2mig1

okres Kutná Hora
sledovatel

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 24.2.2019  03:16

Slabší příběh vyrovnání opět skvělá hudba Johna Powella a především dechberoucí animace a práce s "kamerou".

• 29.4.2018  03:01
    Štiky (TV pořad) (2018)

to je takovej bizár, že prostě nemůžu jinak.

• 5.11.2017  23:27
    Milada (2017)

Ve vztahu (jedu lesem do tmy) k Miladě si (jedu lesem do tmy) vlastně tvůrci s (jedu lesem do tmy) komunisty (jedu lesem do tmy) nemají co vyčítat (jedu lesem do tmy).

• 24.9.2017  14:52
    Take me out (TV pořad) (2017)

30 zmalovanejch tupin vs. 1 namachrovanej tupáč.

• 31.8.2017  20:19
    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)

Soukupova beznaděj vs Zemanův narcismus.

• 29.8.2017  22:22
    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Jaromír Soukup si snaží hrát si na Václava Moravce (nově i na Jana Krause), ale bohužel originálu nesahá ani po kotníky. Jeho vystupování je tragický a těžko uvěřit, že se jedná o ředitele televize. Volební speciál - vykrádání Moravce pokračuje. Ovšem pár lidí postávajících za sklem a navíc železnou bariérou s banery je skutečně odsouzeno k výsměchu.

• 29.8.2017  01:35
    Hra o trůny - Série 1 (série) (2011)

Fenomén posledních pár let začíná rozvláčně. Sice je prakticky každá epizoda zakončena výbornou ba až nezapomenutelnou scénou, ale ve většině případů jí bohužel předchází 50 minut plkání, které jen někdy přinese nějaký posun. Nejvíc je to znát v 9. epizodě, kdy závěr s popravou vezme dech (záběr z pohledu odsouzence vás dostane přímo do jeho kůže), ale je to to jediné, co poté v paměti zůstane. Naproti tomu je zvláštní, že i přes všechny dialogy jsem měl občas pocit, že mi něco uniká a nechápu - viz opět 9. díl (takže ano, zůstaly mi z něj v hlavě dvě scény:), kdy po vystřižené bitvě do teď nechápu, kdo vlastně vyhrál a jak. Dalo by se uvažovat i o nižším hodnocení, ale jednotlivé díly ta finále zachraňují natolik, že se to na ty 4 vyhrabe (kromě třetího dílu, tam nebylo ani finále).

• 29.8.2017  01:14

V Praze vyjdu na ulici a náhodné neznámé se zeptám, zda tu neběžel můj manžel. Dobře, prý tu alespoň běhává. Ale proč ho následně hledám ve čtvrtém patře činžáku, na to už jsem nepřišel. Chci být slavná, chci, aby po mně lidé chtěli autogramy, chci mít vlastní pořad? Začnu hlásit počasí. Pseudokůlovost opožděné pseudoemařky, která si v závěru nesmyslně střihne retrosong s náhodně zjevivším se klavíristou, který našel piáno, jenž mu chtěla prodat kdysi slavná herečka, už snad ani neřešim. Já vim, že Obermannová spala s Havlem, nebo co, ale to ji opravňuje otravovat lid v televizi? Jedna hvězda za to, že jsem se zkrátka neudržel a uchechtl se u scény odhalení manžela/milence. A taky že mám rád ústřední trio hereček.

• 27.2.2017  06:21
    Oscar 2017 (TV pořad) (2017)

nejsvižnější Oscar za poslední roky, navíc s nezapomenutelným závěrem

• 30.10.2016  17:43
    Arzenál - 50 % (E07) (epizoda) (2016)

jedno je na konci tohoto filmu jisté: (zúčastnění) odborníci i uživatelé csfd ze sebe udělali omezené hlupáky. odborníci nejsou schopni vyloupnout se z minulosti a i dál se budou přehrabovat v nostalgickém vzpomínání na to, jak chodili na bergmana. a uživatelé csfd se budou vyjadřovat už pouze v rámci počtu hvězdiček, aniž by za sebe dostali alespoň jednu větu o tom, co se jim na filmu líbilo či nikoli. v horším případě se projeví jako naprostá hovada a film hodnotí na základě pokusu o debatu, která po filmu mohla proběhnout. obligátní "dobré filmy se už netočí" mi taky převrhávalo žaludeční šťávy. v komentech se tu nadává na režiséra dokumentu, ale za mě - on se snažil. aktéři to zabili.

• 10.1.2016  18:41
    Místo v životě (TV seriál) (2006)

rád bych se pokusil okomomentovat i něco jinýho, ale díky tý tragicky zemětřesoidní kameře se nedokážu na nic jinýho soustředit

• 19.4.2015  22:34

v divadle to fungovalo, ve filmu nikoli. zbytečné mužské postavy, bez kterých se původní verze obešla a nepochopené vsuvky s kopulujícími psy a zvracejícím svatebčanem.

• 10.3.2015  11:46
    DobroDRUH (TV pořad) (2015)

může tohle někdo tomu vystajlovanýmu modelovi věřit? celou dobu mám pocit, že za kamerou je plně vybavený karavan s mramorovou koupelnou. Etiopie - vážně se uštknutí černou mmbou řeší tak v poklidu a je čas dojet do x km vzdálené vesnice pro antibiotika? Adama Lelka na "nejnebezpečnějším" etiopském kmenu zaujala jeho kultura - chýše, samopaly a vyražené zuby dospívajících dívek, zajímavý vkus,

• 27.12.2014  00:19
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

velmi osvěžující "pohádka", která rozbourává nudnou šeď klasický vánoční produkce. hodnotící by se nad sebou měli zamyslet.

• 16.11.2014  00:47

ochotnická tragédie

• 10.7.2014  21:37
    Stejná srdce (TV film) (2014)

jen jedna věc - všem zúčastněným homofobům v diskuzi velký dildo do análu

• 5.7.2014  23:08
    Leviatan (2014)

ruská kinametagorafie patří na karlovarském festivalu k tahounům, což opět dokazuje leviafan, který je z těch lepších filmů, které jsem zatím viděl. sice by se mohlo trochu zkrátit, ale i tak je schopno udržet pozornost diváka až do konce, čemuž pomáhají i dobré herecké výkony.

• 5.7.2014  22:53

oproti jiným asijským filmům, jsem se zde v postavách orientoval na začátku a míchat se mi to začalo až ke konci, někde uprostřed se mi z hlavy vypařilo, o co vlastně ve filmu jde, což ale upodivu nezabránilo, aby mě film přestal bavit, respekive, aby mi začal být lhostejný

• 5.7.2014  22:51
    Jsem tvůj (2014)

nijak objevné, v rámci program karlovarského festivalo hrozící nadhodnocení, ale i v rámci střízlivého oka (v kontextu k pointě v rámci možností) příjmná podívaná, která dojme i pobaví a oboje funguje

• 4.7.2014  21:58

90 minut dálničních telefonátů o betonu a porodu, pokud si postavy pod vlivem alkoholu nejsou schopni zavolat taxika, když se nutně potřebujou na určené místo, ale uposlechnou pokynu jiných postav "doběhni tam", je asi fakt něco špatně. nysympatický řidič (není tím myšlen hardy, ale postava), nesympatická manželka, nesympatická (pravděpodobně psychicky labilní) milenka, čítankový radní - 90 minut témě utrpení.

• 4.7.2014  21:46

režisér prý nepřijel, protože se kouká na fotbal... no asi věděl, že to bude zábavnější, než sledovat vlastní dílo (a to nejsem fanda fotbalu), jeslti to o něčem bylo, nevim o čem, čekal jsem, že se z toho bahenního romantika vyklube mimozemšťan, který ubrhne svět (argentinu) do mazlavé hlíny, ale nic takového se nestalo.. to asi tim vedrem... :D

• 21.6.2014  15:11
    Rock of Ages (2012)

gleeovská papundeklová nuda

• 8.6.2014  15:26
    Lesní duch (2013)

škoda šťavnatýho vizuálu zmrvenýho idiocií obsahu. kdyby se to celý nebralo tak vážně, nakoupil bych lepící pásku pro nejhorší případy do zásoby.

• 24.4.2014  22:45

vypadá to, že letošní trapnozážitek v kině mám za sebou (snad nic nechystá magnusek).. jedna hvězda za hezký barevný obrázky a ten řiťokopanec církevním hodnostářům

• 25.3.2014  16:39
    Televarieté (TV pořad) (1970)

miluju scénky a dialogy bohdalový a dvořáka, nenávidim všechno ostatní - většinu hudebních čísel (hlavně ta zahraniční), všechny taneční výkony baletu čst, kouzelníky, akrobaty...

• 30.11.2013  00:26
    Obchodníci (2013)

patrik ulrich - skladatel podprůměrnej, herec amatérskej, scenárista školáček. sandra nováková opět předvedla, že se dokáže zúčastnit jakýkoli zrůdnosti magnusfilmu. richarde, proč? jedna hvězda ani nevim za co

• 29.8.2013  21:58
    Křižovatky života (TV pořad) (2013)

tragédie, kterou bych čekal na nově či barrandově

• 25.6.2013  09:36
    Lehká jako dech (TV film) (2013)

učebnicový charaktery a situace a chytrová s adamcovou dobrej film neudělaj, sorry...

• 4.5.2013  11:48

ano, vše je relativní - zatím nejlepší magnuskům film, ovšem stále shit, kterej má k průměru daleko a obhájí si ho snad jen vysoce objektivní umělec patrikus, který své nadání uplatňuje v magnuskových filmech... jedlíci mají možná dva tři fungující vtipy (ne vyndání kuřete z razáku to opravdu není), ale jinak jsou dílem filmařskýho amatérismu, za který by se rozhodně v kině neměla platit plná cena vtupnýho.. především v souvislosti jeho technický kvalitě, která je skutečně tristní - kolísavá kvalita zvuku v prostřizích (každopádně v žádném případě se ani na chvilku nejednalo o zvuk kvalitní), viditelné zakupnutí kohosi o kameru, kamera mdlá sama o sobě.... děs běs... jedinou chválu si zasouží martin stropnický, kterému bych za jeho terapeuta přál účast v daleko lepším filmu

• 10.2.2013  13:18
    Konečná (2013)

kdyby byla první polovina stejně zábavná jako ta druhá, byla by tu hvězda navíc... bohužel není, naopak docela nudí svou klišoidní rozehrávkou.. škoda toho

<< předchozí 1 2 3 4 5