Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Drama
  • Horor

Obsahy (16)

Daylight's End (2016)

Thomas Rourke (Johnny Strong) projíždí napříč celou Amerikou bez jediného cíle. Přišel o svojí rodinu – vinou neznámého mutagenu, jenž z lidí udělal nestvůry toužící po krvi. Amerika je zdevastována. Avšak při jedné přestřelce zachrání život jisté Sam (Chelsea Edmundson). Ta mu nabídne bezpečné útočiště s municí a potravinami. Už od počátku mezi Thomasem a zbytkem party vyčnívá nedůvěra, ovšem během následujícího útoku nestvůr si celý tým uvědomí, že musí hodit za hlavu veškeré spory a spolupracovat. Především, když samotná základna začne být nestabilní a nedaleko se nachází funkční letadlo, které se zdá být jedinou šancí na přežití...

Zásah (2016)

Ishmael (Iko Uwais) jakožto mladík trpící úplnou amnésií s masivním poraněním na hlavě. Nepamatuje si absolutně nic, natož svojí identitu. Po ošetření od doktorky Riky (Julie Estelle) vypukne spád událostí a Ish bude muset čelit minulosti, resp. lidem, kteří s ním zřejmě mají nevyřízené účty. A následuje násilí...

Jim-seung (2011)

Tae Hun a jeho sestra Bo Ra přišli o babičku, se kterou sdíleli společný život, protože jejich rodiče jsou dávno mrtví. Život sourozenců se však zásadně změní v momentě, kdy se k Hunovi donese zpráva o jeho sestře, která byla unesena. Musí se vydat do zahraničí, aby ji získal zpět. Má na to přesně deset hodin, jinak se jeho sestra objeví v online pornu. Únosci ovšem netuší, že proti sobě poštvali člověka s precizními bojovými schopnostmi.

Jde si pro nás noc (2018)

Ito (Joe Taslim) v roli vymahače podsvětí, který se vrací do své organizace. Ovšem už po návratu ho potká zrada a ocitá se v chaosu, ve kterém neví, komu věřit.

Broken Path (2008)

Jack Ellis žije na venkově spokojeně bez starostí se svojí ženou Lisou a dcerkou Maddy. Noční můra, která jedné noci Jacka probudí ze spaní, je předtuchou následujících událostí. Do bytu vtrhne pět ozbrojených vojáků v maskách s cílem popravit Jacka i celou jeho rodinu. Lisa ovšem netuší, že ozbrojení vojáci a Jack mají něco společného. V minulosti totiž otec Jacka prodal jedné organizaci, kde se učil zabíjet. To byl důvod, proč se rozhodl pro útěk. Minulost ho však dohnala. Jack, dříve zvaný Hiroki, ale nezapomněl na svoje bojové schopnosti, kterými ho obdařila tatáž organizace, která nyní stojí proti němu.

Zátah 2 (2014)

Hrdina prvního dílu Rama, po všem čím si prošel, musí nyní rozbít veškerou korupci v policii. Rama je vyčerpaný, neví komu může věřit, ale úkol je jasný a musí ochránit své blízké. V sázce je nejen jeho život.

Fighting Fish (2012)

Evropan Mike přijíždí do Thajska začít nový život. Okamžitě je ale místními lidmi podveden a okraden. Seznámí se s místním týpkem Yo, který se živí vším možným, má ženu na vozíku a po večerech tráví čas v kleci, kde bojuje, aby si přivydělal na operaci pro svoji ženu. Mike se vyjeví také jako dobrý ranař a tak spolu začnou trénovat a bojovat v kleci pod taktovkou místní mafie. Časem se však situace vyhrotí. Mike se přihlásí do vyšší ligy, kde jde doslova o život, a bojují zde již skuteční mistři, zabijáci a psychopati. Celé to spěje k tragédii, kdy se na konci musí tito dva sympatičtí kámarádi postavit celé mafii.

Touha smrti 4: Tvrdý zákrok (1987)

Architekt Paul Kersey hájí v Los Angeles zákon po svém. Najde si přítelkyni, jejíž dcera zemře na předávkování drogami. Kersey se vydává do soukromé války. Má v plánu rozbít drogový kartel.

Voják 3: Na domácí frontě (2013)

Příběh mariňáka Mize, který se vrací domů. Rodiče mu zemřeli, zůstali mu dvě sestry. Jedna z nich se však stane svědkem vraždy a je následně unesena. Začíná závod s časem.

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Rok 1973. Texas. Několik studentů si udělalo výlet napříč Texasem. Všechno se zdá být v pořádku, jenom do doby, než naberou mladíka, který se začne z nepochopitelných důvodů podřezávat. Nakonec ho partička vysadí. Jenže to byl jenom začátek. Dva studenti se vydají na procházku k jednomu menšímu baráčku. Zvnějšku vypadá krásně, ale uvnitř to vypadá ohavně. To, co však bude následovat nezná hranice. Uvidíte záběry, při kterých se vám bude běhat mráz po zádech a nejhorší na tom všem je, že se to stalo. Texaský masakr motorovou pilou je inspirován skutečnou událostí. Vrah Thomas Hewitt, narozen roku 1906, kdysi pracoval na jatkách. Poté, co však jatka uzavřeli přišel o práci, jako zbytek obyvatel vesnice. Tak si udělal vlastní jatka doma. Nikoliv však ze zvířat, ale z lidí. V roce 1973 dostala policie za úkol prozkoumat byt Hewittů. Kolem našli však 30 zohavených mrtvol. Nakonec oba policisté, kteří potom vstoupili do sklepa, byli zabiti. A Thomas Hewitt?! Nikdy nebyl dopaden a případ nebyl doposud uzavřen.

Area 51: The Alien Interview (1997)

Jedná se o rozhovor s mimozemštanem, který vznikl 13. března 1997 a civilistům ho poprvé ukázal muž jménem Viktor.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Sněhová bouře zažene skupinu přátel do opuštěné nemocnice v horách. Zimní radovánky na snowboardu vystřídá boj o holý život, když skupinu konfrontuje jiná, vysoce nebezpečná, skupina horských (lesních) kanibalů.

Kód smrti (2008)

Steven Seagal v roli tvrdého a drsného policisty Jacoba, který pátrá po seriovém vrahovi. Vrah za sebou nechává různé symboly. Vše se zkomplikuje, když se do vyšetřování zaplete agentka FBI, která ze všech vražd bude obviňovat právě Jakoba.

Fly Girls (2010)

Nízkorozpočtový erotický film, jehož příběh odkazuje na erotickou linku, kde vás obsluhují dámy a slečny dle vašeho přání...

Teachers (2009)

Erotický film o partičce mladých slečen, které se vydávají na střední školu za cíly nikoliv studijními, nýbrž sexuálními - prožít co nejvíc erotických zážitků s místními kantory a dalšími pracovníky střední školy....

Reklama

Reklama

Reklama