Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární

Muzzikanti (2017) odpad!

Málokdy hodnotím film, aniž bych se na celý podíval, ale tady to nejde jinak.

plakát

Jak vycvičit draka 3 (2019)

Pokud si v každém komentáři přečtete, že má film úžasnou animaci, tak vlastně za moc nestojí. Oproti jedničce o dost slabší. Trochu citově vydírající, ale pořád místy vtipné. Not great, not terrible.

plakát

Strážci - Watchmen (2009)

Dvě hvězdičky za to, že jsem vydržel nešťastnou náhodou Ultimate cut. 3,5 (slovy třiapůl!!!) hodiny nicneříkajícího tlachání, hrozných kostýmů, příšerných postav, nekonečných flashbacků přecházejících do dalších nekonečných flashbacků a modrý superhrdina s čouhajícím dindonem. Komiksová vložka, kterou jsem bohužel nepochopil, mi celý film naznačovala, že tohle opravdu není pro mě.

Vlhká místa (2013)

Posledních deset minut shodí celej film. Holka si znovu roztrhne zašitou díru, jen aby dala znovu dohromady rodiče, kteří se dohromady opravdu dají a ještě se díky tomu do ní zakouká zdravotní bratr... Jako vážně?

Mlčení jehňátek (1991)

Tak dlouho jsem si to šetřil, až jsem na to měl moc veliké nároky. Možná při druhém shlédnutí dostane 5.hvězdu. Antony je zde parádní, Jodie mi zase tak skvělá nepřišla.

Bright (2017)

Počáteční napětí sice postupem filmu vyprchává, ale jinak pěkná podívaná založená na originálním nápadu. Jen ten ork se mi zdál nemastný neslaný. Nebyl ani vtipný, ani silný, a tak z něj udělali jen obyčejného parťáka jiné pleti s lehce zvýšeným citem pro čich. Na rozdíl od Vůně ženy nemusel přijít o zrak.

Blok 99 (2017)

Musím uznat, že nic podobnýho jsem ještě neviděl. Připomnělo mi to Tarantina.

plakát

Stranger Things (2016) (TV seriál)

Skvělá atmosféra, konečně zase něco z osmdesátek! Chybí jen kousek k dokonalosti. Moc klišé scén, které vykrádají staré známé sci-fi filmy.

Wonder Woman (2017)

Vata, výplň a sotva se to trochu rozjelo, tak byl konec.

Ovládací panel
1 bod