kobejn

Kedlubna

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 7.10.2018  16:26
    Lucky (2017)

krásnej pohodovej film, bjůtifl.

• 25.9.2018  13:03
    Sama doma (TV pořad) (1998)

Jen mě mrzí, že není takový pořad i pro muže, tatínky a syny. Cítím se proto být diskriminovááááán!

• 23.9.2018  02:23
    Strašení (1963)

Bože, to bylo tak "strašidelné", že jsem málem umřel nudou. Nechápu, co na této "duchařské klasice" někdo vidí, možná před 50 lety to někoho vystrašilo, ale dnes je to stěží koukatelný. Horor to neni teda ani omylem, nanejvýš tak konverzační drama a ještě pěkně otravný.

• 19.9.2018  09:41

Neuvěřitelně pravdivě a věrohodně působící film, úžasnej od začátku do konce, skvěle vygradovanej, nejednoznačnej, ten humor je tam úžasnej, opravdu paráda. Nesouhlasim s tim, že se film nějak vlekl nebo, že to byla nuda ani s názorem, že ti policajti působili nevěrohodně, naopak, bylo to do puntíku přesně tak, jak to je v životě. Nevim jesli sou všichni tak naivní nebo schválně vidí život skrz růžový brejle, ale tak jak je to v tom filmu ukázáno, tak to chodí i v životě. Ten film je tak realistickej, takhle se lidi přesně chovaj. Lépe už to vystihnout nešlo. Pokud tomu některý lidi nerozuměj, nerozuměj ani životu a nebo žijou nějakej jinej život, kterej se skutečností nemá nic společnýho anebo jsou prostě jen pitomí a omezení a chybně svoji pitomost a omezenost vydávají za vysoké iq, to pitomci často dělají. To, že se ve filmu postavy, některé chovají primitivně neznačí primitivní film, bože. To je názor člověka s iq tykve. Neshoduji se s hodnocením ani komentáři gemini a fr., naopak, oba sou vedle jak ta jedle. A spousta dalších s nimi. Naštěstí je tu i dost lidí, kteří chápou, snad skutečně chápou.

• 9.9.2018  18:23
    Sestra (2018)

V podstatě jde po Hvozdu pro Hardyho o krok zpátky. Sestra je primitivní horor založenej na lekačkách, kerý sou, čím je jich víc, čím dál tím míň zábavnější, pak už docela otravný. Hvozd byl rozhodně lepší. Sestra je takovej ten standard, horor pro tupý masy, kerý todle přesně vyžadujou. Produkt pro tupce, kerym to ke žvejkání popkornu stačí. Osobně zklamání, ale co, Sestra byl produkt natočenej na zakázku a tudle roli splnila dokonale.

• 2.9.2018  09:49
    Kráska a zvíře (2017)

Kráska a zvíře je vším, co nesnášim na značce Disney: velkým naleštěným hovnem bez chuti a bez zápachu a to zvíře vypadalo jako Velkopopovický kozel.

• 28.8.2018  23:24
    Sentinel (1977)

Absolut Hell of a Movie.

• 20.8.2018  14:01
    Žlutí ptáci (2017)

Co to jako mělo bejt? Bože, nevim, ale nervy sem na to neměl to zjistit.

• 20.8.2018  13:56
    Psí ostrov (2018)

WA zase natočil něco, co mě absolutně nebavilo, ale z čeho jsou zase všichni děsně vydřený. Fakt nechápu proč. Že by měli všichni tak rádi "weird shit"? Asi jo.

• 6.8.2018  22:25

překvapivě kvalitní horor sequel prequel remake etc.etc. aneb jak se ze zdánlivě stokrát přežvejkanýho matroše dá ubalit ještě kvalitní brko. Solidní. Konečně bylo taky dobrý to, že se v tom filmu našel někdo, kdo ve skutečnosti znal Amityville horor, konečně horor, kerej z nás nedělal totální blbce.

• 5.8.2018  20:46

Co to tam všichni čichali? Ať to bylo cokoliv, museli bejt všichni totálně zfetovaný, taková to byla zábava!

• 5.8.2018  13:43
    Výkupné (1975)

Jako kdyby to vzniklo před sto lety.

• 5.7.2018  22:04

Ježiš Marjá to bylo hrozný.

• 28.6.2018  12:49

ptákovina na entou.

• 25.5.2018  16:35
    The Divide (2011)

Neskutečně blbej film, tak pitomý béčko už jsem dlouho neviděl, vyloženě iritující odpad.

• 30.1.2018  21:53

Ridley ty filmy točí stejně jako my chodíme, samozřejmě, jednoduše, tak, že to vypadá, jako by o nic nešlo. S přehledem a nadhledem a přesto stále vysoce profesionálně a...blá blá blá...tendle film je špicózní, Ridley je frajer.

• 2.12.2017  13:15
    7 životů (2017)

Já tyhle moderní dystopie prostě považuju za totální blbosti, ještě tak původní Blade Runner, dejme tomu, ale všechno potom stojí za pendrek...

• 13.11.2017  08:41

V podstatě stejně nadhodnocený junk jako John Wick.

• 22.10.2017  16:38

Zase za pět, nou koment netřeba.

• 22.10.2017  14:17

To je za pět, páč nic nestojí výš než filmy, kerý říkaj pravdu, tak jak to vopravdu chodí ve světě.

• 8.10.2017  19:33

Nejlépe to shrnul Filipův brácha Jáchym: "Mlátil do toho klavíru a ...". A víc k tomu neni třeba co dodávat.

• 18.9.2017  13:44
    Christine (1983)

Bad to the Bone!

• 17.9.2017  11:26

Milej film, místy dost vtipnej, obzvlášť tadle hláška mě pobavila: B. Bridges málem načapá svou ženu a J.Reinholda spolu poté, co se ti dva sblíží. Když vejde, tak řekne: Takže, kohopak tu máme? a teď cituju: "Hippie and a Hippo". Very funny line! Dobře to natočil bejvalej Lynčův švagr, proto taky ten malej džouk s Eraser Head na tílku J.Reinholda, Fisku ty starej mazale! ;)

• 12.8.2017  16:27

Další rest doplněn. Na to, že sem o tomhle filmu věděl už asi od roku 91, ale viděl sem ho až dnes, po 26 letech, to je hodně divný. No film za moc nestál. Nejlepší na tom byli People are Strange od Doors a úvodní titulková sekvence doprovázená právě toudle písní.

• 12.8.2017  09:57

Myslím, že líp by to natočit ani nešlo.

• 14.7.2017  18:49

Vždycky sem měl slabost pro filmy i osobnost Jana Němce. Byla to kontroverzní osobnost, ale geniální filmař, alespoň jeho první dva český filmy jsou nepřekonatelný. VzKV je jeho nejlepší film od NHsM, svérázný filmový epitaf a autoportrét. Nikdo by mu lepší filmový pomník než on sám nenatočil, on sám nejlíp znal svůj život. Důstojný rozloučení se světem a životem, stihnul si to Honzo Jane.

• 26.6.2017  15:04

Novej Twin Peaks je naprostej úlet, ale tendle díl to už je megaúlet. Lynch je jinde, ale úplně jinde než všechno a všichni ostatní. A je taky jinde než před 25 lety. Co bych obhajoval? Jsme tu u soudu? Prostě pocitově je to pro mě něco, co pak vyjádřim pěti hvědičkama, pokud bych to dělal z pózy, pak bych byl divnej, ale když to tak mám, tak co? Já zas nechápu jednohvědičkáře, ale absolutně s tim nemám problém...autor se imho nikomu nevysmívá, prostě to tak doopravdy myslí, vážně...

• 10.6.2017  22:44
    Mumie (2017)

Tak toto byl fakt průser, ten film byl tak špatnej, že to nebylo ani vtipný, nevim, kdo za to ve výsledku může, ale tenhle Dark Universe začal nejhůř jak mohl a nedivil bych se, kdyby zase na místě skončil. Mumie je trapnej paskvil.

• 7.5.2017  07:09
    Zlí hoši (1983)

Hey Ricku, trochu sis u mě napravil reputaci po tom trapnym druhym Helloweenu, protože tihle Bad Boys sou fakt super, ale nebejt naprosto skvělý Penna, nevim nevim, mladej Sean to hodně pozved.

• 5.5.2017  16:02

Kromě pěkných malých ňader Kristen Stewart toho mnoho tento .... nevím co to vlastně mělo být....toho mnoho nenabídl. Obávám se, že to byl asi nějaký oduševnělý pokus o duchovno či co. Ale opravdu se to vleklo.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36