Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 3 body
Porculus
Samuel X
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Dokumentární
Krimi
Akční
film
TV film
seriál
studentský…
amatérský film
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Monty Pythonův létající cirkus
(1969)
Rick a Morty
(2013)
Městečko South Park
(1997)
Simpsonovi
(1989)
Svět vynálezů Wallace a Gromita
(2010)
Černé zrcadlo
(2011)
The Twilight Zone
(1959)
Válečná generace
(2013)
Black Books
(2000)
Rodina Addamsova
(1964)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(6)
Symciatko
ataman329
Fl1p
baclajean
FilmFaktor
MsDarko