DannyVlk

okres Teplice

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 23.7.2019  07:52

Pokud si v každém komentáři přečtete, že má film úžasnou animaci, tak vlastně za moc nestojí. Oproti jedničce o dost slabší. Trochu citově vydírající, ale pořád místy vtipné. Not great, not terrible.

• 19.10.2017  19:29
    Blok 99 (2017)

Musím uznat, že nic podobnýho jsem ještě neviděl. Připomnělo mi to Tarantina.

• 15.1.2018  14:59
    Bright (2017)

Počáteční napětí sice postupem filmu vyprchává, ale jinak pěkná podívaná založená na originálním nápadu. Jen ten ork se mi zdál nemastný neslaný. Nebyl ani vtipný, ani silný, a tak z něj udělali jen obyčejného parťáka jiné pleti s lehce zvýšeným citem pro čich. Na rozdíl od Vůně ženy nemusel přijít o zrak.

• 8.11.2017  08:12

Už toho začíná být nějak moc a všechno je na jedno brdo...

• 18.9.2017  13:18

Až příliž to ždíme jedničku a samo o sobě není tak dobrým filmem.

• 4.10.2017  19:58
    Wonder Woman (2017)

Vata, výplň a sotva se to trochu rozjelo, tak byl konec.

• 8.9.2017  22:45

Madafaka! Five stars! Víc komedií, který se snaží o návrat k devadesátkám.

• 26.9.2017  16:19
    Rozpolcený (2016)

Váhal jsem jestli neubrat další hvězdu za ten debilní konec.

• 16.10.2017  22:39
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Skvělá atmosféra, konečně zase něco z osmdesátek! Chybí jen kousek k dokonalosti. Moc klišé scén, které vykrádají staré známé sci-fi filmy.

• 19.2.2016  15:57
    Suri (2015)

Pěkná výprava za kmenem pygmejů, padron suri. Film jako okopírovaný přes Pygmejové - děti džungle, kde mi ještě tolik nevadilo násilné "musíme to změnit". Pokud chce Palo něco změnit, tak toč anglicky! Možná si pak těhle problémů někdo všimne.

• 7.3.2015  17:32

Krátké video, které vám absolutně nic neřekne, teda ne nic víc než krátký popisek nahoře. Jen se na youtube přesvědčte sami. Takové video by mohl natočit každý, jen mít kameru a partu lidí.. No dobře padáky..

• 26.2.2015  07:55

Osvěžující a vtipné ztvárnění nekonečné plavby po moři. Oproti většině filmů, které jsou jen o tom jak moc je někdo úžasný a co všechno dokázal, si konečně jeden na nic nehraje. Britové se neustále shazují a dokonce ani zdravotní postižení nebylo nijak tupě omláceno o hlavu, aby nás hluboce dojalo.

• 26.10.2014  23:10

Zbytečná slátanina snažící se vysosat poslední zbytky slávy jedničky. "Skrytá, neskrytá" reklama na kolču a jiné sponzory vás jen utvrdí v tom, jaká je to sr*čka. Nehledě na pokus o proložení moderními tématy, jako jsou Anonymouse, který byl nic než jen trapný... Tento film slouží dle mého názoru jen ke shledání jak se nějací herci změnili, či ne.. zvlášť, když je film prokládán záběry z jedničky, stejně tak i hudbou... Hvězda za to, že poskládali starou partu celou dohromady, i s cikánem...

• 26.2.2015  08:03
    Fyrst (2014)

Nevím proč, ale české ztvárnění výprav mladých sportovců mě neuchvátilo. Vlastně vím, monology všech zúčastněných nemají hlavu ani patu, snaží se sice být vtipní, ale nějak se jim to nedaří. Hudba byla velice nevyvážená - v jedné chvílí úplné ticho a v druhé rámusící songy, které nebyly dle mého názoru vhodně zvoleny... Musím uznat, že na lajně jim to jde bezvadně, i ty záběry měli povedené, ale pro další výpravu doporučuji nějakého zkušenějšího režiséra nebo někoho, kdo jím upraví jejich hlody do kamery, přece jen jsou to největí machři na lajně, nemůže se od nich očekávat žádný hluboký komentář k tmu co zrovna dělají...

• 26.2.2015  07:58

Ač mám Sharmu strašně rád, tak mě tento film zklamal. Jeskyně je sice úžasná, ale celková časová tíseň se nezobrazuje jen na tvoření cesty, ale také na kvalitě snímku. Nicméně bylo hezké vidět, že se všem sportovcům nemusí hned dařit a uznávám že po takovémhle pádu bych asi také blábolil o osudu.. Jen jsem nakonec nepochopil jak to teda vylezli společně..

• 10.5.2014  23:49

Je tam všechno, možná až moc všeho, ale "everything is awesome!" Místy to sice bylo až moc zběsilé Toy lego story, ale kdy vaše budování nebylo.. Musím zase někdy vytahat všechny kostičky a něco postavit! Chápu horší hodnocení, ale ve mě to probudilo dítě posedlé legem. Myslím, že je tu i potenciál na další díly, jen do toho!

• 30.8.2014  09:19

Nuda, nuda, nuda.. Sice mám rád pohled na nadupané káry a když už se tím film honosí, tak to opravdu splnili, ale v rychle a zběsile to umí mnohem líp podat, ikdyž mají větší šunky než tyhle supersporty.. Celý příběh je trošku postavený na hlavu a hned zezačátku je vám jisté, že ten přitrouble se usmívající chlapečet umře, protože se v autě ani nepřipoutá a pořád se tak blbě tlemí a co hůř.. v autě které má zrychlení takové, že vám pinďoura zatlačí zpátky do těla, sedí pořád v předklonu... vážně? Abych to shrnul tak pro mě nesympatičtí herci (opravdu byl výběr kladné čtveřice strašný) si sednou do sympatických autíček z čehož jsou výsledkem děsně nudné scény "dělání řízení" (takovéto hýbu volantem ze strany na stranu, ikdyž jedu rovně) plné zvuků motoru za absence nějaké pořádné filmové hudby.

• 6.12.2015  20:19

Humorně pojatá výprava za Komunistou. Dva troubové baví celou dobu, ale filmařina jim zatím moc nejde, jak sami přiznali na přednášce, která následovala po promítání. Jen tak dál a třeba to dotáhnete dál.

• 13.4.2014  21:55

Přišlo mi, že měli pohodovější cestu oproti Africe. Možná proto, že se od dvou posledních cest lecčemu přiučili. Strašné stavy vozovek nahradily pětikilometrové rozdíly nadmořských výšek. Místo obyvatel Jižní Ameriky poznáváme spíše celou bandu cestovatelů a motorová vozítka. Ale kvůli tomu jsme přece do kina šli! Na trabanty. Ne na žádný obyčejný dokument o Jižní Americe. Pravda, že by filmu neuškodila hodinka navíc, která by nás seznámila s místní kulturou a vůbec vším, s čím se tam setkali, ale to už také rovnou mohli natočit seriál věnující se každé zemi. Film je nadupaný spoustou hlášek, u kterých se smálo celé kino Světozor. Cítil jsem se v malém sále jako doma a celému filmu to hodně přidalo! Nebudu psát, jaká scéna se mi líbila nejvíc, napíšu jen, že kromě rapování a společného koupání se mi líbily všechny. Za pět a už koukejte vyrazit někam ještě dál!

• 22.11.2014  23:03
    Vejška (2014)

Ani gympl nestál za moc, ale snažil se ukázat jak to všude opravdu je, ale vejška je jen další z českých tupých pokračovaček, kterým chybí snad úplně všechno do dobrého filmu... Hraní otřesné, příběh nulový a ani ty grafity žádná sláva .. A ten konec .. škoda slov

• 31.1.2015  12:07

Zábavně shrnutá celá historie lezení v Yosemitech se spoustou dechberoucích záběrů ať už původních, doplněných o fotky, nebo současných. Ukazuje, že rivalita posunuje meze opravdu kdekoliv.

• 1.8.2014  11:38

Nebylo to úplně ono... nechte raději Setha dabovat a nahraďte ho lepším hercem .. Mám jeho vtipy rád, ale na můj vkus jich tam bylo poskrovnu, bohůžel ty nejlepší byly použity v traileru a tak nezbylo nic, než jen čekat na ně ... Potěšil mě ale výběr herců i závěrečný Jamie Foxx :)

• 13.4.2014  21:58

Opravdu nechápu tento krátkometrážní filmík. Párek bláznů na se na jednokolce vydá do jeskyně. Proboha proč? Kdyby aspoň ty záběry jeskyní stály za to, nebo nám předvedli nějaké výjimečné kousky. Nic. Pár záběrů ve tmě, jak projíždí (no spíše se někde soukají) jeskyní, bylo vše, co nám ukázali. Za skok do vody na konci filmu a díky skvělé atmosféře festivalu dávám nakonec dvě hvězdy, ale těsně.

• 13.4.2014  21:57

Kaňoning je u nás neznámým sportem, asi proto, že tu žádné kaňony nemáme. Tahle parta se nicméně vydává kamsi do Kanady, kde jsou nějaké zcela neprozkoumané. Z pohledu laika mě zarazilo, že si s sebou vzali jen jedno dlouhé lano, když celý film mluví o tom, jak se jim nesmí nikde zaseknout, jinak bude problém a ejhle, ono se zaseklo a byl problém! Naštěstí ze všeho vyvázli a v posledních minutách nás odměnili za přečkání místy nudných slanění přes vodopády krásným seskokem do čiré vody a natočením posledního kousku kaňonu.

• 27.6.2014  11:14

Ne, prostě ne. Tenhle díl už prostě byla naprostá kravina. Už to nelze brát s takovým nadhledem jako jednička, která byla něčím novým. Scénář nebyl jen o tom co všechno Mačeta nedělá. Příběh nebyl tak stupidní a nezačínala půlhodinovou reklamou na něco co uvidíme v dalším díle, na který byla pro jistotu reklama i na konci tohoto filmu. Nudil jsem se a to by se u tohodle filmu dít nemělo. Jednička skvělá, dvojka je sračka a jestli vyjde trojka tak se jí asi budu bát pustit.

• 22.11.2014  23:00

Spousta slavných herců, občas se jím ty povídky i vydaří, ale celé je to zabalené do nevzhledného chumlu, který nemá hlavu ani patu.

• 13.4.2014  21:54
    Pot a krev (2013)

Film mě zpočátku moc nelákal. První scéna o posilování mě už pomalu zvedala ze židle, ale s každou další scénou se vše rychle měnilo a dílo tak nabíralo na obrátkách. Zpočátku komediálně ztvárněné nezdary vystřídaly už kriminálem zavánějícími zločiny. Bohužel pro ně, s každou další minutou měli větší a větší smůlu, a když už přestáváte věřit že je to PODLE SKUTEČNÝCH UDÁLOSTÍ, tak vás na to ve filmu ještě upozorní. Překvapil mě konec, ale za to co všechno provedli byl tento trest odpovídající. Moje antipatie k upoceným svaloušům vyhrála a vybraní herci jakoby místy hráli sami sebe. Hodnotím toto (na Baye málo výbušné) dílo za 4.

• 13.6.2014  14:14

O dost lepší než pátý díl. Řekl bych, že se konečně poučili ze svých chyb a splácali všechny předešlé díly dohromady (dokonce i černou ovci trojku). Akce je oproti pětce přehledná, auta jsou hezčí, fyzika reálnější, herci mají méně stupidní dialogy a celkově i příběh si přilepšil (až na pár hluchých nedůležitých míst). Parta jako by dospěla a už nemá pestrobarevná autíčka, ale namakaná auta s pořádným motorem, která stejně hned rozmlátí (proto asi tolik nemalují). Díl jsem si užil stejně jako kdysi jedničku, ale oddychová série prostě nikdy nebude záležitostí 5ti hvězd. 4 jsou vrchol, kterého po Cimrmanovských slepých cestičkách zase dosáhli.

• 13.4.2014  21:56

Alastair Humphreys je velký cestovatel, který si nedokáže dát na chvíli pauzu. Sotva se zchladí na Grónském ledovci, tak už se spěchá ohřát na poušť a to ve stylu dávného anglického cestovatele jen se svým vozejčkem. Vozítko si sestavili sami a to byl první problém. Opravdu nejsou žádní inženýři a hned po přijezdu musí s místními mechaniky vozítko trochu "vytunit" a pak už to šlape přes celou poušť. Pěkné záběry slabých chvilek, Alastair jednou dokonce brečí! A krásně vykreslena nekonečná poušť.

• 21.1.2019  19:15

Posledních deset minut shodí celej film. Holka si znovu roztrhne zašitou díru, jen aby dala znovu dohromady rodiče, kteří se dohromady opravdu dají a ještě se díky tomu do ní zakouká zdravotní bratr... Jako vážně?

<< předchozí 1 2 3 4