DannyVlk

DannyVlk

Daniel Vlček

okres Teplice

1 bod

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Já, legenda (2007)

 • poster

  Útěk do divočiny (2007)

  Film, který se mi z hlavy jen tak nevytratí... Donutil mě přečíst i knihu, ve které bohužel pro mne, nebylo o mnoho informací navíc. Sean Penn celou knihu totiž bravurně převedl na plátno. Nevím zda mám hodnotit knihu, film nebo samotného Chrise. Měl bych se zabývat filmem, ale má pro mě tak silnou emocionální stránku, že nemohu jinak a musím to celé ztotožňovat s příběhem mladého chlapce, který ze života okusil víc než mnoho z nás kdy okusí. Místy je to hodně filozofické, ale kdy není splynutí s přírodou o nějaké životní filozofii. Spoustu mých snů tu je ztvárněno a doufám, že si je také někdy splním.. Pro kritiky ohledně Chrise: Ano byl to mladý blázen, který si možná zasloužil umřít v divočině, ale celé je to o tom, že on toho blázna v sobě nechal probudit, byl sám sebou a vzdal se všech přetvářek. Vy všichni ho kritizujete právě proto, že jste to samé nedokázali... Jsem zvědavý, až tento film uvidím v pozdějším věku, jestli se mi na to celé změní náhled. Doufám, že tomu tak nebude. "Štěstí je opravdové jen tehdy, když ho máme s kým sdílet."

 • poster

  Americká krása (1999)

  Tohle byl tak geniálně natočenej film, že i teenager jako já si připadal, jak kdyby se najednou ocitl v těle muže ve středním věku a snažil se užívat si všechno co on... Buď je něco špatně se mnou nebo je to prostě dokonalé. Děj ubíhal a u celého filmu jsem se bavil, kdyby neřekli na začátku, že umře, možná by to bylo zajímavější. Na druhou stranu byste tím přišli o to přemýšlení kdo ho to vlastně zabije a místo toho byste měli plnou hlavu toho jestli umře, či ne. Výtečný Kevin Spacey a Annette Bening. Dějová linie ohledně mladých mě kupodivu vůbec nebrala. Film mi udělal jasno.. jednou si taky koupím sporťáka veterána, ošahám 20ku, zhulím se a k tomu si budu poštět hity svýho mládí. Sečteno potrženo 5!

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

 • poster

  Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

 • poster

  Forrest Gump (1994)

 • poster

  Temný rytíř (2008)

 • poster

  Nedotknutelní (2011)

  Film o tom co všechno se dá s kriplem vyvádět a že toho ale je! I když se mi do tohohle filmu strašně nechtělo, tak mě mile překvapil (jak tomu často bývá, když nic nečekáte). Rozhodně jsem nečekal, že se zasměji a že k mým dalším snům přibyde další: Stát se chůvou prachatého dědy, který si nemůže ani utřít zadek, hulit s ním travku, závodit s ním v Maserati (až si jedno koupím, přibalím si sebou taky jednoho malého paraplegika na odhánění policie), závodit s ním na kriplkáře, lítat s ním v soukromém letadle nebo s padákem, dohazovat mu buchty.. Prostě dream job, kašlu na studia, vydávám se vstříc ošetřovatelství...

 • poster

  Záskok (divadelní záznam) (1997)

  Kam se hrabe Bytner to se nedá srovnat! Nejlepší dílo, které kupodivu není tolikrát zmiňováno. Při projíždění všech divadelních záznamů mě však mile překvapilo.Asi to bylo tím, že mi nikdo neřekl co se v tomhle díle nachází, vtipy nejsou ohrané jako u Severního pólu, který znají všichni, a který mi byl trochu ohrán díky maturitě.

 • poster

  Chyť mě, když to dokážeš (2002)