Narcos: Mexiko - Legenda (2018) (epizoda)

Jestli to tak opravdu bylo, tak čumím, ale hlavní věci si tvůrci pohlídali a odpovídají realitě. Je tu samozřejmě otevřený konec, ale v tomto případě mi to nevadí a klidně by to tak mohlo skončit, protože boj s drogami nikdy nekončí a zaplatí se za něj cenou nejvyšší. Nečekal jsem skon Kikiho již v první sérii, ale lepší než to nastavovat. Felix taky překvapil a z uprchlíka je zase vedoucí s armádou samozřejmě pod taktovkou gringos. Výborné ukončení řady.

Narcos: Mexiko - Lope de Vega 881 (2018) (epizoda)

Nejlepší díl mexického Narcos. I velcí gringos se někdy utnou a únos agenta DEA se samozřejmě řeší, ale papírování jej odsoudilo k záhubě.

Narcos: Mexiko - Kolumbijská spojka (2018) (epizoda)

Perfektní díl, potěšila účast postav z kolumbijského Narcos a asi ani ta schůzka s Pablem nebyla, tak fiktivní, jak se zdá (viz fotka těch dvou narkobaronů na netu). Závěr byl prostě Narcos a to Mexiko je snad ještě horší země než Kolumbie.

Narcos - Todos Los Hombres del Presidente (2017) (epizoda)

Finále jak má být, spolu s 6. epizodou je tento nejlepší v sérii. Maras je bohužel ta korupce a to, že si za peníze koupíte téměř vše.

Narcos - Nejlepší plány (2017) (epizoda)

Tohle je Narcos, který známe z dřívějška. Možná nejlepší díl třetí série.

Narcos - Konečný pád (2016) (epizoda)

Tak konečně i na Escobara došlo a jeho skon nemohl být jinak než "kolumbijským" způsobem.

Narcos - Hodný, zlý a mrtvý (2016) (epizoda)

A tady jsem to opravdu nečekal. Ta přestřelka je naprosto super. Škoda jen, že se to takhle v reálu nemohlo stát (hlavně, když zemře fiktivní postava, která nejspíš zastupuje více reálných postav). Tvůrci přidali brutality do druhé řady.

Narcos - Náš člověk v Madridu (2016) (epizoda)

Konec je šokující, ale v tomto seriálu mě to nepřekvapilo, spíš jsem předpokládal, že se to stane.

Narcos - Jedna velká lež (2015) (epizoda)

Skvělý díl, až jsem měl dojem, že si spletli název dílů s tím předešlým. Úmrtí zásadní postavy je fikcí, i když jen částečnou, zato dopadení a okolnosti jsou plně z dílny filmařů, což je škoda. Ale jedná razie s úmrtím už byla, tak asi aby byla změna. La Catedral se dokončuje.

Narcos - Výbušniny (2015) (epizoda)

Nejlepší epizoda, Gacha dostal co proto, i když má raketomet. Opravdu zabijácký díl, kde je zabíjení od první scény.