DannyVlk

okres Teplice

1 bod

• 7.8.2014  18:00
    Casino (1995)

Pěkná pohádka o Las Vegas, jeho casinech, podsvětí a také o tom jak peníze nezachrání žádné manželství ani přátelství..

• 2.8.2014  09:32

První film, kde jsem nejdříve znal nazpaměť soundtrack.. A byl jsem s ním nadšen i co se týče barevného provedení. Film nebyl nikterak výjímečný, ale jako kulisa ke skvělé hudbě to nemělo chybu. Spousta barev, nějaké ty emoce a a jakýsi náznak mírně komplikovaného příběhu.Olívie Wildeová kóča jako vždy a nějaké ucho, které jako hlavní hrdina nebylo úplně marné... Za Daft Punk bych dal 5, za film asi 3. Proto volím průměr.

• 1.8.2014  11:38

Nebylo to úplně ono... nechte raději Setha dabovat a nahraďte ho lepším hercem .. Mám jeho vtipy rád, ale na můj vkus jich tam bylo poskrovnu, bohůžel ty nejlepší byly použity v traileru a tak nezbylo nic, než jen čekat na ně ... Potěšil mě ale výběr herců i závěrečný Jamie Foxx :)

• 9.7.2014  09:32
    Drive (2011)

Nechápu všechny přeceňovaná hodnocení. Je sice pravda, že film je napínavý jako guma od trenek, ale je taaak stráááášně roooztaaaháánýýý, že to až možné není. Musíte čekat 1 minutu pokaždé, když má Gosling něco říct, protože se první musí koukat půl minuty do blba a pak pomaličku nahodit svůj přitroublý úsměv a pak teprve prohodit nějakou strašně dlouhou repliku, kterou by si zapamatovala i opice. Z hodného kluka se stane zabijácká mašina a ke konci, co mě nejvíc naštvalo, ani nejel do nemocnice, či nezalehl vedle buchty, kvůli které to celé dělal. Soundtrack sice nebyl špatný, ale film nezachránil. Pokud budu chtít nekonečné záběry jízdy v autě, tak si pustím Rychle a zběsile a alespoň v tom autě budou záběry řazení a ne jen obličejů koukajících na silnici s trochou úsměvů.

• 8.7.2014  21:02
    Top Gear: Vietnam Special (TV pořad) (2008)

Nejlepší speciál od top gearu. Motorky za 5 milionů dongů na nebezpečné promoklé cestě plné nečekaných úkolů.

• 8.7.2014  20:57
    Top Gear: US Special (TV pořad) (2007)

Geniální první speciál. Skvělé narážky na Amíky, popichování moderátorské trojky i úkoly, které byly v Americe poněkud ostřejší.

• 8.7.2014  20:51
    Top Gear: Polární speciál (TV pořad) (2007)

Tohle bych neřadil mezi speciály..žádné auto z druhé ruky, žádná větší potíž, ani popichování trojky během cesty. Kdyby aspoň Richard vyhrál...

• 8.7.2014  20:49

Jak v tom nejedou tři tak je to najednou celé slabší. Vypadá to jako pokus o vydělání pár drobáků, ale myslím, že oni si mohou librovkama zatápět...

• 7.7.2014  22:32
    RocknRolla (2008)

Komplikovanější sbal prachy a vypadni, kde už ale herci vypadají moc sebejistě a vše jim až moc hladce vychází. Nevím proč ale něco mi na tomhle díle spolu s Podfuckem nesedí. Asi výběr herců..

• 7.7.2014  00:51
    Zmizení (2013)

Nebyl to můj šálek kávy.. Herci skvělí, ale na můj vkus moc dlouhý a nudný film, kde se až na pár zvratů sice stupňuje a vrcholí celý film, avšak k odfláknutému závěru. Sice nám chtěli dát jakýsi konec k zamyšlení, ale všichni víme jak to dopadlo. Je to asi poprvé co soucítím s verbalovo komentářem.

• 6.7.2014  13:37
    Robot Chicken (TV seriál) (2005)

Zatím jen první série. Kdybych znal americkou scénu líp, tak bych se zasmál, bohužel se nevyznám ani v té české, tudíš mi většina skečů nepřijde vtipná a často ani nepochopím o co jde. Star wars speciály jsem ohodnotil zvlášť, tak je nepočítám do hodnocení tohohle seriálu, jinak bych hvězdu přidal. Třeba mě další série osloví víc a přidám jí sem stejně.

• 1.7.2014  00:05
    Donnie Darko (2001)

Zatím nejsem schopen slov.. Shlédnul jsem Directors cut a myslím, že nebyla zbytečná ani jedna minuta.. O tomhle filmu budu ještě dlooouho přemýšlet. Finální song Mad world byl perfektně zvolen a patří k nejsilnějším momentům všech filmů, které jsem kdy viděl. Celkově z hudby běhá mráz po zádech. Herci ze sebe dolují maximum a filmy s koncem "domysli si sám" mám velice rád. Klobouk dolů, tohle jsem upřímně nečekal od filmu, u kterého jsem se chystal usnout... Místy mi to hodně připomínalo Americkou krásu, jak už tu někdo zmiňoval.

• 27.6.2014  11:14

Ne, prostě ne. Tenhle díl už prostě byla naprostá kravina. Už to nelze brát s takovým nadhledem jako jednička, která byla něčím novým. Scénář nebyl jen o tom co všechno Mačeta nedělá. Příběh nebyl tak stupidní a nezačínala půlhodinovou reklamou na něco co uvidíme v dalším díle, na který byla pro jistotu reklama i na konci tohoto filmu. Nudil jsem se a to by se u tohodle filmu dít nemělo. Jednička skvělá, dvojka je sračka a jestli vyjde trojka tak se jí asi budu bát pustit.

• 22.6.2014  23:20
    Piraňa 3DD (2012)

Z hovna bič neupleteš, a když upleteš tak nezapráskáš, a když zapráskáš tak jedině sebe.. No já myslím, že Hoff zapráskal tak, že už po něm neštěkne ani to málo skalních fanoušků, kteří žrali běh po pláži... Jestli je to parodie, tak špatná, jestli horor tak příšerný, jestli dokumentární film o rybičkách, tak bez pěkných detailů. Až na scénu s černochem z jedničky byl celý film jen shluk nepovedených scén.

• 13.6.2014  14:14

O dost lepší než pátý díl. Řekl bych, že se konečně poučili ze svých chyb a splácali všechny předešlé díly dohromady (dokonce i černou ovci trojku). Akce je oproti pětce přehledná, auta jsou hezčí, fyzika reálnější, herci mají méně stupidní dialogy a celkově i příběh si přilepšil (až na pár hluchých nedůležitých míst). Parta jako by dospěla a už nemá pestrobarevná autíčka, ale namakaná auta s pořádným motorem, která stejně hned rozmlátí (proto asi tolik nemalují). Díl jsem si užil stejně jako kdysi jedničku, ale oddychová série prostě nikdy nebude záležitostí 5ti hvězd. 4 jsou vrchol, kterého po Cimrmanovských slepých cestičkách zase dosáhli.

• 6.6.2014  10:49

Zápletka byla pěkná jen jsem úplně nepochopil tu jízdu pro hlavního záporáka. Kamionem je dovezou do mexika, nic jim nenaloží, řeknou jim ať jedou přes hranice zpátky do Ameriky a když to zvládnou tak je chtějí pozabíjet? Pro fanoušky série je to návrat po tokijském driftování asi k lepšímu, ale pořád je tam mnoho věcí které doladit. Jako všechny díly je to odpočinkový film, který si na nic nehraje.

• 6.6.2014  10:44

Díl který trochu vybočuje ze série. Herci nejsou moc charismatičtí, scénář není nejlepší, ale zase je to něco trochu jiného a příběh o tom jak to mají "cizinci" v tokiu těžké je šmrnclý driftování v jak jinak než vytuněných kárách. Vin benzin v poslední scéně a drift kolem lidí na ulici přidal jednu celou hvězdu.

• 6.6.2014  10:41

Jak všichni píší tak je tu slabší scénář, ale je to stejně dobře koukatelný jako všechny díly série a jako všechny vás tlačí za volant a tahají vám plynový pedál k zemi. Pro mě je to zase přehlídka krásných aut a už jen proto přidávám tu hvězdičku navíc.

• 6.6.2014  10:37

Nejlepší z celé série, nehraje si na nic jiného. Nenáročný odpočinkový film plný vytuněnejch autíček, pěknejch prcin a drsných výrazů za volantem.

• 3.6.2014  14:54

Sice to tady všichni hodnotí jako nejlepší díl série, ale já bych s klidem řekl, že je to sice povedený, ale úplně jiný typ filmu. Už to není ta klasická slintačka na vytuněný káry jako v jedničce. Je to akční řežba s demolováním celého města a velkou dávkou tak nadpřirozené fyziky, která mi po úspěšném složení zkoušky z mechaniky tahala koutky úst , až to pěkné nebylo. Ani byste však nepotřebovali nějaké vyšší znalosti, co se fyziky týče. Jen si zkuste přidělat obří kovový trezor za dvě auta a jet s ním po cestě plné zatáček... Bohužel nám to na konci filmu kvůli naší bezpečnosti zakázali. Já bych neřekl, že to bylo kvůli bezpečnosti, ale kvůli tomu, aby každý hned nezjistil, že takhle by se auta nechovala!... Když už jsem se těšil, že bude zase jeden závod jako dřív se záběry na nekonečnou převodovku střídajíc ty nejtvrdší výrazy herců, tak jsem byl zklamán, protože ho sprostě přeskočili! Nařvan Vin Benzin si to rozdal s nařvanem Skálou a pak se samozejmě skamarádili, jak už to mezi fitness nadšenci chodí a zesnulý Paulie hraje tak skvělého řadiče, že si snad ani jiný osud nemohl přát než zahynout při dopravní nehodě. Co dodat? Snad jen, vrátit zpátky všemi nenáviděné tuningové dýchánky a ubrat trochu na akci. Vážně! Netušil jsem kde se tam ti machři s bouchačkama pořád berou, ani na koho a proč vlastně kdo útočí.

• 26.5.2014  21:45

Dílo ze série First Ascent, které Alexovi opravdu odstartovalo jeho kariéru. Pozorujete jak celý výstup na majestátní Half Dome probíhá v klidu a svižně, až na jeden moment, který je dle mě nejsilnějším momentem celého snímku. Alex se na chvíli "zasekne" a dívá se dolů, mluví o krátké chvíli strachu, kterou měl - asi první a poslední. Protože se jedná o jeho první film, je to hodně o jeho životě a také o tom co dělal před tím, než se vydal zdolat Half Dome bez jištění. Je fajn, že se nejedná o žádného nadšence, který musí vylézt první poslední, ale o trochu praštěného "týpka", který si žije svůj sen v malé dodávce.

• 26.5.2014  21:38

Název jiného filmu snad nebyl více trefný než jak je u tohoto. Ueli Steck je opravdu "Swiss Machine" v pravém slova smyslu. Pomalu bez přestávky vybíhá ty největší hory bez jištění jen se svými cepíny a mačkami. Když nemáte zrovna otevřenou pusu z toho jak nemůžete uvěřit, že se Ueli během výstupu snad ani nezastaví, tak ji máte otevřenou kvůli nádherným scenériím vysokohorských krajin.

• 26.5.2014  21:34
    Sketchy Andy (2011)

Co všechno se dá na lajně dělat a ještě mnohem víc! Tento průkopník už teď taky patří mezi odrostlejší, ale následuje ho horda mladých a dychtivých nadšenců, kteří se bojí ještě o trochu míň a dovolují si na lajně ještě o trochu víc. O nich však až poději. V tomto krátkém díle máme možnost spatřit Andyho hlavně na highlinech, kde zkouší svoje salta, chůzi bez jištění či bez jištění ale s padákem na zádech. Nejvíce mě pobavil záběr, kdy přechází nahatý.

• 26.5.2014  21:26
    First Ascent (TV seriál) (2010)

6 napínavých dílů o zdolávání něčeho nemožného pro nás, běžné smrtelníky. Alone on the wall, byl skvěle zvolený první díl, který udělal z Honnolda hvězdu. Díl o Deanu Potterovi a jeho "padání do létání" byl také skvělý. Nechyběl ani smutný díl, kde jsem nemohl uvěřit, že chlápci pod tou lavinou opravdu zůstali a také dojemný, kde udělal borec prvovýstup pro svoji mrtvou manželku, kterou tam i rozprášil. Nicméně dva zbývající díly - o malé šikmooké a kriplovi na stěně, mě moc nebavily, ale stále je to za 5!.

• 26.5.2014  21:19
    Reel Rock Film Tour (TV seriál) (2010)

Každý rok přijde s výběrem těch nejlepších lezeckých snímků ze všech krajů světa. Pro milovníky lezení jasná volba.

• 26.5.2014  21:17
    La Dura Dura (2012)

Pěkné, jak se postupně posouvají limity těmi nejlepšími lezci. A když říkám nejlepšími tak opravdu na slovo vzatými. Vyrovnaný Chris, už pomalu uhasínající hvězda, která se soustředí na svoje problémy a hlavně na rodinu, oproti němu mladý zbrklý Adam, který během natáčení La dura dura ještě chodil na gympl. Během kratičkého snímku pozorujeme jak mezi sebou tito machři soupeří a každý předvádí naprosto odlišný styl lezení. Líbilo se mi, že tento dokument nekončí zdoláním trasy, to dělá z obou lezců vítěze. Bohužel La dura (je) coplete a Adam to (bohužel) vylezl o pár měsíců dřív. (beztak je Chris lepčí!) :)

• 26.5.2014  21:03

Dokument o lezení, který musí bavit i nelezce, kteří mají alespoň trochu cit pro přírodu. Sharma je jak jinak než úplně skvělej a taky proto se řadí mezi mé nej lezce. (Kam se na něj v jeho pohodářství hrabe uřvaný Ondra - doporučuji La dura dura)... Tak ještě aby nám něco natočil než ho úplně předběhne nynější generace mladých lezců, kteří jsou zase o fous lepší než on. Venga, venga! :)

• 25.5.2014  23:55
    Nesvatbovi (2005)

Začátek je super, bohužel jsem vždycky viděl jen ten začátek a když jsem se rozhodl film celý dokoukat, tak mě dost zklamal. Srdceryvný proslov o lásce, když tu buchtu viděl 3 dny a pak na ní 7 měsíců nemohl zapomenout? To snad ne ..

• 25.5.2014  14:09

Jak jsem se shlédnul v Americké kráse, coby muž při krizi středního věku, tak tohle téma u mě nevyvolalo vůbec nic. Pravda brečel jsem, ale to asi bude tím, že jsem si akorát krájel cibuli na oběd. S cibulí je vše sice lepší, nicméně tomuhle filmu nepomohla... Dědkům asi nejde nic vytknout po herecké stránce, ale celý film mi nějak nesedl. Asi budu svůj odchod prožívat jinak a rád bych si život užil v průběhu a né až na smrtelné posteli.

• 24.5.2014  20:31

Film o tom co všechno se dá s kriplem vyvádět a že toho ale je! I když se mi do tohohle filmu strašně nechtělo, tak mě mile překvapil (jak tomu často bývá, když nic nečekáte). Rozhodně jsem nečekal, že se zasměji a že k mým dalším snům přibyde další: Stát se chůvou prachatého dědy, který si nemůže ani utřít zadek, hulit s ním travku, závodit s ním v Maserati (až si jedno koupím, přibalím si sebou taky jednoho malého paraplegika na odhánění policie), závodit s ním na kriplkáře, lítat s ním v soukromém letadle nebo s padákem, dohazovat mu buchty.. Prostě dream job, kašlu na studia, vydávám se vstříc ošetřovatelství...