Venous666

Skype: Billy-Thomes

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 6.3.2016  13:14
    Polednice (2016)

Musím říct, že jsem od počátku nečekal od toho dle snímku žádné překvapení. Polednice se točí opravdu na nízkém rozpočtu o pár hercích a ve výsledku 5-10 dokola točících scén. Ze začátku jsem si říkal opravdu klobouk dolů před nováčkem v branži . Ale po nějaké chvilce se to okoukalo a nakonec jsem se přistihl , že se mi klíží oči před tím pidi plátnem. Aňa se sice snaží hodně hrát svou roli, ale to není vše. Průměrný český film

• 18.4.2015  12:08

Ty wole, pecka, luxus, prostě pastva pro duši i oči. Jak už mnozí psali, tento žánr na pokraji vymření (už se asi nedalo vymyslet něco zajímavého), ale tohle je přesný opak. Rychlé, stručné, krvavé a se silným doktůrkem co má ještě radši gore nežli já. Na to, že snímek má silnější stopáž musím říct, že mi to uteklo strašně rychle a když to skončilo, měl jsem pocit lítosti, že budu muset zase čekat pár let a nebo několik desítek filmů, než dostanu podobný. Po pravdě kam se hrabe světová válka Z s B. Pittem. Tohle stálo rozhodně méně peněz a dostali jsem mnoho muziky.

• 18.4.2015  12:04
    Pyramida (2014)

Komenář bude obsahovat SPOILER. Dostal jsem doporučení , že se nám opět objevil dobrý námět na found footage. Řádně jsem nastahoval, ještě lépe se na promítání připravil a zmáčkl na ovladači tlačítko PLAY. Po dobu 65 min jsem se luxusně bavil a hloubce duši jsem se rozčiloval proč má tohle tak nizké hodnocení. Bohužel po té hodince začal průser. Objevil se nám hlavní záporák a mě to připadalo, jak kdyby rejže dostal padáka a nastoupil po něm pes Filipes. Bohužel konec otočil celý filmový zážitek na druhou kolej. Škoda, vypadalo to na skvělý found footage. Ale abych celou dobu nehanil jen tento snímek, musím určit napsat, že střih a kamera byla na úrovní a celou dobu příjemně mrazivá hudba. Kdyby to skončilo o těch 15-20 min dříve , dal bych tomu prvenství v toho roku

• 18.3.2015  11:15
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Musím říct, že jsem dostal na talíř neskutečnou libovou flákotu masa. Pokud studujete medicínu a nebo pokud se o to zajímáte tak dostane neskutečně mnoho zdravotnických termínu a dosti dobré záběry jednotlivých chirurgických procesů. Pokud by vás tolik nezajímala oblast medicíny, tak neváhejte a můžete se soustředit na roli C. Owena. Tahle role byla šitá přímo na míru. A pokud ani tohle vás neláka, tak se můžete soustředit pouze na tu dobu a chování lidí v ní. Pokud si v dnešní době stěžujeme na úplatky , podívejte se jak se to dělalo za začátku 20. století v NY. Volím zatím 4 hvězdy, počkám na závěrečné díly

• 18.3.2015  11:10
    Skřípění (2003)

Pokud vaše věková hranice je pod 16 a pokud trávíte rádi svůj volný čas někde na štvanici a nebo popř. po rozbití huby na bulovce , tak můžete těmto skejťákům dát šanci. Pokud jste opak tak jako já, tak ani neztrácejte čas a snahu to někde sosnout a raději běžte manželce pomoc při úklidu. Možná zažijete více srandy

• 18.3.2015  11:05

Raději shlédnu toho dle rádoby frajera , než poslouchat neustále kecy o tom, že je všechno v pořádku, že se nemáme čeho bát a že státní organizace jednou ve prospěch občane a ne sebe. Ano je sice pravda, že během pár veřin vám sdělí googl vícero informací než pan Ventura, ale proč mu nedát šanci a podívat se na tu jinýma očima , než nám dává dnešní společnost

• 10.3.2015  12:04
    Rychlý prachy (TV seriál) (2007)

Hodnotím pozitivně, protože jsem klasickej nadrženej čecháček, kterej rád praktikuje a i sleduje tyto sporty. Ještě lepší je, že za těch hafo dílů, co se natočilo se tam objevil dvě moje spolužačky... Bohužel po zjištění , že v tom hrajou mé známe, jsem zjistil, že převážně je to celé nahrané a z jedné kamarádky se vyklubala řádná kurvička. A pak , že TV nevzdělává :-)

• 10.3.2015  11:55

Tady se někdo přepsal a omylem to nazval hororem. Jak už mnozí psali, je to spíše krimi kde na konci se ukáže trochu té duchařinky. Podprůměrná detektivka, kde se celý film těšíte na nějakou bombu spíše u toho dříve usnete. Pro mne slabší vodvar... 35%

• 16.2.2015  10:17
    Zlatí kmotři (TV seriál) (2012)

Hodnocení odpad je pouze z důvodu, že pro pár uncí zlata dokážou otočit několik desítek hektarů půdy na měsíční krajinu (trochu více připomíná Chomutov a okolí). Celej dokumentární pořad, jsem držel palce , aby se jim ty stroje, čističky a různé serepetičky rozbili a oni zkrachovali. Naprosté neúcta k matičce Zemi

• 13.1.2015  12:25
    Želvy Ninja (2014)

Neočekával jsem bůh ví co, ale zas jsem nečekal, že se dá tohle až tak zesrat... Příběh naprosto nulový, bez sebemenší špetky zajímavosti. Vzhled želváků je na hraně temnoty a Megan Fox tomu taky moc nepřispěla. Už si v tom hollywoodu musí uvědomit, že předigitalizovat film není výhra... 15% ani o chlup míň

• 13.1.2015  12:18

Nejslabší díl celé této ságy. Několik dní mi uvízla myšlenka , že PJ byl nemocný a převzal to někdo jiný. Tohle není jeho styl. Kdyby se na ten třetí díl vykašlal a prodloužil druhý díl o pouhých 22 minut, udělal by líp. Bohužel se tak nestalo a pro mě to byla slátanina, které neměla konce. Jednotlivý příběhy se rozkutálely po Středozemi a ve výsledku to bylo celé zmatené, místy silně béčkové. Musím za sebe uznat, že je to pouze hollywoodská pračka na prachy...!!!

• 13.1.2015  12:12

Chtěl jsem šáhnout s hodnocením ještě níže, ale to by šlo pouze v případě, kdyby tam nebyla polonahá (vlastně úplně nahá) Eva Green. Celý film je bohužel předvídatelný už od prvopočátku. Jak mnoho uživatelů psalo, že Sin City 2 je vlastně ukázka toho jak se to nemá dělat. Díky bohu za těch pár dobrých minut s Evičkou. Silný propad oproti minulému dílu 35%

• 13.6.2014  11:02

Jednu hvězdičku za to, že někdo měl koule natočit pornoparodii na Batmana, další hvězdu za to, že tam vystupovala moje oblíbenkyně Christy Mack. Jak už lidi psali , tak se těžko popisuje děj a nebo erotické scény. Ale celkově je to slabší odvar

• 5.11.2012  14:36
    Sbal si mě (TV pořad) (2012)

A máme tu další reality show , která za papírovou bankovku ztrapňuje mladé lidi . Proč dávám jednu hvězdu a ne odpad? Protože se tam pěkně předvedl jeden známý a to Jiří Barešů . Jirko vitej do světa celebrit ;)

• 4.2.2012  11:10

Moje dětská scifi podívaná. 4 hvězdy za krásně filmově dětství

• 26.1.2012  10:13
    Na břehu (TV film) (2000)

Nechápu, že se mi tento snímek tak na dlouho ukryl a jen díky uživateli ,,RomeroIsGod,, jsem získal naprosté perfektní postapokalyptické drama. Nečekej , že budete vtažení do nějaké války a budete vidět atomové hřiby. Setkáme se tady s osudu a s chováním posledním pár občanům na Naší planetě. Nečekal jsem, že mě jejich osudy a příběhy dostanou, ale světe div se, ony mě dostaly. Vřele všem musím doporučit. Nebojte se délky, uteče to jako voda....

• 26.1.2012  10:08

Říkám si, že opakovaný vtip už není vtipem a v tomhle případě je to velká kopie prvního dobrého dílu. Sice jsme se posunuli o kousek dál a řešíme jako by celosvětový problém , ale už to ztratilo to krásné a vtipné tempo co nám dal první Sherlock Holmes. Byl jsem přesvědčen, že to bude pecka a dostal jsem lehké zklamání. Nepíši, že je to shit, spíše takový už průměr

• 24.1.2012  17:48
    Road House (1989)

Nevěděl jsem že tanečník P. Swayze se vůbec dostat k roli akčního lámače kostí. Mile jsem byl překvapen, jen jediná škoda, že jsem tohle neviděl tak před deseti let, určitě bych zvolil větší počet hvězd

• 24.1.2012  17:47

Prci Prci Prcičky po milionté, ale vtipy se opakují jako při prvním dílu. Sice nejsem fanda tohodle žánru, ale jako odreagovka se někdy šikne. V tomhle případě jsem byl spíše otráven, nudné až trapné

• 24.1.2012  17:45

Kazatel Kalašnikov je naprostej frajer a v podání G. Butlera je ještě lepší. Naprosto mě tento životopisný biják úplně odroval a přes veškeré mocensko až božské kecy jsem odcházel z kina velmi překvapen. Kazatel po celou dobu drží slušné tempo , která je provázaná výbornou hudbou. Vřele Všem doporučuji

• 24.1.2012  17:41
    Horké léto (TV film) (2009)

Normálně bych volil, že tohle postrádá smysl pro zvednutí oči k obrazovce, ale když se ukázal na scéně Casper Van Dien, tak prostě musím volit jednu hvězdu :-) Jinak úplná zbytečnost lidičkové

• 24.1.2012  17:40
    Hulk Vs. (2009)

O mnohem lepší, než Hulk na neznámé planetě. Zde máme vlastně skutečnou povahu zelenáče a nemusíme se obávat, že si tady bude hrát na zachránce celého světa. Nemohu určit jestli Hulk vs. Thor je lepší, než Hulk vs. Wolverine. Každý snímek má něco do sebe. Někde to více tlačí na děj, někde více na povahy komiksových postav a nebo hudba s animací. Velmi spokojený a proto 4 hvězdy

• 24.1.2012  17:36

Hulk je docela můj oblíbený komiksový prďola, ale co je moc, to je moc. Jako Hulk co si hraje na gladiátora kdesi ve vzdáleném Římě, že Hulk je tu spíše vice člověk než zvířetem. To je na mě už trochu moc. Ale za hudbu a dobrou animaci musím dát za ,,dobře,,

• 24.1.2012  17:33

Je to můj první animovaný snímek DC Showcase a musím uznat, že jsem očekával něco více. Přál jsem si více akce, více nápadu a více sexy záběru na kočičí ženu. Ale aspoň na chvilku jsem měl možnost vidět anime striptýz :-)

• 24.1.2012  17:32

Opravdu jsem se práskl přes prsty , když jsem chytil ovladač do ruky a zvolil příslušný program na TV. Opravdu chujovina za všechny prachy. Mám slabost pro tyto katastrofické filmy, ale co je moc to je moc ... Za snahu aspoň jednu hvězdu

• 12.12.2011  19:16
    Nezvaná (2009)

Sice už ohrané , snad stokrát ohrané , ale účel zabití jednoho večera to docela splňuje. Nečekejte , že budete se drasticky držet gauče či osoby vedle, spíše budete mít chuť zabít jednu blondýnku...

• 12.12.2011  19:13

Snaha o nultý díl, který se opravdu nepovedl. Sice pár hereckých es se objevilo na scéně, ale hlavní hrdina je opravdu neandrtálec a kór když se naparoval jak krocan...

• 11.12.2011  23:55
    Warrior (2011)

Po přečtení komentářů jsem čekal od tohoto filmu hodně, ale dostal jsem neskutečně mnoho. Toto sportovní drama má jen samé plusy. Mohlo se zdát, ze začátek je pomalejší , ale to přidává k atmosféře. Ani na vteřinu jsem nemyslel na nic jiného, než na dva bratry, co hledají vzájemné sympatie skrz souboje v kleci. Silný sportovní příběh, kde exceluje Tom Hardy a jeho neskutečná agrese. Určitě jeden z nejlepších filmů toho dle roku.

• 3.12.2011  18:17

Jsem mimoň a proto musím dát alespoň jednu hvězdu ...

• 28.11.2011  16:09

Těžce ujetá komedie o herním průmyslu a jejich zaměstnanců. Kdo neviděl neviděl neuvěří. Takovýhle styl komedií mám opravdu rád. Asi nejlepší hláška z celého filmu: Hele, je oblečení v Matrixu drahé ?? :-D

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10