kobejn

Macao
Kedlubna

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 6.12.2018  18:37
    Šach mat (TV film) (1963)

Úlet!

• 4.12.2018  10:09
    Equalizer 2 (2018)

Denzel už by se na tudle roli měl vykašlat, teď už je pozdě hrát si na stívna segala.

• 3.12.2018  16:17

Novou verzi jsem ještě neviděl, ale tadle je dokonalá. Film skvěle zobrazuje prostředí šoubyznysu, a všechny jeho stinné stránky, slávu a otravný fanoušky. Zároveň je to silný milostný příběh a oba dva hlavní představitelé jsou mimořádně přesvědčiví. Celkově jde o jeden z nejlepších filmů s hudební tematikou, jaký jsem dosud viděl.

• 1.12.2018  10:41
    Absolvent (1967)

Nesmrtelný film, který Mike Nichols už ničím nepřekonal. Málokdy byl Oscar za režii tak zasloužený jako zde.

• 30.11.2018  17:20

Naprosto zbytečné, furt se tam něco říká o slabém mozku, no tak to platí i pro tendle chudokrevný film, navíc ta zvířátka byla všechna pěkně ošklivá a vypelichaná a namluvená důchodci, brr.

• 28.11.2018  17:45
    Creed II (2018)

Zklamání. Creed 2 je minimálně o polovičku horší než jednička. Všechno ve dvojce je už jen vykradený a opakování všeho z předchozích dílů Rockyho, něco z dvojky, něco z trojky, něco ze čtyřky. Sly se prostě nezapře a svůj stín nepřekročí. Jenže Creed neni Rocky, a to co fungovalo u něj, nefunguje u Creeda. Jenže starýho hunda novym kouskům nenaučíš. Normálně sem si přál, aby to konečně ti Dragovi vyhráli, i když ten Viktor byl idiot, starej fotr Ivan by si to zasloužil, ale ne, zase musela zvítězit předvídatelnost, škoda, asi by musel scénář napsat Lundgren a ne Stallone. Nejlepší by bylo už tudle legendu uzavřít a jestli natočit dalšího Creeda tak jedině bez Rockyho, ať si de svou vlastní cestou. A nebo ať už k tomu nepíše scénář Stallone, protože to bude vypadat furt stejně.

• 26.11.2018  04:53
    Dračí lady (1992)

Tragickej akční "nářez", neskutečně céčková cheap ptákovina, ripoff Kickboxera s VanDammem, kterej je ve srovnání s tímhle o několik levlů nad tím. Je to tak špatný, že když týpci střílí z škorpíků a kropěj to po sintiji, tak že jí netrefí je v pohodě, to je běžný, když se někdo snaží sejmout hlavního hrdinu, ale že ani nerozbijou skla autům, kerý tam stojej, to je divný, asi měli málo prachů na skla u aut a nemohli si dovolit je rozbít, místo kulek tam prskaj nějaký prskavky. Má to blbej střich, je to nastříhaný jak vod slepýho vopajšlíka, sláma tomu čouhá z bot, napůl děravejch, napůl rozbitejch. Vedle tohodle vypadá Mistr s Jetem Li jak film z jiný galaxie. Todle je ten nejvěčí céčkovej nejlevnější šunt co sem viděl. Hlavní padouch byl taky very číp, prostě neměli zřejmě ani korunu na to, aby v tý indonéziji natočili něco pořádnýho. Co se týče sintije, tak to je sama vo sobě docela sympaťačka, ale tendle škvár, to bylo moc i na mě.

• 23.11.2018  09:46
    Mistr (1992)

Asijský smysl pro humor nepobírám, vidět jeta li tajtrlíkovat bylo embarassing, film is stupid, hlavní bad guy je imbecil as hell, ti tři latino guys are stupid as well and all in all everything is bad in this silly asian work of art...zachraňuje to částečně final showdown on the roof, kde si to jet rozdá s tim imbecilem až lítaj střepy a všichni mají střepy zapíchlý v nohách ap., oba pak vylítnou oknem a držej se na provazu, imbecil ještě párkrát jeta kopne do fejsu, načež jet imbecila skopne dolu...ten pak letí, letí...dlouho...než se dole rozplácne, hurá a je konec. No byla to bžunda,

• 16.11.2018  23:12

Kdyby se nesnažili o ten humor, kerej nebyl vtipnej, mohla to bejt alespoň pěkná pohádka, takhle to byla jen pěkná blbost.

• 4.11.2018  18:19

Jasně Keanu a Winona si spolu chtěli po letech střihnout nějakou easy srandu jen tak pro zábavu...ale výsledek je totální sračka, která není ani tak hrozná, aby nechtěně bavila...todle je jen total shit. Victor Levin by si měl hodit mašli a né se snažit unudit k smrti diváky timhle neskutečným blábolem.

• 7.10.2018  16:26
    Lucky (2017)

krásnej pohodovej film, bjůtifl.

• 25.9.2018  13:03
    Sama doma (TV pořad) (1998)

Jen mě mrzí, že není takový pořad i pro muže, tatínky a syny. Cítím se proto být diskriminovááááán!

• 23.9.2018  02:23
    Strašení (1963)

Bože, to bylo tak "strašidelné", že jsem málem umřel nudou. Nechápu, co na této "duchařské klasice" někdo vidí, možná před 50 lety to někoho vystrašilo, ale dnes je to stěží koukatelný. Horor to neni teda ani omylem, nanejvýš tak konverzační drama a ještě pěkně otravný.

• 19.9.2018  09:41

Neuvěřitelně pravdivě a věrohodně působící film, úžasnej od začátku do konce, skvěle vygradovanej, nejednoznačnej, ten humor je tam úžasnej, opravdu paráda. Nesouhlasim s tim, že se film nějak vlekl nebo, že to byla nuda ani s názorem, že ti policajti působili nevěrohodně, naopak, bylo to do puntíku přesně tak, jak to je v životě. Nevim jesli sou všichni tak naivní nebo schválně vidí život skrz růžový brejle, ale tak jak je to v tom filmu ukázáno, tak to chodí i v životě. Ten film je tak realistickej, takhle se lidi přesně chovaj. Lépe už to vystihnout nešlo. Pokud tomu některý lidi nerozuměj, nerozuměj ani životu a nebo žijou nějakej jinej život, kterej se skutečností nemá nic společnýho anebo jsou prostě jen pitomí a omezení a chybně svoji pitomost a omezenost vydávají za vysoké iq, to pitomci často dělají. To, že se ve filmu postavy, některé chovají primitivně neznačí primitivní film, bože. To je názor člověka s iq tykve. Neshoduji se s hodnocením ani komentáři gemini a fr., naopak, oba sou vedle jak ta jedle. A spousta dalších s nimi. Naštěstí je tu i dost lidí, kteří chápou, snad skutečně chápou.

• 9.9.2018  18:23
    Sestra (2018)

V podstatě jde po Hvozdu pro Hardyho o krok zpátky. Sestra je primitivní horor založenej na lekačkách, kerý sou, čím je jich víc, čím dál tím míň zábavnější, pak už docela otravný. Hvozd byl rozhodně lepší. Sestra je takovej ten standard, horor pro tupý masy, kerý todle přesně vyžadujou. Produkt pro tupce, kerym to ke žvejkání popkornu stačí. Osobně zklamání, ale co, Sestra byl produkt natočenej na zakázku a tudle roli splnila dokonale.

• 2.9.2018  09:49
    Kráska a zvíře (2017)

Kráska a zvíře je vším, co nesnášim na značce Disney: velkým naleštěným hovnem bez chuti a bez zápachu a to zvíře vypadalo jako Velkopopovický kozel.

• 28.8.2018  23:24
    Sentinel (1977)

Absolut Hell of a Movie.

• 20.8.2018  14:01
    Žlutí ptáci (2017)

Co to jako mělo bejt? Bože, nevim, ale nervy sem na to neměl to zjistit.

• 20.8.2018  13:56
    Psí ostrov (2018)

WA zase natočil něco, co mě absolutně nebavilo, ale z čeho jsou zase všichni děsně vydřený. Fakt nechápu proč. Že by měli všichni tak rádi "weird shit"? Asi jo.

• 6.8.2018  22:25

překvapivě kvalitní horor sequel prequel remake etc.etc. aneb jak se ze zdánlivě stokrát přežvejkanýho matroše dá ubalit ještě kvalitní brko. Solidní. Konečně bylo taky dobrý to, že se v tom filmu našel někdo, kdo ve skutečnosti znal Amityville horor, konečně horor, kerej z nás nedělal totální blbce.

• 5.8.2018  20:46

Co to tam všichni čichali? Ať to bylo cokoliv, museli bejt všichni totálně zfetovaný, taková to byla zábava!

• 5.8.2018  13:43
    Výkupné (1975)

Jako kdyby to vzniklo před sto lety.

• 5.7.2018  22:04

Ježiš Marjá to bylo hrozný.

• 28.6.2018  12:49

ptákovina na entou.

• 25.5.2018  16:35
    The Divide (2011)

Neskutečně blbej film, tak pitomý béčko už jsem dlouho neviděl, vyloženě iritující odpad.

• 30.1.2018  21:53

Ridley ty filmy točí stejně jako my chodíme, samozřejmě, jednoduše, tak, že to vypadá, jako by o nic nešlo. S přehledem a nadhledem a přesto stále vysoce profesionálně a...blá blá blá...tendle film je špicózní, Ridley je frajer.

• 2.12.2017  13:15
    7 životů (2017)

Já tyhle moderní dystopie prostě považuju za totální blbosti, ještě tak původní Blade Runner, dejme tomu, ale všechno potom stojí za pendrek...

• 13.11.2017  08:41

V podstatě stejně nadhodnocený junk jako John Wick.

• 22.10.2017  16:38

Zase za pět, nou koment netřeba.

• 22.10.2017  14:17

To je za pět, páč nic nestojí výš než filmy, kerý říkaj pravdu, tak jak to vopravdu chodí ve světě.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37