Luk Skywalker

okres Ostrava
běžný divák

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59
    • 22.5.2020  17:00
    EETerminátor: Den vyúčtování (amatérský film) (2020)

Velice zdařilé - vtipné a skvělé technické zpracovaní. Politické názory mám však jiné.

• 15.5.2020  08:40

Dokončení příběhu a skvělého seriálu, který jsem i přes tu zvláštní 3.sérii sledoval rád a hurá do Mexika.

• 15.5.2020  08:32

Finále jak má být, spolu s 6. epizodou je tento nejlepší v sérii. Maras je bohužel ta korupce a to, že si za peníze koupíte téměř vše.

• 15.5.2020  08:28
    Narcos - Convivir (S03E08) (epizoda) (2017)

Nejslabší díl 3.řady, nic moc se nestalo, to podstatné je v 10 minutách celkově, ale finále se blíží.

• 15.5.2020  07:32
    1917 (2019)

Příběh moc originální nebyl, samozřejmě situace stěží přežitelné zde vojáka minimálně zraní, ale jádro je podle skutečné události resp. podle ústně podaného příběhu, takže mnohé mohlo být změněno nejen filmaři. Co lze o první světové válce natočit, když to byly "jen" zákopová jatka? Děj je jak Zachraňte vojína Ryana jen naopak (jeden zachraňuje jednotku) a v kulisách první světové. Zato kamera je excelentní, dynamická a celé mě to bavilo, proto hodnotím vysoko a naprosto úchvatné je putování "zemí nikoho" mezi dvěma frontami a snad i narážka na válečného koně ;-).

• 10.5.2020  18:08

Místy trochu nudné na to, že to je drama až na půdu. Osud Hitlerových je velmi dobře zdokumentován, takže to stačilo jen přetočit a to je velmi věrné. Podobně je to s osudem Goebbelsových, jestli je věrný i postup otrávení dětí, tak jsem si doplnil tuto mezírku. Dále zde sledujeme osud mnoha dalších Němců, kteří sdíleli bunkr s Vůdcem až do jeho konce a jejich život v tomto krytu a přirozeně doplnění co s nimi bylo po válce. Jinak celkem maras žít s "rozdvojenou osobností", která ví, že je válka prohraná a u konce a za pár hodin plánuje a posílá (imaginární) jednotky na zvrácení stavu.

• 10.5.2020  17:04
    Anatomie zrady (TV film) (2020)

První díl mě tady zaujal více než druhý, ale co se dá dělat. Konečně ten přerod z vlastence na kolaboranta dává smysl, ale opravdu tomu Moravec věřil? Z prvního dílu vyplývá, že mu šlo o přežití a neměl peníze, v druhé se snažit zůstat u moci, ale nejen v pozadí či jako člen vlády, ale rovnou být prezident Protektorátu. Sliboval jsem si od toho více, ale šlo to.

• 1.5.2020  20:41

Jestli to tak opravdu bylo, tak je to pech. Pokud je to kvůli dramatizaci děje, tak to tvůrci teda udělali moc prvoplánově. Celkově povedený díl.

• 26.4.2020  17:05

Tohle je Narcos, který známe z dřívějška. Možná nejlepší díl třetí série.

• 26.4.2020  17:04
    Narcos - MRO (S03E05) (epizoda) (2017)

Závěr teda překvapil, kdo by to byl čekal. Každopádně opět mě seriál zajímá více.

• 26.4.2020  17:02
    Narcos - Šach mat (S03E04) (epizoda) (2017)

Baví mě to, ale zároveň netáhne jako první dvě série.

• 26.4.2020  16:56
    Iron Man (2008)

První film, který patří do MCU. Iron Man je povedený snímek s vtipem, který Marvel filmy umí, sympatickým hrdinou playboyem i filantropem, který ale prodává zbraně. Podobně jako Batman od konkurence ani Iron Man nemá žádné výjimečné schopnosti (způsobené nehodou) pouze techniku, to mi přijde sympatické; až na to, že to zvládne sestrojit v zajetí v jeskyni ze šrotu. Příběh se jinak dá, ale nic převratného to není.

• 14.4.2020  20:25
    Čertoviny (2017)

Relativně složitý děj (obsahuje dost nápadů) beru za plus této pohádky,i když je zde mnoho předvídatelného. Sice dát taťku Prachaře za mladého čerta je trochu přehnané, ale to je malá vada na kráse. Herecké výkony dobré, Troška prostě pohádky točit umí. Bavil jsem se a nenudil.

• 30.3.2020  21:41

Kolem Ciri je rušno. Ale Geralt s Yennefer mají taky napilno, jen ten "vztah" jim končí. Tajemná postava starého muže se jim snažila radit, ale postavy si to k srdci nějak nevzaly.

• 30.3.2020  21:34

Zátah sice zklamal, ale i tak byl napínavý a prostě to v reálu klidně tak mohlo být.

• 30.3.2020  21:32
    Narcos - Cali KGB (S03E02) (epizoda) (2017)

Takový Narcos má být, brutalita díl okořenil.

• 14.3.2020  22:28

Na jedno podívání dobré a když venku řádí koronavirus tak, že jsou hospody zavřené... Průměrná komedie, kde se jen místy usmíváte; trošku té romantiky, ale opravdu pro mě nezávadné množství. Nenudil jsem se, stopáž mi přišla v pohodě. Až na ten americký konec, by to mohlo být ze života.

• 10.3.2020  21:53

Nic z minulosti, jede se v přítomnosti. Geralt se seznámí s Yennefer, i k tomu splynutí dojde. Povedený díl.

• 10.3.2020  21:49

Tak evidentně končí děj ve více časových osách, konečně se to spojí a bude to dávat smysl.

• 8.3.2020  22:17
    V síti (2020)

Dobré to bylo. Mě to nějak nepřekvapilo ani nešokovalo, jak jsem předpokládal. Duo Chalupová s Klusákem si však zaslouží uznání a uvidíme, kam to místy až přehnané medializování povede (jeden z predátorů snad už dostal tříroční podmínku). Herečky vybrali zajímavé, věk bych všem tipoval minimálně 15, ale to je jedno: bloncka Sabina se mi komunikačně nejvíc zdála na těch 12. Brunetka Anežka neměla dřívější zkušenost s tímto fenoménem, ale aspoň narazila na toho zdravotníka Lukáše, který si opravdu jen chtěl pokecat a ještě ji dobře radil. Zrzka Tereza se teda pěkně rozohnila při setkání s tím Sneakem, který se nebál přiznat tolik úchylek, že by to snad už na nějakou sexuologickou diagnózu bylo. Co se týče stylu natočení, tak je úsměvné, i když se jedná o takové závažné téma. Dále zjistíte na co všechno máme paragrafy, ale v praxi jaksi nefungují čili špatná vymahatelnost práva v ČR, bohužel. A že někteří predátoři se chtějí sejít a zašoustat s mladou, ale většina se jen předvést a vyhonit si.

• 7.3.2020  22:03

Komedie se zvratem na konci. Proč bych si tento snímek, po více jak deseti letech, nepřipomněl od posledního shlédnutí?

• 5.3.2020  21:02

Úvod po velkém Pablovi je vlažný, propracovaný a myslím, že bude na co koukat v dalších epizodách. Jednoho krále vystřídalo více princů mi tak přijde. Agent Murphy a jeho vyprávění (v češtině od dabéra George Clooneyho) mi chybí, ale Peňa to sám utáhne, o to se nebojím.

• 5.3.2020  20:03

Tak konečně i na Escobara došlo a jeho skon nemohl být jinak než "kolumbijským" způsobem.

• 5.3.2020  20:02

Trošku natahování ke konci řady, ale budiž.

• 5.3.2020  20:01

Zde je opravdový konec narkobarona, zbytek života byl už pouze pronásledovaný muž, kdysi nepostižitelný.

• 17.2.2020  21:38
    Vzestup a pád Concordu (TV seriál) (2017)

Nejspíš, že to už viděl dříve, ale zapomněl ohodnotit. Takže celý "život" Concordu, který jsem měl za francouzský letoun.

• 15.2.2020  21:47
    Vysoká hra (TV film) (2020)

Nevím, proč takové filmy sleduji. Je mi z nich smutno, protože zdejší fiktivní příběh je realitou nejen dnešních dnů, ale posledních 25 let. Sice Krajčo si ve své roli až moc rukou prohrabuje vlasy, ale možná to tak měl ve scénáři. Hlavní hrdina má nějaké své chyby a je celkem urputný, ale nakonec by polevil jenže... Hláška o tom, že investigativní novináři odhalí jen málo milionové podvody, které jim "systém" dovolí bude nejspíš pravdivá, ale s tím "systémem" nemůžu souhlasit, neboť jej tvoří lidé. Kdo má rád takový druh filmů, tak musí být spokojen - když se na vás zaměří jste neustále pod dohledem a nepomůže vám vůbec nic: buď budeš poslouchat nebo zemřeš, jiná možnost není.

• 15.2.2020  21:37
    Veterán (TV film) (2020)

Dost nudné, já to strávil, přítelkyně u toho usínala. Byly tam zajímavé pasáže i příběh nebyl špatný, ale to zpracovaní nic moc.

• 15.2.2020  21:34
    Churchill (2017)

Na mě až moc psychologické a nudné. Churchill řeší přízrak z Gallipoli a vypadá to, že nechce invazi. Ještě, že o Winstonovi vím mnohé z dokumentů, z tohohle "životopisného" filmu bych se toho moc nedozvěděl.

• 5.2.2020  21:09
    Narcos - Los Pepes (S02E06) (epizoda) (2016)

Kdyby babka poslechla a modlila se doma, kde ji Bůh také slyší, nemuselo to stát, ale třeba to tak bylo.

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59