatny dojem pak zanechala scena bombardovani spocivajici v dlouhem zaberu na dvur, na ktery dopadaji granaty, v nem pobiha kompars vsemi smery zcela nesmyslne (kdyz dobehne na jednu stranu mimo zaber kamery tak se za chvili objevi a zase bezi na druhou stranu ;-) ) a obcas nejaky lepe zaplaceny kaskader hodi salto. Neuveritelne spatne. Nebo scena kdy dav neozbrojenych civilistu vybiha ze dvora pred hlavne nacistu, da se tohle natocit jeste hure ? Nedokazu si to dost dobre predstavit. Opdavdu scena za scenou, odpad, odpad, odpad. Fuj.

• 11.8.2018  18:59

Audiovizualni nadhera. Pribeh je ovsem nedostacujici na tech 99 minut se vlastne stane strasne malo, oproti jedicce o hodne horsi. Zato filozofovani bylo az presprilis a nebylo dovedeno prilis daleko, spise jen naznaky a neustale citace. Clovek aby si film kazdych pet minut zastavil a zamyslel se co nad tim co vlastne bylo receno.

• 7.8.2018  14:41
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

Vidim to tak ze jsou tri moznosti zdejsich pozitivnich komentaru. 1) Lidi si chtej delat prcu z jinych uzivatelu, 2) je to tak spatny az to ziskalo legendarni status (az je to dobry), 3) je to opravdu dobry. Tak nebudu vas napinat, cislo 3) to ale opravdu neni. Nedokazu si predstavit dospeleho cloveka ktery by to mohl myslet vazne. Uprimne nedokazu se rozhodnout zda plati moznost 1 ci 2. Mozna spis 1 protoze lidi jsou obecne skodoliby kurvy a asi chtej aby si to protrpeli i ostatni. Pravda videl jsem jen par dilu z prvni serie o ktere tady mazane par individui tvrdi ze je nejhorsi a ze podle ni nelze hodnotit celek, ovsem tak blbej abych vam na to skocil dvakrat nejsem.

• 23.7.2018  22:19
    Druhá strana naděje (2017)

Pomalym tempem film vedouci do nikam o tezkem osudu imigrantu, kterym malo pomahame a nedavame jim vse co bychom mohli a dle filmu i meli a co se tyce komedialnosti ve filmu neni jedina vtipna scena, zato tech stupidnich je tam hromada.

• 22.7.2018  22:33

Musim se priznat ac nerad ze jsem zaver nepochopil a musel jsem pozadat strycka Googla o vysvetleni, ten pomohl a tak davam za 5.

• 18.7.2018  14:45

Pokud ctvrta sezona pusobila jako nastavovana kase s vyjimkou zuctovani s Ragnarem, pak tezko hledat slov pro sezonu #5. Nemam tak velky problem s hereckym obsazenim, ackoliv Trevis chybi, mam mnohem vetsi problem s ubohym scenarem.

• 17.7.2018  07:18

Po slabem zacatku serie ktery sel v slepejich te druhe, mela serie 3 stoupajici tendenci nekdy od tretiho dilu a tento je zatim vyvrcholenim ktere dosahuje temer dokonalosti.

• 16.7.2018  10:04
    The Expanse - Home (S02E05) (epizoda) (2017)

Nejlepsi dil druhe serie a po hrichu jediny opravdu dobry, velka cast pribehu zde vrcholi a docasne se uzavira.

• 16.7.2018  10:03

Tak urcite, mala fragatka ukradena z hangaru vlajkove lodi Marskeho lodstva varuje nekolik desitek Marskych valecnych lodi aby ji nechali na pokoji nebo poznaji jeji hnev a ti poslusne poslechnou. Bohuzel naprosto imbecilnich a nevysvetlenych veletocu v pribehu pribyva a zacina se to zase povazlive priblizovat zhovadilostem typu Battlestar Galactica.

• 16.7.2018  10:00
    The Expanse - Série 2 (série) (2017)

Velke zhorseni, kde byla prvni rada stridma, prekvapovala pribehem a hratky s gravitaci, tam je druha sezona rozmachlejsi, nedavajici smysl a plna klise.

• 4.7.2018  23:06
    The Expanse (TV seriál) (2015)

Startrek - kazda serie je vlatne uplne jina, dily maji stridavou kvalitu cele to pusobi hrozne levne a jako serial je to dosti spatne, rekneme 30% Stargate - serial na urovni walker texas ranger, 10% Battlestar Galactica - myslim ze to bylo po strance logiky asi to nejhorsi co jsem kdy videl, chovani postav, vyvoj pribehu, byl to nahodny sled udalosti ktere nedavaji zadny smysl, 30% A pak jsem prestal verit ze muze existovat dobry scifi serial z vesmiru, a predevsim jsem prestal verit na hodnoceni csfd v teto kategorii protoze je ocividne vyrazne ovlivnena silenymi fanousky danych del. Svete div se, pak jsem narazil na The Expanse a ono to jde. Sice je to jako hazet perly svinim, respektive on tento serial zase takova perla neni, on je pouze perla mezi scifi serialy. Stale zde jsou obcasne zbytecne zapletky ktere slouzi pouze k zdramatizovani udalosti aniz by mely vliv na hlavni dej, nektere motivace postav a tim padem jejich rozhodnuti v urcitych momentech jsou ponekud hure vysvetlene, ale porad je to hodne dobre a hlavne, mozna takto nejak bude budoucnost lidstva opravdu vypadat (tady az na onu biologickou zbran, ta je ponekud mene pravdepodobna)

• 30.6.2018  09:36

Velka skoda te casti konce filmu ktery se odehrava v realite, to tocil disney ? Zbytek vesmes vynikajici.

• 31.5.2018  22:30
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Pokud nechapete co je na Simpsnech vtipneho (jako ja) a pokud vam Futurama prilis zabavna neprijde (jako me) pak tohle postrada smysl vubec zkouset, stejna nezabavna zpatlanina.

• 24.5.2018  13:03

Zabijeni malych deti bylo trosku zbytecne, mohlo byt vynechano.

• 9.5.2018  08:15

Prvni dve tretiny filmu mohly byt za 3 hvezdy ale za tu posledni..., co to melo byt ? Producent sel servat rezisera ze utrati malo penez a ze by to potrebovalo nejakej ten vybuch ? Vi buh. Des a hruza.

• 7.5.2018  16:24
    El Fantasma de Elena (TV seriál) (2010)

Kde jini fatalne selhavaji, tam Elena triumfuje.

<< předchozí 1 2 3 4