Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční
  • Sci-Fi

Recenze (4)

plakát

Megažralok versus crocosaurus (2010) 

Jasně je to mizerný film. Ale snad nikdy ve mě žádný jiný nezanechal tolik, aniž bych to předem čekal. Neuvěřitelné hlášky s jadernými střelami, výbojem z elektrárny a tragické herecké výkony. Chybí sice žralok skákající po letadlech do atmosféry, ale celek bavil více než předchozí díl. V kategorii mizerné filmy, naprosto geniální film.

plakát

Červený trpaslík (1988) (seriál) 

ČT do naší generace vrazilo kult, bezpochyby. Díky za to. A hlavně stále pokračuje, nová série se nečekaně povedla, posádka Červeného Trpaslíka jen tak nezmizí.

plakát

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál) 

Lynch v plné síle a kráse. Jeden z nejosobitějších a subjektivně nejlepších seriálů všech dob. Začíná jako nenápadná detektivka, brzo se zvrhne v příjemnou grotesku a finišuje surrealistickým tripem. Seriál s tak parádní atmosférou, že už při tónech úvodní znělky začíná něco naprosto skvělého. Série navíc by mu však slušela. Prequel ve filmu Fire Walk With Me je poté již jen dokonalou tečkou, očekávání nevyhnutelného, David Bowie....

plakát

E.T. - Mimozemšťan (1982) 

E.T. je roztomilé a rozhodně milé stvoření, o tom nepochybuji. Přesto mu asi nikdy neodpustím, že mě od 7 let, kdy jsem se s ním poprvé v televizi střetl, strašil ze spaní a bránil mi chodit po temných vesnicnických cestách mezi lány kukuřice. Objektivně naprosto skvělý film, avšak (uznávám odlišná, ale tématem blízká) Blízká setkání třetího druhu mam osobně raději.