Podle práva (2007) (seriál)

bylo by fajn, ale vážná věc, nemá být přehrávaná výkonem herců.(

Jan Žižka (2022)

Bože ne! Pokud by jste čekali, že někdo čapne "naše" dějiny, okoření nutným kořením tj. příběhem, že uvidíte velkolepost za utopený peníze za film - máte smůlu. Mrzí mě, že jsem si nepočkal na televizní premiéru, ale po druhé to vidět nechci. Jednu hvězdu za dobře zpracovaný popěvek /boží bojovníky (ty tam taky nehledejte) nejsou tam. Jsem smutný.

Anatomie zrady (2020) (TV film) odpad!

Pokud tento počin má vzbudit lásku k národu, nebo si uvědomit chyby, -  pak se to nepovedlo! je to naivní odpad. Držím pěsti všem, kteří  dokážou netvořit! ale žít v národě bez hlouposti  bytí!

Ludwig van Beethoven (2020) (TV film)

Čekal jsem velkou porci muziky trochu podobného jako z Amádeuse... Bohužel se nepovedlo skoro nic. Nevím zda se dá porovnávat, ale dalo se ze života takového velikána vytěžit mnohem víc, je to škoda.

Svět pod nadvládou zla (2015) odpad!

lži pro hlupáky, ten kdo to nadaboval do češtiny, by se měl stydět to šířit - je mi jedno co za to dostal!

Skutečná hra o trůny (2017) (seriál)

Je to zajímavý dokument z Francouzského pohledu na "jejich" historii. Takový dokument by si zasloužilo i České králoství.

Malý Sheldon (2017) (seriál)

Výborný výběr herců a dobrá zábava. Kontrast mezi inteligencí a "normál" životem se spoustou vtípků a situací - je opravdu povedený:)

Úhoři mají nabito (2019)

Začátek super a dobrý nápad, jen mě mrzí že pak to stagnuje na průměr a níž. někdo to podělal

Nebezpečná laskavost (2018) odpad!

Moc mě mrzí že jsem to viděl... jediná k dobru muzika, ale to nezachrání ztrátu času chjo