kobejn

Facebook: fejsbuk
Google+: +gůglplus

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40
    • 30.5.2020  11:33

Skvělé, další dohnaný rest, je to sranda dohánět starý resty, chow yun fat a mira sorvino fungovali jako dvojka skvěle, vůbec by mi nevadilo, kdyby fuqa natočil i dvojku, rád bych viděl, se se s nimi dělo dál.

• 30.5.2020  10:19

Po letech znovu skouknuto, je to takovej ten halywůdskej standart, velká áčková produkce s hvězdama, kerá je ale zoufale v mantinelech a nikde nepřesahuje, aby to bylo něco víc než jen dobrá kriminálka, sranda je to obsazení, tehdy bylo v módě dávat do dvojice bělocha s černochem, takže snjps a konery, k tomu přihozenej kajtl do role zkorumpovanýho poldy, k tomu hozenej bučemi do role bulvárního reportéra, přidat trochu exotiky v podobě tijy karér, no a pár japončíků k tomu včetně toho hlavního, kerej dva roky předtim ještě dostal nakládačku v malym tokyju, k tomu ještě lílenda pálmra v bílejch šortkách a dort je upečenej - protřepat zamíchat - a koktejl je hotov, jak říkám, skrátka standart.

• 30.5.2020  09:58

Kapitán Nemo umí karate? Pan Hyde co vypadá jak Hulk? šit ou šit, ty komiksy se vážně nehoděj do filmu, jako omalovánky dobrý, ale film very bad. šišlavej šon se rozloučil hodně kontra-verzně.

• 29.5.2020  16:00

49% je jen dokladem naprostého nepochopení filmu, který je mrazivě realistickým zpodobněním skutečnosti. Čím to, že když je film takto dobrý, tak se dočká nízkého hodnocení? Lidi hrozně neradi vidí pravdu. Já naopak pravdu vidím velmi rád. Skutečným grázlem nebyl Victor, ale ten slizoun tahající nitkama v pozadí. To, že se jemu nic nestalo, to beru jako vrcholně pravdivé a umělecké - skutečné zlo je vždycky nepotrestáno, odskáčou to vždycky jen ty loutky jako byl i Victor, loutka do určitého bodu užitečná, loutkou byl i ten novinář, ale skutečný loutkář tahá nitkama dál. Perfektní film, jasných 100%.

• 29.5.2020  09:02
    Upgrade (2018)

another hype?

• 29.5.2020  08:50

Až na to nutný zlo v podobě debilních digitálních triků to bylo super, mělo to parádní atmosféru, dobrej saundtrek a výbornýho hlavního představitele, kerej se na to hodil víc než onehdá tomík krujzů, snad jen ten vincek perezů moch mít dlouhý vlasy, když už teda tam musel bejt, ale lépe ho mohli nahradit někym jinym. Rip elája.

• 17.5.2020  15:40
    Zloději (1991)

Perfektní akční komedie se skvělým závěrem a jednou hodně kůl hláškou - kolik máš těch es ty esesmane - super čoujunfat.

• 9.5.2020  20:10
    Gentlemani (2019)

Todle má 87% a je to 109. nejlepší film? Pane jo, tak to jsem asi z jiný planety - já viděl jen hroznou blbost úplně o hovně - odborně se tomu říká tahání se za vocas - ne díky, potřebuju něco, co není totální hovadina a hlavně mě to vůbec nebavilo.

• 6.5.2020  05:08
    Big Hit (1998)

správná úletovka čéče.

• 4.5.2020  08:19

Tony Scott byl vždy taková komerčnější verze svýho staršího bratra, až na pár výjimek točil filmy jak přes kopírák, navrch huj, uvnitř fuj, todle je jeden z nich, klouže to po povrchu, aniž by se to nějak pod ten povrch zarylo, dobře to vypadá, ale je to empty, a hlavně to byla nebetyčná kopírka coppolova rozhovoru, kterej ale narozdíl od tohoto se zavrtával hodně hluboko, kdežto todle je jen popkorn k rychlé spotřebě, použít jen jednou a zahodit. Takovýdle filmy jsou k ničemu. Jediným světlým okamžikem v tomdle paskvilu byl jen Tom Sizemore a závěrečný gundown, kerej alespoň trochu zčeřil hladinu nudy.

• 27.4.2020  08:08

kdo tomu dal víc jak jednu hvězdu, měl by vážně přemýšlet o tom jestli je normální, protože todle je opravdu dementní zhovadilost.

• 26.4.2020  11:30
    Nádherná americká města (TV seriál) (2018)

Chybí tu New York, Boston a Dallas.

• 22.4.2020  07:23

Polanski znásilnil třináctiletou holku, kterou předtím zdrogoval, aby mu necukala - tak nějak to prý údajně mělo být, ačkoliv nikdo vlastně neví, co se tehdy stalo. Polanskiho za to chtěli zašít na kolik 20 nebo 200 let? V USA nikdy nevíte, kolik vám za to napaří. Kdyby to udělal kdekoliv jinde na světě, každej by nad tím mávnul rukou, ale v USA jsou takový pokrytci a puritáni jako nikde jinde na světě. Polanski udělal to nejlepší, co mohl, zdrhnul. Jenže místo, aby měl klid, tak ho to pronásleduje od tý doby furt a nedaj mu pokoj, dokud nechcípne. Je to ironie, ale Polanski má podobonej osud jako měl Manson, akorát, že nesedí za mřížema, ale má na sobě ten cejch, kerej mu už nikdo neodpáře, a je jedno co natočil za filmy a jesli dostal oskara, pro všechny to bude stejně jen ten zvrhlík, kerej znásilnil malou holku, ale kdyby nebyl každej takovej zkurvenej pokrytec a podíval se na sebe, tak by zjistil, že ve skrytu duše jsme všichni ještě stokrát horší, každej by páchal zvěrstva, stokrát horší než roman, a mnozí je i páchaj, akorát je u toho nechytěj nebo neviděj, ale šáhněte si do svědomí a zjistíte, že nejste o nic lepší než kdejakej úchyl, akorát, že ty vaše uchylárny nikdo nevidí a nikdo vás za ně veřejně nepranýřuje. Polanski už si za ten svůj přestupek vytrpěl dost, ale pro samozvaný soudce, a těch je tu většina, je to furt málo, nejradši by ho viděli na hranici shořet, v lidech je nejsilnější pouze a jen sadistická touha vidět druhýho trpět, hlavně když to nejsem já. Polanski je pouze obětní beránek a všichni by ho rádi viděli zaříznout a to je proto, že je to slavná osobnost, kdyby jí znásilnil nějakej joe doe, tak by to nikoho nesralo a každýmu by to bylo u prdele, ale byl to polanski, tak ho za to ukamenujem. Denně se děje miliarda horších zločinů, za kerý ti, co je páchaj nikdo nepotrestá a ani to nikoho nezajímá, protože to sou anonymové, ale polanski je jméno, proto ho chtěj vidět trpět. Počkejte až zemře, to se rázem otočí, a bude oslavován jako hrdina. Jako by se to už milionkrát nestalo, obehraná písnička, až trapně stejná. Takže Leave Polanski Alone you Bastards!

• 15.4.2020  18:51

Když nenajdete kvalitu v současnosti, obraťte se do historie - sad but true.

• 15.4.2020  18:45

Vydržel jsem na to koukat asi čtvrt hodiny, ale život má příliš velkou cenu, než abych ho ubíjel podobnými stupiditami.

• 15.4.2020  18:41

Svěrákův režijní styl poznáte ve vteřině, bohužel to v tomto případě není lichotka. Svěrák by měl zkusit zariskovat a ne posté sázet na osvědčenou jistotu, která se u něj čím dál víc proměňuje v to hnědé, co každému leze ze zadku.

• 14.4.2020  08:19
    Jumper (2008)

bavilo mě to.

• 13.4.2020  06:57

jako dobrý, ale nepochopil sem, jak ti vojáci mohli potom co pochodujou x kilometrů se zbraněma je odhodit zrovna v momentě kdy věděli že na ně číhaj další vojáci, co je nebudou chtít pustit a von tam ten co ho hrál brzobohatý řekne, zahodťe zbraně a voni ho všichni poslechnou, co to kurva mělo bejt? to bylo podle skutečnejch událostí? no dobrá, ale to se mi nějak nechce věřit, že by mohli bejt tak naivní a myslet si že se k nim přidaj - copak byste vodhodili zbraně když víte, že na vás čekaj se zbraněma a vy musíte přes ně přejít? Taky byste byli tak naivní a zahodili zbraně zrovna když víte že je musíte použít? To byla nejvěčí kravina co sem viděl, ale todle sem nepochopil, takže dobře jim tak, že to tak skončilo, taky se mi nelíbila třískova postava, to byl takovej idijůtek, naopak dobrej byl ten pičus co ho hrál řanda, ten to hrál věrohodně, až na tydle výtky to ale bylo dobrý celkově.

• 12.4.2020  15:46
    Psohlavci (1955)

O třídu lepší než Vávrův Jirásek, bez patosu bez nabubřelosti.

• 12.4.2020  13:15
    Proti všem (1956)

celá ta husitská historie za moc nestojí - jsou v tom tuny balastu, patosu, sraček, v kerejch se dá jen těžko najít nějaká skutečná hodnota, je to v podstatě povinná četba, nikoho to nebaví, ale všichni tak nějak pokyvujou hlavama a říkaj, ano ano, je to velkolepé...já říkám ne ne, je to příšerné. Ale nejspíš za to ani nemůže Vávra, ale ta doba, v tý době to nejspíš nešlo natočit jinak než takto.

• 25.3.2020  21:30

Tak toto bylo velmi špatné.

• 15.3.2020  10:10
    Make Some Noise (hudební videoklip) (2011)

Great Klip!

• 14.3.2020  12:22
    Baaghi 2 (2018)

Těšim se na toho Ramba, i když konec tohodle filmu to byla sprachprostá vykrádačka druhýho Ramba. Jinak ale hroznej paskvil. Tigera je pro ty indický patlaniny škoda, měl by to zkusit v jůesej.

• 11.3.2020  21:05

hardkor bizár - má to bejt dokument, ale působí to jako sci-fi horor - a ten rousek - to je totální psychomagor.

• 11.3.2020  20:59

Nebýt původního romerova filmu, bylo by to s klidem za 5, takhle je to jen za 4, což dokazuje, že je to velmi dobrý rymejk.

• 7.3.2020  13:59

Pokud by se sestavoval žebříček nejlépe nasnímaných filmů, pak by měla být kamera Jeřábů na prvním místě, protože todle je simply the best camera work in history of film a i dnes by za něco takovýho Urusevskij měl dostat Oskara.

• 29.2.2020  21:19
    Jan Hus (1954)

Ten film byl přesně tak hroznej, jak jsem předpokládal. Pobavilo mě, když jsem viděl, kde Husa jakože upalovali - mezi Litoměřicema a Žitenicema, za zádama měl Kočku.

• 29.2.2020  18:14

Nashle ve třetí sérii, kabrones!

• 27.2.2020  15:42

Je to prdel pendechos!

• 26.2.2020  19:35

Stále dost zábavná podívaná, sice nemám našprtaný církevní dějiny jako měl strýc Lujs, ale i tak mě to baví.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40