• Krátkometrážní

Big Hit (1998)

správná úletovka čéče.

Nepřítel státu (1998)

Tony Scott byl vždy taková komerčnější verze svýho staršího bratra, až na pár výjimek točil filmy jak přes kopírák, navrch huj, uvnitř fuj, todle je jeden z nich, klouže to po povrchu, aniž by se to nějak pod ten povrch zarylo, dobře to vypadá, ale je to empty, a hlavně to byla nebetyčná kopírka coppolova rozhovoru, kterej ale narozdíl od tohoto se zavrtával hodně hluboko, kdežto todle je jen popkorn k rychlé spotřebě, použít jen jednou a zahodit. Takovýdle filmy jsou k ničemu. Jediným světlým okamžikem v tomdle paskvilu byl jen Tom Sizemore a závěrečný gundown, kerej alespoň trochu zčeřil hladinu nudy.

The Haunting of Sharon Tate (2019) odpad!

kdo tomu dal víc jak jednu hvězdu, měl by vážně přemýšlet o tom jestli je normální, protože todle je opravdu dementní zhovadilost.

Poslední aristokratka (2019)

Vydržel jsem na to koukat asi čtvrt hodiny, ale život má příliš velkou cenu, než abych ho ubíjel podobnými stupiditami.

Po strništi bos (2017)

Ten film je opravdu totálně o ničem, nic se v něm neděje, nemá žádnou poetiku, žádnej vtip, půvab a nedejbože nějaký dramatický zvrat nebo moment. Je to bohapustá vata. Oproti tomu se Obecná škola jeví jako nedostižný majstrštyk.

Jumper (2008)

bavilo mě to.

Hvězda zvaná Pelyněk (1964)

jako dobrý, ale nepochopil sem, jak ti vojáci mohli potom co pochodujou x kilometrů se zbraněma je odhodit zrovna v momentě kdy věděli že na ně číhaj další vojáci, co je nebudou chtít pustit a von tam ten co ho hrál brzobohatý řekne, zahodťe zbraně a voni ho všichni poslechnou, co to kurva mělo bejt? to bylo podle skutečnejch událostí? no dobrá, ale to se mi nějak nechce věřit, že by mohli bejt tak naivní a myslet si že se k nim přidaj - copak byste vodhodili zbraně když víte, že na vás čekaj se zbraněma a vy musíte přes ně přejít? Taky byste byli tak naivní a zahodili zbraně zrovna když víte že je musíte použít? To byla nejvěčí kravina co sem viděl, ale todle sem nepochopil, takže dobře jim tak, že to tak skončilo, taky se mi nelíbila třískova postava, to byl takovej idijůtek, naopak dobrej byl ten pičus co ho hrál řanda, ten to hrál věrohodně, až na tydle výtky to ale bylo dobrý celkově.

Psohlavci (1954)

O třídu lepší než Vávrův Jirásek, bez patosu bez nabubřelosti.