Vetřelec vs. Predátor (2004)

Už od mého útlého věku, kdy jsem měl možnost vidět Predatora a nebo Vetřelce, se mi zrodila myšlenka, že by bylo určitě skvělé, kdyby tyhle dva druhy vesmírných přátel někdo dal dohromady. V roce 2004 jsme dostali možnost a hned v podání Paul W.S. Andersona. Sice není toto jeho nejlepší film (v mém pořadí je to určitě Horizont událostí, Resident Evil , Mortal Kombat, a pak TOTO), ale mém žebříčku je značně vysoko. Jako pár změn tam mělo proběhnout a to v podobě agrese jednotlivých druhů. Známe přece, že Vetřelec se nikdy nezalekne a jde si pro masíčko až nakonec světa, zde byl trochu utlačen. To jak si Predator našel milenku v podobě jakoby v ženské otrokyni a nebo to, proč k sakru tam zase nebyla krev. Stačilo pár litrů kravské krve a byl bych z toho úplně vedle. Ale na druhou stranu vizuální stránka je na dobré úrovni, jednotlivé záběry na vetřelce a nebo predatora taky v pořádku, prostředí bez menší chybičky a dokonce mentalita herců se dá v klidu přežít. Když už konečně se dostalo k souboji, tak to stálo za to, ale prozrazovat více nebudu... 4 hvězdy zasloužené

Korgoth of Barbaria (2006) (TV film)

Podle pár komentářů. které jsem si přečetl před tím, než jsem spustil samotného barbara, mě dosti nalákala, Udělal jsem si takovou malou představu jak to bude asi tak vypadat, ale vůbec by mě nenapadlo, že to bude až tááák vtipné. Během těch 20 min jsem se patřičně pobavil, takovýhle humor se ke mě dostal po delší době. Tohle musí vidět každý a proto vřele doporučuji, protože popisovat jak moc je to zvrhlé, vtipné a místy temné by nemělo cenu. Jediným nesouhlasil a proto 4 hvězdy je grafické znázornění. Vím, že bych se měl nad to povznést, ale kdyby to bylo více propracované, tak jednotlivé jatka by to ještě posunula dále dopředu. 4* a velké + k tomu

La Traque (2010)

Když vezmete pár divokých prasat a nakrmíte je nějaký toxickým svinstvem, pak jednu rodinku se svými problémy a všechno to vložíte do jedné oplocené obory. Z prvu si říkáte, že to bude bomba, ale pak když posloucháte pořád francouzské rodinné problémy, tak Vás to začne tak trochu štvát. Ale tento mínus napravují už zmiňovaní prasečí kamarádíčci, kteří prahnou po jejich končetinách­­. Lehký průměr a 50% je tak akorát

Sleepwalkers (1992)

Trochu menší paskvil nám z toho zevšel . Horror?? Spíše taková rodinná komedie a drama o tom jak chce syn nakrmit matku pannou. Takové formální béčko, kde raději mít v zásobě, že tam najdete pár scén které za něco stojí a pak už konec

Tron: The Next Day (2011)

Sice tento rádoby dokument šel opravdu hodně kolem TRONa a tak se pro mě stal spíše otravným, ale ty dvě hvezdy musím dát za posledních 5s ... Flynn Lives

Vládce temnot (1987)

Josh Carpenter nám opět poukazuje je, že je mistrem hrůzy. Vládce temnot je strhující náboženský horror s výbornou atmosférickou muzikou na které opět spolupracoval o sámr. Tempo je pomalejší, ale to vůbec neubírá na temné stránce ,která postupně graduje a tak nedostaneme všechno na začátku a nemusíme se po zbytek filmu nudit. No abych nezapomněl , tak bezdomovci co nám přimrzli k zemi vůbec nejsou k zahození

Továrna oživlých mrtvol (2009) odpad!

Hned po pár vteřinách jsem si řekl, že tohle nebude to pravé ořechové. Po pár minutách jsem začal váhat jestli to mám vypnout. Po hodině jsem to nevydržel a musel jsem tak udělat. Tohle má k filmu daleko i študák by to zvládl lépe...

Where the Hell is Matt? (2008)

Tak až vyhraji v nějaké loterii, tak hned si taky natočím podobné video. Trochu závist, taky bych si to rád tohle všechno procestoval. Matt musí být těžký pohodář, jen jediné MÍNUS Matte. Jako kde je Česko?? :-)

Únos (2006)

Chudák ten malej emzák, tolik páček a jen pár z nich potřebuje. Nápad a grafika skvělá

Železný Schwarzenegger (1977)

Výborný dokument o osobě, která řekla dokážu to a to a on to vskutku dokázal. Neuvěřitelný příběh, naprosto parádní podívána