kobejn

Katar

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 2.12.2017  13:15
    7 životů (2017)

Já tyhle moderní dystopie prostě považuju za totální blbosti, ještě tak původní Blade Runner, dejme tomu, ale všechno potom stojí za pendrek...

• 13.11.2017  08:41

V podstatě stejně nadhodnocený junk jako John Wick.

• 22.10.2017  16:38

Zase za pět, nou koment netřeba.

• 22.10.2017  14:17

To je za pět, páč nic nestojí výš než filmy, kerý říkaj pravdu, tak jak to vopravdu chodí ve světě.

• 8.10.2017  19:33

Nejlépe to shrnul Filipův brácha Jáchym: "Mlátil do toho klavíru a ...". A víc k tomu neni třeba co dodávat.

• 18.9.2017  13:44
    Christine (1983)

Bad to the Bone!

• 17.9.2017  11:26

Milej film, místy dost vtipnej, obzvlášť tadle hláška mě pobavila: B. Bridges málem načapá svou ženu a J.Reinholda spolu poté, co se ti dva sblíží. Když vejde, tak řekne: Takže, kohopak tu máme? a teď cituju: "Hippie and a Hippo". Very funny line! Dobře to natočil bejvalej Lynčův švagr, proto taky ten malej džouk s Eraser Head na tílku J.Reinholda, Fisku ty starej mazale! ;)

• 12.8.2017  16:27

Další rest doplněn. Na to, že sem o tomhle filmu věděl už asi od roku 91, ale viděl sem ho až dnes, po 26 letech, to je hodně divný. No film za moc nestál. Nejlepší na tom byli People are Strange od Doors a úvodní titulková sekvence doprovázená právě toudle písní.

• 12.8.2017  09:57

Myslím, že líp by to natočit ani nešlo.

• 14.7.2017  18:49

Vždycky sem měl slabost pro filmy i osobnost Jana Němce. Byla to kontroverzní osobnost, ale geniální filmař, alespoň jeho první dva český filmy jsou nepřekonatelný. VzKV je jeho nejlepší film od NHsM, svérázný filmový epitaf a autoportrét. Nikdo by mu lepší filmový pomník než on sám nenatočil, on sám nejlíp znal svůj život. Důstojný rozloučení se světem a životem, stihnul si to Honzo Jane.

• 26.6.2017  15:04

Novej Twin Peaks je naprostej úlet, ale tendle díl to už je megaúlet. Lynch je jinde, ale úplně jinde než všechno a všichni ostatní. A je taky jinde než před 25 lety. Co bych obhajoval? Jsme tu u soudu? Prostě pocitově je to pro mě něco, co pak vyjádřim pěti hvědičkama, pokud bych to dělal z pózy, pak bych byl divnej, ale když to tak mám, tak co? Já zas nechápu jednohvědičkáře, ale absolutně s tim nemám problém...autor se imho nikomu nevysmívá, prostě to tak doopravdy myslí, vážně...

• 10.6.2017  22:44
    Mumie (2017)

Tak toto byl fakt průser, ten film byl tak špatnej, že to nebylo ani vtipný, nevim, kdo za to ve výsledku může, ale tenhle Dark Universe začal nejhůř jak mohl a nedivil bych se, kdyby zase na místě skončil. Mumie je trapnej paskvil.

• 7.5.2017  07:09
    Zlí hoši (1983)

Hey Ricku, trochu sis u mě napravil reputaci po tom trapnym druhym Helloweenu, protože tihle Bad Boys sou fakt super, ale nebejt naprosto skvělý Penna, nevim nevim, mladej Sean to hodně pozved.

• 5.5.2017  16:02

Kromě pěkných malých ňader Kristen Stewart toho mnoho tento .... nevím co to vlastně mělo být....toho mnoho nenabídl. Obávám se, že to byl asi nějaký oduševnělý pokus o duchovno či co. Ale opravdu se to vleklo.

• 18.4.2017  08:07
    Pasáž (1996)

Pasáž měla být velký Kambek režisérské legendy, který se ale vůbec nevydařil, výsledkem je zmatená a zbytečná záležitost, která překvapuje tím, jak je zbytečná, tento Kambek fakt nevyšel.

• 18.4.2017  08:04
    T.M.A. (2009)

Herz natočil poloamatérský a hlavně zbytečný "horor", Další Kambek, který se nekonal!

• 23.3.2017  05:05

Opravdu solidní opruz, jestli to teda pan Lee takto zamýšlel, tak to se mu povedlo. Ulička trapnosti.

• 19.3.2017  16:47

Vždycky sem myslel že nejlepší anti-war film sou Stezky slávy, ale Johnny got his gun je teda zatraceně silnou konkurencí!

• 18.3.2017  15:14
    Moucha II (1989)

Moucha (v závěru) sice vypadá i lépe než v jedničce, ale pouze dobré masky dobrej film neudělaj, chyběl tu režisér, Walas se s Mouchou 2 režisérem nestal, byl pouze režírující maskér, a proto to je ten výslednej film tak chabej.

• 21.2.2017  00:15

ježiš jak já miluju deny boyla, fakt že jo, prostě ten i kdyby natočil telefoní seznam, tak to bude vždycky filmovej orgasmus, to jak točí on, tak takhle to nedělá nikdo, deny je prostě jeden z nejlepších filmmejkrů, co dneska dělaj filmy. T2 byl pjůr film pležr, naprostá setisfekšn, naprostej plezír, naprostá radost, naprostej lust for life, naprostej lust for film, naprosto naprosto, i když se mi nikdy nejevilo že heroin a drogy sou cool, tak toto je prostě k pomilování, to, jak s jakou vášní a s jakym nadšením o tom dokáže deny točit, ne nemám slov, nemám co vytknout, miluju denyho a miluju trejnspoting a miluju snad ještě víc trejnposting 2, mládí je mládí, ale toto je snad ještě víc, a ta nostalgie, to je nádhera, právě že to tomu dává ještě další rozměr, tamto bylo jednou, ale toto je nyní, a to dohromady je všechno, všechno co potřebuju. Jaktomu může někdo dát 3? Panebože nebuďte suchaři, dejte tomu odpad nebo 5, ale ty vaše trojky mě fakt serou, copak to je průměr? Průměr ste vy. (one month later) Teď, když už sem se uklidnil, tak jen můžu napsat to, že T2 je pro mě nejlepší Boylův film a mám ho radši než originální T.

• 21.2.2017  00:05
    Mlčení (2016)

Marty si natočil film, kterej si natočit chtěl, neni to nic novýho, je to recyklace posledního pokušení, ale je to náramnej film, velkej a prostě takhle to dokáže natočit jenom on. Je tam spousta času a prostoru pro úvahy, pro to, aby si každej normální člověk, kerej žije, moch přemejšlet sám za sebe vo tom, co tam je. Je to nekonečnej film, ale netáhne se, nenudí, všechno jde skvěle, a člověk by neřek, že jen film vo japonsku a knězech dokáže bejt takle univerzální a celkovej, je to prostě velkej a silnej film, kdo tam hází odpady a jedničky tak jen závidí, tomu se nemůže totiž než jen dát pět, to je prostě poctivej film od srdce, i když ta vomáčka kolem boha a ježíše je prostě furt dokola to samý už od krista, furt to samý, prostě žádnej bůh není a celý je to nesmysl, ale prostě jako film tomu nelze nic vytknout, má to i silný okamžiky, a tak i když to téma je už dávno zastaralý a vyčerpaný a furt dokola - bůh a to jak sou z toho všichni pomatený, nikdo by to nenatočil líp než márty.

• 14.2.2017  09:37
    Paterson (2016)

Jarmusch a Tarantino jsou momentálně dva nejlepší američtí autéři, tam kde už se Woody Allen vyčerpal nebo Scorsese natáčí typy filmů, které mě už nebaví, tam ti první dva dokážou být stále mimořádně svěží a originální. Jarmušův Paterson to je jak polití živou vodou, zvláště po těch letošních oskarovkách. Jsem zvědavej, kdy Jarmuš natočí něco, čim mě zklame, ale zatím se tak nestalo.

• 29.1.2017  16:54

Toto je pro mě Nejlepší zahraniční film roku 2016, toto je pro mě oscarovej vítěz, ať už oscara dostane nebo ne.

• 23.1.2017  23:51
    La La Land (2016)

Povrchní a prázdný a o ničem, ale rozkošně barevný a kýčovitý - to je zdá se hlavní letošní favorit na zisk Oscara, což jen dokazuje, že Oscar není nic víc než pouze cena útěchy, a nelze ho brát seriózně vážně. La la land je toho důkazem.

• 23.1.2017  23:47
    Experimenter (2015)

Za dlouhou dobu daleko nejzajímavější film, co jsem viděl, v kterým bylo něco, co mělo skutečně nějakou informativní hodnotu. Skvělej počin.

• 21.1.2017  00:23
    xXx: Nová dimenze (2005)

totální demence!

• 19.1.2017  16:34
    Střílej! (1993)

Rape and revenge komorní drama od mistra Saury. Po mnoha letech jsem se na to znovu podíval a stále je to mimořádně působivý. Žádný velký dojáky, prostě "jen" jedno znásilnění a jedna pomsta a žádnej happyend, přesně tak, jak to má ve filmu být!

• 17.1.2017  18:00
    Toni Erdmann (2016)

Film trvá dvě hodiny a čtyřicetdva minut a přitom je absolutně, ale totálně a absolutně o totálnim a absolutnim hovně. Jeho jediným kladem je to, že ho můžu aspoň hodit do koše a dát mu odpad, což je ale jen malé zadostiučinění že jsem tudle ukázku pseudoartu a snobismu musel zhlédnout a přetrpět až do konce. Ale je to lepší než si myslet, že jsem o něco zásadního přišel, teď aspoň vim, že nepřišel.

• 16.1.2017  15:39

Velice se mi líbí způsob, jakým mě tento režisér děsí, narozdíl od francouzské rány do palice a snahou bejt co nejhusčí v Uvnitř, je toto přesný opak, decentní, rafinované, plíživé, inteligentní, takto to dokáže mnohem víc než nužky a jehlice bodané do těla, toto je mnohem vyspělejší druh zábavy.

• 15.1.2017  14:20

řečeno slovy samotného filmu - byla to píčovina, bohužel jen to, vtipu, který by mně pobavil, tam bylo pomálu, ale závěrečný titulky celkem fajn.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36