AllShallFall

Facebook: ThomasHewittFaceLeather
Instagram: thomas_hewitt_leather_face

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 4.6.2020  23:16

Díl dobrý, ale za ten debilní proslov blbý blonďatý kundy prostě dávám 1 dolů. Prostě klasika. Kunda má vždycky pravdu a chlap je debil i když se snaží. Že vůbec takový hle sračky musí se tahat do takového děje, kde jde o přežití. To mě prostě nasralo. Blbka.

• 4.6.2020  22:38
    Živí mrtví - Série 1 (série) (2010)

Úvodní série úplně špičková. Obzvláště její zakončení. Velmi hutná atmosféra.

• 4.6.2020  22:33
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Seriálový fanoušek úplně nejsem, ale zde jsem se malem posral blahem. Miluju post apokalyptické příběhy. Tady je přesně to, co jsem vždycky chtěl. Jsou to sice tisíckrát použití mrtví, zombie, ale zpracované absolutně geniálně. Připomíná mi to staré dobré časy hraní Left 4 dead 2 a World War Zm

• 2.6.2020  23:44

No brutální díl.

• 1.6.2020  23:12

První setkání s tolik populárním seriálem a musím říct, že dojmy jsou velice pozitivní. Ta post apokalyptická atmosféra mi kurva vyhovuje!

• 28.5.2020  23:11

To je prostě takové hovadina, až je to dobrý 😅 Tady prostě za 5. O čem vůbec diskutujem? 😅 Elvíra je kočka ve všech směrech. Pouštěla takové hlášky, jsem se tomu prostě smál 😅☝️

• 24.5.2020  23:58

Řekl bych, že tohle byl Mortal Kombat jak se patří. Plný krve a fatalit. Příběh byl lehce jiný, než je známý starý Mortal Kombat, ale to Vůbec nevadí. Mě těší, že právě uz i Mortal Kombat se da nazvat legendárním. Vznikl na začátku 90 let a už mu bude 30 let. Já byl velmi potěšen.

• 20.5.2020  23:38

Tak a seriál končí. Nabídl krásnou strhující poslední bitvu a Colossus přemohl Star Destroyer. Na konci jsem skutečně uronil slzu. I hrdinové tohoto seriálu se zapsali do mé paměti.

• 5.5.2020  20:56

12 let čekání na konec Klonových válek se vyplatil. Návaznost a propletení s Episodou III, kdy se závěr seriálu nesl v opravdu temném duchu. V určitých fázích dokonce převyšoval film. Mám mnoho smíšených pocitů a je to vlastně v pořádku. Cítím nadšení a úžas nad geniálním dílem ze světa Star Wars. Mám chuť si to pustit celé znovu, protože mě to posadilo na prdel jak dlouho nic jiného. Zároveň však cítím smutek. Jednak že je už všemu konec. Naši hrdinové seriálu jsou pryč. A také jsem smutný, protože si to celé to rozuzlení žádá. Tak, jako jsem cítil smutek, když Anakin zmizel a nastoupil Darth Vader, tak to cítím i teď. Poslední rozloučení Anakina, coby Dartha Vadera se svou učednící Ashokou. Temné časy nastaly. Ale to prostě k tomu patří. Star Wars jsou plné temnoty. Děkuju za tento seriál. Pláču dojetím a zároveň štěstím.

• 5.5.2020  20:52

Tak ja je konec. Závěr celých Klonových válek, rozkaz 66, příchod Dartha Vadera.... Mě je tak ouzko, smutno. Opravdu to na me zanechalo stopu. Tvůrci neskutečně dokázali zahrát na citlivou strunu. Škoda, že už je všemu konec.

• 3.5.2020  17:08
    Otec Braun (TV seriál) (2003)

Neuvěřitelná kokotina. Stačí mi, když přijdu někam na návštěvu a hraje to tam v televizi a mám chuť někoho pobodat. Tolik trapárny a kokotismu v pár minutách a ještě to má několik sérií. Žasnu..

• 2.5.2020  01:00

Temná atmosféra 7. Série pokračuje a spletitost mezi touto sérií a Episodou III je naprosto geniální. Úplně mi to bere slova z úst a já nevím co na to říct. Jsem totiž tak ohromen. Ten, kdo řekl, že Star Wars pod vedením Disney upadlo, je prostě hlupák, který vůbec nic neví.

• 26.4.2020  22:27
    Star Wars: Síly osudu (TV seriál) (2017)

Hezké kraťasy. Připomíná mi to animací první klonové války

• 26.4.2020  08:34

Boj o Mandalor vrcholí a Asoka se utkává s Maulem. Musim rict, že jsem z té temné atmosféry úplně nadšený. Nicméně dozvídáme se informace o tom, že Hrabě Dooku je mrtev a republika stejně padne a že za vším stojí Darth Sidious, který už má nového učedníka, a to Anakina. Příběh tohoto dílu totiž zasazuje do Epizody III. Dost mě to překvapilo a pozastavil jsem se. Neboť stále očekávám, že v klonových válkách bude návaznost na Epizodu III, kde uvidíme jak generál Grevious unesl z Courasantu Palpatina. Tak jako tomu bylo ve starých Klonových válkách, než vznik tento remake. Zatim v předchozím díle o tom útoku na Courasant padla jen zmínka a přesně taková, jako by byla vystřižená ze starých Klonových válek. Všichni, kdo sledujeme tyto klonové války, tak víme, že tvůrci nám pěkně motají hlavy. Díly nejsou totiž chronologicky po sobě, ale hezky pěkně na přeskáčku a je to jen na vás, zda jste dávali pozor a pamatujete si o co vlastně šlo a proč díl začíná právě takto. Jinak určitě nejsem zklamaný. Ba naopak. Kolikrát si říkám, že být tento seriál s herci, co hráli epizody, klasický hraný, jako byl Mandalorian, hezky pěkně bychom si smlsli. Protože fantazie tvůrců je jako duplikát fantazie samotného Lucase.

• 22.4.2020  23:08

Musím říct, že mě začátek série moc nenadchl. Ale postupně děj začal nabírat tempo a závěr se nesl v duchu starých dobrých Star Wars. Nejsou zde žádné souboje světelných mečů. Ale zkrátka život nějaké party, co se zaplete s Prvním Řádem. Jás tím žádný problém nemám. Konec konců, galaxie je veliká, stejně jako fantazie a přece se příběh nemůže motat jen okolo jedné věci dokola. Za mě velký palec nahoru. I toto prostě do galaxie patří.

• 21.4.2020  23:15

Odboj začíná nabírat na rychlosti. Díl id dílu je lepší a lepší.

• 20.4.2020  23:13

Absolutně bez debat toto je jeden z nejnapínavějších dílů celých klonových válek. A zároveň tak celého příběhu Star Wars. Návrat Asoky na bojiště, mandalorianská válka a setkání s Maulem.... už teď mi nedá spát, jaké bude rozuzlení. Kdo by to byl řekl, že i když znáte episody a i osud všech postav Star Wars z jiných seriálů, že budete stále zařezaní do křesla a sedět s knedlíkem v krku, protože jste byli do příběhu tak vtažení a chcete prostě vidět, jak to dopadne. 100%

• 7.4.2020  23:02

Peckový díl ☝️!

• 7.4.2020  22:18
    Star Wars: Odboj (TV seriál) (2018)

Jako každý seriál, jak Rebels, tak Clone Wars, tak i Resistance přináší rozdíl. Mě se to i tak líbí. Jsou to zkrátka příběhy z galaxie. A nikdy nemusí mit náboj jako ty jiné seriály, mají zase něco svého. Pro mě pořád skvělé Star Wars☝️😁

• 1.4.2020  22:27

Proč vždycky, když jsem u televize musím být svědkem takových hoven. To je do piči tolik neuvěřitelně chytrých a předvídaných detektivů. Bez nich by celej svět byl úplně v prdeli. Mrdkovina monstrózních rozměrů.

• 29.3.2020  11:37
    Polda (TV seriál) (2016)

Hrozně trapná píčovina. Výkony herců jsou jak ze základní školy.

• 27.3.2020  23:15

Rambo mě opět nezklamal. Nesl se v jiném duchu, než jsme byli zvyklí, ale nabídl jatka ve stylu předchozího dílu. Za mě výborná Sylvesterova práce. John Rambo byl hrdina našich dětských let. A je jím i nadále.

• 23.3.2020  05:42

Ach. Po tomto díle je mi fakt smutno.

• 27.2.2020  00:35

Absolutně dokonalý díl.

• 28.1.2020  00:53

To se mi líbí. Mistr Plo Koon se toho nebojí. To je Jedi!

• 16.1.2020  02:19

Lehce hororová episoda. Ale krásné

• 14.1.2020  23:23

Vskutku unikátní bitva 😁🤘 Jeden z top dílů.

• 13.1.2020  01:06

Velmi povedený díl 😁

• 9.1.2020  21:29

Tomuhle není absolutně co vytknout. V tom filmu je je velký odkaz Yip mana a Bruce Leeho.

• 7.1.2020  01:33

Krásný fanouškovský pohled na situaci okolo Bena Sola.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32