Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární

Warrior (2011)

Tleskám Tommymu... ani po druhé projekci, jsem mu nepřestal fandit.. Jeho problémy byly opravdové, narozdíl od bráchy, který nechce se svými dítky bydlet v blbém bytě (chudák) ale ve fajnovém domečku a chce také ukázat už střízlivému tátovi, že je lepší... Díky neuvěřitelné dávce štěstí se mu to podařilo, ale já budu stále doufat, že v dalším promítání už Tommy vyhraje a ukáže učítelíčkovi, kam patří!

Casino (1995)

Pěkná pohádka o Las Vegas, jeho casinech, podsvětí a také o tom jak peníze nezachrání žádné manželství ani přátelství..

TRON: Legacy 3D (2010)

První film, kde jsem nejdříve znal nazpaměť soundtrack.. A byl jsem s ním nadšen i co se týče barevného provedení. Film nebyl nikterak výjímečný, ale jako kulisa ke skvělé hudbě to nemělo chybu. Spousta barev, nějaké ty emoce a a jakýsi náznak mírně komplikovaného příběhu.Olívie Wildeová kóča jako vždy a nějaké ucho, které jako hlavní hrdina nebylo úplně marné... Za Daft Punk bych dal 5, za film asi 3. Proto volím průměr.

plakát

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Nebylo to úplně ono... nechte raději Setha dabovat a nahraďte ho lepším hercem .. Mám jeho vtipy rád, ale na můj vkus jich tam bylo poskrovnu, bohůžel ty nejlepší byly použity v traileru a tak nezbylo nic, než jen čekat na ně ... Potěšil mě ale výběr herců i závěrečný Jamie Foxx :)

Drive (2011)

Nechápu všechny přeceňovaná hodnocení. Je sice pravda, že film je napínavý jako guma od trenek, ale je taaak stráááášně roooztaaaháánýýý, že to až možné není. Musíte čekat 1 minutu pokaždé, když má Gosling něco říct, protože se první musí koukat půl minuty do blba a pak pomaličku nahodit svůj přitroublý úsměv a pak teprve prohodit nějakou strašně dlouhou repliku, kterou by si zapamatovala i opice. Z hodného kluka se stane zabijácká mašina a ke konci, co mě nejvíc naštvalo, ani nejel do nemocnice, či nezalehl vedle buchty, kvůli které to celé dělal. Soundtrack sice nebyl špatný, ale film nezachránil. Pokud budu chtít nekonečné záběry jízdy v autě, tak si pustím Rychle a zběsile a alespoň v tom autě budou záběry řazení a ne jen obličejů koukajících na silnici s trochou úsměvů.

plakát

Top Gear: Vietnam Special (2008) (TV pořad)

Nejlepší speciál od top gearu. Motorky za 5 milionů dongů na nebezpečné promoklé cestě plné nečekaných úkolů.

plakát

Top Gear: US Special (2007) (TV pořad)

Geniální první speciál. Skvělé narážky na Amíky, popichování moderátorské trojky i úkoly, které byly v Americe poněkud ostřejší.

plakát

Top Gear: Polární speciál (2007) (TV pořad)

Tohle bych neřadil mezi speciály..žádné auto z druhé ruky, žádná větší potíž, ani popichování trojky během cesty. Kdyby aspoň Richard vyhrál...

plakát

Top Gear: Apokalypsa (2010)

Jak v tom nejedou tři tak je to najednou celé slabší. Vypadá to jako pokus o vydělání pár drobáků, ale myslím, že oni si mohou librovkama zatápět...

RocknRolla (2008)

Komplikovanější sbal prachy a vypadni, kde už ale herci vypadají moc sebejistě a vše jim až moc hladce vychází. Nevím proč ale něco mi na tomhle díle spolu s Podfuckem nesedí. Asi výběr herců..

Ovládací panel
1 bod