Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární

Oblíbené seriály (10)

Přátelé

Přátelé (1994)

Kultovní seriál, který se mi neokoukal ani po sedmém shlédnutí všech sérií. Nejlepší jsou samozřejmě první série, ale i ty pozdější jsou pořád plné vtipných scének, jen ty vztahy už nevěděli jak zamotat...

Teorie velkého třesku

Teorie velkého třesku (2007)

Musím napsat komentář teď nebo mě producenti donutí jednu strhnout. První tři, čtyři série jsou bezkonkurenční. Mohu se na ně dívat znovu a znovu. Geniální Jim Parsons (samozřejmě v angličtině!!!) dělá pro roli první poslední. Ale čím více se postavy vyvíjejí v následujících sériích, tím tento seriál ztrácí své kouzlo, které měl ze začátku. Banda geeků je zkrátka už moc normální a vtipy se začínají tvořit často, až když se nějaká postava opije. Myslím, že by to měli utnout v "nejlepším".

Ajťáci

Ajťáci (2006)

Perfektní! U tohoto seriálu miluji hlavně ten anglický přízvuk všech herců. Zakázal bych dabing. Vyšperkovaný britský humor, z prostředí mě blízkému, možná v některých dílech trochu uvadá, ale není to tak znatelné. Pěkně zakončené posledním dvojdílem, o kterém málokdo ví. Nejlepší díl: " A Gay musical, abou gay, that's quite gay." :)

Hra o trůny

Hra o trůny (2011)

HBO tyhle výpravné seriály prostě umí! Zvlášť když mají podklady od perfektní knižní série, která jen čeká na dopsání. První série vás upoutá díl po díle, kdy prostě nemůžete vydržet a už si pouštíte další díl, abyste věděli jak to celé dopadne a díl za dílem si naivně říkáte "Teď už se určitě bude dařit těm hodným!" V tomhle seriále je tomu naopak a právě to nás asi všechny baví. (viz. Spartakus, Řím) Jen tak dál!

Griffinovi

Griffinovi (1999)

Parádní kreslená komedie, která se před ničím nezastaví (ani před několikanásobným stažením z programu televize fox). Chápu, že tento typ humoru nemusí přijít každému vtipný, občas je to až přehnané, ale stejně je to pro mě mnohem lepší než slavná Simpsonovic rodinka. Perfektně vykresluje běžnou americkou rodinu a znát všechny americké herce, tak je tento seriál vtipnější o to víc. Česká televize by měla zvážit něco v tomto stylu na parodii našich herců, jen se bojím, že by to stejně zkonili.

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama