AllShallFall

okres Most

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 5.5.2021  19:32

Kurva tak tohle mělo pořádný koule. Tohle je ta správná cesta, kam Star Wars mají jít! Zde není ani špetka, ani vlásek toho, co by šlo vytknout. Začátek nášup jak hovado, rozkaz 66 a znovu ta temná a smutná atmosféra, kterou jsem cítil hak při episodě III, tak pri poslední sérii Clone Wars. Tenhle díl mě absolutně pohltil. Vytáhnul mě, že hsem se cítil jako před lety. Ještě teď mám husí kůži!!

• 22.4.2021  14:45

Další taková ta verze Mortal Kombatu. Animace by mi ani nevadila, ale je to takové sračkoidní.

• 21.4.2021  12:44
    Lindemann - Steh auf (hudební videoklip) (2019)

Úplně super počin. Miluju tenhle song!

• 21.4.2021  12:43
    Rammstein: Deutschland (hudební videoklip) (2019)

Ne tak tohle opravdu ne. Hnus fialovej.

• 21.4.2021  12:39
    Slipknot - Before I Forget (hudební videoklip) (2005)

Nu metal není má silná stránka, ale Slipknot ho dali na jinou úroveň.

• 21.4.2021  12:36
    Manowar - Warriors of the World (hudební videoklip) (2002)

Absolutně a jednoznačně těžký dunivý hrdý metal a píseň bojovníků. Manowar zbožňuju a tuhle píseň rovněž.

• 21.4.2021  12:34
    Cradle of Filth - Frost on Her Pillow (hudební videoklip) (2012)

Takový trošku návrat ke kořenům. Skvělý song.

• 21.4.2021  12:34
    Cradle of Filth - Temptation (hudební videoklip) (2006)

Tyhle předělávky od Cradle mi moc k srdci nepřirostly. To není jejich styl. Je to jen komerce.

• 21.4.2021  12:32

Top klip od Cradle of Filth. Prostě vraždy, krev, horor a temná symfonie.

• 21.4.2021  12:31
    Cradle of Filth - Nymphetamine (hudební videoklip) (2004)

Baladicky provedený gotický metal s nádechem black metalu. Úžasná hudba a hlas Daniho Filtha.

• 21.4.2021  12:28
    Metallica: Nothing Else Matters (hudební videoklip) (1992)

Tohle není třeba představovat. To zná úplně každej. Jeden z největších oplodňováků všech dob.

• 21.4.2021  12:26
    Metallica - Hardwired (hudební videoklip) (2016)

Pro me tenhle song jednoznačně návrat Metallici na trashmetalovou úroveň.

• 21.4.2021  12:23
    Slayer - Repentless (hudební videoklip) (2015)

Slayer, jedna z mých nejoblíbenějších trash metalových kapel. Hudba super svižná, klip úplně super. Přesně takový ten typický metalový.

• 20.4.2021  20:43

Začnu tak, jako kdysi jeden kolega z CSFD u jednoho filmu: To byl úvodní film k seriálu? Jestli ano, tak to potom dobrá práce. Jako fanoušek Mortal Kombatu už od dětství, od původního příběhu a prvního dílu jsem zpracováním tohoto filmu, velmi a velmi zklamán. Za mě jednoznačně nejhorší zpracování Mortal Kombatu, co jsem kdy viděl. Strašně jsem se těšil a možná jsem asi chtěl moc. Vůbec vlastně o žádný turnaj nešlo, jen se o něm dokola mlelo a skutek utekl. Místo toho se všichni vzájemně pozabíjeli ještě dřív, než vůbec jsme se dostali k věci. Koneckonců jsme se k té věci ani nedostali. Co nepochopím, je absence Johnnyho Cage. Podle tvůrců je film soustředěn na asijskou kulturu. Ahaaa, takže vyjmeme jednoho Američana a dáme tam druhého. To je řešení? Cole Young, absolutně zbytečná postava. Ale úplně. Jeho souboje bez nápadu a bez šťávy. A Goro? Děláte si prdel? Goro byl vždycky nejobávanější bojovník a 500 let neporažený šampión turnaje. To co předvedl, teda vlastně nepředvedl. Pche. Úplná nula. To neodpustím. Bylo to trapné a směšné. Ale ted k druhé stránce. Když hodím za hlavu, že to prostě podle originálu není a budu se chovat jako někdo, kdo to viděl poprvé, tak to je nadprůměrný akční film s nádechem fantasy. Začátek krásný. Boj Hanzo a Bi-Han. Posléze setkání Sonya, Kano, Cole a Reptile. Pak nuda, kecy, bláboly. Pak se začne něco dít až vlastně v poslední půl hodině, nebo 20 minutách. Boje byly v celku dobré. Nic úplně extra, ale jo, k tomu nemám výtku. Fatality to je hodně, ale kurva hodne vysoko palec nahoru. To mě mile překvapilo. Na tom se tvůrci vyřádili. Kostýmy. Mno. Nic moc no u některých. Kung- Lao super, Liu Kang v normě, Raiden mě nechal naprosto chladným. Sub-Zero strašný. Vubec nepůsobil jako ninja. Scorpion mohl byt lepší, tam to zachránilo že byl v podání Hirojuki Sanada. Jax vynikající, jen toho také moc nepředvedl. Kabal super, Mileena ušla. Goro pěkný až na to nic co ukázal. Shang Tsung ušel, jen nechápu, proč mladý. Zbytek normál. No a jak film začal, tak vlastně skončil. Jen už ne jako Hanzo a Bi-Han, ale jako Scorpion a Sub-Zero. Sám vlastně nevím, jestli se mi to líbilo nebo ne. Z jedné strany jsem fakt děsně nasranej a zklamanej a z druhé strany překvapenej. Film Mortal Kombat, který vlastně ani o Mortal Kombatu nebyl. Shang Tsung se snažil vyhrát podvodem. No prostě se tohle vůbec nepovedlo. A to mě mrzí. Velmi očekávaný film a nakonec sedím a čumím a ....co že to vlastně bylo? Nejsem si jistý.

• 12.4.2021  01:25

Už od smrti Bety, kdy mimochodem tahle série měla skončit, kdy dlouho čekáme na 11 sérii, přijde místo toho pěkně prosím absolutní ždímání. Zbytečné episody, které jsem si s nadšením pouštěl z lásky k seriálu. Probudily ve mě nasranost. Po shlédnutí předešlých dílů, které do universa Walking dead přinesly úplný hovno, jsem se rozhodl, že další díly vidět nechci (možná poslední díl si ještě rozmyslím) a tahle série pro mě skoncila. Vy, co máte rádi seriál, na to raději také nekoukejte. Nebo budete nasraný stejně jako já. Hodnocení 46% kdysi tak úžasného, postapokalyptického seriálu, který trhal žebříčky sledovanosti, je vlastně úplné dno a hanba, kam to vlastně celé došlo.

• 12.4.2021  01:13
    Wasabi (2001)

Takový trošku komediální francouzský drsný Harry v podání Jeana Reno, podle oblíbeného Luca Bessona, "Drsný Hubert". Takže není divu, že se mi film libil. Bavil mě Michel Muller. Je to proste správný ucho, co do komedií patří. Zápletka nebyla něco úžasného, ale to mi vlastně ani nevadilo. Já se bavil. Za mě pecka film.

• 10.4.2021  01:18

Hodně krutý a zároveň smutný díl a část příběhu Mortal Kombat. Hanzo byl oklamán čarodějem Quan Chi. Bi-Han, Sub-Zero, neprávem zaplatil svým životem. Hanzo, Scorpion, tak stvořil pro Quan Chiho dalšího pěšáka. Noob Saibota.

• 9.4.2021  23:35

Potěšila mě přítomnost Cary-Hiroyuki Tagawy, coby Shang Tsunga. Tahle role je jeho už od roku 1995 v prvním filmu Mortal Kombat, stejně tak i v posledním díle hry Mortal Kombat 11: Aftermath.

• 9.4.2021  23:14

První série a já v podstatě nemám co vytknout. Až na díl s Raidenem, geniální počin.

• 9.4.2021  23:13

Za mě nejslabší díl. Kurva Raiden je bůh hromu, ne blázen. Čekal sem, že se více ukáže.

• 9.4.2021  23:11

Řekl bych, že asi nejlepší díl série. Jen projekt Hydro mi moc nesedí. Něco takového se mihlo v příběhu Mortal Kombat okrajově, zde dá se říci že také. Takže jsem rád, ze byl vyřazen. V podstatě ani není jasné, kdo z klanu Lin Kuei by to byl. Ale Cyrax byl skvělý.

• 9.4.2021  23:08

Krásně ukázané a skutečně vysvětlené Scorpionovo zrození.

• 9.4.2021  17:19
    Kouzelná Beruška a Černý kocour (TV seriál) (2015)

Další sračka pro děti. Roztomilá debilka, co se morfuje na evenžr Berušku a roztomilý kocourek mourek navlečený v sexy latexovém oblečku tvoří neporazitelné duo k popukání. Čelí strašlivému záporáku Lišajopičajovi, co je tajemnej jak hrad v Karpatech. Nemá nic jiného na práci, než ovládat svět a usilovat o beruščiny a mourkovi vymrdákoule.

• 3.4.2021  16:58

Už je to přeplácaný blbostma. Lidstvo nedokáže zvládnout Godzillu, ale dokáže zvládnout Konga ve stejné velikosti. V klidu ho držej v zajetí. Ten je v závěru dobrej a Godzilla zase ta špatná. Ještě minulej díl byla ta dobrá. No co vlastně lidstvo chce? Hlavně vývoj událostí v tomhle filmu mi prostě mnohdy přišel k smíchu. Efekty jako pěkný. I když je to všechno jen počítač. Vlastně už herce ani nepotřebujeme. Ti zahráli stejně holý kokot a nebýt tech soubojů, které jsou stejně pořád to samé dokola, vůbec bych na to asi nekoukal. Po každém díle soubojů titánů jsou města na sračky, a pokaždé osud světa visí na vlásku, ale v následujících dílech je zase všechno okej, jako by se vůbec nic nestalo.

• 1.4.2021  00:06
    Polda - Zlatý důl (S04E11) (epizoda) (2021)

Při návštěvě svého táty, jsem byl svědkem vysílání tohoto dílu. Musím říct, že herecký výkony zaprodance Matáska s spol. byly přesvědčivý asi tak jako výkony mojí báby na olympijských hrách v Berlíně 1936. Bylo to drsný jak hladká mouka. Možná by bylo lepší, kdyby si dál brnkal na kytaru v nějakým Hágen Báden. I když ono v tý televizi se může prosadit kdejakej čuráček. Tady je důkaz.

• 31.3.2021  23:52
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Vaaau. Jsem ohromen.

• 31.3.2021  23:48
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Opravdu nudný, trapný, chabý, nekoukatelný seriál plný neuvěřitelných plků, hoven a sraček. A všichni se z něho blahem posrali, tak jako z dalsich tři prdele podobných a udělali z toho "kult" a nejoblíbenější serial. Tradááá

• 28.3.2021  12:26

Z toho mám takové smíšené pocity. Vypadalo to zajímavě. To nepopírám. Jen mi unikly některé věci, respektive přítomnost některých osob v ději. Některé jak rychle přišli, tak zase odešli a říkám si, proč je tam teda dávali. Stejně tak co tam dělal buzna Chrísek Hemswortík. To jeho homoušské nakrucování mi bralo úplně požitek z filmu a měl jsem chuť to vypnout. /plně zbytečná postava, bez vysvětlení. No mohlo by to být pěkné, ale nemělo to vůbec pointu. Jaký význam měl teda ten hotel, že byl ve dvou státech? No škoda. Kdyby to bylo zpracováno s tím, že ty osoby do toho hotelu něco přitáhlo, nějak by byly propojené jejich osudy, více objasnění, líbilo by se mi to více.

• 28.3.2021  12:18
    Pátrání (2018)

No další taková originální blbost, která by měla diváka posadit na prdel. Vážně jsem si nepředstavoval, že budu celý film čumět na děj skrze monitor jiného počítače. Úplně nezábavné.

• 28.3.2021  12:15
    Dům snů (2011)

Celkem nudné a nezáživné. Usnul jsem u toho.

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35