Sněžní psi (2002)

Pozerateľná rodinná komedia, ale nič viac netreba od toho očakávať! = 55 %

Žabí princ v New Yorku (2001) (TV film)

Podpriemerna rozprávočka, ktorá nemá jednoducho čim zaujať. = 40 %

Popelka II: Splněný sen (2002)

A opäť Poluška tak trocha inak, ale v tomto prípade mi to až tak nevadilo. Práve naopak. Nehovoriac o tom, že sa mi to zdalo málinko vtipnejšie ako jednička. Myslím, že zasadenie do príbehu menšie príbehy v podobe knihy ktorú vypisali zvieratka nebol taktiež zlý nápad. Celkovo to dosť obohatilo túto časť . Pre mňa rozhodne lepšie ako jednička a to hlavne pre svoju originalitu. = 75 %

Popelka (1950)

Naozaj táto "popelka" je poňatá celkom inak, predovšetkým už len s toho dôvodu, že popoluška tam hrala v tomto animáku paradoxne druhé husle. ;) A to myslím smrteľne vážne! Ono mi konieckoncov tie myšky, vtáčiky, pes a rôzne zvieratka ani tak nevadili. Vadilo by ale to, že sa to všetko točilo okolo nich a nie okolo Popolušky. Z Popolušky som tam videl možno len poslednú tretinu(3/3). = 70 %

Popelka 3: Ztracena v čase (2007)

Velmi zaujímavy nápad a musim povedať, že to aj docela fungovalo. Konečne to malo aj nejaký dej . Osobne sa mi trojka páčila asi najviac. = 80 %

Jack Frost (1998)

Pekná a hlavne pohodová rodinná komedia s veľmi slušným hereckým obsadením, dobrým hudobných doprovodom a v neposlednom rade opäť skvelý sk dabing(na čele s Janom Kronerom)... = 65 %

Ip Man: Zrození legendy (2010)

Už len pre to kvantum kvalitných súbojov, ktoré sme mohli v tomto filme vidieť si tie 4 hviezdy rozhodne zaslúži. Škoda len, že tu nebol poriadny dej popr. záporak, ale za predošlými časťami ani tento "prequel" veľmi nezaostáva. = 80 %

Návrat Chen Zhena (2010)

Hlavný problém tohto filmu spočíva v tom, že to nebolo dostatočne vyvážene. Dost sa to vlieklo a aj keď to bolo celkovo dobre vystavané, tak tomu proste niečo chybalo... možno viac akcie.., aj keď to bohato vykompenzovalo finále. V každom prípade už mi to príde všetko na jedno brďo. No napriek tomu Donieho Yena som si v poslednom čase veľmi obľúbil, takže aj za "maskovaného pomstiteľa" odo mňa dostane... = 70 %

Polární příběh (2007)

Dokumentárne filmy o všelijakých zvieratkach... tak to je moje! A hlavne keď ide o Ľadové medvede, ktoré to v tejto dobe majú naozaj čoraz tažšie. Nemôžem dať teda menej ako za 4* = 80 %