DannyVlk

Daniel Vlček

okres Teplice

1 bod

• 27.6.2014  11:14

Ne, prostě ne. Tenhle díl už prostě byla naprostá kravina. Už to nelze brát s takovým nadhledem jako jednička, která byla něčím novým. Scénář nebyl jen o tom co všechno Mačeta nedělá. Příběh nebyl tak stupidní a nezačínala půlhodinovou reklamou na něco co uvidíme v dalším díle, na který byla pro jistotu reklama i na konci tohoto filmu. Nudil jsem se a to by se u tohodle filmu dít nemělo. Jednička skvělá, dvojka je sračka a jestli vyjde trojka tak se jí asi budu bát pustit.

• 22.11.2014  23:00

Spousta slavných herců, občas se jím ty povídky i vydaří, ale celé je to zabalené do nevzhledného chumlu, který nemá hlavu ani patu.

• 19.1.2018  09:01

Tak dlouho jsem si to šetřil, až jsem na to měl moc veliké nároky. Možná při druhém shlédnutí dostane 5.hvězdu. Antony je zde parádní, Jodie mi zase tak skvělá nepřišla.

• 19.4.2014  17:11

Anglická vtípky na církev mám docela rád (viz. Father Ted), ale Monty Pythoni mě v tomhle filmu nějak neoslovili. Oproti Životu Briana je to jen slabý odvárek a tř hvězdičky dávám za scénu v hradě plném žen, pokládání otázek a kokosy. Co se mi vůbec nelíbilo byl podivně "uzavřený" konec.

• 24.5.2014  20:31

Film o tom co všechno se dá s kriplem vyvádět a že toho ale je! I když se mi do tohohle filmu strašně nechtělo, tak mě mile překvapil (jak tomu často bývá, když nic nečekáte). Rozhodně jsem nečekal, že se zasměji a že k mým dalším snům přibyde další: Stát se chůvou prachatého dědy, který si nemůže ani utřít zadek, hulit s ním travku, závodit s ním v Maserati (až si jedno koupím, přibalím si sebou taky jednoho malého paraplegika na odhánění policie), závodit s ním na kriplkáře, lítat s ním v soukromém letadle nebo s padákem, dohazovat mu buchty.. Prostě dream job, kašlu na studia, vydávám se vstříc ošetřovatelství...

• 30.8.2014  09:19

Nuda, nuda, nuda.. Sice mám rád pohled na nadupané káry a když už se tím film honosí, tak to opravdu splnili, ale v rychle a zběsile to umí mnohem líp podat, ikdyž mají větší šunky než tyhle supersporty.. Celý příběh je trošku postavený na hlavu a hned zezačátku je vám jisté, že ten přitrouble se usmívající chlapečet umře, protože se v autě ani nepřipoutá a pořád se tak blbě tlemí a co hůř.. v autě které má zrychlení takové, že vám pinďoura zatlačí zpátky do těla, sedí pořád v předklonu... vážně? Abych to shrnul tak pro mě nesympatičtí herci (opravdu byl výběr kladné čtveřice strašný) si sednou do sympatických autíček z čehož jsou výsledkem děsně nudné scény "dělání řízení" (takovéto hýbu volantem ze strany na stranu, ikdyž jedu rovně) plné zvuků motoru za absence nějaké pořádné filmové hudby.

• 25.5.2014  23:55
    Nesvatbovi (2005)

Začátek je super, bohužel jsem vždycky viděl jen ten začátek a když jsem se rozhodl film celý dokoukat, tak mě dost zklamal. Srdceryvný proslov o lásce, když tu buchtu viděl 3 dny a pak na ní 7 měsíců nemohl zapomenout? To snad ne ..

• 25.5.2014  14:09

Jak jsem se shlédnul v Americké kráse, coby muž při krizi středního věku, tak tohle téma u mě nevyvolalo vůbec nic. Pravda brečel jsem, ale to asi bude tím, že jsem si akorát krájel cibuli na oběd. S cibulí je vše sice lepší, nicméně tomuhle filmu nepomohla... Dědkům asi nejde nic vytknout po herecké stránce, ale celý film mi nějak nesedl. Asi budu svůj odchod prožívat jinak a rád bych si život užil v průběhu a né až na smrtelné posteli.

• 22.6.2014  23:20
    Piraňa 3DD (2012)

Z hovna bič neupleteš, a když upleteš tak nezapráskáš, a když zapráskáš tak jedině sebe.. No já myslím, že Hoff zapráskal tak, že už po něm neštěkne ani to málo skalních fanoušků, kteří žrali běh po pláži... Jestli je to parodie, tak špatná, jestli horor tak příšerný, jestli dokumentární film o rybičkách, tak bez pěkných detailů. Až na scénu s černochem z jedničky byl celý film jen shluk nepovedených scén.

• 13.4.2014  21:54
    Pot a krev (2013)

Film mě zpočátku moc nelákal. První scéna o posilování mě už pomalu zvedala ze židle, ale s každou další scénou se vše rychle měnilo a dílo tak nabíralo na obrátkách. Zpočátku komediálně ztvárněné nezdary vystřídaly už kriminálem zavánějícími zločiny. Bohužel pro ně, s každou další minutou měli větší a větší smůlu, a když už přestáváte věřit že je to PODLE SKUTEČNÝCH UDÁLOSTÍ, tak vás na to ve filmu ještě upozorní. Překvapil mě konec, ale za to co všechno provedli byl tento trest odpovídající. Moje antipatie k upoceným svaloušům vyhrála a vybraní herci jakoby místy hráli sami sebe. Hodnotím toto (na Baye málo výbušné) dílo za 4.

• 13.4.2014  22:01

Po dlouhé době jsem narazil na komedii a ještě k tomu na českou komedii, která mě pobavila a nenudila. Našly se tady sice trapnější momenty, ale celkově se mi nápad na film i zápletky líbily (možná proto že na třeťák na gymplu vzpomínám nejradši). Jediné, co se mi nelíbilo byl konec, jak je u mě zvykem... Když se nad ním zamyslíte, tak on sice dostal holku svých snů (neočekávaně) , ale nepamatoval si s ní ty nejlepší životní momenty a začínal až ve 40.. Nicméně za 4 i přes nesouvislosti s "cestováním v čase" :)

• 13.4.2014  21:59

Tento film se do cestovatelského festivalu expediční kamery hodil asi nejvíce. Je krásně vyobrazena Afrika a její malá skoro zapomenutá civilizace Pygmejů (až na neustálé natáčení povislých prsou Pygmejek). Cestu do nitra Konga prožíváte s Barabášovo partou až do úplného konce, kdy musí utíkat před vojáky. Je to celé trochu nasáklé myšlenkami "Musíme pomoct Africe." a "Třiďte odpad!" Filmu to však neubírá na kvalitě. Dokonce mě to nutilo nad tím i chvíli přemýšlet (a to nemám tyhle myšlenky rád).

• 19.4.2014  17:19
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Kultovní seriál, který se mi neokoukal ani po sedmém shlédnutí všech sérií. Nejlepší jsou samozřejmě první série, ale i ty pozdější jsou pořád plné vtipných scének, jen ty vztahy už nevěděli jak zamotat...

• 26.5.2014  21:19
    Reel Rock Film Tour (TV seriál) (2010)

Každý rok přijde s výběrem těch nejlepších lezeckých snímků ze všech krajů světa. Pro milovníky lezení jasná volba.

• 2.9.2014  16:59

Možná se říká, že je něco tak hnusného, až je to dobré, ale tenhle film už si asi nikdy nepustím...

• 6.7.2014  13:37
    Robot Chicken (TV seriál) (2005)

Zatím jen první série. Kdybych znal americkou scénu líp, tak bych se zasmál, bohužel se nevyznám ani v té české, tudíš mi většina skečů nepřijde vtipná a často ani nepochopím o co jde. Star wars speciály jsem ohodnotil zvlášť, tak je nepočítám do hodnocení tohohle seriálu, jinak bych hvězdu přidal. Třeba mě další série osloví víc a přidám jí sem stejně.

• 5.5.2014  08:29

Nejlepší parodie na star wars jakou jsem viděl (ano lepší než family guy). Nezapomenutelné momenty, u kterých se s kámošem válíme pod stolem ještě teď po několikátém shlédnutí. Pro fanoušky sw povinnost, pro ostatní nepochopitelný díl robot chicken. Píšu sem komentář za všechny tři, ale trojka je nejlepší, víc času tomu rozhodně neuškodilo.

• 7.7.2014  22:32
    RocknRolla (2008)

Komplikovanější sbal prachy a vypadni, kde už ale herci vypadají moc sebejistě a vše jim až moc hladce vychází. Nevím proč ale něco mi na tomhle díle spolu s Podfuckem nesedí. Asi výběr herců..

• 26.9.2017  16:19
    Rozpolcený (2016)

Váhal jsem jestli neubrat další hvězdu za ten debilní konec.

• 20.9.2014  17:06

"Nezdá se to, ale i ta ji nosila na srdci, chudinka" Nějak mi tam chybělo více humoru...

• 6.6.2014  10:37

Nejlepší z celé série, nehraje si na nic jiného. Nenáročný odpočinkový film plný vytuněnejch autíček, pěknejch prcin a drsných výrazů za volantem.

• 6.6.2014  10:41

Jak všichni píší tak je tu slabší scénář, ale je to stejně dobře koukatelný jako všechny díly série a jako všechny vás tlačí za volant a tahají vám plynový pedál k zemi. Pro mě je to zase přehlídka krásných aut a už jen proto přidávám tu hvězdičku navíc.

• 3.6.2014  14:54

Sice to tady všichni hodnotí jako nejlepší díl série, ale já bych s klidem řekl, že je to sice povedený, ale úplně jiný typ filmu. Už to není ta klasická slintačka na vytuněný káry jako v jedničce. Je to akční řežba s demolováním celého města a velkou dávkou tak nadpřirozené fyziky, která mi po úspěšném složení zkoušky z mechaniky tahala koutky úst , až to pěkné nebylo. Ani byste však nepotřebovali nějaké vyšší znalosti, co se fyziky týče. Jen si zkuste přidělat obří kovový trezor za dvě auta a jet s ním po cestě plné zatáček... Bohužel nám to na konci filmu kvůli naší bezpečnosti zakázali. Já bych neřekl, že to bylo kvůli bezpečnosti, ale kvůli tomu, aby každý hned nezjistil, že takhle by se auta nechovala!... Když už jsem se těšil, že bude zase jeden závod jako dřív se záběry na nekonečnou převodovku střídajíc ty nejtvrdší výrazy herců, tak jsem byl zklamán, protože ho sprostě přeskočili! Nařvan Vin Benzin si to rozdal s nařvanem Skálou a pak se samozejmě skamarádili, jak už to mezi fitness nadšenci chodí a zesnulý Paulie hraje tak skvělého řadiče, že si snad ani jiný osud nemohl přát než zahynout při dopravní nehodě. Co dodat? Snad jen, vrátit zpátky všemi nenáviděné tuningové dýchánky a ubrat trochu na akci. Vážně! Netušil jsem kde se tam ti machři s bouchačkama pořád berou, ani na koho a proč vlastně kdo útočí.

• 13.6.2014  14:14

O dost lepší než pátý díl. Řekl bych, že se konečně poučili ze svých chyb a splácali všechny předešlé díly dohromady (dokonce i černou ovci trojku). Akce je oproti pětce přehledná, auta jsou hezčí, fyzika reálnější, herci mají méně stupidní dialogy a celkově i příběh si přilepšil (až na pár hluchých nedůležitých míst). Parta jako by dospěla a už nemá pestrobarevná autíčka, ale namakaná auta s pořádným motorem, která stejně hned rozmlátí (proto asi tolik nemalují). Díl jsem si užil stejně jako kdysi jedničku, ale oddychová série prostě nikdy nebude záležitostí 5ti hvězd. 4 jsou vrchol, kterého po Cimrmanovských slepých cestičkách zase dosáhli.

• 6.6.2014  10:44

Díl který trochu vybočuje ze série. Herci nejsou moc charismatičtí, scénář není nejlepší, ale zase je to něco trochu jiného a příběh o tom jak to mají "cizinci" v tokiu těžké je šmrnclý driftování v jak jinak než vytuněných kárách. Vin benzin v poslední scéně a drift kolem lidí na ulici přidal jednu celou hvězdu.

• 6.6.2014  10:49

Zápletka byla pěkná jen jsem úplně nepochopil tu jízdu pro hlavního záporáka. Kamionem je dovezou do mexika, nic jim nenaloží, řeknou jim ať jedou přes hranice zpátky do Ameriky a když to zvládnou tak je chtějí pozabíjet? Pro fanoušky série je to návrat po tokijském driftování asi k lepšímu, ale pořád je tam mnoho věcí které doladit. Jako všechny díly je to odpočinkový film, který si na nic nehraje.

• 27.10.2014  20:53
    Signál (2012)

Fyzika sice pokulhává, nicméně jsem tam její náznak opravdu nečekal a ani jakousi přitroublou hru na podfukáře. Nevadí mi prosazování Nightworků ani dicka, jen těch reklam na seznam mohlo být méně.. Podtrženo sečteno za 2 - Češi sice točí větší voloviny než je tohle, ale přitroublý happy end se opravdu nehodil..

• 26.5.2014  21:34
    Sketchy Andy (2011)

Co všechno se dá na lajně dělat a ještě mnohem víc! Tento průkopník už teď taky patří mezi odrostlejší, ale následuje ho horda mladých a dychtivých nadšenců, kteří se bojí ještě o trochu míň a dovolují si na lajně ještě o trochu víc. O nich však až poději. V tomto krátkém díle máme možnost spatřit Andyho hlavně na highlinech, kde zkouší svoje salta, chůzi bez jištění či bez jištění ale s padákem na zádech. Nejvíce mě pobavil záběr, kdy přechází nahatý.

• 27.4.2014  00:23

Nemastné neslané nudné dílo plné politického tlachání, které střídají záběry z Pákistánu, teda Afgánistánu a pěkné kočičky obskakující Hankse, který v tomto filmu nijak nezáří. Na můj vkus přecpané americkým nacionalismem a jejich penězi přecpanou politikou. Ještě jednou NUDA , nechápu tolik kladných hodnocení...

• 8.11.2017  08:12

Už toho začíná být nějak moc a všechno je na jedno brdo...