Darth Sidious

Darth Sidious

The Dark Lord Of The Sith

okres Most
...jsem obklopen Temnou stranou Síly...

homepage

ICQ: 555411064
Skype: lord_darthsidious

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 20.11.2017  00:26

Černej Django? To jako fakt? :D Padám normálně ze židle. Ta zmiňovaná scénka s "Ku-Klux Klanem, jak tu každej píše, byla fakt vtipná. Jen to má háček. Nebyl to žádnej Ku-Klux Klan. Vůbec nechápu, kde k tomu všichni dospěli. Film jinak nebyl špatnej, jen to neustálé omílání "négrů" mi lezlo po chvíli krkem.

• 15.10.2017  23:59
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Nejvyjebanější seriál, co jsem kdy viděl. Chuck je obyčejnej americkej kokot.

• 1.10.2017  10:17

Za ty brutální scény :D

• 24.9.2017  16:19
    Wonder Woman (2017)

Pro me jednoznacne zklamani. Zacatek byl perfektni a kdyby se to neslo v stejnem duchu az do konce, byl by to velkolepy film. Ale presun do prvni svetove valky mi opravdu nesel a chut. Od toho momentu jen kecy, kraviny, sracky a pak finalni boj, plny mouder o tom jak lidstvo vlastbe zmrdske neni. To uz je omilano v dalsich 99 filmech a opravdu me to nedojima. Hlavne me sere ta americka, britska zkurvena propaganda nasrana do kazdeho filmu. Nemci za kazdou cenu maji desne potreby vladnout svetu a vsechny ostatni vyvrazdit..Ach jo. Presne v duchu sracky Kapitana Ameriky, jen v blede modrem. Dve hvezdy za zacatek, hvezda z sexy Wonder Woman. To je ale vse.

• 27.8.2017  01:52

Seriál. Už to začíná být o hovně.

• 18.6.2017  21:38

Neni to nejhorsi, divat se na to da. Naboj, jako mel Harry Potter to urcite nema. Je to jen uplne slaboulinky odvarek napeti a mysteria. Ale srovnavat to s tim urcite nechci. V kazdem prilade me to zas az tak neoslovilo. Jakasi cmouha litajici vzduchem.... No.. nic moc. Trosku nuda. Newyorksti carodejove, vcetne prezidentky byli uplne k smichu. To byla prezidentka jak stehno.... Jestli nas obejvi bude vaaalka... No padam pod stul. Drama jak blbec. Neva. Na vecer celkem dobre. 60%

• 28.5.2017  13:54
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

Americka kokotina v cz podani

• 18.5.2017  22:19

V žádném případě to nesrovnávám se starým vetřelcem, i přesto, že jsem tam viděl příliš mnoho náznaků. Takže na musím nahlížet jako na pokračování Promethea, který byl pro mě absolutně skvělý. Nový vetřelec je veleúspěšným pokračováním Prometha to bez debat! Nabral dobře na otáčkách a pomalu a jistě začíná odkrývat tajemství, které se více blíží ke snímku z roku 1979. I přes pár věcí, které se mi možná zdáli přitažené za vlasy, kdy jsem přemýšlel, jestli se mi má líbit ta myšlenka, jak vlastně vetřelec vznikl, film na mě skvěle působil. Ve své podstatě David si zahrál na Gigera. Bylo ukázáno snad vše, jak vymýšlel vetřelce, jak ho vyvíjel. Vlastně asi tak nějak Giger se dopracovával k Vetřelci, jak jej známe. Ridley Scott stále umí. Nebylo to 100%, ale mě si Vetřelec: Covenant určitě získal. Znovu jsem totiž viděl krvelačné monstrum, co zabíjí bez slitování. Věřím, že ty drobné nedostatky vyplní až po sléze režisérská verze. Už teď se těším na rozuzlení celé série a s čím vlastně přijde Scott k napojení na Ripleyovou a Nostromo na LV-426. A úplně seru na bandu kokotů, co ve všem vidí jen nedostatky a ujížděj na píčovinách typu, Forest Gump, Klub rváčů a podobných kokotinách, kterě se zase nelíbí mě a píšou tu sve přechytračelé komentáře. Takže kdo má rád sci-fi a vetřelce, nečtete komentáře blbů, kteří svými kecy kazí celkový dojem z filmu. Film není dokonakej, ale je dost dobrej.

• 4.5.2017  08:06

Naprosto dokonale, brutalni, hodne smutne a dojemne. Hugh je frajer a je mi strasne lito, ze je to posledni wolverine vubec. X-meny povazuju za nejlepsi komiksovou serii, co kdy mohla byt natocena. Wolverinpva serie je sice spis jen akcni sci fi, ale presto byla vzdycky nejlepsi. Tohle je jasny dukaz. Skutecne, tento film me poznamenal. Je dokonaly. 100%

• 13.4.2017  20:18
    Druhý dech (TV seriál) (1988)

Tvle to je kokotina

• 19.1.2017  16:09

Nejlepší brankář všech dob - Legenda - Dominik Hašek. Takové jméno bude navždy v síni slávy světového hokeje :)

• 29.12.2016  11:18

V celku dobry film. Nejvic TOP Margot Robbie v sortkach. Celej film sem nesledoval nic jinyho, nez jeji nohy. Nebo zas tolik zajimaveho tam toho moc nebylo.

• 22.12.2016  14:59

Absolutně jsem neočekával něco převratného. Jen nějaký obyčejný příběh a ne nějaké emoce. Jen klasicky efekty přeplněný film. Ale.... To co mé oči viděly, absolutně změnilo vše, čím jsem film podceňoval. Něco tak temného jsem dlouho neviděl. Naposledy jsem Sílu temné strany ve velkém cítil při Episodě III. Zde, jako by to pokračovalo a temná strana Síly přišla s Darthem Vaderem. Byl jsem ohromen. A to nemluvím o dokonalé návaznosti na Episodu IV. Tohle každopádně musí vidět každý! Určitě a bez jakýchkoliv pochybností se to zapsalo do Star Wars universa. Jestli jste byli nadšeni z Episody VII, tak co teprve až uvidíte Rogue One? :)

• 1.12.2016  02:08

Takový průměrný film. Některé věci mi teda přišli přitažené za vlasy. Proč vůbec každý Arab, muslim, musí být hned terorista? Odpověď je jednoduchá, protože to z nich tenhle Svět dělá. Že USA a Velká Británie, nebo respektive jejich vlády vidí za vším terorismus, je věcí známou. Ale že už i Francie...? Ta vymejvárná hlav je vskutku udivující. Buďte zalezlí doma, nikam nejezděte, nebo všude na Vás číhá nebezpečí v podobně fanatického muslima. To jsou kokotiny. Ale srandovní na tom je, že zrovna Francie si ty muslimy do své země pozvala sama, vítala je s otevřenou náručí. Tenhle svět nechápu. Ale okej. Film byl prostě úplně obyčejnej. Škoda jen té herečky. Pěkná holka, jen spíše než agentka, to byla štětka.

• 28.11.2016  00:17

Nic moc. Až na ty holky tam, žádna extra podívaná.

• 10.10.2016  22:51

No jako dobrodruzny film je to hezky. Ale je videt, ze to tocili zidi. Nebo je to az chorobne prehlcene chamtivymi nacisty, nemci, vsude vysi hakove krize, i kdyz to vlastne nedava smysl. Ale oni to tak prece meli:-D No to je trapne. Ale co uz.

• 27.8.2016  10:40

Nemůžu tomu nějak přijít na chuť. Takové zpracování Sherloka Holmese se mi nelíbí. Je to uhozené. A vůbec mi to nepřijde ani trochu napínavé. Stejné jako předešlý díl.

• 25.8.2016  00:54

Samá chvála, ale nic z toho. Čekal jsem nějakou mysteriózní zápletku. Nakonec to bylo takové ne moc mastné a ne moc slané. A zrovna takové zpracování Sherlocka Holmese mě absolutně neoslovilo. Jinak dobrý filmy na večer. Asi 6x jsem u něj usnul, jinak pohoda :)

• 21.8.2016  00:52

Naprosto vynikající film. Nemám tomu co vytknout. Ta časová osa, ten příběh, je naprosto dokonalý.

• 20.8.2016  14:57

Už se to nějak moc míchá. No staří dobří X meni. Ale I tak okej. Není to zase úplně k zahození.

• 14.7.2016  23:57

Tak se nám rodí konkurence Avangers a X-menů. Nějak se nám s těmi superhrdiny roztrhl pytel. Začíná to tu všude skákat, jak blechy. Za mych mladých let, byl proste jen Superman a Batman. V dnešní době jichje tři prdele. No škoda, že už malí kluci si vybírat, čím by chtěli být, už nebudou. Doba je plná jiných zajímavějších věcí, než jsou superhrdinové. Možná proto jich užje tolik a ještě k tomu v jednom filmu. Ale proč ne. Pokud to pořád má smysl a je to o něčem, budiž. Podání hrdinů takto, se mi začíná libit. Díky za to. Už se teším na Flashe, Aquamana a Ligu spravedlivých.

• 6.7.2016  13:00
    Sinister 2 (2015)

Nezajimave, nemastne, neslane a tim padem uplne zbytecne. Nic co by dokazalo vydesit. Absolutni ztrata casu sledovat tento film.

• 5.7.2016  21:08

Tak jako každý úspěšný film si žádá pokračování, tak se dočkal i Conjurning. Po skvělé jedničce, přichází ještě lepší dvojka. Pustil jsem si film hezky večer. Ležel jsem a ani nedýchal, jak hutná byla ta atmosféra. Někdo na mě z pod postele v tu chvíli máknout, tak jsem se zaručeně posral. James Wan je novým Mistrem děsu. Opět totiž ukazuje, že umí. A když se vydařil první díl, proč ne druhý. A když je druhý lepší než první, stává se to velmi mocným. Za pár let to bude legendární počin, stejně jako mnoho snímků předtím. Kde pokračování, bylo lepší než původní film. Je to mysteriozní, je to brutální, je to děsivé, je to nervy drásající a tak temné. A vlastně naprosto dokonalé.

• 4.7.2016  06:39

Film docela krásný, dost mysteriózní. Jen mi asi někde unikla celá pointa toho příběhu, proč to tak bylo. Jak píše Xmilden. Je to celé na hlavu. Plus byl soundtrack a v každém případě krásná Sarah Snook. Samozřejmě že v ženském provedení.

• 26.6.2016  10:27

Na Warcraft jsem čekal velmi dlouho a čekání se vyplatilo. Moc se mi ten film líbil. Příběh super, masky super. To že v tom někdo vidí nějaké podobnosti, ať už Narnie, či Pán prstenů. No a? Je to fantasy filmy, je. Jak jinak to natočit? Za mě to je výborné a to ve všech směrech.

• 13.6.2016  23:05

Já nevím no. Myslím si, že všechno má své meze. Když tehdy vznikl film jednotlivě o každém, tak ok. Když se to spoji v jednom filmu...jednou...ok. Když už je to vícekrát, už to smrdí. A když už je to pořád, je to na hovno. Tak co to je? Avengers, nebo Captain America? A ještě Spiderman. Za chvíli přijde ještě Batman a Superman. A bude už jen chybět Terminátor a Robocop a je vymalováno. Budeme mít pěkně sračkový guláš, všech možných hoven. Spíš mi to přijde jako X-men uz. Já v podstatě nevím na co jsem koukal. Ale už je tu zase Heil Hydra. No dost prostě. Tvle, co je to za píčoviny? Tohle přece nejde. Když vidím ten seznam vlevo, už to ani dál vidět nechci. Fakt tohle hraní na vojáčky, svět plný superhrdinů, začíná to smrdět hovnama a těžkýma. Hvězda - akce, hvězda - za sexy bábovky. Hvězda - za Iron Mana a finální boj. Že se nedal. To rozuzleni se povedlo. To palec nahoru. America, přesně jako chování, jako americka vláda. Dělá si co chce. A prej ve jménu dobra. Sráč je to. Jinak opravdu. Neměo by se to přehánět. Byl film Ant-man a najednou už je v Avengers. Stejně tak i Spiderman. Teď přijde na radu Black Panter. Fakt je to už přehnané. Je to jak serial Tak jde čas.

• 7.6.2016  19:37

Tak přesně jak zmínil Oxik, je X SW fan filmů z lesa. To je mínus. Herečka byla fakt taková nemastná, neslaná. Žádná energie z ní neproudila. Dost mě nudilo i to žvanění okolo. To je docela častým problémem fan filmů. Snaží se dokola mlejt o Temné straně Síly. A ono to mnohdy bývá nudné. Zase přítomnost Revana mě mile potěšila. Jeho hlas byl dobře udělaný, maska rovněž. Pořád se držám toho, že jsem velký fanda Star Wars, takže si toho cením, i když může být kvalita mizernější, než bych očekával. Vžívám se do situace oněch fanoušků. Sám bych to třeba lépe nedokázal. Film jsem viděl bez titulků v angličtině, no a musím uznat, že s překladem jsem měl velké problémy. Mnohdy jsem ani nerozuměl té výslovnosti, takže mi velká část příběhu unikla. Ale ok. Za Temnou stranu a Revana 5 hvězd.

• 6.6.2016  00:22

V celku dobry eroticky film.

• 5.6.2016  01:48
    Deadpool (2016)

Film je to pekny. Hodne jsem se nasmal. Jen to proste do X-menu nezapada. Tato osoba byla spatrena v X-men Wolverine, kde "Deadpool" byl. Ale dej je ze 70. let a ten dotycny uz schopnosti mel a svuj ksicht taky. Navic mnohem vice zmutoval a pak zemrel. Osoba v tom filmu se ale rozchazi s tim co jsem videl. A i casove. Nevadi. I tvurci delaji chyby a za to hvezda dolu. Jinak fajn

• 30.5.2016  11:00

Já jsem velký fanoušek hokeje, takže jsem si nenechal ujít takový dokument. V dřívějších dobách tento sport byl velmi odlišný a dosažení titulu bylo mnohem těžší. Je ale krásné a hezké vědět, že Češi už byli dobří hokejisté odnepaměti, kdy se hrávalo ještě na poloviny a s míčkem a lední hokej byl součástí Letních Olympijských her. V tomto dokumentu je zmapován první titul Mistrů Světa našich hokejistů. Pro mě strašně srdcová záležitost.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28