Top Gear: Apokalypsa (2010)

Jak v tom nejedou tři tak je to najednou celé slabší. Vypadá to jako pokus o vydělání pár drobáků, ale myslím, že oni si mohou librovkama zatápět...

RocknRolla (2008)

Komplikovanější sbal prachy a vypadni, kde už ale herci vypadají moc sebejistě a vše jim až moc hladce vychází. Nevím proč ale něco mi na tomhle díle spolu s Podfuckem nesedí. Asi výběr herců..

Zmizení (2013)

Nebyl to můj šálek kávy.. Herci skvělí, ale na můj vkus moc dlouhý a nudný film, kde se až na pár zvratů sice stupňuje a vrcholí celý film, avšak k odfláknutému závěru. Sice nám chtěli dát jakýsi konec k zamyšlení, ale všichni víme jak to dopadlo. Je to asi poprvé co soucítím s verbalovo komentářem.

Robot Chicken (2005) (seriál)

Zatím jen první série. Kdybych znal americkou scénu líp, tak bych se zasmál, bohužel se nevyznám ani v té české, tudíš mi většina skečů nepřijde vtipná a často ani nepochopím o co jde. Star wars speciály jsem ohodnotil zvlášť, tak je nepočítám do hodnocení tohohle seriálu, jinak bych hvězdu přidal. Třeba mě další série osloví víc a přidám jí sem stejně.

Donnie Darko (2001)

Zatím nejsem schopen slov.. Shlédnul jsem Directors cut a myslím, že nebyla zbytečná ani jedna minuta.. O tomhle filmu budu ještě dlooouho přemýšlet. Finální song Mad world byl perfektně zvolen a patří k nejsilnějším momentům všech filmů, které jsem kdy viděl. Celkově z hudby běhá mráz po zádech. Herci ze sebe dolují maximum a filmy s koncem "domysli si sám" mám velice rád. Klobouk dolů, tohle jsem upřímně nečekal od filmu, u kterého jsem se chystal usnout... Místy mi to hodně připomínalo Americkou krásu, jak už tu někdo zmiňoval.

Machete zabíjí (2013)

Ne, prostě ne. Tenhle díl už prostě byla naprostá kravina. Už to nelze brát s takovým nadhledem jako jednička, která byla něčím novým. Scénář nebyl jen o tom co všechno Mačeta nedělá. Příběh nebyl tak stupidní a nezačínala půlhodinovou reklamou na něco co uvidíme v dalším díle, na který byla pro jistotu reklama i na konci tohoto filmu. Nudil jsem se a to by se u tohodle filmu dít nemělo. Jednička skvělá, dvojka je sračka a jestli vyjde trojka tak se jí asi budu bát pustit.

Piraňa 3DD (2012) odpad!

Z hovna bič neupleteš, a když upleteš tak nezapráskáš, a když zapráskáš tak jedině sebe.. No já myslím, že Hoff zapráskal tak, že už po něm neštěkne ani to málo skalních fanoušků, kteří žrali běh po pláži... Jestli je to parodie, tak špatná, jestli horor tak příšerný, jestli dokumentární film o rybičkách, tak bez pěkných detailů. Až na scénu s černochem z jedničky byl celý film jen shluk nepovedených scén.

Rychle a zběsile 6 (2013)

O dost lepší než pátý díl. Řekl bych, že se konečně poučili ze svých chyb a splácali všechny předešlé díly dohromady (dokonce i černou ovci trojku). Akce je oproti pětce přehledná, auta jsou hezčí, fyzika reálnější, herci mají méně stupidní dialogy a celkově i příběh si přilepšil (až na pár hluchých nedůležitých míst). Parta jako by dospěla a už nemá pestrobarevná autíčka, ale namakaná auta s pořádným motorem, která stejně hned rozmlátí (proto asi tolik nemalují). Díl jsem si užil stejně jako kdysi jedničku, ale oddychová série prostě nikdy nebude záležitostí 5ti hvězd. 4 jsou vrchol, kterého po Cimrmanovských slepých cestičkách zase dosáhli.

Rychlí a zběsilí (2009)

Zápletka byla pěkná jen jsem úplně nepochopil tu jízdu pro hlavního záporáka. Kamionem je dovezou do mexika, nic jim nenaloží, řeknou jim ať jedou přes hranice zpátky do Ameriky a když to zvládnou tak je chtějí pozabíjet? Pro fanoušky série je to návrat po tokijském driftování asi k lepšímu, ale pořád je tam mnoho věcí které doladit. Jako všechny díly je to odpočinkový film, který si na nic nehraje.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Díl který trochu vybočuje ze série. Herci nejsou moc charismatičtí, scénář není nejlepší, ale zase je to něco trochu jiného a příběh o tom jak to mají "cizinci" v tokiu těžké je šmrnclý driftování v jak jinak než vytuněných kárách. Vin benzin v poslední scéně a drift kolem lidí na ulici přidal jednu celou hvězdu.

Ovládací panel
1 bod