Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární

And Then We Swam (2014)

Osvěžující a vtipné ztvárnění nekonečné plavby po moři. Oproti většině filmů, které jsou jen o tom jak moc je někdo úžasný a co všechno dokázal, si konečně jeden na nic nehraje. Britové se neustále shazují a dokonce ani zdravotní postižení nebylo nijak tupě omláceno o hlavu, aby nás hluboce dojalo.

Vzpoura údolí (2014)

Zábavně shrnutá celá historie lezení v Yosemitech se spoustou dechberoucích záběrů ať už původních, doplněných o fotky, nebo současných. Ukazuje, že rivalita posunuje meze opravdu kdekoliv.

Vejška (2014)

Ani gympl nestál za moc, ale snažil se ukázat jak to všude opravdu je, ale vejška je jen další z českých tupých pokračovaček, kterým chybí snad úplně všechno do dobrého filmu... Hraní otřesné, příběh nulový a ani ty grafity žádná sláva .. A ten konec .. škoda slov

Mládeži nepřístupno (2013)

Spousta slavných herců, občas se jím ty povídky i vydaří, ale celé je to zabalené do nevzhledného chumlu, který nemá hlavu ani patu.

Signál (2012)

Fyzika sice pokulhává, nicméně jsem tam její náznak opravdu nečekal a ani jakousi přitroublou hru na podfukáře. Nevadí mi prosazování Nightworků ani dicka, jen těch reklam na seznam mohlo být méně.. Podtrženo sečteno za 2 - Češi sice točí větší voloviny než je tohle, ale přitroublý happy end se opravdu nehodil..

Bony a klid 2 (2014)

Zbytečná slátanina snažící se vysosat poslední zbytky slávy jedničky. "Skrytá, neskrytá" reklama na kolču a jiné sponzory vás jen utvrdí v tom, jaká je to sr*čka. Nehledě na pokus o proložení moderními tématy, jako jsou Anonymouse, který byl nic než jen trapný... Tento film slouží dle mého názoru jen ke shledání jak se nějací herci změnili, či ne.. zvlášť, když je film prokládán záběry z jedničky, stejně tak i hudbou... Hvězda za to, že poskládali starou partu celou dohromady, i s cikánem...

Big Lebowski (1998)

Já vlastně ani nevím o čem to bylo, spoustu nadávání, pochcanej koberec a pornohvězda, to celé zamotané do nějakého děje kolem bowlingu a peněz. Pravda bylo tam pár dobrých gegů, ale jinak mi to přišlo jak kdyby se to snažili namontovat na kiss kiss bang bang a nějak jim to nešlo.. Možná že při druhé projekci (musím v angličtině) už objevím kouzlo tohoto filmu, po první bohužel nic.

Requiem za sen (2000)

Možná se říká, že je něco tak hnusného, až je to dobré, ale tenhle film už si asi nikdy nepustím...

Need for Speed (2014)

Nuda, nuda, nuda.. Sice mám rád pohled na nadupané káry a když už se tím film honosí, tak to opravdu splnili, ale v rychle a zběsile to umí mnohem líp podat, ikdyž mají větší šunky než tyhle supersporty.. Celý příběh je trošku postavený na hlavu a hned zezačátku je vám jisté, že ten přitrouble se usmívající chlapečet umře, protože se v autě ani nepřipoutá a pořád se tak blbě tlemí a co hůř.. v autě které má zrychlení takové, že vám pinďoura zatlačí zpátky do těla, sedí pořád v předklonu... vážně? Abych to shrnul tak pro mě nesympatičtí herci (opravdu byl výběr kladné čtveřice strašný) si sednou do sympatických autíček z čehož jsou výsledkem děsně nudné scény "dělání řízení" (takovéto hýbu volantem ze strany na stranu, ikdyž jedu rovně) plné zvuků motoru za absence nějaké pořádné filmové hudby.

Ovládací panel
1 bod