AllShallFall

Facebook: blacksunpeterallshallfalll
Instagram: all_shall_fall_blacksun_peter

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 6.2.2019  18:59
    Kde domov můj? Speciál (TV pořad) (2018)

Ten Háma mě rozbíjí. Chytrej jak radio, hlavně že si sám všechno přečetl, ale zná naší vlast jak svý boty. za chvílí z něj bude normálně kronikář. Kokot.

• 4.2.2019  22:11
    MOST! (TV seriál) (2019)

V Mostě je už dost sraček a hoven. Tohke se tam úplně ztratí.

• 30.1.2019  23:35

Bylo to pěkné. Docela jsem byl překvapený. Jen mi kurva někdo řekněte, co tam dělal Darth Maul, který zemřel v epizodě I rukou Qui-Gon Jinna v době několik let před Impériem? Už je to mix jak v X-Menovi a za chvíli budete vědět píču, jak vše bylo.

• 24.1.2019  00:17
    Bumblebee (2018)

Po Transformers jedničce určitě nejlepší film o Transformers. Nebylo to tolik přeplácaný nesmyslným drcením měst, ale jednoduché boje.

• 22.1.2019  22:59

Kurva, už dlouho sem neviděl takhle napínavý film! Masakr!

• 15.11.2018  13:51

Neuvěřitelná slátanina všech možných picovin, co byli vyplozeny za poslední roky. Iron Man, který ještě nedávno dělal svůj první oblek na koleni je nyní nano, spiderman ani nemluvě. Thor se sekerou. Ten Tanos alias Sauron, co chce vladnout vsem. Ničení Země a jeji záchrana uz není v módě, pojdme rozjebat celý vesmír. Hoši jako... Dobrý zase.

• 17.10.2018  05:54

Po dlouhé době jsem se smál. Ten film mě doopravdy bavil a vůbec bych to nečekal. V každém případě je to za plný počet!

• 19.9.2018  02:40

Co to kurva bylo? To jsem zase nasranej. Predátor? Shane Black si dělá normálně prdel. Herci úplně hovna. Strašný. Predátor, nablejskanej jako kdyby vylezl z cirkusu. Co měl znamenat ten 3 metrový predátor? To jako vážně? Vůbec to ve mě nebudilo žádný emoce. Jako že nějaký strach, napětí. Ne nic prostě. Nula. Predátor spadne z nebe, loď na sračku, ale on nemá nic jinýho na práci, než prvního co uvidí pověsit za nohy. Jdi mi do piči. Celej film o hovně a vyvrcholil konec. to prostě néééé tohle. Nééé.

• 11.8.2018  15:35
    Drž hubu! (2003)

Jedna z nejlepších komedií vůbec :D Tohle jen tak nic nepřekoná!

• 8.7.2018  00:05
    Blade Runner 2049 (2017)

Nemůžu uvěřit vlastním očím. Taková neuvěřitelná blbost, nuda, bída roztáhne do 3 zkurvených hodin. Kecání, kecání a zase kecání. Dlouhé a nudné záběry z práva do leva a dlouhé záběry do ksichtu jednoho, pak druhého.... Žádná hláska a pak jen povzdech. Skutečně? Co je na tom tak geniálního? Absolutní zklamání.

• 28.6.2018  21:55

Dost nudný a uspávací. Unikla mi pointa, co tam vlastně ta buchta dělala. Nemělo to absolutně žádný význam. Žádné velké akce, jen dlouhé nudné záběry na jednoho, pak druhého, pak zase zpět a na konci toho jen povzdech. Nesmyslné střílení na dálnici a vyvraždění rodiny, bylo asi jediné, co ve filmu bylo zajímavé. Jinak prostě nuda.

• 26.6.2018  21:18

Tvle to je pitcha

• 26.6.2018  21:11
    Lost Highway (1997)

Lynch musel něco fetovat. Všechny jeho filmy jsou tak zmatené píčoviny, nemající hlavu ani patu. A největší prdel je, že to 99% nechápe, ale vychvalují to do nebe. By mě teda zajímalo, čí si ten film diváky získal.

• 26.6.2018  21:01
    Wind River (2017)

Nebylo to zase tak strhující. Pointa filmu byla jednoduchá a mám dokonce takový pocit, že už něco o tom, jak někdo na samotě zešílel, už tady bylo. Zápletka v podstatě nebyla nijak strhující. Docela mě zamrzelo, že tolik čekání se rozlousklo v jedné přestřelce, ve které se ještě střílelo jak na divokém západě a nikdo ne a ne spadnout na zem. Jako by stříleli slepýma. Do toho odstřelovač, který přišel včas. Tak nějak jsem si to myslel, že se to stane. Udivilo mě, že když frajeři vědí, že je někdo střílí, stále stojí na nohách a čekají co se bude dít a frajer vesele střílí dál. No ale dobrá. Zajímavé to bylo a líbil se mi i konec. Takové lepší 3 hvězdy.

• 17.6.2018  20:35
    Vražedné pobřeží (TV seriál) (1991)

Pečovina, ale jako malej jsem to žral :D

• 17.6.2018  00:18
    Black Panther (2018)

Tak to jsem se zase po dlouhé době pobavil. Kus nějakého vibratoria přiletí z vesmíru a spadne rovnou do Afriky, kde ještě dodnes skáčou černý ze stromu na strom a žijí v jeskyních. Ale v tomhle filmu je to vyspělá rasa, oplývající technologií, jakou svět neviděl. Létají si v kosmických lodích a podobně. Kurva, to by mě zajímalo, kdo jim to postavil, když každej druhej černej si libuje vyděláváním prodeje drog, natáčení pornografie, kde mimo jiné perverzně przní bílé blbky. Drtivá většina nesáhla na práci.... Už tohle mě strašně rozesmalo. A úplně top byl hlod jednoho negra: když k nám vpustíš uprchlíky, vpustíš sem i jejich problémy, ale kdyby si chtěl dobýt svět, tak to bych se přidal. To jako vážně? :-D:-D:-D:-D:-D To trošku smrdí fanatismem. A hlavně rozhlédnu se po světě, kde všude černý jsou, tam jsou problémy a oni je přitáhli k nám bdo našich zemí. Ale k sobě by je nechtěli. Ale podrobit si ostatní, to ano :-D:-D:-D Tak to je moc. Věděl sem, že to bude rasistického film. Co by kdo čekal už jen z toho názvu, že. Ale že bude i vtipnej, to jsem nečekal :-D Mimo to, film byl fakt nudnej.

• 12.6.2018  17:52
    Deadpool 2 (2018)

Roztrhl se pytel s komiksovými hrdiny. Názor na Deadpoola jsem už psal u minulého dílu. Když to pominu, tak pro mě je to stejné jako jednička. Je to vtipné, akční. asi tak vše co to má mít, aby to oslovilo diváka. Mé top to určitě nebude, ale spokojený jsem byl.

• 9.4.2018  01:09

Transformers už měli dávno skončit. Tohle je už jak seriál. Už se to jen rozmazává a o ničem. Příběh vždycky přinese protivníky větší a větší, už to jsou skutečně blbosti. Jednička byla super. Dvojka neurazila. Byla fajn. Trojka už to bylo na hraně, ale pořád se to dalo. Čtyřka už na to člověk jen kousek a kroutil hlavou no a pětka, to je bejkarna. Už to stačilo. Ach jo.

• 13.3.2018  21:26

Nudnej film. 99 godzil, vsechny mesta na sracku, ale porad nekde ty obri roboty vyrabej. Je to suche jak cesta.

• 6.3.2018  21:59
    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

Nejlepší policajti z celého světa. Na všechno přijdou. Všechno zjistí. Trapný propagandistický seriál dnešní doby. Kdy si divák má myslet, že oblbnout tento systém zkrátka nelze. Manipulace s myšlením lidí.

• 1.1.2018  13:56
    Home Sweet Sanctuary (amatérský film) (2014)

Borderlands je má velmi oblíbená hra. Takže ta práce s kostýmy se mi strašně líbí. Těch 8 minut si získalo můj obdiv.

• 21.12.2017  06:51
    Pán Domu (2005)

Taková obyčejná komedie, předvídatelná a laciná. Ale mě se to líbilo. Samozřejmě že díky těm holkám 😄

• 15.12.2017  20:41

Nový díl, nové pocity. Převládají ale ty smíšené. Nebudu tu líčit vizuální stránku. Ta byla dokonalá. O to se u Star Wars nebojím. Spíše příběh a děj okolo Síly a její temné a světlé strany. Bylo zde mnohé zodpovězeno a zobrazeno, ale zanechalo to další otazníky, přineslo to hromadu zvratů, absolutně nečekaných a tak musím říct, že divák bude nachytán na švestkách. Působilo to na mě dost temně a smutně i když byli momenty, které mě rozesmály. Ale možná právě ta temnota sálající z děje, ve mě zanechala ty zvláštní pocity. Každopádně velikost a jedinečnost Star Wars byla opět utvrzena v nejlepší a největší! A co se týče těch záporných názorů na novou trilogii, respektive tento díl. to stejné bylo i na trilogii episod I-III, jen halda keců a kydů okolo. Nikdo zkrátka nechápe, že v každé trilogii se vyvíjí jiný příběh. Zde divák musí opět pochopit zase něco jiného. Jak řekl Kylo Ren: Je čas nechat to staré zemřít. Snoka, Skywalkera, Sithy, Jedie, rebely. Nech to zemřít.

• 20.11.2017  00:26

Černej Django? To jako fakt? :D Padám normálně ze židle. Ta zmiňovaná scénka s "Ku-Klux Klanem, jak tu každej píše, byla fakt vtipná. Jen to má háček. Nebyl to žádnej Ku-Klux Klan. Vůbec nechápu, kde k tomu všichni dospěli. Film jinak nebyl špatnej, jen to neustálé omílání "négrů" mi lezlo po chvíli krkem.

• 15.10.2017  23:59
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Nejvyjebanější seriál, co jsem kdy viděl. Chuck je obyčejnej americkej kokot.

• 1.10.2017  10:17

Za ty brutální scény :D

• 24.9.2017  16:19
    Wonder Woman (2017)

Pro me jednoznacne zklamani. Zacatek byl perfektni a kdyby se to neslo v stejnem duchu az do konce, byl by to velkolepy film. Ale presun do prvni svetove valky mi opravdu nesel a chut. Od toho momentu jen kecy, kraviny, sracky a pak finalni boj, plny mouder o tom jak lidstvo vlastbe zmrdske neni. To uz je omilano v dalsich 99 filmech a opravdu me to nedojima. Hlavne me sere ta americka, britska zkurvena propaganda nasrana do kazdeho filmu. Nemci za kazdou cenu maji desne potreby vladnout svetu a vsechny ostatni vyvrazdit..Ach jo. Presne v duchu sracky Kapitana Ameriky, jen v blede modrem. Dve hvezdy za zacatek, hvezda z sexy Wonder Woman. To je ale vse.

• 27.8.2017  01:52

Seriál. Už to začíná být o hovně.

• 18.6.2017  21:38

Neni to nejhorsi, divat se na to da. Naboj, jako mel Harry Potter to urcite nema. Je to jen uplne slaboulinky odvarek napeti a mysteria. Ale srovnavat to s tim urcite nechci. V kazdem prilade me to zas az tak neoslovilo. Jakasi cmouha litajici vzduchem.... No.. nic moc. Trosku nuda. Newyorksti carodejove, vcetne prezidentky byli uplne k smichu. To byla prezidentka jak stehno.... Jestli nas obejvi bude vaaalka... No padam pod stul. Drama jak blbec. Neva. Na vecer celkem dobre. 60%

• 28.5.2017  13:54
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

Americka kokotina v cz podani

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29