kobejn

kobejn

Monkey See Monkey Do

Kambodža


34 bodů

Můj deníček

<< předchozí 1 2 3 4 22 42 63 83
 • 4.7. v 15:13

  1979

  Rock 'n' Roll High School - někdo dostal geniální nápad natočit film, kde vystoupí Ramones - ten film je uplná blbost, ale co z něj dělá to geniální je ten nápad dát tam ty ramones,

  tajně snim o tom, že by někdo v roce 91 natočil grunge high school, kam by přijela nirvana...ale to nikdo neudělal, to jak to mohlo vypadat naznačil jen klip smells like teen spirit...škoda, mohli to natočit jako film, ale asi to nikoho nenapadlo...jo vznikli singles, ale tam zas nebyla nirvana...nějak se s tim filmem nepotkali...

 • 17.6. v 13:04

  ---

  je červen rok 98, du si koupit nový album SP, menuje se Adore, poslouchám ho a říkám si, doprdele co to je, to nejsou ty smešingové co sem měl rád, vydali se nějakym jinym divnym směrem, kerej mi nic neříká, začátek jejich pádu věřte nebo nevěřte bylo, když vyhodili bubeníka, kapela bez bubeníka je jako ....doplňte si sami, co chcete...pro mě to ale bylo blbý, jejich bubeník jimmy chamberlin k tý kapele prostě patřil...není divu, že se pak smešingové o dva roky později rozpadli...a ikdyž neni adore špatný album, byl to razantní sešup od jejich prvních tří rockových desek k nějakýmu jinýmu stylu kerej mě nezajímal...ani dnes mě nebaví jinej styl než rock...prostě klasika, na ty inovace sem tehdy nebyl zvědavej...bylo mi dvacet a bavil mě rock kerej šel ale v tý době už do kopru stejně jako můj život...s kerym sem absolutně nevěděl co s nim, bylo mi dvacet a absolutně nic sem nechápal a nevěděl, co mám dělat...naštěstí už uběhlo dalších dvacet let a dneska už to neřešim, zaplaťpámbu, už je mi to jedno, co bylo nebo co bude, už se nestarám, jen žiju dál jako každej, užít si co to jde, o to jde. Smešingové 1991-1995 byli super, potom už tolik ne, ale hlavně, že furt hrajou.

  Tendle koncert je právě z tý doby, kdy vyšlo Adore a já na něj teď koukám.

 • 1.6. v 19:20

  ---

   U tohodle sem vždycky brečel jak dítě....když mi bylo těch 15 16....samozřejmě

 • 1.6. v 10:32

  Rocky IV

  This used to be my playground

 • 27.5. v 10:37

  music 2020

  z toho, co zatím vyšlo - nový green day, nový pearl jam, nový strokes - se mi líbili jenom ti třetí, nový album od green day je příšerný, slyšel sem ho asi dvakrát, a už ho nemám vůbec chuť slyšet znova, stejně nejlepší sou jejich starý alba, je to katastrofa ty nový alba od kapel, co sem měl rád, nebo co je mám rád furt, ale jen kvůli tomu, co udělali už kdysi, 

  kupříkladu teď poslouchám starý therapy ale nahraný nově a je to super, ty starý věci byly prostě stokrát lepší než, to co hrajou ty kapely dnes. 

  čekám na nový offspring, už je to osm let, co vydali poslední album, naproti tomu, nová deska shed seven, která vyšla před třemi roky je pořád hodně dobrá. Ale to co zatím vyšlo letos, to je velká bída. Nezbývá než dál poslouchat starý věci furt dokola.

 • 5.4. v 10:53

  KC - 26. let

  Už je to 26 let co zemřel Kurt Kobejn - hrál by v Twin Peaks - The Return?

  Moch by - todle je jak vyšitý z twin píksu.

 • 15.3. v 08:24

  RHCHP

  Nejsem sice blázen do týdle kapely ale tendle klip sem jim poved - history of rock music během necelých pěti minut - very povedené.

 • 10.2. v 17:38

  Shed Seven

  další skvělá skladba navíc i s obrazem.

 • 10.2. v 14:05

  Shed Seven

  Poslední dobou sem se vrátil k poslechu alba Change Giver od Shed Seven z roku 1994 a je to příjemnej návrat k době kdy ještě hudba za něco stála, doporučuju si poslechnout.

 • 31.1. v 15:46

  Leden 20

  Tak leden je za náma, v kině sem byl akorát na Star Wars, jinak sem nic nedal. Filmový vrcholy byly Dva papežové a Brewsterovy miliony. Toť vše.

  Leden 20
<< předchozí 1 2 3 4 22 42 63 83