kobejn

Kedlubna

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 20.8.2018  14:01
    Žlutí ptáci (2017)

Co to jako mělo bejt? Bože, nevim, ale nervy sem na to neměl to zjistit.

• 20.8.2018  13:56
    Psí ostrov (2018)

WA zase natočil něco, co mě absolutně nebavilo, ale z čeho jsou zase všichni děsně vydřený. Fakt nechápu proč. Že by měli všichni tak rádi "weird shit"? Asi jo.

• 6.8.2018  22:25

překvapivě kvalitní horor sequel prequel remake etc.etc. aneb jak se ze zdánlivě stokrát přežvejkanýho matroše dá ubalit ještě kvalitní brko. Solidní. Konečně bylo taky dobrý to, že se v tom filmu našel někdo, kdo ve skutečnosti znal Amityville horor, konečně horor, kerej z nás nedělal totální blbce.

• 5.8.2018  20:46

Co to tam všichni čichali? Ať to bylo cokoliv, museli bejt všichni totálně zfetovaný, taková to byla zábava!

• 5.8.2018  13:43
    Výkupné (1975)

Jako kdyby to vzniklo před sto lety.

• 5.7.2018  22:04

Ježiš Marjá to bylo hrozný.

• 28.6.2018  12:49

ptákovina na entou.

• 25.5.2018  16:35
    The Divide (2011)

Neskutečně blbej film, tak pitomý béčko už jsem dlouho neviděl, vyloženě iritující odpad.

• 30.1.2018  21:53

Ridley ty filmy točí stejně jako my chodíme, samozřejmě, jednoduše, tak, že to vypadá, jako by o nic nešlo. S přehledem a nadhledem a přesto stále vysoce profesionálně a...blá blá blá...tendle film je špicózní, Ridley je frajer.

• 2.12.2017  13:15
    7 životů (2017)

Já tyhle moderní dystopie prostě považuju za totální blbosti, ještě tak původní Blade Runner, dejme tomu, ale všechno potom stojí za pendrek...

• 13.11.2017  08:41

V podstatě stejně nadhodnocený junk jako John Wick.

• 22.10.2017  16:38

Zase za pět, nou koment netřeba.

• 22.10.2017  14:17

To je za pět, páč nic nestojí výš než filmy, kerý říkaj pravdu, tak jak to vopravdu chodí ve světě.

• 8.10.2017  19:33

Nejlépe to shrnul Filipův brácha Jáchym: "Mlátil do toho klavíru a ...". A víc k tomu neni třeba co dodávat.

• 18.9.2017  13:44
    Christine (1983)

Bad to the Bone!

• 17.9.2017  11:26

Milej film, místy dost vtipnej, obzvlášť tadle hláška mě pobavila: B. Bridges málem načapá svou ženu a J.Reinholda spolu poté, co se ti dva sblíží. Když vejde, tak řekne: Takže, kohopak tu máme? a teď cituju: "Hippie and a Hippo". Very funny line! Dobře to natočil bejvalej Lynčův švagr, proto taky ten malej džouk s Eraser Head na tílku J.Reinholda, Fisku ty starej mazale! ;)

• 12.8.2017  16:27

Další rest doplněn. Na to, že sem o tomhle filmu věděl už asi od roku 91, ale viděl sem ho až dnes, po 26 letech, to je hodně divný. No film za moc nestál. Nejlepší na tom byli People are Strange od Doors a úvodní titulková sekvence doprovázená právě toudle písní.

• 12.8.2017  09:57

Myslím, že líp by to natočit ani nešlo.

• 14.7.2017  18:49

Vždycky sem měl slabost pro filmy i osobnost Jana Němce. Byla to kontroverzní osobnost, ale geniální filmař, alespoň jeho první dva český filmy jsou nepřekonatelný. VzKV je jeho nejlepší film od NHsM, svérázný filmový epitaf a autoportrét. Nikdo by mu lepší filmový pomník než on sám nenatočil, on sám nejlíp znal svůj život. Důstojný rozloučení se světem a životem, stihnul si to Honzo Jane.

• 26.6.2017  15:04

Novej Twin Peaks je naprostej úlet, ale tendle díl to už je megaúlet. Lynch je jinde, ale úplně jinde než všechno a všichni ostatní. A je taky jinde než před 25 lety. Co bych obhajoval? Jsme tu u soudu? Prostě pocitově je to pro mě něco, co pak vyjádřim pěti hvědičkama, pokud bych to dělal z pózy, pak bych byl divnej, ale když to tak mám, tak co? Já zas nechápu jednohvědičkáře, ale absolutně s tim nemám problém...autor se imho nikomu nevysmívá, prostě to tak doopravdy myslí, vážně...

• 10.6.2017  22:44
    Mumie (2017)

Tak toto byl fakt průser, ten film byl tak špatnej, že to nebylo ani vtipný, nevim, kdo za to ve výsledku může, ale tenhle Dark Universe začal nejhůř jak mohl a nedivil bych se, kdyby zase na místě skončil. Mumie je trapnej paskvil.

• 7.5.2017  07:09
    Zlí hoši (1983)

Hey Ricku, trochu sis u mě napravil reputaci po tom trapnym druhym Helloweenu, protože tihle Bad Boys sou fakt super, ale nebejt naprosto skvělý Penna, nevim nevim, mladej Sean to hodně pozved.

• 5.5.2017  16:02

Kromě pěkných malých ňader Kristen Stewart toho mnoho tento .... nevím co to vlastně mělo být....toho mnoho nenabídl. Obávám se, že to byl asi nějaký oduševnělý pokus o duchovno či co. Ale opravdu se to vleklo.

• 18.4.2017  08:07
    Pasáž (1996)

Pasáž měla být velký Kambek režisérské legendy, který se ale vůbec nevydařil, výsledkem je zmatená a zbytečná záležitost, která překvapuje tím, jak je zbytečná, tento Kambek fakt nevyšel.

• 18.4.2017  08:04
    T.M.A. (2009)

Herz natočil poloamatérský a hlavně zbytečný "horor", Další Kambek, který se nekonal!

• 23.3.2017  05:05

Opravdu solidní opruz, jestli to teda pan Lee takto zamýšlel, tak to se mu povedlo. Ulička trapnosti.

• 19.3.2017  16:47

Vždycky sem myslel že nejlepší anti-war film sou Stezky slávy, ale Johnny got his gun je teda zatraceně silnou konkurencí!

• 18.3.2017  15:14
    Moucha II (1989)

Moucha (v závěru) sice vypadá i lépe než v jedničce, ale pouze dobré masky dobrej film neudělaj, chyběl tu režisér, Walas se s Mouchou 2 režisérem nestal, byl pouze režírující maskér, a proto to je ten výslednej film tak chabej.

• 21.2.2017  00:15

ježiš jak já miluju deny boyla, fakt že jo, prostě ten i kdyby natočil telefoní seznam, tak to bude vždycky filmovej orgasmus, to jak točí on, tak takhle to nedělá nikdo, deny je prostě jeden z nejlepších filmmejkrů, co dneska dělaj filmy. T2 byl pjůr film pležr, naprostá setisfekšn, naprostej plezír, naprostá radost, naprostej lust for life, naprostej lust for film, naprosto naprosto, i když se mi nikdy nejevilo že heroin a drogy sou cool, tak toto je prostě k pomilování, to, jak s jakou vášní a s jakym nadšením o tom dokáže deny točit, ne nemám slov, nemám co vytknout, miluju denyho a miluju trejnspoting a miluju snad ještě víc trejnposting 2, mládí je mládí, ale toto je snad ještě víc, a ta nostalgie, to je nádhera, právě že to tomu dává ještě další rozměr, tamto bylo jednou, ale toto je nyní, a to dohromady je všechno, všechno co potřebuju. Jaktomu může někdo dát 3? Panebože nebuďte suchaři, dejte tomu odpad nebo 5, ale ty vaše trojky mě fakt serou, copak to je průměr? Průměr ste vy. (one month later) Teď, když už sem se uklidnil, tak jen můžu napsat to, že T2 je pro mě nejlepší Boylův film a mám ho radši než originální T.

• 21.2.2017  00:05
    Mlčení (2016)

Marty si natočil film, kterej si natočit chtěl, neni to nic novýho, je to recyklace posledního pokušení, ale je to náramnej film, velkej a prostě takhle to dokáže natočit jenom on. Je tam spousta času a prostoru pro úvahy, pro to, aby si každej normální člověk, kerej žije, moch přemejšlet sám za sebe vo tom, co tam je. Je to nekonečnej film, ale netáhne se, nenudí, všechno jde skvěle, a člověk by neřek, že jen film vo japonsku a knězech dokáže bejt takle univerzální a celkovej, je to prostě velkej a silnej film, kdo tam hází odpady a jedničky tak jen závidí, tomu se nemůže totiž než jen dát pět, to je prostě poctivej film od srdce, i když ta vomáčka kolem boha a ježíše je prostě furt dokola to samý už od krista, furt to samý, prostě žádnej bůh není a celý je to nesmysl, ale prostě jako film tomu nelze nic vytknout, má to i silný okamžiky, a tak i když to téma je už dávno zastaralý a vyčerpaný a furt dokola - bůh a to jak sou z toho všichni pomatený, nikdo by to nenatočil líp než márty.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36