Silo - Útěk (2023) (epizoda)

Na začátku to ani tak nevypadalo, že to bude mít koule a teď je to fakt nářez.

McGregor Forever (2023) (seriál)

Tahle kapitalistická doba je úplně v prdeli. Slavnej může bejt kdejakej kokot a jestě mu natočí dokument a ještě ho nazývají legendou. Prostě židopracháč ukáže prstem a řekne: Ták už nám nebudeš kouřit čuráky, teď z tebe uděláme hvězdu. Peníze nesmrdí tak co by pro ně debil neudělal že? Si jako vážně každý myslí, že se jednoho krásného dne probudil a řekl si: Makat rukama už mě nebaví, budu slavnej. Co umím? Jo umím mlátit lidi. Hurá za kariérou. A ejhle, ono mu to vyšlo. Vau. Kdyby to všechno bylo takové, tak jsme v tý televizi na internetu úplně všichni.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Koukám, že kulky už nejsou to co bývaly. Nebo po sobě stříleli flusbrokem. Neprůstřelný kvádro nosí dnes kdejakej kokot. Ale podívaná to byla 😅

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Běžně vídáme duchy a démony házet s lidmi o zem, o zeď, vlečou je po stropě, bouchají dveřmi, lomcují klikami, ale tady, pan démon neuměl ani otevřít dveře a tak musel čekat, až mu je nějaká malá blbka otevře.

Schindlerův seznam (1993) odpad!

Tragédie není to, co se údajně odehrávalo za války. Tragédie je to, když každý tomu věří. Propaganda a vymývárna hlav zabírá. Každý čuráček po shlédnutí uroní slzu. Další ze skvěle vymyšlených příběhů, kde zlý Němec a chudáček Žid. Jak se ale říká, podle sebe soudím tebe. Zamysleme se nad tím, kdo, jestli Němec, nebo Žid neustále pláče a prstem ukazuje na druhé. Existuje jedno staré přísloví o židech: Že byl žid zbit, říká rád. Ale proč? O tom nikdy nemluví.

Star Wars: Vize - Série 2 (2023) (série) odpad!

Pevně jsem věřil, že tahle blbost se dál rozvíjet nebude. Bohužel jsem se hluboce mýlil. To je blitka. Dobrý bože.

Vřískot 6 (2023)

Jak už  bývá zvykem, že se z určitých příběhů stává seriál, tak u Vřískotu to platí rovněž. Ale dobře. Stále se vymýšlejí nové a nové důvody, proč masku ducha musí na sebe někdo vzít. Zkrátka vzít na sebe tu zodpovědnost masového vraha a zabíjet všechny ty lidi okolo někoho, kdo s tím má co společného. A když to není bratr nebo sestra, bude to teta se strejdou. A nebo taky bába s dědkem od vrahovi matky setrenice z třetího kolene. Prostě se v tom člověk musí zákonitě ztratit. Ale co už. Děj byl asi tak podobný, jako všech jeho 5 předešlých dílů. Je to už celkem ohrané. Ale i kdybych tohle hodil za hlavu, tak co me stále fascinuje, je když vidím, jak vrah, který má sílu, nebolí ho když dostane vázou do hlavy, telefonem atd, tak ke konci, po sejmutí masky ho bolí a na zem skolí, když mu šlápnete na palec u nohy. A oběti už se rozhodly neumírat. Tady jsme viděli, že 35664x rozbodanej frajer, prostě přežil. Stejně jako i ostatní pobodaní do břicha, do střev, do krku, do úst a pal si tak v pohodě sedí, jako by vlastně to nic nebylo. On nůž už asi není co býval. Je to hovno vražedná zbraň. 🤷No asi je toho mnohem více u čeho rozum zůstává stát. Už na to ani nelze nahlížet, jako na vyvražďovačku, když nikdo ani nechce umřít. No co už. Prostě jo, dívat se na to asi dá, ale člověk už musí se tomu smát. Jednička byla prostě nej. Ještě druhý díl ok, ale pak už to asi nemělo smysl. 4 se mi líbila, protože vlastně byla lepší než 3 💁 no a dál, už je to prostě fakt seriál. Takže už teď se těším na další rok na sedmičku 😀

1936: Nacistický olympijský sen (2016) (TV film)

Lži a nesmysly. Jako každý dokument vyplozený kapitalismem a komunismem. Doporučuji zjišťovat práva fakta, ne tuhle překroucenou a zkreslenou rádoby historii.

The Mandalorian - Season 3 (2023) (série)

Mandalorian je super seriál a zvednutí Star Wars na úroveň nepřekonatelnou. Každá série je jedinečná přitom v podstatě je to jeden příběh a to co jsme na začátku nevěděli, jsme se závěrem 3 série dozvěděli. Samozřejmě i tak mám otázky a rád bych viděl to propojení s episodami a věřím, že to přijde. Věřím že tohle není konec a bude ještě nějaká série a nebo film. Hodně nám napoví také Ashoka, jelikož i ta byla hezky namotaná do příběhu. Uvidíme.

The Mandalorian - Kapitola 24: Návrat (2023) (epizoda)

Úplně parádní jatka na Mandaloru. Myslím, že zakončení je geniální. Bitka, Din Djarin, Bo-Katan Kryze a Grogu vs Moff Gideon byla úplně monstrózně dobrá. Šíleně dobrá. Grogu zazářil. Skoro jsem ukápl slzu. Byla to naprostá špička. A pro kritiky. Je to sci-fi. Nechápu, co od toho čekáte. Doporučil bych vyvětrat se a pustit si raději nějaké velmi křehké vztahy. 🖕