Polednice (2016)

Musím říct, že jsem od počátku nečekal od toho dle snímku žádné překvapení. Polednice se točí opravdu na nízkém rozpočtu o pár hercích a ve výsledku 5-10 dokola točících scén. Ze začátku jsem si říkal opravdu klobouk dolů před nováčkem v branži . Ale po nějaké chvilce se to okoukalo a nakonec jsem se přistihl , že se mi klíží oči před tím pidi plátnem. Aňa se sice snaží hodně hrát svou roli, ale to není vše. Průměrný český film

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Nejslabší díl celé této ságy. Několik dní mi uvízla myšlenka , že PJ byl nemocný a převzal to někdo jiný. Tohle není jeho styl. Kdyby se na ten třetí díl vykašlal a prodloužil druhý díl o pouhých 22 minut, udělal by líp. Bohužel se tak nestalo a pro mě to byla slátanina, které neměla konce. Jednotlivý příběhy se rozkutálely po Středozemi a ve výsledku to bylo celé zmatené, místy silně béčkové. Musím za sebe uznat, že je to pouze hollywoodská pračka na prachy...!!!

Chraň nás od zlého (2014)

Tady se někdo přepsal a omylem to nazval hororem. Jak už mnozí psali, je to spíše krimi kde na konci se ukáže trochu té duchařinky. Podprůměrná detektivka, kde se celý film těšíte na nějakou bombu spíše u toho dříve usnete. Pro mne slabší vodvar... 35%

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Musím říct, že jsem dostal na talíř neskutečnou libovou flákotu masa. Pokud studujete medicínu a nebo pokud se o to zajímáte tak dostane neskutečně mnoho zdravotnických termínu a dosti dobré záběry jednotlivých chirurgických procesů. Pokud by vás tolik nezajímala oblast medicíny, tak neváhejte a můžete se soustředit na roli C. Owena. Tahle role byla šitá přímo na míru. A pokud ani tohle vás neláka, tak se můžete soustředit pouze na tu dobu a chování lidí v ní. Pokud si v dnešní době stěžujeme na úplatky , podívejte se jak se to dělalo za začátku 20. století v NY. Volím zatím 4 hvězdy, počkám na závěrečné díly

Noc oživlých protinožců (2014)

Ty wole, pecka, luxus, prostě pastva pro duši i oči. Jak už mnozí psali, tento žánr na pokraji vymření (už se asi nedalo vymyslet něco zajímavého), ale tohle je přesný opak. Rychlé, stručné, krvavé a se silným doktůrkem co má ještě radši gore nežli já. Na to, že snímek má silnější stopáž musím říct, že mi to uteklo strašně rychle a když to skončilo, měl jsem pocit lítosti, že budu muset zase čekat pár let a nebo několik desítek filmů, než dostanu podobný. Po pravdě kam se hrabe světová válka Z s B. Pittem. Tohle stálo rozhodně méně peněz a dostali jsem mnoho muziky.

Pyramida (2014)

Komenář bude obsahovat SPOILER. Dostal jsem doporučení , že se nám opět objevil dobrý námět na found footage. Řádně jsem nastahoval, ještě lépe se na promítání připravil a zmáčkl na ovladači tlačítko PLAY. Po dobu 65 min jsem se luxusně bavil a hloubce duši jsem se rozčiloval proč má tohle tak nizké hodnocení. Bohužel po té hodince začal průser. Objevil se nám hlavní záporák a mě to připadalo, jak kdyby rejže dostal padáka a nastoupil po něm pes Filipes. Bohužel konec otočil celý filmový zážitek na druhou kolej. Škoda, vypadalo to na skvělý found footage. Ale abych celou dobu nehanil jen tento snímek, musím určit napsat, že střih a kamera byla na úrovní a celou dobu příjemně mrazivá hudba. Kdyby to skončilo o těch 15-20 min dříve , dal bych tomu prvenství v toho roku

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Chtěl jsem šáhnout s hodnocením ještě níže, ale to by šlo pouze v případě, kdyby tam nebyla polonahá (vlastně úplně nahá) Eva Green. Celý film je bohužel předvídatelný už od prvopočátku. Jak mnoho uživatelů psalo, že Sin City 2 je vlastně ukázka toho jak se to nemá dělat. Díky bohu za těch pár dobrých minut s Evičkou. Silný propad oproti minulému dílu 35%

Želvy Ninja (2014)

Neočekával jsem bůh ví co, ale zas jsem nečekal, že se dá tohle až tak zesrat... Příběh naprosto nulový, bez sebemenší špetky zajímavosti. Vzhled želváků je na hraně temnoty a Megan Fox tomu taky moc nepřispěla. Už si v tom hollywoodu musí uvědomit, že předigitalizovat film není výhra... 15% ani o chlup míň

Sbal si mě (2012) (pořad)

A máme tu další reality show , která za papírovou bankovku ztrapňuje mladé lidi . Proč dávám jednu hvězdu a ne odpad? Protože se tam pěkně předvedl jeden známý a to Jiří Barešů . Jirko vitej do světa celebrit ;)

The Dark Knight XXX: A Porn Parody (2012)

Jednu hvězdičku za to, že někdo měl koule natočit pornoparodii na Batmana, další hvězdu za to, že tam vystupovala moje oblíbenkyně Christy Mack. Jak už lidi psali , tak se těžko popisuje děj a nebo erotické scény. Ale celkově je to slabší odvar